Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коронавірус - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коронавірус Ситуація в Україні та у світі Оцінка: -----

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 25

Відправлено 25 March 2020 - 15:37

Я з цим карантином нарешті вчуся планувати покупки і меню для сім'ї на кілька днів вперед)) Раніше ніколи так не виходило, доводилося щодня в супермаркет заходити, а інколи і по кілька разів, то одне щось забуду, то інше. Виявляється, то не так і складно.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 33

Відправлено 25 March 2020 - 16:25

TetianaK, як би не було треба шукати позтив.
Ми також навчилися скуплятись раз в тиждень. І я помітила що є економія у грошах.
А ще я почала робити зарядку.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 27 March 2020 - 10:56

Дівчата, розкажіть хто як живе в умовах карантину ? Чи вдома, чи ходите на роботу? Як у ваших сімях? У мене таке враження що карантину мало хто дотримується.
Розкажу особисто за нашу сімю - я у декреті зараз, тому повністю на карантині з донями, уже 12 днів не виходимо з квартири зовсім, гуляємо на балконі, меншу - заколисую на балконі , спить там біля 2х годин, старшій виношу крісло - вона сидить і читає там, тож ми не без свіжого повітря. Чоловік ходить за продуктами раз на кілька днів, з самого ранку так щоб людей менше було, виходить у респіраторі, рукавичках. Замовлень у нього поменшало десь втричі, можна сказати що на тиждень працює 2 дні, решту вдома. Говорила з друзями - то чоловік працює в Епіцентрі, їх не закрили, працює щодня повний день, людей багато каже, його жінку перевели на дистанційну роботу, тому вдома теж сидить. Сестра моя працює, має можливість працювати з дому, але 2 дня виходить в офіс, фірма велика (десь 400 чол) всі працюють-контактують.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 33

Відправлено 27 March 2020 - 11:18

Я працую дома - віддалений доступ.
Так як живемо у приватному секторі то виходжу на двір погуляти.
Чоловік купляє продуки 2 рази в тиждень.
Усі покупк-,вибирає спиртом .

Працує також дома, раз в тиждень їздить по роботі.
Засоби захисту маска ,рукавичці .

.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2020 - 13:41

В нас в декреті з молодшим сидить чоловік. Я на минулому тижні працювала з дому, цей тиждень у відпустці, запланувала її вже давно, були плани, але все скасувала. З наступного тижня знову працюю з дому. Живемо на окраїні міста під самісіньким лісом, тому гуляємо, заходимо десь подалі на якусь галявину, ганяємо голубів, годуємо білочок, на майданчики не йдемо. В магазин за продуктами ходить чоловік десь один раз у 3-4 дні. Без масок в магазини не пускають, і якщо не помиляюся, одночасно в супермаркеті може бути не більше 5 людей. Сьогодні мусила заїхати в офіс, забрати обладнання для телеконференції, бо на понеділок треба буде. Чоловік звозив машиною. У місті машин їздить багато, особливо по основним дорогам, пішоходи поодинокі, майже все закрите. В чоловіка розболівся зуб, терпів кілька днів, але пішов зараз таки його вирвати. Стоматологія працює за попереднім записом. Отакий закон підлості. Чоловіку 33 роки, досі не знав, що таке зубний біль, жодної дірки і жодної пломби. І тут на тобі, зуб мудрості невчасно розболівся.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 30

Відправлено 27 March 2020 - 14:19

Я працюю. Приходжу на роботу зранку - мию руки, протираю спиртом клавіатуру, мишку, телефон, дверні ручки, крани, електрочайник. І так - декілька разів на день.

Вдома бабуся з дівчатами. З початку карантину виходили гуляти, потім Зоряна розсоплилася - з тиждень сиділи вдома. А тепер бабуся налякана: з дому не йде))) Вчора увечері я виходила з малими на пів годинки, та сьогодні забігла на перерві - теж пів годинки їх "вигуляла". Живемо у багатоповерхівці, гуляли у дворі, людей не було (трохи дітей - але трималися від них на відстані).

В магазини-аптеки заходжу в масці, на вулиці знімаю. В магазинах обмеження на відвідувачів, часто доводиться чекати своєї черги надворі.

Іще додам: вже другий день, як мию-протираю все, принесене з магазинів - перед тим, як покласти на полички чи до холодильника. З самого початку карантину стала частіше змінювати і прати одяг. Вдома бабуся щодня робить вологе прибирання.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 4

Відправлено 28 March 2020 - 13:16

Я провізор,поки працюю. На роботі раз в 2 години все дезинфікую спец.засобом,в нас можна в приміщенні знаходитись на більше 3-х відвідувачів,але то смт на 4000 то рідко буває щоб 2-3 зразу прийшли. Хоча людей побільшало останній тиждень,але думаю то не надовго. Прихожу з роботи йду спочатку митись,а потім лише в хату. Чоловік поки теж на роботі,він на великому заводі працює,їх поки не закрили,але сказали то до першого випадку захворювання. Живемо в приватному будинку, діти з свекрухою, раз в день виходять на подвіря,і там собі гуляють В нас по смт не дуже дотримуються карантину, зранку перед роботою можу заскочити хліба купити і якоїсь молочки дітям, то в центрі стільки людей, чоловіки окремо кучкуються спілкуються, жінки собі і то лише 7-ма ранку. Раніше такого двіжу зранку не було

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 29 March 2020 - 21:23

Лялічка, є у вас в аптеці маски і антисептики? У Львові вже давно немає, я антисептик вже замовляла на промі, і знайомих прошу - хто де побачить щоб купив.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 4

Відправлено 30 March 2020 - 07:03

Перегляд повідомленняНоркова Леді сказав:

Лялічка, є у вас в аптеці маски і антисептики? У Львові вже давно немає, я антисептик вже замовляла на промі, і знайомих прошу - хто де побачить щоб купив.

нема,спирт є,то для себе самі робим

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2020 - 10:55

В нас були маски, антисептики і парацетамол у одній аптеці на районі. За немалу ціну, але були. Сьогодні вже в групах пишуть, що почали завозити і в інші аптеки. Правда ще не знаю, по якій вартості продають.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 05 April 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн