Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: АТ ТПО (Антитіла до тиреопероксидази) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

АТ ТПО (Антитіла до тиреопероксидази) чи можна з тим завагітніти і виносити здорову дитину? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Іринка мандаринка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 August 2012 - 12:58

В мене всі гормони щитовидки в нормі, проте антитіла аж 676, при нормі до 30. Всі ендокринологи стверджують , що все ок і нічого страшного, але ми вже давно не можемо завагтініти. Репрудоктолог з інтерсоно вважає , що причина у тих антитілах і приначила мені L- тироксин препарат, сказала, що це допоможе і під час вагітності можна буде також корегувати. Я також читала в інтереті, що при антитілах під час вагітності можуть бути патології. Якщо хтось стикався із цією проблемою або чув, то поділіться будь-ласка!
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kuzіra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 August 2012 - 14:15

В мене довгий час не вдавалось завагітніти та виносити дитинку. Було три ЗВ. Всі аналізи були добрі, що в мене, що в чоловіка. І на щастя, я познайомилась з лікарем, який направив мене на остеження щитовидки. Показники АТ ТПО шкалив до 960, при нормі до 30.Як я тішилась цьому поганому аналізу. Тут же почала лікування і ендокринолога, а за 3 місяці завагітніла і без проблемно і легко виносила вагітність.
My Signature
тут мали бути лінієчки
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Саня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 September 2012 - 20:43

В мене антитіла теж зашкалюють (десь близько 200 при нормі до 30). Всі інші гормони в нормі, лише ТТГ на верхній межі (інколи скаче вверх). Всі лікарі, з якими я спілкувалась говорили, що нічого страшного нема і нічого не потрібно робити, лише стежити за показником ТТГ 2 рази в рік. Поки він в межах норми - тироксин не потрібен. В інтернеті теж багато різного поначитувалась. Вот і не знаю потрібно знижувати чи ні.
До речі, всю вагітність виносила з такими показниками
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2012 - 08:48

Перегляд повідомленняСаня (16 September 2012 - 20:43) писав:

В мене антитіла теж зашкалюють (десь близько 200 при нормі до 30). Всі інші гормони в нормі, лише ТТГ на верхній межі (інколи скаче вверх). Всі лікарі, з якими я спілкувалась говорили, що нічого страшного нема і нічого не потрібно робити, лише стежити за показником ТТГ 2 рази в рік. Поки він в межах норми - тироксин не потрібен. В інтернеті теж багато різного поначитувалась. Вот і не знаю потрібно знижувати чи ні.
До речі, всю вагітність виносила з такими показниками

Це дуже добре, що у Вас так і вагітність настала і виносили дитинку здоровеньку, це тому що у вас хороший імунітет, коли імунітет сильний то антитіла немають такого сильного впливу, пільнуйте себе, доброго Вам здоров"ячка!
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2012 - 13:19

Та в тому то і діло, що імунітет в мене нікудишній (((( цілими днями на роботі без можливості нормально харчуватись, дуже багато кави і як тільки похолодає - постійні простуди.
Іринка, чим ви піднімаєте ітунітет? Що вам радив лікар? Якісь народні методи, бо таблеток щось не дуже хочеться їсти.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2012 - 15:07

Перегляд повідомленняСаня (17 September 2012 - 13:19) писав:

Та в тому то і діло, що імунітет в мене нікудишній (((( цілими днями на роботі без можливості нормально харчуватись, дуже багато кави і як тільки похолодає - постійні простуди.
Іринка, чим ви піднімаєте ітунітет? Що вам радив лікар? Якісь народні методи, бо таблеток щось не дуже хочеться їсти.

Ви знаєте, я такж часто застуджуюсь і на тій роботі якось нервів забагато!але зараз стараюсь крім вітамінів штучних вживати і натуральні, запкаю яблука на вечір,кожен ранок п"ю чай з шипшини(2 тижні), поки є свіжі фрукти т стараюсь чим побільше, стараюсь пити фреші, ще зараз п"ю пилок і гуляю по 20 хв на день по парку, от і все, але не знаю чи то шось дасть))а ще коли в мене був дуже низький гемоглобін, то я смажила сиру гречку на сухій сковорідці, потім молола в кавоварці і з"їдала натше по 1 ст.ложці запиваючи молоком 100мл!а ще зараз роблю натуральні йогурти, там є бактерії живі. може тоже на шось впливає))якщо знаєте ще якісь способи, то пишіть мені))
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2012 - 13:40

Перегляд повідомленняІринка мандаринка (17 September 2012 - 15:07) писав:

Ви знаєте, я такж часто застуджуюсь і на тій роботі якось нервів забагато!але зараз стараюсь крім вітамінів штучних вживати і натуральні, запкаю яблука на вечір,кожен ранок п"ю чай з шипшини(2 тижні), поки є свіжі фрукти т стараюсь чим побільше, стараюсь пити фреші, ще зараз п"ю пилок і гуляю по 20 хв на день по парку, от і все, але не знаю чи то шось дасть))а ще коли в мене був дуже низький гемоглобін, то я смажила сиру гречку на сухій сковорідці, потім молола в кавоварці і з"їдала натше по 1 ст.ложці запиваючи молоком 100мл!а ще зараз роблю натуральні йогурти, там є бактерії живі. може тоже на шось впливає))якщо знаєте ще якісь способи, то пишіть мені))

Нічого новішого не знаю....лише все те, що ви написали
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2017 - 21:13

В мене атпо 1500 при нормі до 30 чим його знищити поняття не маю
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2017 - 21:22

Кнопо4ка, - а що ендокринолог ?УЗІ щитовидки робила ? У мене АТПО був -299 прилікування знизила 120 і все- бльше не знижується .Як мені пояснили головне що ТТГ був у нормі.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2017 - 21:35

Сказав головне ттг щоб був менше 1.8 а атпо важко збити. Узд підтвердило що є вузлики. Пю селен польський бо наш ніякого ефекту недавав

А чим Ви знажували атпо
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2017 - 21:39

Кнопо4ка, знизила тирозолом ,спочатку пила по схемі -тепер по 0,5 кожен день . Кожнв 3 місяці здаю аналіз.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Nadin4ik світлина

Nadin4ik  В мене на 12 день після місячних пішли коричневі виділення а зараз 1 день затримки а коли були виділення то я захворіла кіром що це вагітність бо ми планували вагітність

06 Dec 2018 14:07

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 18 )

Перекладач онлайн