Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 July 2019 - 22:41

Вітаємо в новій темці малят 2018! Всіх запрошуємо до балачки)) Гостей теми теж запрошуємо реєструватися на форумі і приєднуватися до гурту. Чим більше нас буде, тим цікавішою буде розмова.

MyBaby, якщо вона в тебе не їсть лише броколі, а інші овочі їсть нормально, то я б не заставляла. Видно їй не смакує, вари те, що любить. Вже починається овочевий рай, цвітна капуста, кабачок, солодкий перець, молода морква, зелений горошок...

Я вже хочу рибу вводити Тарасу. В тому місці, де планувала замовити доставку проблеми з транспортом, але ніби з понеділка вже зможуть привезти. Сьогодні ходили нарешті здали кров на аналіз. Плачів було... Гемоглобін 108 при нормі 103-138. Ну, так собі. Побачу, що наша педіатр скаже.

Тарас сьогодні навчився просити дай-дай-дай. А ще Ваня його навчив робити "як їжачок". Морщить носа і сопе. Так смішно. І ще навчив бурчати, коли машинкою грається. Мені так цікаво, що він вже намагається повторювати за нами. В Мирослава це було значно пізніше. Тарас теж все випрошує із столу. Як бачить, що макарони їмо, то аж кричить, щоб йому дали. Я даю потроху. Гречку, рис, все, що ми їмо і він хоче. От тільки в нас на столі часто смажена, гостра, жирна їжа, не все можна.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 06 July 2019 - 22:48

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 July 2019 - 05:40

TetianaK, молодець синулик) а яку рибу хочеш давати? Бо я старшій давала хека, але мала інцидент з глистами в хеку то зараз його рідко купляю( лікарка казала лосося давати...
А на рахунок того що дитина хоче їсти, то я би мала свого папером годувати) лиш би побачив то зразу рве і до рота
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 07:54

Мирославу починала з тріски. Тарасу, мабуть, буду з морського окуня. Тріски на тій точці в асортименті нема. Лосось у них теж є, але я щось читала, що з червоної риби не треба починати. От тільки не пам'ятаю чому.

Ми Тарасу ще тепер інколи варимо круп'яні супчики. Вчора я варила кабачок+цибуля+індичка+вівсянка+оливкова олія. Гарно їв. Рисовий теж гарно їсть. Ще любить суп із зеленого горошку. Я наморозила горошку вже про запас.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natka23 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 July 2019 - 09:52

Привіт, ми якось випали з балачки, не встигаю. Моя кнопка не іість нічого зовсім. Чи то зуби ііі турбують чи щось інше. Маємо 5 зубів і лізуть верхні двійки і нижня двійка з права. Ми ще на гв, але вже би закінчувала бо так втомилась вона весь час на мені. Можливо би краще стала іісти, але як маю ііі відлучити не маю уяви. Хіба усунутись з дому . Трохи готуємось до першого дн. І ми вже тиждень топаємо, але все взуття на нас велике. Така в нас дрібнота.

Повідомлення відредаговано natka23: 07 July 2019 - 09:58

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 11:30

natka23, поки зуби лізуть, то нереально відлучити без істерик. Краще дочекатися, коли вилізуть і тоді вже починати відлучати. Я Тараса теж після року хочу починати відлучати і теж щось поки не уявляю як це має бути. Я хоч вдень на роботі, але ввечері і вночі в нього безлімітний доступ до грудей і він цим користується на повну. Принаймні я вже на роботі припиню зціджуватися, а вдома, то як буде, так буде. Якщо побачу, що він не готовий ще кидати груди, то ще погодую. Але так, ті ночі, що він часто прокидається їсти, то важко о 6 ранку на роботу встати. А інколи бувають ночі, що він лише 1-2 рази їсть і спить собі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 13:11

Перегляд повідомленняTetianaK (07 July 2019 - 11:30) писав:

natka23, поки зуби лізуть, то нереально відлучити без істерик. Краще дочекатися, коли вилізуть і тоді вже починати відлучати. Я Тараса теж після року хочу починати відлучати і теж щось поки не уявляю як це має бути. Я хоч вдень на роботі, але ввечері і вночі в нього безлімітний доступ до грудей і він цим користується на повну. Принаймні я вже на роботі припиню зціджуватися, а вдома, то як буде, так буде. Якщо побачу, що він не готовий ще кидати груди, то ще погодую. Але так, ті ночі, що він часто прокидається їсти, то важко о 6 ранку на роботу встати. А інколи бувають ночі, що він лише 1-2 рази їсть і спить собі.

Я теж працюю з народження, але в мене проблема в тому , що вона не бере бутилку. Не знаю як маю іі навчити. Воду п'є з кружки або бутилочки від водички Моршинська з спорт ковпачком. Суміші так не буде. А нам би ще і вагу трохи доганяти. І плануємо відпустку то певно так і буде на мені висіти весь час як вдома , безлім в неіі.

Повідомлення відредаговано natka23: 07 July 2019 - 13:13

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 13:53

natka23, ясно. То мені в цьому плані легше. Мій взяв пляшечку. Трохи з ним чоловік помучився, але взяв. Молоко п'є з пляшки, а воду із поїлки авентівської з м'яким носиком. Воду і інші напої, крім молока, не сильно любить пити.

То доня вдень молока не п'є зовсім чи з кружки, я не зрозуміла?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 15:28

Перегляд повідомленняTetianaK (07 July 2019 - 13:53) писав:

natka23, ясно. То мені в цьому плані легше. Мій взяв пляшечку. Трохи з ним чоловік помучився, але взяв. Молоко п'є з пляшки, а воду із поїлки авентівської з м'яким носиком. Воду і інші напої, крім молока, не сильно любить пити.

То доня вдень молока не п'є зовсім чи з кружки, я не зрозуміла?

здебільшого я вдома працюю, коли ііду на роботу беру з собою. Бо немає з ким залишати і нема як через те, що не п'є нічого крім гв, і не іість зараз зовсім.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2019 - 22:06

Перегляд повідомленняnatka23 (07 July 2019 - 09:52) писав:

Привіт, ми якось випали з балачки, не встигаю. Моя кнопка не іість нічого зовсім. Чи то зуби ііі турбують чи щось інше. Маємо 5 зубів і лізуть верхні двійки і нижня двійка з права. Ми ще на гв, але вже би закінчувала бо так втомилась вона весь час на мені. Можливо би краще стала іісти, але як маю ііі відлучити не маю уяви. Хіба усунутись з дому :wacko3:

Ми відлучали за 3 дня.. так-це був плач і стрес, але у нас все ж вийшло. Чоловік виручив, ходив з сином весь день.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2019 - 11:16

Я вже даю кабачок та моркву) чекаю на гарбуз і активно морожу малину та лохину, маю свою)
Правда даю не правильно, але як є)) вранці їмо фрукти, в обід овочі а на вечір буду вводити кашку надобраніч)))
Маю мороку з малою(( хоче спати по 30-40 хвилин 5 разів на день))) як не даю спати то істерить((( так що ми спимо що дві години, а ніч незмінно, 21:00-21:30 відбій, 1-2 ночі їмо і встає 7:00-7:30

Повідомлення відредаговано MyBaby: 09 July 2019 - 11:16

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2019 - 14:57

MyBaby, то не є не правильно, як тобі зручно так і годуй, я тоже так своїх годувала , а за каші надобраніч читала що там давали ромашку чи мелісу, но не факт що дитина від неї буде краще спати...

Я раніше мала на увазі спочатку вводити в прикрим всі овочі, наприклад 2 міс давати лише овочі, а потім аж через 2 міс починати фрукти)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2019 - 20:04

Ми вводимо все підряд))) просто поділили на ранок та обід)
П`ять днів новий овоч, п`ять - фрукт))) правда овочів більше, тому топчемо яблука і банани поки :)
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2019 - 22:08

Лохиина своя то класно, бо я морожу малину, смородину, порічки, йошту все вперемішку. Так легше компотики варити зимою, бо минулу зиму морозила окремо, так як ми ще малі були і пробувала що засмакує. Йошта зараз смакує і сливки, правда сливи купляла, не дуже хочу давати куповане, але я їла і він розсмакуав то по своєму так балакав що хоче ще.
Були ми в гастроентеролога маємо забагато деяких бактерій, поки що п’ємо ліки, то краще вже.
Планую до Львова цього місяця. Мері так і не давалася чути.
І от-от вилізе останнє ікло, трохи тяжко вони лізли. Не температурив, не поносив, але лише маминий. Чоловік як взяв його на руки то він так сильно плакав, що моя мама подумала що він впав до бетону і вдарився. Ще тиждень почекаю і буду пробувати помало забирати денні годування, нічні буду забирати як повність день заберу. Планую до місяця часу залишити лише цицю перед сном вдень і ввечері. Це я так планую, а як воно буде. Бо він вилазить на ліжко, лягає і кличе мене, щоб цицю дати. А так як він цілий день лише зімною, то буду розказувати свої досягнення.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2019 - 09:30

лєська, тримайся і не здавайся) бо читала, що ще залежить як мама настроїна!
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2019 - 14:12

Всім привіт! Як у всіх справи? Як ідуть прикорми?

Тарас з цього тижня вже їсть рибу, морський окунь. Будемо давати двічі на тиждень. Тепер інколи вже варю суп на всю сім'ю, але не засмажую і варю в ньому Тарасову фрикадельку м'ясну. Таким чином всі їдять один суп включно з Тарасом. Коли варяться кабачки-броколі, то тоді варимо йому окремо. Десь з року вже думаю помалу його переводити на звичайну молочну кашу. Також можна буде йому десь в той же час робити м'ясні і рибні котлети, але не смажити, а запікати в духовці. Не впевнена, що чоловік таке їстиме, він звик, щоб смажене, доведеться готувати і таке, і таке, швидше за все. Забула ще написати. Колись хтось писав за ягоди і фрукти. Тарас вже спробував майже всі. Алергії не було. Ще я робила сирну запіканку в духовці, то і Тарас з'їв трохи.

Купила йому нових іграшок. Вчимося складати пірамідку. Поки ще не дуже виходить, але найбільше кільце пробує начепити на основу, інколи вдається. Улюблена іграшка зараз це машинки. В нього є така трохи більша БМВ. Чоловік все як з ним грається, то каже "берем БМВ і їдемо б-р-р-р-р-р". Тарас тепер, коли бере цю машинку, чітко каже Бе-Бе-Бе і б-р-р-р-р-р їде нею в іншу кімнату. Не знаю, чи це випадковість, чи він так хоче сказати БМВ, але тепер ми цю машинку вдома так між собою і називаємо. А ще тепер мені проблема ввечері помитися в душі. Я можу робити, що завгодно, в будь-якому місці квартири, і все нормально, але варто піти в душ і ввімкнути воду, як Тарас кидає всяке заняття, повзе до ванної, сідає і під двері і починає мамкати і голосити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2019 - 10:37

TetianaK, якраз хотіла писати за рибу чула нову теорію- не давати до року рибу, бо дитина не буде говорити)))
Я пока не давала риби бо мали прищики на щоках, але вроді вичислила, що то від сирого яблука, купила на базарі папірівку, так мені дивно, бо навіть ягоди нормально сприймає, а тут звичайні яблука...

А за супи то справді треба попробувати дати свій без зажарки, але пока щось ми борщі варимо червоний , зелений то того не ризикну дати.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2019 - 10:53

Дівчата підкажіть що мені морозити на зиму?
Почала з чорниць, тепер малина і кабачок... ще що потрібно?
Ближче до року планую давати все з нашого столу, в тому числі і трохи смаженого...
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2019 - 18:33

MyBaby, я на цю зиму морозила кабачки, цвітну капусту і броколі. На наступну поки лише зелений горошок і чорниці. Мабуть, теж трохи кабачків і капуст знову наморожу. Ще подумую на рахунок солодкого перцю, щоб тушити рагу малому, але не знаю, чи їстиме. Треба спочатку спробувати, щоб дарма місце в морозилці не займати. Ще планую перекрутити персики на пюре і заморозити в пластикових півлітрових пляшках. Потім можна відрізати ножем-пилкою потроху і додавати в сир. Або одразу заморозити кубиками в пакетах для льоду.

А ягоди можеш морозити всякі, скільки місця в морозилці не шкода. Якщо так не з'їсть, то компот звариш.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2019 - 21:51

Супер ) про абрикоси і персики нагадали)
Маю два холодильники в одному 4 шухляди а в іншому три в камері)) то можу всі 4 виділити :) малини вже є десь 3 літри, і буду морозити поки буде на кущах) щодня по 300 г десь ))
чорниць 2 кг заморозила, кабачків теж вже 7 величеньких заморозили))) ще буду тоді цвіт ну капусту бо броколі ми плюємо сильно)))
Ото я апетиту набрала) будемо самі їсти зимою бачу то все)))
Я маю форми для кейкпопсів, такі шаріки резинові, то так і морожу в них порційно ягоди) а овочі в таких же резинових але для кексів)

Повідомлення відредаговано MyBaby: 15 July 2019 - 21:54

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2019 - 10:06

Я ще помідори морожу) ну і зелень
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →