Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Солотвино - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Солотвино Відгуки про відпочинок Оцінка: -----

Користувач поза мережею   NATYSIA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 June 2009 - 21:46

Дуже хочу цього року зїздити на відпочинок в Солотвино. Там ще ніколи небула і нічого незнаю. Може хтось там віддихав поділіться враженнями. Віддихнути дуже хочеться!!!!!!!!!
My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kvitasia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 June 2009 - 23:02

Ми минулого року в кынцы липня выдпочивали у Солотвино. Зразу скажу NATYSIA, якщо ви шукаэте "все включено", то вам не туди, а якщо ви хочите гарно оздоровитися то треба там побувати. На пляжы справды дуже нечисто, але пляж безплатний, тай ми украынцы трохи свины. Просто якби кожен за собою (зауважте лише за собою) прибрав, то був би порядок ы чистота. Ми ыхали невеликою компаныэю з малими дытьми (3-5 р). Знымали кымнати у приватному секторы, мали свою кухню. Душ на дворы. Зразу скажу за душ - вода нагрываэться на сонцы, трохи прохолодна. Я дуже переживала за синулю, бо вын у мене хворыэ, якщо пчихають навыть у Киэвы. Але там весь час сидыв у воды (вдень в озеры, а ввечеры в душы) ы ттт. Ысти готували самы, хоча можна домовитися, що це буде робити вам господиня за окрему плату. Рызниця в цынах на продукти копыйки. Хоча чим магазин дапьше выд озер тим дешевший.
А тепер окремо про озера. Ми майже весь час ходили на солоне. Вода така густа, що тримаэ вас. Дуже легко навчитися плавати. Э ще прысне. Були лише раз. Ы ще одне з грязями.Теж часто там були. На дны цього озера э мул, який треба наносити на шкыру. Можна себе всьго обмастити, але крым областы серця, ы то лише на 15 хв. Шкыра пысля токого стаэ гладенька ы ныжна.А ще цы грязы корисны тим у кого варикоз.
Ну ныби все написала.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 June 2009 - 23:05

ну бачите,а я навпаки всіх закликаю лише там відпочивати.я наприклад 2р.тому відпочивала на базі "руслана"(потім колись виставлю фотки) там є своє озерце,і на відміну від того державного ,в ньому нічого зайвого неплаває.а мутне повинно бути,бо вміст солі там дуже великий відсоток.оздоровлює капітально!де які шрами-на очах гояться.гінекологічні проблеми,кістки-та все реабілітовує!
цього року подружка мені домовилася в "ДАЧІЯ LUX",бо в "РУСЛАНІ" нема де дитині приготувати їсти,на ресторанну ще неризикую переходити.бажано власною машиною добиратися,бо від ж/д чи авто досить є ще протьопати.там їде поїзд прямий Львів-Солотвино,є автобуси до Тячева,потім маршрутки.
Ще нагадалося мені про ті грязі!ефект їх-покруче,ніж різні маски з елементами Мертвого моря!
будуть ще питання-звертайтеь!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандрагора 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 June 2009 - 23:12

Іннуся,а як ти думаєш - саме повітря солоне з якого віку можна малечі.Бо ми ще маленькі дуже - чи не зарано??? Ми тоді,коли фосфор вибухнув їхали в Солотвино і не на те.Виявляється,що біля Яремче теж є Соловино,але це в іншу сторону.Відтак - відпочивали у Надвірній(біля Яремче) в знайомих і не доїхали до справжнього Солотвина :D
My Signature
Коли маленька ручка тримає тебе за руку - яка різниця що там твориться в тому шаленному світі....
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2009 - 23:27

muroslavka, ти маєш на увазі шахту?

якщо просто зміна клімату-то лише на користь піде.я була 1,5 місяця просто в Закарпатті(не в Солотвині) то там ситим відчуваєш себе просто від самого повітря,приїхали в Львів,хоч і такої спеки небуло ще в суботу,та дихати нема чим.......
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандрагора 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 June 2009 - 23:32

Та,напевно в шахти не полізу з малою,а ще про якийсь ліфт пишуть,то я взагалі перелякана в тому плані.А повітря я і так знаю,що чудове.Може таки зберемось,хоча ще боюся з нею трошки їхати.
My Signature
Коли маленька ручка тримає тебе за руку - яка різниця що там твориться в тому шаленному світі....
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 05:30

Дякую, за відгуки! Я би хотіла в приватному секторі зупинитися, не треба мені апартаментів. Мені щось попроще і подешевше. Головне класно відпочити і оздоровитися!!!!
Може хто має координати киньте в приват?
ДЯКУЮ!!!!!!!!!
My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 08:31

На рахунок шахт,то там була велика державного значення лікарня для людей з бронхіальною астмою,кажуть,що реально дуже допомагало,туди і з-за кордону їздили. Але я чула,що там почались якісь ерозійні процеси,зсуви і шахти взагалі позакривали і звичайні,і де лікарня була.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 25 June 2009 - 08:34

Оздоровлення там дійсно класне! А от нарахунок бруду то правда, стільки туристів кожного року туди їздить могли б вже і прибрати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 08:51

А можна і мені координати, якщо в когось є. Дякую!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 09:20

[quote name='Наташа М' date='25.6.2009, 9:51' post='139769']
А можна і мені координати, якщо в когось є. Дякую!!!
[/qu

Привіт! Мій чоловік із Закарпаття, так що ми в Солотвино їздимо кожне літо. Там справді дещо брудно, особливо у воді біля берега, Бо там нічого не тоне, все спливає наверх: і листочки, і сигарети, і качани тощо. Але на середині озера класно. Можна там лежати там годинами, не замучишся, бо вода тримає там пречудово. Тільки дитина трохи бояласт плавати. То малий мене обнімав руками за шию, ногами за талію і ми там плавали ніби стоячи. В такому положені вода нам сягала трохи вище грудей, так що не потонете.
Щодо контактів, то там без проблем (якщо в приватний сектор). Ви як тільки вїдете в це село, то побачите практично на кожному будинку вивіску: ЗДАЄМ В ОРЕНДУ. Так що можете просто їхати туди і на місці поселятись.
Щасливого відпочинку. :bye:
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 09:58

я чогось приватників нехотіла.

"почались якісь ерозійні процеси,зсуви і шахти взагалі позакривали "-наскільки мені відомо,то просто політікашкі неможуть поділитися,тай закривають.

лікувальний ефект-100%!моя сестра маленькою як була, мала астму ,полежала там-і Слава Богу,нічого немає.Але є там якісь і протипоказання-не всім можна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 10:39

моя мама любить там відпочивати, бо дешево і сердито. а як на мене то свинарник... краще на Шацькі озера
My Signature
я вірю в дива
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 13:18

мені особисто у Солотвино не подобається- нагадує суцільний лазарет. Якщо є покази для лікавання- тоді так0,реально моїм знайомим допомогло у їхніх проблемах, але якщо просто їхати з метою відпочинку- куди приємніше поїхати у гори.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 13:30

Солотвино - це моя, поки що, нездійсненна мрія. Невже все так погано? Нам, правда, цього року відпочинок не світить, максимум на дачі ;) , але, незважаючи на більшість нехороших відгуків, думаю, якось виберемось і подивимось на власні очі, що це за "болотце"
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kotusik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 June 2009 - 13:42

Шановні форумчани!!! Я недавно всі пороги оббила шукаючи відповідь на питання чи можна поїхати з дитиною 1 рік в Солотвино. Хвороби замучили, алергії та бронхіти. Нажаль відповідей було недостатньо, але ми з чоловіком ризикнули і ось що з того вийшло.
Перед тим хочу сказати, що я вже була там, проте ще без дитини. І головне питання було чи не зашкодить це малій.
І ось ми приїхали були там 2 тижні.
Розповісти постараюсь коротко, можливо моя інформація знадобиться мамочкам.
Їхати туди бажано, коли в них ще сезон не у розралі, бо тоді і людей менше і засмічено не так (ми ж самі цу тому винні). Нажаль курортом ніхто (з влади) не займається і тому там все само по собі.
ЦЕ НЕ АНТАЛІЯ - люди туди їдуть з бідою, в основному лікуватися. Озера малі, зранку чисті, а в обід збовтані через велику кількість людей, але це не страшно, оскільки мул, який піднімається є також лікувальним, ним можна маститися (грязі). Вода дуже солена, на ній можна спокійно лежати і читати газету. Через велику концентрацію солі - антисанітарія не страшна.
Поселятися можна і на базах і в приватному секторі.
Харчуватися краще самостійно, оскільки місцеві заклади харчування бажають кращого (як не дивно для закарпатської кухні)
Ми проживали в прватному секторів , не в "шанхаї". Умови а-ля зелений туризм. Є душ, туалет, умови для приготування їжі.
Знайшли ми це місце не з першого разу, бо в багатьох , з вигляду чудових, будинках пропонували тільки койку-місце.
Треба все детально розпитувати.
Продукти можна купити без проблем на базарі, або в магазинах. Якщо ви на авто, то взагалі це не складає труднощів. Великий базар щосуботи.
Для малої ми брали козяче молоко в місцевих жителів.
Коли не було погоди для купання, то ми просто ходили над озеро, щоб подихати соленим повітрям - на бронхи - супер.

Бажаю всім гарного відпочинку!!!!
My Signature
Мені наплювати на те, що Ви про мене думаєте, тому що я про Вас не думаю взагалі. Коко Шанель.
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 19:37

Перегляд повідомленняzOzyLKa (25.6.2009, 14:30) писав:

Солотвино - це моя, поки що, нездійсненна мрія. Невже все так погано? Нам, правда, цього року відпочинок не світить, максимум на дачі ;) , але, незважаючи на більшість нехороших відгуків, думаю, якось виберемось і подивимось на власні очі, що це за "болотце"

І я також. Вже давно мрію туди зїздити, побачити все на власні очі.
My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 June 2009 - 20:01

Дівчата,а хто підкаже які зараз ціни на проживання(більш-менш нормальне)?
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 20:05

kxenja, більш-менш люкс 150 грн з сім"ї(кімната) без харчування
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 20:19

А я все-рівно хочу - просто подихати... і діти щоб подихали :shok: Хоча би заради цього. Тай екстрім трохи ;) Ну, не завжди ж по закордонах ганяти ;)
Тіко навряд чи вийде того літа... :(
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн