Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: З чого почати? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

З чого почати? Перелік необхідних аналізів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 September 2008 - 14:25

mania4ka, если есть возможность(имею в виду, что если планируете), то лучше обязательно сдать. Конечно всё сдавать не обязательно, но некоторые анализа вполне можно. Например если сдать перед беременностью ТОРЧ-инфокции, то их потом никто сдавать не заставит, а не дай Бог надо будет что-то вылечить, то это ж гораздо лучше делать до беременности. Я перед первой беременностью за месяц поздавала все мазки, кровь общую, РВ (лечить эрозию собиралась), так потом ничего из этого не пересдавала при постановке на учет. Было подозрение на хламидии(не подтвердилось) и опять же, гораздо лучше их лечить до беременности.
Короче лучше сдать, мороки будет меньше при беременности и спокойнее будет!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 05 September 2008 - 14:30

mania4ka, я приймала полівітаміни, але то більше так співпало - трохи втомленою почувалася. Хронічні хвороби я якраз маю, але так полюбляю лікарні та медицину, що вирішила покластися на Бога. Тим паче, що ті самі медики мені все життя казали, що в мене будуть проблеми із зачаттям дитини, але я завагітнітніла за 4 місяці "важкої" праці, а друга дитинка взагалі стала несподіванкою :)
Так що просто намагайтеся вести здоровіший спосіб життя і кохайтеся!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:31

Цитата

в штатах(я перебувала там з 6 місяців вагітності) у мене тільки 1 раз взяли кров з вени і 2 рази з пальця. я дійсно не розумію для чого у нас стільки аналізів для всіх, незалежно від їх стану та протікання вагітності:(

цікаво, що моя сусідка , яка всю вагітність перебувала на обліку в Ізраїлі казала те саме- 1 раз аналіз сечі, і 1 раз аналіз крові на всі можливі болячки та відхилення, правда УЗІ там роблять при кожному відвідуванні, яких щоправда не так багато як у нас.А як приїхала в 35 тиж. сюди родити була в шоці від тої купи аналізів і залякувань.

Повідомлення відредаговано Антік: 05 November 2008 - 14:29

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:43

Перегляд повідомленняСеструлька (5.9.2008, 15:25) писав:

[b]. Например если сдать перед беременностью ТОРЧ-инфокции, то их потом никто сдавать не заставит, а не дай Бог надо будет что-то вылечить, то это ж гораздо лучше делать до беременности.

Длявагітних аналіз на ТОРЧі є БЕЗКОШТОВНИМ, а от для невагітних один по - моєму коштує в районі 70грн.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 05 September 2008 - 14:45

Ксюнка, не всюди він є безкоштовним, а ще ж є аналізи на ХГ, ПАПП тощо, які є платними

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:50

Ксюнка, у нас все анализы на ТОРЧ платные и никогда даже не слышала, что где-то по-другому. Есть один центр у нас, там если сдаешь не меньше 6ти анализов, то для беременных скидка кажется 20 %, но в этот центр лучше не ходить, ошибок много...Короче вам повезло:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 15:32

Перегляд повідомленняJulian (5.9.2008, 14:59) писав:

Це не правельна думка, тому що, якщо вагітність планована то потрібно перед нею пройти обстеження обом (чоловікові і дружині), для того щоб потім небуло ніяких ускладнень.Допустим найпоширеніше серед жінок є молочниця, яку можна вилікувати до вагітності а не під час вагіиності. Я вже неговорю про інші інфекції.Тому варто сходити на обстеження.

Це не неправильна думка, це моя думка ;)
Я не здавала перед обома вагітностями ніяких аналізів і все (ттт) гаразд. Дві мої вагітності незаплановані, але бажані.
Звісно, якщо людина входить в групу ризику по якихось захворюваннях, то такі аналізи просто необхідні. Та й то не всі.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 17:11

Перегляд повідомленняmania4ka (5.9.2008, 14:35) писав:

Дівчата, скажіть чесно, хто з вас здавав аналізи перед тим як зачати дитину? Чи так це необхідно, якщо нічого не турбує?

Ми з чоловіком здавали :) Вирішили зробити все "по-правильному", але завагітніли швидше, ніж були готові результати аналізів :36_3_16:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 20:11

Світла, я здавала на Короленка, 9 - там для вагітних краснуха, токсоплазмоз....і т.д.(точно всіх не згадаю) безкоштовні. Пізніші решту вже були платними. За потрійний тест теж платила, але в "Євролабі" - там виявилось найдешевше.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Izabella 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 October 2008 - 13:07

Перегляд повідомленняКсюнка (5.9.2008, 15:00) писав:

mania4ka, бачу ви вже щось та й плануєте.... ;)
Я здавала аналізи ще в лютому, а планували починати планування дитинки на листопад. Я пішла до гінеколога і попросила дати скерування на різні аналізи (ВІЛ, гепатит і т.д.), оскільки деякі хвороби вимагають тривалого лікування + якщо немає якоїсь прививки і треба доробити, то як мінімум 3 місяці після неї бажано не вагітніти. Також відвідала стоматолога, полікувати все, що треба, зробила ЕХО серця (в мене пролапс), зробила УЗД внутрішніх органів і грудей (лікар послала, бо 3 розмір, всяке може бути), за 3 місяці до вагітності почала приймати вітаміни, чоловіка змусила відмовитись від кави (сама не п"ю) та будь-якого спиртного (він не курить). Знаю, що виглядає то всьо маніакально, але я хотіла впевнитись, що все в мене добре і що я зможу виносити дитинку.

Це взагалі не виглядає маніакально. Якби я знала, що в мене плід завмре на 9 тижні, то б наперед поздавала ті всі аналізи і впевнилась у тому, що цілком здорова. Повірте, втратити першу вагітність це набагато тяжче ніж пройти повне обстеження. Тому, після того, що сталось, переконана що всім треба обстежуватись наперед щоб максимально вберегти себе від таких випадків.
Я, доречі, теж ніколи не мала ніяких хворіб, ніяких абортів...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 October 2008 - 18:36

А чи комусь із вас казали, що потрібно аби кілька людей (3-5) здали кров у банк на донорство? На плановому огляді на 30 тижні моя дільнича лікар дала мені таке направлення для потенційних донорів. Чесно кажучи, мене це трохи здивувало і насторожило. Наразі немає жодних підстав вважати, що мені може знадобитись така кров - все в нас іде чудово. До того ж, наскільки я знаю, не всі лікарі нашої ЖК вимагають це. Одна моя добра подруга мала планове кесареве і її лікар ані словом за донорів не обмовилась :smile:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 October 2008 - 18:50

Natalya,
я теж чула про таке. думаю це з того ж розряду, що і обов"язкові щеплення. бути донором не можуть заставити.
я б проігнорувала

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 19:08

Перегляд повідомленняКсюнка (5.9.2008, 15:43) писав:

Длявагітних аналіз на ТОРЧі є БЕЗКОШТОВНИМ, а от для невагітних один по - моєму коштує в районі 70грн.

У нас в городе этот анализ стоит почти 100 грн,беременным платно!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 19:36

Юся, у Львові теж є установи, де роблять платно, але є й безкоштовні.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 19:39

Перегляд повідомленняAntic (10.10.2008, 20:36) писав:

Юся, у Львові теж є установи, де роблять платно, але є й безкоштовні.

У нас бесплатно не делают..я узнавала
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 19:50

Перегляд повідомленняNatalya (10.10.2008, 19:36) писав:

А чи комусь із вас казали, що потрібно аби кілька людей (3-5) здали кров у банк на донорство? На плановому огляді на 30 тижні моя дільнича лікар дала мені таке направлення для потенційних донорів. Чесно кажучи, мене це трохи здивувало і насторожило. Наразі немає жодних підстав вважати, що мені може знадобитись така кров - все в нас іде чудово. До того ж, наскільки я знаю, не всі лікарі нашої ЖК вимагають це. Одна моя добра подруга мала планове кесареве і її лікар ані словом за донорів не обмовилась :smile:

Мені також казали, що потрібно знайти донора (правда одного), але я одразу спитала чи можна замість донорства якийсь добровільний внесок зробити. Заповнила якусь писульку, дала 30 грн. і все. Моя знайома (з Івано-Франківської області) кілька років тому платила за відмову від донорства 50 грн. Так що получилось мені ще й дешевше обійшлось.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 19:54

Перегляд повідомленняNatalya (10.10.2008, 19:36) писав:

У нас ты сам себе донор, у тябя берут немного крови и отделяют аутоплазму и размножают её, у меня уже заготовлена аутоплазма, можно заготовить за 150 грн или за 350, просто количество разное и срок хранения, я заготавливала за 350-почти 800мл сделали да и хранится может целый год
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 October 2008 - 20:00

Перегляд повідомленняIzabella (3.10.2008, 13:07) писав:

Це взагалі не виглядає маніакально. Якби я знала, що в мене плід завмре на 9 тижні, то б наперед поздавала ті всі аналізи і впевнилась у тому, що цілком здорова. Повірте, втратити першу вагітність це набагато тяжче ніж пройти повне обстеження. Тому, після того, що сталось, переконана що всім треба обстежуватись наперед щоб максимально вберегти себе від таких випадків.
Я, доречі, теж ніколи не мала ніяких хворіб, ніяких абортів...

В мене також була перша вагітність завмерла, перед другою я маніакально була впевнена що зі мною не все гаразд, що в мене якась десь інфекція, я не вірила лікарям, я просто зациклилась на одному.Відповідно наше планування трохи затрималось до того часу поки я не потрапила до кваліфікованого лікаря який сказав що я повністю здорова і чому я ще досі не вагітнію і в мене ніби відкрились очі. Тобто в цій справі психологічний аспект дуже важливий, я думаю що здати потрібно елементарні загальні аналізи, на Торч-інф. і відвідати гінеколога для обстеження, впринципі УЗД по гінекології також не зашкодить. Ці обстеження у вас займуть декілька днів максимум, зате ніщо не зашкодить вашій майбутній дитині і ви будете впевнені що з вами все гаразд. :smile:
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 October 2008 - 11:15

Щоб виносити дитинку є багато факторів... і найперше ніколи непотрібно зациклюватись, що жінка винна у тому, що плід завмер з її вини і т.п. А не думали, що і чоловікові потрібно повністю обстежитись і можливо у ньому причина... тіж перенесені хвороби... і венеричні, і дитячі, наприклад свинка... Повірте мені.... траплялось таке... Так, щоб дитя зачати і виносити в майбутньому, потрібно кваліфіковане обстеження обох людей... тобто чоловіка і дружини...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 October 2008 - 12:16

Згідна на всі 100 %. Коли ми намагалися завагітніти, то здавали аналізи обоє.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн