Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спосіб життя майбутньої мами - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спосіб життя майбутньої мами Планування вагітності Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 19 June 2007 - 15:44

Чи варто планувати вагітність.

Сучасні батьки розписують своє життя не на рік, а на пять–десять років наперед. Але чи можна планувати настання вагітності — того, що підвладно лише вищим силам природи? Чи варто вагітність планувати.
Ось питання які найчастіше задаються фахівцям, відповіді на які необхідно знати, якщо ви вирішили планувати вагітність.

Чи треба планувати вагітність?

Народження дитини є одним із найчудовіших і прекрасних подій у житті родини. І коли воно наступить, у які строки, залежить значною мірою від життєвих планів подружжя.
- Родина сама вирішує, скільки мати дітей і які будуть інтервали між пологами. Звичайно, можна сказати, що планувати вагітність необов'язково. Але як показує практика, у більшості випадків
це просто необхідно. Молоді пари не завжди розуміють, що результат вагітності й здоров'я майбутньої дитини прямо залежать від їхнього власного здоров'я. Планування вагітності - це не стільки встановлення строків зачаття й пологів, скільки приведення в норму здоров'я самого подружжя. На жаль, важливість такого підходу розуміють далеко не всі. Хоча останнім часом усе більше й більше майбутніх батьків замислюються про своє здоров'я й здоров'я майбутніх дітей. Статистика свідчить: не багато сучасних пар можуть похвалитись міцним здоров'ям. Тут і несприятлива екологічна обстановка, і постійні стреси, і шкідливі звички. Все це може призводити до різних захворювань, порушенню функції репродуктивної системи як жінки, так і чоловіка. У більшості розвинених країн світу ще перед вступом у шлюб прийнято проводити медичне
обстеження (так звану диспансеризацію), що визначає стан
здоров'я потенційних батьків. Робиться це в тому числі й для того, щоб виключити можливі проблеми зі здоров'ям майбутніх дітей.

Що робити, щоб народити здорову дитину?

Здавалося б, відповідь проста - піклуйтеся про своє здоров'я, і у вас будуть здорові діти. Як правило, змолоду на це саме здоров'я, що нам так настійно рекомендують берегти бабусі- дідусі, мами-тата, уваги не звертаєш (поболить - пройде), або займаєшся самолікуванням (температуру збив - і вперед), не говорячи вже про всякі зловживання. Замислюються про це, та й то не завжди, лише коли наступає час дітей роджати. Дуже часто молоді люди не знають про своє здоров'я абсолютно нічого. Багато хто останній раз був на прийомі в лікаря ще в дитинстві - колись мама водила. - Перша рекомендація, - обстеження стану здоров'я. Якщо виявляються які-небудь захворювання, їх необхідно пролікувати до зачаття, тому що, коли вагітність наступила, зробити це набагато складніше. І хоча "правильна" підготовка подружньої пари до настання вагітності й звертання до фахівців - це профілактичні міри, але вони підвищують шанс поліпшити здоров'я майбутніх батьків і народити здорову дитину.
Взагалі, щоб вагітність протікала благополучно, фахівці рекомендують починати готуватися до неї за три шість місяців. За порадою фахівців можна звернутися в будь-яку жіночу консультацію або поліклініку. Жінкам важлива консультація лікаря- гінеколога, а чоловікам - уролога. Рекомендується ультразвукове дослідження внутрішніх полових органів, щоб уточнити їхній стан, виявити заздалегідь аномалії будови, якщо вони є. Така інформація потрібна й майбутній мамі, і лікареві.
Звичайно лікарі починають опитування з того, якими (крім гінекологічних) хворобами ви боліли. Якщо ви знаєте уразливі сторони свого здоров'я, то вас направлять до конкретних фахівців. Це допоможе уникнути ускладнень протягом вагітності. - У зв'язку зі зростаючою кількістю вірусних інфекцій, що передаються статевим шляхом (ВИЧ, гепатити В и С, венеричні захворювання, герпесні інфекції), треба обов'язково пройти обстеження на ці захворювання, причому не тільки жінці, але й чоловікові. Якщо не виявити їх до зачаття, вони можуть привести до викидня, народженню хворих дітей, післяпологовим ускладненням. більшість з цих інфекцій можуть протікати бессимптомно. Украй небезпечна для вагітної жінки і її майбутньої дитини краснуха. При захворюванні цією хворобою, особливо в перші 12 тижнів вагітності, можливі важкі відхилення в розвитку плода - пороки серця, органів слуху, очей, нервової системи. Але багато хто взагалі не пам'ятає, чи хворіли на це захворювання в дитинстві, і не знають, є чи в них імунітет до нього.
Сучасні тести дозволяють виявити по аналізу крові, перенесли ви краснуху чи ні. Найкращий спосіб захиститися - зробити щеплення за три місяці до зачаття, оскільки вакцинація під час вагітності протипоказана. Після вакцинації треба якийсь час охоронятися від вагітності. Якщо у вашій родині відомі випадки спадкоємних захворювань, лікарі рекомендують пройти медико-генетичне обстеження.

Чи треба міняти свій спосіб життя?

Все залежить від того, який спосіб життя ви ведете. Якщо п'єте- курите, висипаєтеся тільки тоді, коли вдасться, постійно перебуваєте під нервовим стресом, харчуєтеся чіпсами, про спорт знаєте лише з газет і програм TV, то - так, треба. Уже ніхто не заперечує, що здоровий спосіб життя - це добре. Занадто багато виявляється понеділків, з яких можна все почати. Але це - ваш вибір, ваше життя, ваше здоров'я. І зовсім інша справа, коли ви раптом усвідомлюєте, що, вирішивши завести дитину, ви повинні відповідати вже не тільки за себе, але й за маля. У цьому випадку лікарі рекомендують: - відмовитися від шкідливих звичок.
Треба відмовитися від паління, алкоголю, наркотиків, намагатися не піддавати себе впливу хімікатів, надмірної сонячної радіації. Все це може позначитися згодом на розвитку дитини - або викидень, або патології. Також необхідно з обережністю приймати лікарські препарати, у всіх випадках треба радитися з лікарем. Крім того, за три місяці до планування зачаття варто припинити прийом оральных контрацептивов. Діти, зачаті й які розвиваються в несприятливих умовах (наприклад, якщо батьки курять), можуть бути піддані безлічі захворювань, оскільки їх ослаблена імунна система буде важко справлятися зі шкідливими зовнішніми факторами.
- Правильно харчуватися. Майбутня мама повинна стежити за тим, щоб її харчування було повноцінним, що необхідно для нормального плину вагітності, а також результату пологів. Їсти треба чотири- п'ять разів у день, дотримуючись режиму. Їжа повинна бути різноманітною, але не надлишковою. Щодня намагайтеся їсти овочі й фрукти, а також страви, що містять кальцій (сир, кефір і інші молочні продукти). І якнайменше
смажених, гострих страв. Обов'язково треба приймати вітаміни. Набір продуктів середньостатистичного українця характеризується явним дефіцитом вітамінів і мікроелементів, особливо вітаміну С, фолієвої кислоти,
йоду, кальцію й вітаміну D. Звичайно жінка починає приймати вітамінно-мінеральний комплекс тільки тоді, коли довідається, що вагітна. Лікарі ж радять починати як мінімум за три місяці до моменту зачаття. Вітаміни не завадять і майбутньому татові, тому що їхня нехватка негативно позначається на якості сперми. Прийом вітамінних комплексів варто продовжувати й під час вагітності, що буде сприяти попередженню анемії в матері, полегшить плин
токсикозу, підвищить імунітет. Особлива увага - фолієвій кислоті (як до настання вагітності, так і під час), оскільки дефіцит її дуже небезпечний для плода, часто приводить до розвитку пороків центральної нервової системи, серцево-судинної, сечостатевої системи.
- займатися спортом. Відомо, що вагітність і пологи випробовують на міцність організм матері, а впоратися з навантаженням дозволяє гарна
фізична підготовка. Лікарі рекомендують спокійні види спортивних занять - ходьбу, плавання, оздоровчу гімнастику, які покращують роботу внутрішніх органів, тренують серцево-судинну систему, поліпшують самопочуття. І звичайно, у жодному разі не можна займатися верхівною їздою, різними екстремальними видами
спорту.

У якому віці краще родити?

Оптимальним є вік від 23 до 30 років, коли організм щонайкраще може впоратися з виношуванням і народженням дитини. - До 18 років організм жінки ще не дозрів фізіологічно, і тому вагітність і народження здорової дитини представляють певні проблеми. Після 35 років - уже пізній репродуктивний вік. Однак у наші дні, коли жінка хоче мати роботу, вікові границі відсунулися. Крім того, жінка й в 30 років, і після 30 психологічно готова до вагітності. А коли вагітність бажана, вона й протікає добре, і пологи протікають краще. І дитина відчуває себе комфортніше, одержуючи більше маминої уваги.

- Звичайно, чим молодше жінка, тим легше їй виносити здорове маля. - Зараз вік первісток збільшився, питання вагітності для багатьох
жінок відходить як би на другий план. Але ті, хто збирається родити першу дитину після 35 років, повинні розуміти, що з віком полові клітки старіють.
Крім того, збільшується кількість різних захворювань. Можливо, після 35 років жінкам будуть потрібні додаткові аналізи й обстеження, включаючи генетичний скринінг, що може визначити пороки, аномалії в розвитку плода (але це вже після настання вагітності).
Якщо ви плануєте другу або третю дитину, то, як говорять фахівці- медики, і в 40 років можете прекрасно народити здорових дітей. Якщо жінка хоча б один раз у рік (а краще раз у півроку) приходить на огляд до гінеколога, то перед наступною вагітністю немає необхідності у спеціальному обстеженні.

Чому вагітність не наступає?

Нерідко зустрічаються пари, які, здавалося б, фізично здорові, ведуть правильний спосіб життя, усе спланували, підготувалися, але час іде, а зачаття не відбувається. (Залишимо тут думку про те, що, як тільки людина намагається все контролювати, губиться те божественне, що завжди є присутнім при зародженні життя.) Якщо протягом одного року регулярного статтевого життя без запобігання вагітність не наступає, лікарі правочинні поставити діагноз "безплідність".
- Існує так званий синдром очікування вагітності. Думки тільки про те, що вагітність от-от повинна наступити. Якщо цього не відбувається, людей охоплює паніка. І це - колосальний стрес. Однак не треба впадати у відчай. Сучасні досягнення медицини дозволяють виліковувати різні особисті причини безплідності, добре розроблена методика штучного запліднення. Не слід скидати з рахунків і психологічний аспект цього питання. - Якщо обидва партнери здорові, то основним у благополучному зачатті дитини є гармонічні відносини між ними, взаєморозуміння, коли жінка (саме жінка, тому що вона стоїть на порозі - дати життя або відняти його) любить, бажає свого чоловіка й ставиться до нього з повагою як до чоловіка й батька майбутніх дітей.
Проблеми з вагітністю часто виникають, коли жінка, очікуючи від чоловіка турботи й уваги, починає ним маніпулювати. Зачаття може й не відбутися, якщо вона не може прийняти свого чоловіка таким, який він є, постійно незадоволена, намагається переробити на свій лад. Або якщо жінка хоче народити дитину для вирішення якихось своїх проблем або щоб втримати чоловіка, "прив'язати" його до себе. Крім можливих проблем у партнерських відносинах, через які вагітність може не наступати, існує ще одна причина, відома в психології як "родова трансляція страху", коли в когось із партнерів умерла при пологах близька родичка (наприклад, бабуся). І цей підсвідомий страх поширюється й на нащадків. Відповідно до досліджень психологів, причиною безплідності може бути й велика кількість абортів, зроблених матір'ю одного з партнерів. Не секрет, що ще зовсім недавно головним способом запобігання від вагітності були аборти. За них розплачуються наступні покоління. У всіх випадках тут велика роль нашої підсвідомості, і якщо подружня пара дійсно хоче мати дитину, то їм цілком може допомогти сімейний психолог.

Хлопчик або дівчинка?

Протягом всієї історії людства вживали засоби спланувати стать майбутньої дитини. Існує безліч варіантів - і місячні фази, і базальні температури, і строки овуляції. А недавно американські вчені оприлюдніли дані про те, що на стать дитини впливає температурний режим, у якому ви живете. Чим спекотніше клімат, тим більше ймовірність народження дітей чоловічої статі. Правда, найвидатнішому арабському вченому Середньовіччя Абу Алі ибн Сина (Авиценна) приписується твердження, що зачаттю хлопчиків сприяє холодність місцевості. Сучасна медицина не може дати 100%-вої гарантії на визначення статі дитини, а всі описані в літературі методи збігаються лише іноді. Отоді й говорять - так, метод працює. Ми можемо довідатися стать майбутньої дитини, коли її одержують із пробірки або на ранніх стадіях вагітності інвазивними способами, якщо це потрібно за медичними показниками.
Основне завдання мами й тата - це народити здорову дитину. Звичайно, добре, якщо стать й бажання збігаються, однак не завжди це виходить. А якщо дітей народжується більше, то ймовірність одержати бажану стать збільшується. Психологи стверджують, що не слід чекати дитину якоїсь певної статі. "У цьому випадку ми заздалегідь покладаємо на неї наші надії, які можуть не виправдатися, і піде розчарування, що обов'язково позначиться на дитині. Чекали дівчинку, а народився хлопчик, і тоді дивним чином хлопчик несвідомо починає демонструвати поведінку дівчинки або живе з відчуттям, що батьки його не люблять. Дитина приходить у цей світ з радістю, віна чекає нашої любові й турботи, і ми повинні її прийняти такою, яка вона є".
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 16
  • Back To Top

Користувач поза мережею   young_mum 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 October 2008 - 11:51

планировать нужно все, но если беременность становится неожиданностью, то желательно только чтобы приятной)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 November 2008 - 10:56

ми планували, зробили аналізи, достоверилися що здорові та пьємо вітамини Е та фоліву кислоту. Але спочатку повінчалися.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2008 - 22:51

Після того, як я перечитала не малу кількість літератури, то почала дотримуватися таких правил (хоча це не завжди легко):
- 1 ложка меду (пилка) зранку
- ніякої кави
- соки
- вітамін Е і фолієва кислота
- відмова від гарячих ванн (краще душ)
Ще було б добре, якби я навчилась не нервуватися через всякі дурнички і їла більше фруктів і менше шоколаду- було б взагалі супер... :smile: :huh:
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 12:53

мед на голодний шлунок - це не є добре. він занадто важкий.
а які дози Фолієвої кислоти та віт Є приймаєте в день?
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 13:56

Я теж зараз почала пити фолієву кислоту- таблетка в день. Але щось дуже важко відмовитись від кави і дуже смакує червоне сухе вино, правда я не багато,по стопочці 2 останні дні сьорбала,я думаю то не зашкодить, навпаки сухе червоне вино в помірних дозах вважається корисним для кровотворення...
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 13:59

mania4ka, а від кави все-таки відмовся, все одно потім прийдеться забути про неї! Я відмовилася за 3 міс до вагітності.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мышка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 16:02

Перегляд повідомленняSajka* (15.11.2008, 22:51) писав:

- відмова від гарячих ванн (краще душ)

а чому не можна ванну?? чи це тільки чоловіку??? я в душі не люблю :36_3_16:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 16:28

Мышка, не можна ГАРЯЧУ ванну, щоб не перегріватись - я постійно приймаю ванни, але недовго і літньої температури.
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 17:00

Перегляд повідомленняМышка (19.1.2009, 16:02) писав:

а чому не можна ванну?? чи це тільки чоловіку??? я в душі не люблю :nyam2:

Ми на тижні другому моєї вагітності,коли ще й не знали про цей факт,вирішили разом з чоловіком прийняти ванну.Виявилось,що комфортна для мене температура води для нього є дещо занизькою.Але я попросила його не робити воду гарячішою.Потім раділа,що так зробила,бо хто знає чи не спровокувала б гаряча ванна переривання вагітності.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 19:54

Ой-ой з ванною теж буде тяжко- люблю купатися в кип"ятку(так чоловік каже), в теплій воді вже через хвилину сиджу синя від холоду і одразу вискакую.... :smile:
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 21:11

mania4ka, і я так любила, але вагітність це виключає, тому варто знати з самого початку про вагітність, щоб якось ненароком гарячу ванну не прийняти. Ну я взагалі унікум,9 тижнів незнала,що вагітна, трохи поправилась і хотіла схуднути. Купила собі пояс-сауну,щоб трохи зняти жиру з живота і так грілась. Слава Богу,що дитинці це не зашкодило.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 21:20

Та я знаю, що від багатьох речей, до яких я звикла, доведеться відмовитись. Але зате який результат! :smile: Краще відмовитись заздалегіть, ніж потім докоряти себе за всі випиті склянки алкоголю, викурені цигарки,випиті таблетки, каву, гарячі ванни і т.д.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 21:22

я і досі приймаю ванну,тьфу тьфу ніби все нормально,каву взагалі ніколи не пила.І взагалі ми з вами якесь парникове покоління,мабуть,через те,що володіємо великою кількістю інформації. Хоч і не підтримую,але багато лікарів вважає,що організм сам викидує плід,якщо з розвитком плоду щось не так,іноді і ванна тут ні до чого,а ми це усілякими способами лікуємо.І кожне наше наступне покоління все слабше і слабше.Звучить жахливо,але щось в цьому є.
My Signature
Зображення
Зображення

Все в наших руках, тому їх не можна опускати. CHANEL

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 January 2009 - 22:06

Я тебе цілком підтримую Нуся! В мене знайома під час вагітності навіть в сауну ходила і нічого - народила гарненьку дівчинку якій скоро буде рочок. :16_6_1v:
В мене правда ще поки немає дітей, але дуже хочеться, правда було уже 2 вагітності...
Але думаю в мене все ще попереду. Наразі теж їм пилок, щоранку п'ю свіжі морквяно-яблучні соки з олією (не дуже смачно, але п'ю, олія - щоб вітамін А засвоювався). Чоловік навіть заставляє мене загартовуватися... :36_3_16:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 20 January 2009 - 00:39

дівчата, вану з кип"ятка не можна, якщо водичка кімнатної температури, то чого ж не поніжитися.

хоча я як маньячка, мені довелося відмовлятися. у мою ванну крім мене ніхто не залізе. зате я в душі ніжилася :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 09:43

ну а ще добре фізкультура! почала прес качати, всякі там вправи , які можна робити вдома. Незнаю чи надовго мене вистачить, але раз є бажання :15_1_55: , знач треба робити!
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   want_be_mam 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 17:54

Дівчинки, мені мама рекомендувала при плануванні вагітності НЕ парити ноги (якщо, наприклад, прихожу з вулиці з мокрими та змерзлими ногами або під час простуди).

Sajka* і vitalina, а я при тривалому лікуванні сприводу планування вагітності окрім гінеколога сходила ще до хорошої лікарки на загальну діагностику і отримала корисні поради по харчуванню. Вона - кандидат наук, спеціаліст з гігієни харчування, займається нетрадиційними методами лікування, в т.ч.бджолиними продуктами. Порадила мені схему вживання квіткового пилку (обніжжя бджолиного): 1 місяць тричі на день по столовій ложці (вранці - запивати медовою водою, не пам"ятаю концентрації..), 2 місяці двічі на день, 3 місяці один раз в день. Думаю, що схема вживання може бути різною для різних людинок. Та й треба ще знати, чи немає негативних реакцій організму на бджолопродукти.
Зараз маю маленьке пузико. Незнаю, що допомогло - чи лікування у хорошого гінеколога майже рік, чи значні зміни у харчуванні в суміші із бджолопродуктами :)
Я вам від усієї душі бажаю здійснення ваших пузикових планів! :)
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   klyaksa 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 19:33

Перегляд повідомленняvitalina (20.1.2009, 10:43) писав:

ну а ще добре фізкультура! почала прес качати, всякі там вправи , які можна робити вдома. Незнаю чи надовго мене вистачить, але раз є бажання :bad: , знач треба робити!

угу... я тоже забеременела как раз когда на тренировки пошла, чтоб жирок лишний согнать, правда бросила после 2 полосок.
А вот ванну горячую боялась принимать, до беременности очень сауну любила и баньку с веничком... Скучаю я по баньке...
еще полгода планирования занималась алкогольным голоданием:) перестала пить пиво
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 19:46

mania4ka, гра з вогнем!
Як я вас розумію. Я також приймаю вану над якою рак би зварився на червоно. Для мене це, мабуть, найбільше випробування, 9 місяців без вани. Бо у просто теплій воді мені одразу холодно і не комфортно. Так що також просто душ приймаю. А ще, страшенно у сауну хочу. Якраз зима, тільки ходити та грітись, а зась....((((((
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн