Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Базальна температура. Вимірювання. Побудова графіка-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Базальна температура. Вимірювання. Побудова графіка-2 Питання, поради, будуємо та викладаємо графіки Оцінка: ****- 15 Голосів

Користувач поза мережею   Santa 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 May 2014 - 15:34

Дякую kis! Так надіюсь на удачу, але вже за стільки років просто страшно надіятись!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дзвінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2014 - 17:17

Доброго дня.
Міряю БТ і бачу...що так вигялдає, що у мене 2 місяця не було овуляції, 2 була і зараз 2 міс. знову немає. З чим це може бути пов'язано?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соня_н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 June 2014 - 17:56

Дзвінка, а скільки всього циклів Ви міряєте БТ? Вважають, що 8 овуляцій на рік-це норма, тобто інші цикли можуть бути ановуляторні. Але БТ не завжди є достовірною стосовно овуляції, тобто вона може не показувати, а овуляція відбувається, і навпаки. Якщо є сумніви чи питання-краще тоді сходити на узд (фолікулометрія) декілька циклів, тоді точно буде видно як росте фолікул, чи відбувається овуляція, і який ендометрій.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2014 - 22:28

Перегляд повідомленняСоня_н (11 June 2014 - 17:56) писав:

Дзвінка, а скільки всього циклів Ви міряєте БТ? Вважають, що 8 овуляцій на рік-це норма, тобто інші цикли можуть бути ановуляторні. Але БТ не завжди є достовірною стосовно овуляції, тобто вона може не показувати, а овуляція відбувається, і навпаки. Якщо є сумніви чи питання-краще тоді сходити на узд (фолікулометрія) декілька циклів, тоді точно буде видно як росте фолікул, чи відбувається овуляція, і який ендометрій.

Привіт.
Впринципі це зараз 6-й місяць. А в загальному по трохи міряла час від часу... Але більше чим на місяць мене не вистарчало. Не думала, що проблема в тому.
Ми уже 7 років "працюємо", але діток не має...Був викидиш і позаматкова вагітність (викинули праву трубу).
4 листопада цього року робила лапароскопію+гістероскопію. Лікар дав час 8 місяців на те, щоб завагітніти. Я почала міряти БТ практично одразу після операції і маю таку от картину. Була в лікаря....коли перших 2 місяці не було овул..він сказав, що потрібно йти на стимуляцію, а якщо і це не допоможе, то лише штучне.., але потім ще подумав і сказав, що я спішу і потрібно дати організму ще час. В наступні два місяці все прекрасно, овуляція була..а вагітності не було... А зараз показує, що нема овуляції... Іти на узі..не дуже хочу, бо не маю часу (((
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2014 - 21:14

Цитата

коли перших 2 місяці не було овул..він сказав, що потрібно йти на стимуляцію, а якщо і це не допоможе, то лише штучне

це так сказав лікар після лапари, і лише на основі БТ і того, що за 2 не настала вагітність? І докладніше причин ненастання вагітності він не цікавився?
це неправильно, так не можна.
Тим більше, якщо Ви пишете, що лише одна труба, то тим лише узд може показати, чи дійсно відбулася в даному циклі овуляція і в якому яйнику. Правильно лікар сказав, що дати організму ще час, але потрібно знати, що саме в цей час відбувається в організмі.
БТ хороший метод, але не у всіх він показує.
І лише на узд буде видно -як ростуть фолікули, чи дійсно вони овулюють-тобто чи відбувається овуляція, і який ендометрій в 2й фазі-тобто чи зможе заплідена яйцеклітина прикріпитися. І це недовго-декілька хвилин щоб глянути на яєчники та ендометрій.
Тим більше, якщо стоїть питання в можливій стимуляції овуляції чи ШЗ-то хорошому лікарю потрібно зясувати, яка причина ненастання вагітності-відсутність овуляції чи якась інша.
А що показала лапара з гістерою, і яка спермограма у чоловіка?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2014 - 21:32

Метод БТ дуже хороший,але не на 100% достовірний,якщо дивитись поверхнево. Цього місяця переконалась що інколи потрібно звірятись з узд. Цикл виявився довгим,дуже (правда він ще не закінчився) Фолікул зрів в одному яйнику,потім здувся.Після цього виріс в другому яйнику і нажаль знову здувся.ЯК не вийшла з фолікула,залишилась горбиком на фолікулі,а БТ почала рости. Тобто овуляція не відбулась,а графік БТ практично не відрізняється від звиклого двохфазного. Чому практично,тому що БТ росте дуже повільно,по одній подільці в день. А чому росте БТ,тому що в фолікулі відбулась лютенізація.Про таке явище дізналась з відео
Прихований текст

Нажаль в цьому циклі вагітність наступити незможе,та ще й до того відбувся крововилив в яйник.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2014 - 15:40

Перегляд повідомленняСоня_н (12 June 2014 - 21:14) писав:

це так сказав лікар після лапари, і лише на основі БТ і того, що за 2 не настала вагітність? І докладніше причин ненастання вагітності він не цікавився?
це неправильно, так не можна.
Тим більше, якщо Ви пишете, що лише одна труба, то тим лише узд може показати, чи дійсно відбулася в даному циклі овуляція і в якому яйнику. Правильно лікар сказав, що дати організму ще час, але потрібно знати, що саме в цей час відбувається в організмі.
БТ хороший метод, але не у всіх він показує.
І лише на узд буде видно -як ростуть фолікули, чи дійсно вони овулюють-тобто чи відбувається овуляція, і який ендометрій в 2й фазі-тобто чи зможе заплідена яйцеклітина прикріпитися. І це недовго-декілька хвилин щоб глянути на яєчники та ендометрій.
Тим більше, якщо стоїть питання в можливій стимуляції овуляції чи ШЗ-то хорошому лікарю потрібно зясувати, яка причина ненастання вагітності-відсутність овуляції чи якась інша.
А що показала лапара з гістерою, і яка спермограма у чоловіка?

Лапара показала, що все сильно у спайках..і з мене забирали нитки котрі так і не розсмокталися після операції у зв'язку зпозаматковою вагтіністю. У мене була там просто каша. Лікар ще дивувався що труба прохідна. Був незначний поліп в ендометрію - його забрали. Спермограма чоловіка не ідеальна-але всі кажуть що дітей мати реально. Я й сама задумуюсь що потрібно певно ходити на узі...щоб зрозуміти коли і чи взагалі відбувається овуляція і в якому яйнику.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2014 - 22:36

Дзвінка, узд покаже, чи відбувається овуляція-це дуже важливо знати, щоб вирішувати що і як далі робити. БТ вже-як допоміжна. І дешевше буде, як в них є "фолікулометрія"-бо дивляться лише яєчники і ендометрій (хоча не у всіх таке є в прайсі, бо просто узд буде дорожче).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 June 2014 - 07:44

Перегляд повідомленняСоня_н (14 June 2014 - 22:36) писав:

Дзвінка, узд покаже, чи відбувається овуляція-це дуже важливо знати, щоб вирішувати що і як далі робити. БТ вже-як допоміжна. І дешевше буде, як в них є "фолікулометрія"-бо дивляться лише яєчники і ендометрій (хоча не у всіх таке є в прайсі, бо просто узд буде дорожче).

Дякую. Неодмінно як тільки візьму відпустку ...займуся цим всім.. знову піду до лікаря...узд... і т.д. Можливо підкажете. У кого і де у Львові найкраще робити УЗД.. На Котика і в Лотоцької мені не подобається (((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Talika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 June 2014 - 19:05

Привіт усім! Я новенька на вашому форумі, але може хтось підкаже мені таке : як довго тримається висока базальна температура під час вагітності? До скількох тижнів?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vi_Ola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 17 June 2014 - 20:01

Таліка, всю вагітність тримається високою.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2014 - 20:57

Перегляд повідомленняviki_v (17 June 2014 - 20:01) писав:

Таліка, всю вагітність тримається високою.

дякую! а вона тримається на одному рівні чи може скакати в межах 37,3 - 37,1 ?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2014 - 21:22

Talika, я вимірювала до 12тижня, то в мене була в межах 36,8-37,3.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2014 - 21:24

Перегляд повідомленняviki_v (17 June 2014 - 21:22) писав:

Talika, я вимірювала до 12тижня, то в мене була в межах 36,8-37,3.

дякую за інформацію!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Slavna_v 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2014 - 09:30

будь ласка, підкажіть, що таке? що не так у мене в організмі? :(
Зображення

завжди графік як графік, БТ тримається на одному рівні, а тим більше у 2-й фазі (ну плюс-мінус якась десята градуса туди-сюди), а це... :(

Повідомлення відредаговано Slavna: 14 July 2014 - 09:38

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feja) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2014 - 08:44

Я теж свою вагітність спланувала за допомогою вимірювання базальної температури, не думаю що для всіх цей метод на 100 відсотків діє, але мені вийшло! Ті хто має якісь явні проблеми саме з жіночим здоровям то краще все таки купляти тести коли повина відбутися овуляція їх можна знайти в аптеках, або ж ходити на УЗД.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Toshe4ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2014 - 13:22

Я напевно вже півроку міряю БТ. Вже й звикла до цієї процедури. Раніше вона в мене піднімалась до 36,9-37 у другій фазі на 3-4 дні. Зараз простимулвалась клостилбегітом і приймаю утрожестан. То картина вже інша. Після овуляції БТ піднялась до 37-37.1. Сьогодні 25 день циклу - і термометр показав зранку 37.4. Що це може бути? Чи все в порядку в мене? Мені ще 2 дні треба приймати утрожестан. Про що може свідчити цей скачок?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2014 - 18:38

Toshe4ka, не хвилюйтесь, можливо це одиничний такий скачок, дуже багато факторів впливає на бт, можливо жарко було вам спати, чи крутились, чи ставали в вночі. думаю те що бт в другій фазі висока гарний знак і вас чекає приємний сюрприз!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niks 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2014 - 09:10

Привіт дівчатка.....я вимірюю овуляцію тільки 2-й місяць.Як виявилось в 1-му місяці її не було....Скажіть будь-ласка,можливо у когось була така ситуація і ви стимулювали Овуляцію..Як найшвидше можна завагітніти після стимуляції??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2014 - 15:44

Niks, рано говорити про відсутність овуляції. Це ще не великий час спостережень. В нормі в жінки може бути 1-2 цикли без овуляції. Можливо ви якраз на нього попали. Перед тим як задумуватися про стимуляцію варто ще поспостерігати, БТ + фолікулометрія.

А в стимульованому циклі великі шанси завагітніти в ньому і слідуючий цикли.

Повідомлення відредаговано Yulka-zozylka: 28 July 2014 - 15:46

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 December 18 )

Перекладач онлайн