Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: З чого почати? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

З чого почати? Перелік необхідних аналізів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 November 2008 - 11:57

я також вирішила піти здати ті аналізи. спочатку вагалося що дорого, казала лікарка приблизно 600 грн, але таки піду. мабуть на наступному тижні зберуся. моя мамуся каже понавидумували аналізи якісь, коли ніхто нічого не здавав, родилися здорові дітки, а зараз то лиш на гроші..
може вона й права...
а чоловікові також треба здавати я так бачу...
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2008 - 12:32

Перегляд повідомленняvitalina (5.11.2008, 11:57) писав:

я також вирішила піти здати ті аналізи. спочатку вагалося що дорого, казала лікарка приблизно 600 грн, але таки піду. мабуть на наступному тижні зберуся. моя мамуся каже понавидумували аналізи якісь, коли ніхто нічого не здавав, родилися здорові дітки, а зараз то лиш на гроші..
може вона й права...

А базальну температуру ти вимірюєш?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2008 - 13:25

Перегляд повідомленняvitalina (5.11.2008, 12:57) писав:

я також вирішила піти здати ті аналізи. спочатку вагалося що дорого, казала лікарка приблизно 600 грн, але таки піду.

vitalina', на жаль, не знаю чи ви зі Львова,але у мене брат з дружиною в період планування у червні місяці здавали аналізи у діагностичному на Пекарській-вони коштували =280 грн на кожного. якщо ви вирішите здати аналізи, то і чоловіка вмовте.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2008 - 10:18

я з Франківська. піду пройдуся сьогодні по медичним поліклінікапм з лабораторіями щоб порівняти ціни.
БТ не вимірюю, бо приймаю ОК (вимушено)

моя лікарка написала здати наступні аналізи :
1 хламідія
2 уреоплазма
3 мікроплазма
4 гонокок
5 цитомеаловірус
5 герпес
6 папілома

каже процедура не з приємних, але краще здати і пролікуватися якщо знайдуть щось, ніж лікувати коли є дитятко в утробі...
одне тільки боюся, щоб не приписали мені спеціально щось начебто у мене є щось.. і приписували ліки щоб наче лікуватися...

про ціни: в 1 поліклініці 330 грн, в іншій 370 грн.
(це в м Івано-Франківську)
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 20:25

аналізи здала ще влітку, пролікувала стафілоккок. Зараз приймаю лише вітаміни Е, С та фоліву кіслоту.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 09:59

Люди, як мене це мучить... Моя гінеколог направляє мене на купу аналізів, при чому в конкретну контору. Маю підозру, що вона просто має з ними домовленість, а якщо вони справді будуть лікувати мені неіснуючі хвороби, щоб гроші витягнути? Мене налякати-раз плюнути. Вона записала мені навіть краснуху, незважаючи на те, що я нею в дитинстві вже перехворіла...
Я б зробила аналізи в себе на роботі(я працюю в лабораторіїї "Медіс"), але то ж весь офіс знати буде, бо результати через нас проходять...
Не знаю, що мені робити...На УЗІ точно піду, а на рахунок аналізів не можу вирішити... :yahoo:
А бажання мати дитинку мене просто роздирає, а час поки я думаю і сумніваюсь іде!
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 10:26

mania4ka , дуже тобі співчуваю... та не хвилюйся ти так.. адже тут багато хто зі Львова, то я думаю, підкажуть тобі хорошого (перевіреного) лікаря, який буде справді допомагати, а не лише викачувати гроші.. я впевнена, що такі ще залишились))))))))))) тримай носик морковкою)))))))) все обов'язково станеться)))))))))))) :yahoo:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 25 December 2008 - 17:29

mania4ka, якщо ви хворіли на краснуху, то можливо виявили антитіла до неї. не переживайте, так і має бути. хай пишуть. мені он не записали і відпривили до америки, то тут дохтори мали до чого прикулупатися (коли я права качати почала :) ). краще хай буде записана, аніж ні. це ж навіть добре, що є антитіла до краснухи.
візьміть у дохторки список аналізів, позвоніть в лабораторії, які є у вашому місті і здайте собі окремо. а їй принесіть.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 17:42

mania4ka, так гінекологи частенько відправляють у "свої контори",але ціни деколи сильно відрізняються, я тут десь читала,треба пошукати темку,де дівчата писали про ціни на аналізи. Мені моя гінеколог з поліклініки також відправляла в інший район на аналізи, я поїхала- а там якась санітарка мене в туалет не хотіла впускати-сказала- тут всі тампонами і прокладками унітази позабивали. Я їй кажу- я вагітна,тампонами і прокладками не користуюсь,і взагалі я за аналізи 120 грн. заплатила а в туалет мене не хочуть впускати. Трохи на неї накричала,а потім приїхала і своїй в консультації це все сказала,і ще відмовилась надалі туди їздити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 22:09

Перечитала гілку і думаю собі, що то добре що не мала виходу в нет перед тим ніж завагітніла!!!!! Голова йде обертом від усіх обстежень. В чомусь таки погоджуюся з Настюшою, що якщо жінка чує себе здоровою і проблем із заплідненням немає, то навіщо "шукати пригоди"? :8_2_69:
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Улянка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 December 2008 - 22:54

Перегляд повідомленняМасянічка (25.12.2008, 22:09) писав:

Перечитала гілку і думаю собі, що то добре що не мала виходу в нет перед тим ніж завагітніла!!!!! Голова йде обертом від усіх обстежень. В чомусь таки погоджуюся з Настюшою, що якщо жінка чує себе здоровою і проблем із заплідненням немає, то навіщо "шукати пригоди"? :yahoo:

Масянічка, то палка з двома кінцями..я перед першою вагітністю пішла до лікаря, сказали все Ок і ми відразу ж завагітніли..другий раз те саме..відчувала себе здоровою, тому жодних аналізів не здавала...але маю факт ЗВ на 7 тижні, яку ще 5 тижнів носила в утробі..потім обстеження в "лікаря за рекомендацією" і знаходять ЦМВ 2+...призначає лікування ..досить дороге...пройшли...ЦМв зменшився до 1+, але лікар знову призначає лікування (це за результатами мазка, а на Короленка я здавала ще не знаючи про ЗВ, то показники були Ig G 103, Ig M - "-"; через 2 тижні Ig G 100, Ig M "-")...і то в 4 рази дорожче..хоча я ще сумніваюсь, чи буду той препарат колоти...хочу здати повторно кров на ЦМВ..сьогодні дзвонила в МЕДІС, але там тільки по вівторках роблять цей аналіз...якщо ситуація дійсно погана, то тоді буду замовляти цей препарат у Москві, але якщо ні, то напевно буду надіятися на Господа і на свій організм...хоча відчувала завжди себе здоровою у плані гунекології..проблем з "вагітнінням", виношуванням і пологами жодних :yahoo:
П.С. мене здивувала ще позиція моєї лікарки, бо я сказала їй, що мала відкритий контакт з чоловіком (чого вона не дозволяла нам 2 місяці), але пройшовши лікування я була впевнена, що все добре, тому :wacko: ..але вона ніяк не прореагувала стосовно питання про екстрену контрацепцію, а говорить, якщо місячні прийдуть - будем колоти, а якщо ні, то я відповідальності не несу, бо я вас попереджувала...і давай про некрози пяток і завмирання на 20 тижні розказувати...нормально :angry:
от тому мене насторожує, чи не хоче вона так скоро клієнтку втратити, причому препарат в неті коштує 32 дол, але його треба через неї з москви замовляти, то 1 упак. коштуватиме 85 дол..мені треба 2 + 15 за пересилку :bad: ....мазки я теж оплачую в неї...причому завжди без здачі..так що починаю сумніватись і після свят іду в іншу лабораторію
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chocolat 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 February 2009 - 15:44

Дівчатка, хто з Тернополя, де саме ви здавали аналізи на Торч-інфекції? Один раз я здавала у приватному кабінеті у дуже відомого тернопільського професора, чим дуже незадоволена, тому що незважаючи на велику ціну, дуууже довго чекала на результати, самі результати пан професор пояснювати не хотіли, майже все виявилося позитивним (хоча до вагітності сином все було негативним). Ще був один дуже цікавий момент: попри торчі професор назначив ще аналіз на гепатити, так от вони були негативними (звичайно, хвала Господові). але тут один нюансик, колись в дитинстві я перехворіла жовтухою, а отже титри повинні залишитися, які вказують на перенесену інфекцію. Коли про це сказала професорові, він був дуже невдоволений загальною обізнаністю пацієнтки і відповів, що звик довіряти своїм лаборантам. Пізніше я вже чула відгуки навіть лікарів про сумнівну репутацію цього професора.
My Signature
Не прилагай столько усилий, ибо все самое лучшее случится неожиданно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 February 2009 - 16:19

Я в шоці від прочитаного, тому що до вагітності почувалася чудово і ніяких попередньо аналізів не здавала.
Не скажу, що саме в той час ми планували вагітність, але таки планували, мій чоловік не палить не вживає алкоголю, немає ніяких проблем зі здоров"ям тому й проблем ніяких собі не шукали.

А вже під час вагітності я вже набігілася на здачу різних аналізів і мені цього вистачило.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2009 - 10:52

Я теж вирішила не здавати. Прекрасно себе почуваю, а ще страшенно боюсь брати кров з вени...Можливо це нерозважливо, але не могла себе заставити... :36_1_74:
Тільки перестала пити каву, приймати гарячу ванну,вживати таблетки, почала пити фолієву кислоту.
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chocolat 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 February 2009 - 11:54

Перегляд повідомленняmania4ka (4.2.2009, 10:52) писав:

Я теж вирішила не здавати. Прекрасно себе почуваю, а ще страшенно боюсь брати кров з вени...Можливо це нерозважливо, але не могла себе заставити... :36_3_16:
Тільки перестала пити каву, приймати гарячу ванну,вживати таблетки, почала пити фолієву кислоту.

Здавати аналізи на торч-інфекції не обов*язково, якщо не було викиднів та завмирань вагітностей. Навіть при першій невдалій спробі переважно лікарі не направляють на здачу цих аналізів. Це є обовязковим при ЗВИЧНОМУ невиношуванні. А врешту випадках для планування достатньо вести здоровий спосіб життя та приймати фолієву кислоту (обом за 3 місяці до настання вагіності).
My Signature
Не прилагай столько усилий, ибо все самое лучшее случится неожиданно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nataliya2009 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 04 February 2009 - 16:07

Не знаю з чого почати, але буду ближче до теми. Шукаю поради як завагітнити. Раніше у мене з цим питань не виникало, але було не до дітей. Тепер, коли вже критичний вік - мені 33, не все так просто. Була у гінеколога, здала всі аналізи, зробила УЗІ, сказали, що все в нормі. Можливо хтось щось порадив з власного досвіду. Дуже вдячна.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2009 - 20:27

nataliya2009, можна порадити тільки пити вітаміни особливо корисні Е і фоліва кислота, кохати один одного і чекати на Божу мілость.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2009 - 22:17

не розумію як таке може бути: влітку я здавала ПЦР все було добре -нічого не обнаружено. Тижня два тому почался цистіт, звернулися до уролога, чоловік здав анализи і в ньго нашли уреаплазму та микоплазму. Мої будуть у понеділок. Але ж з літа ми не моглі заразитися, якщо вони тільки половим путем передаються. Чи це у мене погано взяли анализи. Все одно мені здається будемо удвох лікуватися, а це антибіотики. і після них не одразу можна вагітнити???
Тепер я впевнена що восені була вагітна, я це відчувала, але пішли дужі болісни місячни , яких в мене ніколи не було, я чуть свідомість не потеряла. Це мабудь через ці інфекціі?? Якщо хтось лікувался від цього поділитися досвидом.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2009 - 14:06

Перед вагітністю проходила оглад у кардіолога, бо є проблеми, гінеколога та здавали аналіз на торч-інфекції - всюди дали добро. Приймали натуральні вітаміни та перейшли на здорове харчування (нічого смаженого, жирного, ну окрім сала - бо то святе), каву пила, правда менше, бо не можу без неї. Ото мабуть і все. Вагітність йшла досить легко без ускладнень.
Зараз планую другу вагітність, але поки була тільки у гінеколога - вона дала добро. Про більшість аналізів що тут написані я навіть ніколи не чула. Навіщо вони, якщо добре почуваєшся, немає хронічних захворювань. Хоча можливо є потреба у огляді кваліфікованого терапевта, на випадок хвороб які не відчуваєш.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика пантера 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2009 - 22:14

Chocolat, Я здавала в Тернополі на Миру, 3а там є лабораторія Synevo
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Nadin4ik світлина

Nadin4ik  В мене на 12 день після місячних пішли коричневі виділення а зараз 1 день затримки а коли були виділення то я захворіла кіром що це вагітність бо ми планували вагітність

06 Dec 2018 14:07

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 18 )

Перекладач онлайн