Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кредитування житла - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кредитування житла Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 April 2008 - 19:36

Можливо хтось із форумчан у свому житті вже зіткнувся з кредитуванням житла. Поділітся будь-ласка досвідом. Які є підводні камні того кредитування, де кращі умови, чи ще існують якісь державні програми по молодіжному кредитуванню. І чи взагалі варто розглядати такий варіант як "житло в кредит".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 21:06

Перегляд повідомленняSophy (8.4.2008, 20:36) писав:

Можливо хтось із форумчан у свому житті вже зіткнувся з кредитуванням житла. Поділітся будь-ласка досвідом. Які є підводні камні того кредитування, де кращі умови, чи ще існують якісь державні програми по молодіжному кредитуванню. І чи взагалі варто розглядати такий варіант як "житло в кредит".

Дивлячись на програми кредитувння в наших банках, розумієш що потрібно віддавати за кредит як мінімум тисячу долларів за однокімнатну квартиру в Києві. Молодіжний кредит, як на мене його нереально взяти, хіба що в вас троє дітей ви живети всі в однокімнатній квартирі і маєте наукове звання, або занйомих в Київраді. Ось так печальна ситуація. Якщо готові платити 1000 кредит можна сміливо брати, банків досхочу, всі пропонують багато різних варіантів. Підводних каменів в цьому сенсі мало. Хіба що в кредит ви переплачуєте багато, але тут хочеш житло - доведеться потратитись.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 21:11

Моя сестра досить недавно стикнулась з молодіжним кредитуванням, правда подробиць я дуже незнаю, бо з нею давненько небачилась. Але вони місяць тому одержали такий кредит на певну суму грошей (непам"ятаю скільки). За ті гроші вони купили нову трьохкімнатну квартиру (90 кв.м) і доплатили трохи з своєї кишені. Держава покриває якось половину вартості квартири за умови, якщо є друга дитина. Тому моя сестричка терміново змущена була завагітніти, а до того страшно пручалась :) Але такий кредит не так легко було одержати, на це пішло багатенько взяток, настирливе надокучуквання вищому керівництву і т.д. Але це того вартує. Правда з нашого району такий кредит одержали того року всього 2 сім"ї. Ну і треба правда ще врахувати факт, що ми живемо в місті біля Львова, де ціни на житло трохи нищі. Це все що мені на даний час відомо, але як буду бачитись з сестрою, то обов"язково її розпитаю.
Молодіжне кредитування це реально, але інформації про це не є досить розповсюджена.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 22:02

Не думаю, що молодіжне кредитування реально. Не так багато сімей отримали такий кредит. Хіба що мати знайомих, де треба і дати "на лапу". В простих банках отримати кредит можна, але там дивляться на доходи сім"ї, може бути недостатньо.
Ще мінуси - високі проценти, різні комісійні, обов"язкове страхування як квартири, так і життя. Банки думають про свою безпеку. Тому я б дуже добре подумала перед тим, як брати такий кредит і обов"язково порадилася з фахівцями у цій сфері. Там, як кажуть "без 100 грамів не розібратися".
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2008 - 16:15

chemna буду дуже вам вдячна, ящо ви хочаб спитаєте, куди можна звернутись, щоб дізнатись про умови молодіжного кредитування. Все-таки дуже хочеться свою квартиру. Навіть на другу і третю дитину одразу би погодилась :) якщо це допоможе.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2008 - 16:35

[https://zakon.rada.go...g=584-2001-%EF]
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 29 травня 2001 р. N 584 "Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла";

[https://zakon.rada.go...?nreg=z1355-05]
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ Н А К А З 26.10.2005 N 2488 "Про затвердження Інструкції про порядок визначення переваги в наданні пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла "

Почитайте ці документи, бо поки самі не розберетесь, інший ніхто Вам правильно не розкаже, у всіх різні ситуації. Але, на жаль, закони написані краще, ніж все це виглядає в реальності. Я останній раз чула, що за хабар у 18 тисяч доларів один поважний чоловік "зробив" молодіжний кредит своїй дочці. Такі ціни в Києві :(
Щодо банківського кредиту, там дуууже багато нюансів, про які я зможу написати трохи пізніше, бо зараз часу не маю. Я сама брала кредит.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ansi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 April 2008 - 16:37

Перегляд повідомленняSophy (9.4.2008, 16:15) писав:

chemna буду дуже вам вдячна, ящо ви хочаб спитаєте, куди можна звернутись, щоб дізнатись про умови молодіжного кредитування. Все-таки дуже хочеться свою квартиру. Навіть на другу і третю дитину одразу би погодилась :) якщо це допоможе.

А ви пошукайте в інеті. Я колись так все про цю і подібні програми і взнавала. а заодно іще й статистику побачите: хто, де і скільки отримує...
І не хочу наперед лякати, але почитавши, залишалося лише розреготатися.
По перше, ви повинні обов"язково стояти на державному квартобліку. По друге, там таааакі черги, що якщо будете чекати, років за 300 може й дочекаєтеся, та й то навряд чи. А от якщо є, як вже казали вище, ХТО вам його дасть (молодіжний кредит), то шукайте... Але ж самі розумієте, що таких бажаючих безліч, а тих, хто програмою керує - не так вже й багато. Єдине що казали знайомі, що дійсно, по областях трохи легше... Через трохи нижчі ціни на житло. Але чи вдастся вам вийти на ТОГО, хто "легше".. ? :(

А в банках... Знайомі уже другий рік платять по 1000 доларів на місяць, і то за умови, що вони заплатили дві треті суми одразу. А інакше їм просто ніхто б і не дав кредит (бо ви повинні в банку офіційними паперами довести свою кредитоспроможність - це означає, що доходи ваші сукупні на сім"ю повинні бути хоча б в кілька разів вище за місячну виплату... а хто офіційно підтвердить, що ви чи чоловік заробляєте по 3 тис. доларів на місяць?), і виплати були б ще божевільнішими.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2008 - 00:30

Ми з чоловіком, 2 роки тому, взяли квартиру в кредит, не в молодіжний, бо на той би не вистачило ані грошей, ані нервів, ані звязків (чоловік 3 роки намагався якось всунутись туди та все марно). Я, на той час, працювала без трудової книжки, але чоловік знайшов спільну "мову" (500$) з начальником кредитного відділу банку і там закрили очі на те, що моя справка про доходи була написана в довільній формі і завірена лише підписом мого роботодавця (без печаті). В чоловіка справка про доходи була така як треба, по правилам. Єдине, ми сплачували попередній внесок. Квартира, яку ми вибрали, коштувала 60 тис., ми платили 30 тис. і стільки ж брали кредита в банку. Наш місячний внесок 600$, але намагаємось платити більше, бо хочеться скоріше сплатити. Морально нас кредит не навантажує, відносимось до нього як до платіжок за комунальні послуги. Тим більше, що платимо не за з"ємну квартиру, а за свою. Єдина порада - це знайти гарного рієлтора, як правило, цю роботу гарно виконують не великі компаніі, а люди, які працюють самі на себе. Нашого рієлтора нам порадили знайомі. У гарних рієлторів є свої зв"язки, вони допомагають і в пошуках квартир і в вирішеннях питань з банком ( рієлтор співпрацює кожен з своїм банком) і в прискоренні оформленя документів. Наша рієлтор нам дуже допомогла, з її допомогою ми всі папери (куплі-продажу, договір з банком) оформили за 2 години, в квартиру в"їхали за 2 тижні ( бо робили косметичний ремонт). Забула сказати, що ми брали вторинне житло, будинку було 4 роки, але на помітці "вторинне" ми економили 7 тис. (не рахуючи того, що квартира в новобудові - це коробка без унітазу, вмивальника ,вани; уявляєте скільки ще треба грошей, щоб довести її до ладу?). Дуже радуе те, що ціна на квартиру зафіксована в банківських документах і ніякі подорожчання на неї не впливають. Через 3 місяці після покупки, ми робили незалежну оцінку квартири, вона піднялася в ціні на 27 тис. Єдине про що шкодую, так це про те, що не послухала чоловіка раніше ( все я боялася влазити в ці кредити), бо на рік-два раніше можна було взяти на ці гроші дво- чи трикімнатну квартиру.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2008 - 09:23

Перегляд повідомленняМарикоша (10.4.2008, 1:30) писав:

Ми з чоловіком, 2 роки тому, взяли квартиру в кредит, не в молодіжний, бо на той би не вистачило ані грошей, ані нервів, ані звязків (чоловік 3 роки намагався якось всунутись туди та все марно). Я, на той час, працювала без трудової книжки, але чоловік знайшов спільну "мову" (500$) з начальником кредитного відділу банку і там закрили очі на те, що моя справка про доходи була написана в довільній формі і завірена лише підписом мого роботодавця (без печаті). В чоловіка справка про доходи була така як треба, по правилам. Єдине, ми сплачували попередній внесок. Квартира, яку ми вибрали, коштувала 60 тис., ми платили 30 тис. і стільки ж брали кредита в банку. Наш місячний внесок 600$, але намагаємось платити більше, бо хочеться скоріше сплатити. Морально нас кредит не навантажує, відносимось до нього як до платіжок за комунальні послуги. Тим більше, що платимо не за з"ємну квартиру, а за свою. Єдина порада - це знайти гарного рієлтора, як правило, цю роботу гарно виконують не великі компаніі, а люди, які працюють самі на себе. Нашого рієлтора нам порадили знайомі. У гарних рієлторів є свої зв"язки, вони допомагають і в пошуках квартир і в вирішеннях питань з банком ( рієлтор співпрацює кожен з своїм банком) і в прискоренні оформленя документів. Наша рієлтор нам дуже допомогла, з її допомогою ми всі папери (куплі-продажу, договір з банком) оформили за 2 години, в квартиру в"їхали за 2 тижні ( бо робили косметичний ремонт). Забула сказати, що ми брали вторинне житло, будинку було 4 роки, але на помітці "вторинне" ми економили 7 тис. (не рахуючи того, що квартира в новобудові - це коробка без унітазу, вмивальника ,вани; уявляєте скільки ще треба грошей, щоб довести її до ладу?). Дуже радуе те, що ціна на квартиру зафіксована в банківських документах і ніякі подорожчання на неї не впливають. Через 3 місяці після покупки, ми робили незалежну оцінку квартири, вона піднялася в ціні на 27 тис. Єдине про що шкодую, так це про те, що не послухала чоловіка раніше ( все я боялася влазити в ці кредити), бо на рік-два раніше можна було взяти на ці гроші дво- чи трикімнатну квартиру.

Не всі банки виступають за дострокове погашення кредиту. Тому треба таку можливість закріпити у договорі, бо можуть бути навіть санкції. У них же все сплановано наперед.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2008 - 13:41

Перегляд повідомленняМарикоша (10.4.2008, 1:30) писав:

... Єдине про що шкодую, так це про те, що не послухала чоловіка раніше ( все я боялася влазити в ці кредити), бо на рік-два раніше можна було взяти на ці гроші дво- чи трикімнатну квартиру...

От і мене такий страх є. І ціни вже зросли сильно поки я боюсь :) . А ще страшно, що вони зараз так сильно зросли, а потім впадуть і ми будем платити 20 чи 30 років невідомо за що. Але звичайно все-одно свою квартиру дууууже хочеться.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2008 - 15:17

Щодо кредитів у комерційних банках. Зверніть увагу.Крім річної ставки існують комісії банку за:
1. Видачу готівки;
2. Щомісячні комісії.
3. Можуть бути й інші, наприклад за дострокове повернення кредиту.
Іноді банки, занижуючи розмір річної ставки, виїджають на щомісячних комісіях, а в сумі (річна ставка +щомісячні комісії) виявляється набагато більшою, ніж у конкурентів.

Також зверніть увагу, пропонує Вам банк ануїтет чи так звану класичну форму погашення кредиту. При ануїтеті Ви весь строк сплачуєте рівні суми. А при класичній схемі - платежі з часом зменшуються. При ануїтеті, як правило, переплата більша.

Вам обов"язково треба бути щорічно страхувати предмет застави (тобто Вашу ж квартиру), а це від 0,3% від ринкової вартості, а також своє життя як позичальника (а це теж 0,3-0,6% від суми кредиту щорічно).

При порівнянні умов декількох банків приймайте до уваги такий показник як загальна сума подорожчання, тобто яку суму грошей на тих чи інших умовах ви сплатите банку за весь строк кредитування.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Golka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2008 - 22:53

дівчата, і всі зацікавлені, я працівник банку (щоправда зараз в декреті), а тому кілька цікавих і практичних порад можу дати, так як видавала кредити і фізичним і юридичним особам, маю досвід роботи у цій сфері. якщо когось закавіть більше - пишіть у скриньку або задзвоніть мені додому.
загалом все, що тут написали є правильним. а щодо молодіжного кредитування, то можу сказати з власного досвіду, що люди справді не забезпечені житлом не зможуть собі дозволити такої розкоші! люди, які не мають зв"язків, грошей для "хабаря" не зможуть отримать компенсацію від держави!! крім того, наскільки мені відомо, то зараз програма молодіжного кредитування не працює. Відшкодування отримують лише ті сім"ї, які отримали кредит і довідку з Фонду до кінця 2006 року. А ще банк надає Вам звичайний кредит не залежно від того чи він "молодіжний" чи ні. Просто пізніше після проходження всіх продецур у Фонді, Ви отримуєте часткове або повне відшкодування %% (лише відсотки, основну суму сплачуєте самостійно) на Ваш поточний рахунок попередньо відкритий у банку.
і ще радила б особливу уваги приділяти комісіям, які передбачає банк! особливо щомісячне обслуговування кредиту і дострокове погашення!!!! Вам ті комісії не потрібні, бо є банки, що їх не стягують!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2008 - 11:04

А які банки їх не стягують? І взагалі, може ви знаєте, в якому банку кредит найвигідніший? Наперед дякую!
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

• Група: Гості

Відправлено 11 April 2008 - 11:44

Добр ий день , шановн1 форумчанки !!!!!!!!!!!! Вже давно за Вами спостер1гаю, лише сьогодрн1 вдалося зайти на форум :diablo: На даний час проживаемо за кордоном 1 що дивно тут банки дафют кридити для покупки житла в УКРА1Н1 п1д менший в1всоток чим вдома .Так сумно ,бо дуже хочеться повернутися додому Чого унас не можна це все зробити по нормальному :diablo:
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2008 - 12:36

Нашим банкам невигідно давати кредити під дуже низькі проценти. По-перше, проценти на кредити повинні бути вищими ніж проценти подепозитах, бо банку ніякої вигоди. І ще потрібно враховувати нашу інфляцію.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2008 - 14:27

Перегляд повідомленняmania4ka (11.4.2008, 12:04) писав:

А які банки їх не стягують? І взагалі, може ви знаєте, в якому банку кредит найвигідніший? Наперед дякую!

Шановна, ніхто Вам на форумі не дасть готових рецептів щодо того, в якому банку кредит найвигідніший:( Там, де, можливо, найкращі умови, може не погодитись працювати банк з вами, наприклад тому, що у Вас немає офіційного підтвердження високих доходів. Спробуйте сходити до декількох банків, дізнатись умови, а потім порівняйте. В інеті є сайти, які професійно узагальнюють інформацію щодо рейтингу банків, відсоткових ставок та ін. Крім того, зараз, як я чула, з"явились кредитні консультанти, які БЕЗПЛАТНО (бо вони отримують винагороду від банків) можуть консультувати щодо умов надання кредитів у різних банках у Вашому місті, враховуючи індивідуальні особливості саме Вашого займу, вік позичальника, рівень доходів, яка є застава, чи може бути майновий поручитель, на який строк берете кредит, чи є у Вас перший внесок та БАГАТО іншого :diablo:
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2008 - 14:28

А щодо відсотків... А чи будуть банки їх зменшувати, якщо за кредитами з такими відсотками, як зараз, стоїть черга? Якби за такими відсотками кредити не брали, то і відсотки б зменшувались, врешті решт, ставку регулює ринок, дівчатка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонце 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2008 - 23:18

Може комусь знадобиться інформація на дану тематику, колись сама здійснювала подібний моніторинг:
тут форум, де у всіх одне запитання - "Що це таке? І як воно працює?":
ТУТ

А на цій сторінці багато корисної інформації, щодо всіх вимог та умов кредитування. Корисна річ - кредитний калькулятор, відразу можна вивести конкретні суми, виходячи із власних доходів, перелік всіх необхідних документів, статистика звітності:
ТУТ

Перечитавши колись все це, зробила висновок, що державні програми кредитування - це фантастика. Попасти в список - нереально, компенсаційні виплати державою здійснюються на новий рахунок, які дуже і дуже можуть затримуватись (до кількох років), цей кредит поширюється лише на конкретні будівничі об"єкти, які можуть бути в невідомих районах, зовсім ще не жилих.
Кредитування через банк - є реальнішим, хоча задоволення не з дешевих :flag_of_truce: але якщо є можливість, то звичайно, що краще жити у своєму помешканні і сплачувати щомісячні "внески", а ніж збирати 30 років на житло, яке хто-зна чи буде таким вже омріяним та бажаним!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2008 - 11:08

сьогодні натрапила на статтю про молодіжне кредитування. Може буде комусь цікаво почитати: https://www.mama-tato...icle/a-265.html
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2008 - 13:56

Дівчатка, порадьте будь ласка хороше агенство нерухомості у Львові і відповідно кваліфікованого ріелтора.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →