Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стан живота після кесаревого розтину - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стан живота після кесаревого розтину Оцінка: -----

Користувач поза мережею   SEMA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 25 August 2015 - 20:44

Пенелопа3381, буду надіятися,що так і буде,бо хочу гарно виглядати))))

My Signature
Спойлер
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама Артемчика 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 August 2015 - 08:38

Три місяці після другого КР, а живіт ще є. Після 6 місяців буду приводити себе у форму.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марянка555 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 January 2016 - 11:53

Дівчатка, як позбутись нависаючого животика прямо над швом?? вже інтернет перелопатила, читала що це не вдається навіть після дієт і пресів. живіт плоский, а над швом нависає...(( от і у мене, сама худенька, після вагітності не набрала вагу, живіт загалом влаштовує, підтянутий, але саме в місці над швом нависає трішки і не йде плоско. чи є такі кому вдалось досягти плоскості в цьому місці, щоб не було перепаду де шов?? чи є взагалі зміст мучити себе пресом і дієтами, чи це буде без толку?..

• Back To Top

Користувач поза мережею   gareba1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 January 2016 - 17:13

Перегляд повідомленняМарянка555 (17 January 2016 - 11:53) писав:

Дівчатка, як позбутись нависаючого животика прямо над швом?? вже інтернет перелопатила, читала що це не вдається навіть після дієт і пресів. живіт плоский, а над швом нависає...(( от і у мене, сама худенька, після вагітності не набрала вагу, живіт загалом влаштовує, підтянутий, але саме в місці над швом нависає трішки і не йде плоско. чи є такі кому вдалось досягти плоскості в цьому місці, щоб не було перепаду де шов?? чи є взагалі зміст мучити себе пресом і дієтами, чи це буде без толку?..

Все марно, I дiэта I спорт, всеодно та проблема лишаэться ,в мене пiсля КР вже пройшло 7 рокiв, а позбутися складки не можу .Я собi думаю можливо пiсля операцiи одразу треба завязуватися дуже туго простинню, навiть здаэться бандаж не допоможе.

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2016 - 17:59

Перегляд повідомленняgareba1 (17 January 2016 - 17:13) писав:

Все марно, I дiэта I спорт, всеодно та проблема лишаэться ,в мене пiсля КР вже пройшло 7 рокiв, а позбутися складки не можу .Я собi думаю можливо пiсля операцiи одразу треба завязуватися дуже туго простинню, навiть здаэться бандаж не допоможе.

невже немає шансів?.. так хочеться виглядати на всі 100) і чому взагалі така проблема є. це через неправильне зшивання під час операції? чи просто дівчата з кесарєвим позбавлені назавжди шансу мати красивий підтянутий животик...(
і чесно не дуже впевнена що туге перетягування би дуже допомогло.. я носила перші дні бандаж, потім до місяця утягуючу білизну, але це швидше для зручності загалом, щоб шов не турбував. не дуже вірю в ефективність таких утягувань в плані подальшого підтянутого живота :)

• Back To Top

Користувач поза мережею   gareba1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2016 - 18:45

Перегляд повідомленняМарянка555 (17 January 2016 - 17:59) писав:

невже немає шансів?.. так хочеться виглядати на всі 100) і чому взагалі така проблема є. це через неправильне зшивання під час операції? чи просто дівчата з кесарєвим позбавлені назавжди шансу мати красивий підтянутий животик...(
і чесно не дуже впевнена що туге перетягування би дуже допомогло.. я носила перші дні бандаж, потім до місяця утягуючу білизну, але це швидше для зручності загалом, щоб шов не турбував. не дуже вірю в ефективність таких утягувань в плані подальшого підтянутого живота :)

Менi пояснювали що пiд час операцiи розрiзають" мишцу "що пiдтягуэ живiт I тому можливо так тяжко позбутися цого дефекту. Хоча я думаю що це ще трохи залежить вiд ваги набранои пiд час вагiностi ,чим менша вага то напевно I складка менша .

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2016 - 19:23

Перегляд повідомленняgareba1 (17 January 2016 - 18:45) писав:

Менi пояснювали що пiд час операцiи розрiзають" мишцу "що пiдтягуэ живiт I тому можливо так тяжко позбутися цого дефекту. Хоча я думаю що це ще трохи залежить вiд ваги набранои пiд час вагiностi ,чим менша вага то напевно I складка менша .

ех.. обідно. і так як франкенштейн порізана, ще й з дефектом :)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2016 - 19:37

В мене після кесарського пройшло вже 2,5 місяці, за всю вагітність набрала 9 кг, зараз важу на 5 кг менше ніж до вагітності (59кг при рості 172), а живіт такий добрячий є. І це при тому що я місяць перетягувала живіт пеленкою (мені так в пологовому сказали, щоправда не для того щоб живота не було, а щоб було менше навантаження на шви).

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gnomi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2017 - 14:54

Я після кесарського теж місяць пеленкою перев'язувала шов і ще бандаж носила півтора місяці, живіт втягнувся, та не повністю. Зараз доні вже майже 8 місяців, то живіт хоч і не висить, але все одно більший, як до вагітності. За вагітність набрала 11 кг, і ще 4 ніяк скинути не можу)

• Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн