Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ікони та святі, які допомагають завагітніти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ікони та святі, які допомагають завагітніти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Валюша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 August 2013 - 14:08

Усім хорошого дня! Шановні дівчатка,прошу вашої допомоги. Ми з чоловіком на вихідних хочемо поїхати у Львів. Можливо хто підкаже, чи є у Львові такі ікони, чи мощі святих, до яких можна помолитись із проханням завагітніти? Ще колись чула, що був такий отець чи монах, який допомагав жіночкам з такими проблемами...Дуже прошу вашої допомоги, адже найбільше сподіваюсь на Божу допомогу
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Eva777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 August 2013 - 15:13

Перечитайте тему "Святими місцями" та "Збираємо молитви,які допоможуть завагітніти",може знайдете щось цікаве.Десь я там читала, що в церкві святого Юрія є старенький священник,що молитви над тобою говорить,і дає вино додому пити ,таке саме і на Личаківській,здається в церкві Петра й Павла.Якщо ви машиною,то поїдьте в село Раковець,там є цілюще джерело(але то вже майже на території с.Новосілки).По ньому треба ходити навколо хреста (який там на дні) 12 раз(на деяких сайтах пише 33) з чоловіком за руку і молитись.Вода льодяна!!!ми ледь 2 кола витримали!Відчуття супер!7 місяців не виходило завагітніти і через тиждень після того я побачила 2 полоски,правда одну бліденьку,місячні не прийшли вчасно,потім почалась якась не зрозуміла мазня і за тиждень почались нормальні місячні.Весь цей час 2 полоска була,тепер уже ні.....Напевне щось пішло не так і зараз 2 місяці знову безрезультатно.Думаю теж найближчим часом поїхати і пройти 12 кіл.Бо думаю тільки через те джерело я завагітніла,хоч і ненадовго :cray:

Повідомлення відредаговано Eva777: 29 August 2013 - 15:14

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2013 - 16:14

Перегляд повідомленняEva777 (29 August 2013 - 15:13) писав:

Перечитайте тему "Святими місцями" та "Збираємо молитви,які допоможуть завагітніти",може знайдете щось цікаве.Десь я там читала, що в церкві святого Юрія є старенький священник,що молитви над тобою говорить,і дає вино додому пити ,таке саме і на Личаківській,здається в церкві Петра й Павла.Якщо ви машиною,то поїдьте в село Раковець,там є цілюще джерело(але то вже майже на території с.Новосілки).По ньому треба ходити навколо хреста (який там на дні) 12 раз(на деяких сайтах пише 33) з чоловіком за руку і молитись.Вода льодяна!!!ми ледь 2 кола витримали!Відчуття супер!7 місяців не виходило завагітніти і через тиждень після того я побачила 2 полоски,правда одну бліденьку,місячні не прийшли вчасно,потім почалась якась не зрозуміла мазня і за тиждень почались нормальні місячні.Весь цей час 2 полоска була,тепер уже ні.....Напевне щось пішло не так і зараз 2 місяці знову безрезультатно.Думаю теж найближчим часом поїхати і пройти 12 кіл.Бо думаю тільки через те джерело я завагітніла,хоч і ненадовго :cray:

Спасибі вам велике! зараз буду шукати
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марто4ка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 August 2013 - 21:19

Як щось знайдете-розкажіть, бо я знаю у Львові в Палаці Мистецтв є ікона Богородиці, кажуть допомагає, в костелі Ольги і Єлизавети є ікона з Зарваниці здається, хтось писав що у Вірменському соборі також є ікона, але не скажу яка саме.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 09:44

Перегляд повідомленняМарто4ка (29 August 2013 - 21:19) писав:

Як щось знайдете-розкажіть, бо я знаю у Львові в Палаці Мистецтв є ікона Богородиці, кажуть допомагає, в костелі Ольги і Єлизавети є ікона з Зарваниці здається, хтось писав що у Вірменському соборі також є ікона, але не скажу яка саме.

Знайшла, що у монастирі бернардинів, костел св. Андрія є Деревнянська ікона Божої Матері, вона допомагає людям у їх проханнях
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нетік 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 11:00

Перегляд повідомленняВалюша (30 August 2013 - 09:44) писав:

Знайшла, що у монастирі бернардинів, костел св. Андрія є Деревнянська ікона Божої Матері, вона допомагає людям у їх проханнях

Привіт всім,а нам радили зїздити у Катюжанку до отця Александра,кажуть він допомогає. Плануємо їхати. Може вже хтось там побував,поділіться враженнями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia1973 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2013 - 02:07

Я теж вірю в допомогу щирої молитви.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya05 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2013 - 12:27

Дівчатка,у храмі Св.Михаїла є монах Самуїл,він раніше був у Зарваниці,тепер у Львові,теж багатьом допомагає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сяо 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2013 - 13:42

Напишіть молитву \десятиобітницю\Я вкогось з дівчат знаходилаба тепер ніяк неможу знайти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IFE 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 October 2013 - 20:08

Привіт дівчатка! Щодо святих місць чи ікон, у Львові є церква святого Антонія (біля Винниківськго базару). Коли я вперше прийшла на службу до святого Антонія (щовівторка), я не уявляла що стільки може бути людей! Люди вірять і просять заступництва у святого Антонія! Там можна дати карточку на якій написати своє заповітне бажання і вірити що за допомогою заступництва святого Антонія воно обовязково збудеться!!! Чесно скажу, що якщо вірити молитва допомогає..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2013 - 09:51

Кажуть віра сильна річ, і потрібно щиро молитись -а як це щиро ?
Я була у церкві св.Антонія молилась дев"ятницю до Святого Антонія ,до св. Марти зверталась .
Не знаю мабуть моя віри не сильна чи ще щось ,як кажуть стикуйте у двері і вам відчинять не знаю я вже стукаю 5 років .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IRATC 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2013 - 22:54

З власного досвіду скажу, що не обовязково далеко їздити. Головне щира молитва, не важливо де.Я просто мала маленькі копії цілющих ікон, і на звороті були молитви до цих ікон. То я просто щовечора закривалась у кімнаті на пів години, а то і більше, відключалась від зовнішнього світу і молилась.Також молилась хресну дорогу, просячи Бога простити мої гріхи. А ще сповідалась хоч раз на місяць і постила. А ще помічна сповідь на саме Благовіщення (7 квітня). В нас був результат десь за два місяці.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надін1984 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2013 - 11:48

З свого досвіду можу сказати, що дуже допомагає дев*ятниця до Юди Тадея.. Самі дуже хочемо сестричку для синочка.. Але щось не дуже виходить (поки що) ((:7snow:
Щиро бажаю всім форумчанкам здійснення бажань :3_8_98:
My Signature
Життя як зебра, бувають білі і чорні полоси.. А я прямую по своїй індивідуальній - ФІОЛЕТОВІЙ))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chetina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2013 - 00:03

В мене з першим чоловіком після 3 років спільного життя дітей небуло. Розійшлися взягалі по іншій причині. Вийшла заміж вдруге. Мама вичитала десь в газеті "Моя сповідь", що в Чернівцях(чоловік звідси) є чудотворна ікона Пресвятої Богородиці Надії Безнадійним в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що по вулиці Руська, 28. Я сходила з чоловіком до ікони і не знаю чи так співпало, чи це Матінка Божа допомогла, але вже наступного місяця я була вагітна, і то так що я 2 місяці про це незнала. Дізналася випадково на УЗД, коли сказали мені, що ніяких кист немає, а вагітність 8 тижнів. Зараз чекаю дитинку з дня на день. І щиро вдячна Богу і Марії Діві за це чудо, бо я вже не надіялася навіть.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталочка-Ангелочок 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2013 - 11:53

У нас з чоловіком не вдавалося завагітніти, хоч з репродуктивним здоровям все було добре. Тоді звернулися до священника, який нам давав шлюб і він посвятив квартиру і читав над нами молитву за дітей. Ми з чоловіком щодня разом молилися і за 2 тижні я дізналася, що вагітна. А ще мені знайома з Межигор'я привезла ікону Матері Божої, що годує груддю Ісуса.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2013 - 16:37

Дівчата 22 грудня ще раз буде святкуватися Година Божої Ласки вона ще святкується 8 грудня. з 12.00-13.00.можите в неті почитати або знайдіть тут на форумі темку Година Божої Ласки.в цей день потрібно молитися 3 рази 50-псалом.і по 33 рази Отче Наш...Богородице... Вірую.молитва повинна бути щирою.і в цю годину Ласк Матінка Божа роздає всім просящим їх побажання.особисто я переконалася в цьому на собі.бо 16 років не могла завагітніти.про Годину Ласк взнала лише минулого року.і от тоді попросила Матір Божу щоб наступного року я в цю годину молилася вже з малятком.8грудня я ще раз молилася в цю годину а 11 грудня взнала що вагітна.Так що чудеса бувають всім раджу хто бажає завагітніти молитися 22 грудня і щиро просити про своє бажання.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оля Ts 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 December 2013 - 00:45

Я також молилась 8 та 22 грудня в годину ласк, а так завжди молюсь девятницю до св Марти, св Анни, св Тадея і св Філомени. Кожного разу як закінчую девятницю починаю спочатку. І крім цього кожну першу пятницю місяця сповідаюсь. Вірю, що святі вимолять в Господа для мене дар материнства!!!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tamariko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2014 - 19:44

Привіт усім, випадково натрапила на цю тему, але хочу поділитись дечим цікавим. Якщо будете підпочивати в Чорногорії обовязково зїздіть на екскурсію Цетине і Острог. Перше це Місто там находиться рука Іоана Крестителя і частинка хреста де був розпятий Ісус Христос, а друге це монастир. Я була просто в захваті від побаченого, розташований він на 900м над рівнем моря, виробоений в скалі. Там знаходяться мощі святого Василя Чудотворця Зцілителя(довго писати, але біля його мощ відбувалось багато зцілень, можна знайти інформ в інтернеті ). Але саме цікаве це те що над монастирем виросла виноградна лоза. Вчені говорять що це чудо бо виноград не росте так високо в горах. Так от говорять шо якщо доторкнутись до тіеї лози то обовязково завагітніеш. Сама не доторкалась, але зустріла жінку там, яка розповіла мені що 8років не могла завагітніти, діагноз безпліддя, а відпочівала в Чоргогорії доторкнулась до тіеї лози, молилась там два дні... а тепер повернулась подякувати за дитинку :)
Розумію що ніхто спеціально не поїде а Чорногорію, але якщо випадково будете там відпочивати обовязково туди зїздіть. Екскурсія досить важка, але она того варта. Атмосфера в храмі така.... не описати словами. Дай Господи нам всім дар материнства!

Повідомлення відредаговано Tamariko: 03 January 2014 - 19:46

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 23:53

Перегляд повідомленняChetina (04 December 2013 - 00:03) писав:

В мене з першим чоловіком після 3 років спільного життя дітей небуло. Розійшлися взягалі по іншій причині. Вийшла заміж вдруге. Мама вичитала десь в газеті "Моя сповідь", що в Чернівцях(чоловік звідси) є чудотворна ікона Пресвятої Богородиці Надії Безнадійним в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що по вулиці Руська, 28. Я сходила з чоловіком до ікони і не знаю чи так співпало, чи це Матінка Божа допомогла, але вже наступного місяця я була вагітна, і то так що я 2 місяці про це незнала. Дізналася випадково на УЗД, коли сказали мені, що ніяких кист немає, а вагітність 8 тижнів. Зараз чекаю дитинку з дня на день. І щиро вдячна Богу і Марії Діві за це чудо, бо я вже не надіялася навіть.

Дуже дякую за ваш допис! Я працюю в Чернівцях, знаю що є там така церква, але ніколи не чула за цю ікону. Обов'язково піду попрошу Матінку Божу про допомогу. Хай допоможе Діва нам усім!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitaminka92 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2014 - 05:39

Головне щира молитва,під час якої ти відключаешся від всього і просто молишся...а зрозуміла, що потрібно не тільки просити, а ще й дякувати ...просто дякувати за все що маемо...Останні місяці коли я молилася то просто говорила: я не хочу більше нічого просити, Ти як ніхто знаеш що потрібно мені , просто дай сили пережити то ,що я не можу змінити, я просто покладаюся на Тебе, на все Твоя воля! я молила разом з чоловіком Годину Ласк Божих 8 грудня, 2 рази Була на прощі в Зарваниці,молила 5 раз днвятницю до Св.Марти,а зараз молю 6 подячну! і до Св. Тадея , Св.Луки , а коли взнала що при гадії то прийшов Поясочок Присвятої Богородиці! і нарешті мої мрії були почуті!
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 19 October 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн