Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виїзна церемонія шлюбу - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виїзна церемонія шлюбу реєстрація поза РАЦСом Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 14 August 2014 - 08:35

Останнім часом неабиякої популярності набула виїзна реєстрація шлюбу. Погоджуюсь, що це гарно і не стандартно, як у РАЦСі. Крім того все може відбуватись за власним сценарієм, а не традиційно і так, як у всіх. Можна і власний стиль проведення запропонувати, відмовившись від шаблонів, додати побільше романтики чи навпаки неординарності. Одним словом можна зробити своє весілля незабунім не тільки для себе, але й для усіх гостей.

Що це? Свято чи шоу для краси? Все ж таки свідоцтво про шлюб беруть у РАЦсі наперед, а потім ніби вручають;)

Давайте в цій темі поговоримо про все, що стосується виїзної реєстрації шлюбу:
1) місце проведення;
2)ведучий;
3) музичне оформлення;
4) стиль і оформлення;
5) і все інше...
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ГолубкаТетяна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 August 2014 - 09:26

Щотижня гуляємо з малим в Стрийському парку і там щоразу встановлено і проводять такі церемонії.Ну така краса)От останнього разу було в укр-етно стилі)Соняшники,маки,стільчики зроблені з копи сіна,жовто-блакитні кольори.Уявляю як це все виглядало під час церемонії з гостями і подружжям)
My Signature
Зображення
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 August 2014 - 10:30

На початку червня знайомі організували собі виїзну церемонію на даху готелю Швейцарський. Взагалі та церемонія дуже нагадувала американський фільм - арка з квітів, крісла для гостей біленького кольору, батько веде наречену до молодого. Сама церемонія проводилась ввечері,було дуже-дуже багато свічок, ліхтарики, арку прикласили фотографіями наречених. Гарно було, але задоволення це не з дешевих.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2014 - 13:27

У нас була виїзна церемонія на території Олеського замку (весілля було в ресторані "Гридниця" в тому ж таки замку). Було дуже гарно і приємно для всіх, практично без офіціозу, а головне - дешево :)))
Організували все самі наступним чином: подали заяву, одразу домовилися про церемонію з місцевим реєстратором (сказала, що живе поруч і прийде куди треба :))) можна було і в замку провести, але треба було йти до Возницького по дозвіл - ми вирішили не паритися, на території можна було робити без проблем. Попередньо обрали конкретне місце, напередодні завезли туди (разом з іншими речами) велике відро свіжих ромашок, безпосередньо перед церемонією (поки ми доїжджали з церкви) гості ті ромашки розклали по сходах, принесли столик, застелили вишитою скатертиною. Музичний супровід - кілька улюблених пісень, трансльованих на колонки, підключені до ноутбука, підключеного до упса :) Була гарна сонячна погода, початок червня, довкола соковита зелень, на горі Олеський замок - пройшло все чудово :) кому цікаво - можу скинути ввечері пару фотографій.
За проведення церемонії заплатили кобіті 150 чи 200 грн, провела все чудово, і допомогла зі всіма питаннями.
То було в 2008 році.
My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОрисяМах 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 August 2014 - 12:17

Ми хотіли таку церемонію,в ресторані де було весілля є чудова тераса над водою,в них також є арка і столик які можна додатково прикрасити а можна і ні,в нас на жаль погода Була погана,тому не вийшло.Бачила фото такої церемонії дуже гарно. А послуги реєстратора на виїзді на 200 грн. дорожче ніж в рагсі.

Повідомлення відредаговано ОрисяМах: 15 August 2014 - 12:17

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshk@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2015 - 00:02

Минулого тижня відбулося весілля нашого сина. Виїзна церемонія була в ресторані, де нам дали вже прикрашену арку, підставки для квітів та столик. Ми лише додатково дещо оздобили. Все було дуже гарно. А послуги реєстратора коштували 1000 гривень (правда вона ще сама приїхала до ресторану, а це всього 2км)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Крокус 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2015 - 16:20

Ми були на весіллі з виїзною церемонією. Це було десь за Львовом у готельчику біля озера. Все було дуже розкішно, тема була вишні та загалом червоний колір. Всюди де можливо були вишеньки (штучні, не пластмасові, не знаю з чого, дуже легенькі), в молодої в букеті, в арці, весільним гостям приколювали дві такі вишеньки до одягу, в декораціях на весільхих столах. Церемонія була красива, але трохи занадто пафосна, як на мене. Крім того я знала, що молодята вже кілька місяців розписані, і це просто шоу. Мені особисто важливіше таїнство шлюбу у церкві.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nina1202 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 July 2018 - 14:46

Мене в 2017 році запросили до Київа на тематичне весілля "Лісове весілля". Весілля було шикарне :3_8_22: , ще й в лісі. Ну як в лісі ресторан знаходився в лісовій місцевості. Але атмосфера була суперова :clapping: . Нам з чоловіком стало цікаво, хто організовував весілля. Зрозуміло, що це Киів і там вибір величезний, але всеодно цікаво. Мама молодої нам сказала, що організовувала весілля, весільна агенція...

Далі була інформація рекламного характеру, вона видалена..
Неузгоджена реклама з Адміністрацією - заборонена!

Повідомлення відредаговано Щаслива Зірка: 19 July 2018 - 10:44

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olenabik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 October 2018 - 11:49

Мої друзі проводили весілля в горах. Ресторанчик, краєвиди, атмосфера...краса!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LesiaKynta 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 August 2019 - 01:11

Я собі можу уявити яка то краса в горах весілля, але напевно влітає в хорошу копієчку. Мені особисто дуже подобається виїзна церемонія, бо її можна влаштувати в будь який час. Минулого року у вересні була на весілля друзів. Святкували весілля в ресторані реклама і друзі організували дуже красиву церемонію. На терасі у вечері, все оздобили свічками. Було так незвично і красиво. Я під враженням до тепер. Бувала на багатьох весілля в житті, але такої краси не бачила. Зазвичай всі декорують квітами, так це теж красиво, але не так. Для мене свічки то зразу романтика, якась така ніжність.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )