Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Розлучення - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Розлучення юридичні моменти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Гість 1234 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 29 August 2011 - 17:23

От і я зараз на порозі розлучення, з чоловіком живу окремо. У шлюбі пробули 1, 4 роки, малечі зараз 8 місяців. І весь цей час лише алкоголь, гулянки, брехня, пропивання грошей, приниження і нерви.Без нього краще.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 August 2011 - 21:52

Перегляд повідомленняRed sun (29.8.2011, 18:23) писав:

От і я зараз на порозі розлучення, з чоловіком живу окремо. У шлюбі пробули 1, 4 роки, малечі зараз 8 місяців. І весь цей час лише алкоголь, гулянки, брехня, пропивання грошей, приниження і нерви.Без нього краще.

Ну можливо треба дати другий шанс у вас же росте доця.До своїх батьків ви всигнете вернутися.Хоча вам видніше чи треба той другий шанс.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 29 August 2011 - 22:18

мая-зая, такі люди рідко змінюються і чи варто рискувати психікою дитии..мені здається краще вже лише з мамою чим ще з таким татом...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2011 - 09:41

Я вважаю, що краще вчасно поставити крапку і почати життя з нової сторінки. Кожен зі своєї!

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2011 - 10:23

Якщо для чоловіка сім'я, дитина та почуття десь там на останньому місці, то заради чого триматися за такого чоловіка??? Я так змучилася за ті 2 роки, що зараз навіть і не боляче, і навіть нема відчуття втрати. Абсолютна черствість до нього.
Він не скористався навіть своїм 10-им шансом... хоча я до кінця вірила, що одумається.
Не знаю, як швидко я зможу забути то все і почати нове життя, але дуже цього хочу. Поки живу заради доні. Сподіваюся, мені таки колись вдасться зустріти гідного чоловіка)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2011 - 11:42

OlenkaOpa,тому я й написала що їй відніше чи давати другий шанс.Я ж всієї ситуації не знаю,тому і не можу давати остаточну пораду.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lapysa3 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 August 2011 - 12:18

Перегляд повідомленнямая-зая (30.8.2011, 12:42) писав:

OlenkaOpa,тому я й написала що їй відніше чи давати другий шанс.Я ж всієї ситуації не знаю,тому і не можу давати остаточну пораду.

Я також згідна що не можна щось радити не знаючи ситуацію.Тай тим більше чоловік і жінка самі повині розібратися у всьому.Жінці видніше який у неї чоловік чи заслуговую на шанс чи ні.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2011 - 12:25

згідна...що важко зі сторони судити..але якщо дивитись по такій ситуації як написано-то невірю що такі люди міняються..самам чуть за такого невийшла заміж...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mirta 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 October 2011 - 10:16

насправді жоден чоловік ніколи не пройметься болем жінки......всі вони дуже твердолобі істоти((((нажаль.я рік прожила з людиною,яку дійсно кохала,терпіла все,як тікав від мене під час вагітності до мами при найменшій сварці.на 9 місяці,за тиждень до родів довів мене до такої істерики,....а сам знову до мами.цілу мою вагітність він ігнорував мене.в нього була племінниця,яку він виховував,бо сестра за кордоном,так ця маленька 10літня дівчинка керувала всіма.в ліжку вона мусила спати між нами,аж ніяк не збоку......уявляєте як мені було терпіти все це,а коли я зірвалась-свекруха почала обзивати,мовляв я зла,не люблю її дитину.....на річницю подарувала чоловікові донечку))))))найдороще тепер шо в мене є.а він зажав грошей на хрестини.скаазав шо заплатить в квфе лише за мене і своїх батьків,а я повинна платити за своїх сестер сама....я забрала дитину,і оскільки ще незаробляла-поїхала до батьків,вони зробили хрестини,заплптили за все....а він даже в Церку не приїхав....від тоді-2 місяці ні слуху ні духу,жодного памперсу.....жодного бажання побачити дитину....свекруха кричала-В НЬОГО ВЖЕЄ ДИТИНА-ПЛЕМІННИЦЯ.розумію що ненавиджу його всім серцем І хоча вирішила подати на розлучення-відчуваю,що в глибині душі ще за ним......дура,правда?від таких людей требе втікати......остерігатися їх....?! :wacko3:
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2011 - 11:41

Mirta, ситуація у вас тяжка,але ви повинні все пережити.Подавайте на аліменти,хоч якісь гроші будуть вам на дитинку.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2011 - 13:55

Цитата

відчуваю,що в глибині душі ще за ним......дура,правда?

Mirta, є такий синдром заручника (Стокгольмський синдром)...
З часом переболить, повірте.
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2011 - 19:11

Mirta, життя там не буде, бо якщо дорослий чоловік так сліпо слухає маму, то :give_rose: З якої радості він має бавити племінницю, коли у нього є дитина. Ну а ложити дитину між вами, не зявитися в церкві на хрестинах, то взагалі жах. :blush: Подавайте на аліменти, і не треба жаліти. Повірте знайдете ви ще своє щастя і ваша дитина буде мати на кого казати тату. Скільки вам з чоловіком років, якщо не секрет?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2011 - 21:41

Mirta, будемо сподіватися, що ваш чоловік одумається та зрозуміє, де і хто є його сім'єю. А мамі його треба бути мудрішою. От зараз вона свого матусиного синочка на шиї тримає, а що буде, коли їй 60-70-80 виповниться?! А в нього - ні дружини, ні сім'ї, ні дітей, ні дому... І взагалі, чому вона вмішується у ваші стосунки та пускає до себе ночувати після любої сварки!!!
Коли до моєї мами прийшов мій брат переночувати після сварки, мама його пустила, ми повечеряли, а потім переконала, щоб йшов до жінки ночувати! Там таки сім'я та дітки!!! Мама - мамою, а дружина - таки дружиною.
Слава Богу, мій таки трохи одумався і ми вирішили спробувати знову жити разом! Буду сподіватися, що розлучення нас омине.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2011 - 12:48

Red sun, рада за вас!У вас все буде добре!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2011 - 14:18

Mirta в нас в родині була дуже подібна ситуація - мати-деспот мала доньку і сина. З її подачі донька розлучилась і поїхала на заробітки, а доньку залишила бабусі, яка от ту дівчинку зробила "пупом" землі і невістка (дружина її сина) мала її вчити і виховувати як доньку. Коли в сина діти народились, то вони "недотягували" до внучки. Бабуля навіть могла ляпнути, що то не її сина діти :give_rose: Але ця невістка (як на мене їй памятник можна ставити) дууууже хороша терпелива людина і, мабуть, надзвичайно любила свого чоловіка, який за характером був як і його мама, що це все перетерпіла. Коли вона таки пішла від нього, то він правдами-неправдами її повернув. І їхнє життя налагодилось лише зараз, коли ця бабуся разом з внучкою поїхали закордон до доньки. І вони нарешті змогли самі вибудувати свої стосунки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенія М 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2011 - 15:59

А мою "міцну" сім'ю утримує не лише син, а й кредитне житло. Батьки далеко, тому нема куди дітися. Приходиться терпіти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jet 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 08:48

Перегляд повідомленняIR4UK (30.10.2010, 22:52) писав:

1) Чи можу я все таки подати на розлучення незважаючи на свою вагітність (знаю, читала що не можу, але..), якщо моєю причиною на розлучення є: інтерес до інших жінок з інтимним характером (спав чи не спав точно сказати не можу), але вже рік як триває переписування, дзвінки і точно знаю що реально знайомі. І друга причина, я вже півтора роки живу на повне забезпечення своїх батьків, він працює, але грошей нуль, лише на памперси в місяць. І третє брехня на кожному місці, тому, що через певний час всеодно правда викривається.

в мене теж є питання.
1 Чи можна заяву все-таки скласти самій чи конче потрібен адвокат? В мене вже є заява, там ще лиш треба про аліменти дописати.
2. Чи можна взагалі всю справу провести без адвоката? На що взагалі впливає адвокат, якщо спорів щодо майна чи побачень з дітьми немає? Я лиш не знаю поки з аліментами як, чи це суд сам призначить, виходячи з мого положення, чи то треба мені конкретну суму вказати у заяві? Чи може адвокат поможе вибити більше?
Я поки зрозуміла що термін розгляду справи залежить від зайнятості судді.
3. Оцей текст цитований - а треба доводити огріхи чоловіка? Про смс-ки та дзвінки, наприклад? Або, якщо я скажу, що чоловік нехтує абсолютно сім"єю і своїми обов"язками, брехня на кожному кроці - що тут ще треба казати чи пред"являти?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
а ще питання - майно ділити, якщо ми вирішили самі, ДО подання заяви чи можна під час чи це взагалі не має значення?

Повідомлення відредаговано jet: 15 November 2011 - 08:50

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natmik86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2011 - 10:22

Перегляд повідомленняjet (15.11.2011, 8:48) писав:

в мене теж є питання.
1 Чи можна заяву все-таки скласти самій чи конче потрібен адвокат? В мене вже є заява, там ще лиш треба про аліменти дописати.
2. Чи можна взагалі всю справу провести без адвоката? На що взагалі впливає адвокат, якщо спорів щодо майна чи побачень з дітьми немає? Я лиш не знаю поки з аліментами як, чи це суд сам призначить, виходячи з мого положення, чи то треба мені конкретну суму вказати у заяві? Чи може адвокат поможе вибити більше?
Я поки зрозуміла що термін розгляду справи залежить від зайнятості судді.
3. Оцей текст цитований - а треба доводити огріхи чоловіка? Про смс-ки та дзвінки, наприклад? Або, якщо я скажу, що чоловік нехтує абсолютно сім"єю і своїми обов"язками, брехня на кожному кроці - що тут ще треба казати чи пред"являти?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
а ще питання - майно ділити, якщо ми вирішили самі, ДО подання заяви чи можна під час чи це взагалі не має значення?

В написанні заяви можу я Вам допомогти за дякую, оскільки я працюю в суді,( напишіть мені в приват) В суді адвокат Вам не потрібний. Аліменти визначаються в залежності чи працює чоловік. Якщо працює, то визначається частка, а якщо ні, то вказується конкретна сума. Напишіть мені або подзвоніть (якщо треба то дам свій номер телефону) і я Вам все поясню.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2011 - 14:17

natmik86, скажіть, будь-ласка, якщо чоловік офіційно не працює, але отримує близько 1000у.е (фрілансер) мені сам добровільно дає лише 500 грн, чи є можливість отримувати більше?
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natmik86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2011 - 15:47

Перегляд повідомленняkrapk@.ua (23.11.2011, 14:17) писав:

natmik86, скажіть, будь-ласка, якщо чоловік офіційно не працює, але отримує близько 1000у.е (фрілансер) мені сам добровільно дає лише 500 грн, чи є можливість отримувати більше?

По, перше Ви можете звернутися до суду про отримання аліментів на своє утримання,до досягнення дитини трирічного віку.
По, друге Ви можете подати на аліменти, якщо доведете, що він отримує 1000у.е. Наприклад, якщо він приватний підприємець, то можна взяти копію звітів в податковій, звичайно вже за запитом суду. Подумайте, чи Ви зможете.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка