Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Давайте худнути разом - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 91 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Давайте худнути разом Тема для тих, хто хоче за компанію зменшити свою вагу Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 January 2009 - 17:20

Настюша, і в мене вага на місці, при тому, що я на дієті. Теж не знаю, в чому причина. Думаю, це від того, що прив*язана до дитини і не маю змоги вести активний спосіб життя. Колись я годинами гуляла по місту... Згадую свою свободу і плачу :)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 22 January 2009 - 17:35

Настюша, так ж зима зараз :) фізіологічно на зиму повнішають, тим паче ви на ГВ. думаю на літо схуднеш, якщо дуже хочеться.

ще можна їсти маленькими порціями, їсти вранці вівсянку (я на цьому так наполягаю, бо мені дуже допомгла тримати вагу), визначити від яких продуктів повнить. одні можуть цілими днями їсти булочки і залишатися стрункими, а інші цілии днями огірки, помідори і крес-салат - і повніти. організм по різному реагує на продукти і однозначно сказати, що повніють від мучного і солодкого не можна.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 17:55

Настюша, можливо слід добавити до цього ще й фіз навантаження.Є можливість в зал ходити-чудово.ні-можна просто вдома займатися по кілька хв на день.
Я приміром зараз по 30 разів присідаю,роблю нахили тулубом ( також 30 раз), стрибаю,високо піднімаючи коліна ( 100 раз) і прес ( по 30-35 р.,),хоча скільки мож стільки й робиш.
Займає все разом близько 50-20 хв.Проте результат не заставить себе чекати!
Зараз дійсно зима, і рухової активності менше.А коли потепліє мона і побігати трошки.
Короче все буде окі!

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 22 January 2009 - 18:00

Рижуля, - гімнастка! ану ділися, де береш натхнення?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 January 2009 - 19:18

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (22.1.2009, 12:12) писав:

Ну ти, Татіка, і герой! Якщо все це ти витримаєш, то я тобі перша аплодуватиму голосно і довго. :bye:
Я особисто вчора витримала без цукерок. Ура!!! Лише кілька миндальних горішків у трюфелі з"їла. Але це менше зло.

Сама не знаю... З ранку я була оптимістичніше настрояна. але кажуть в наркомана страшна ломка тільки три дні - сподіваюсь потім буде лекше. Бо ну просто ДУЖЕ хочу схуднути

My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мар'яночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 January 2009 - 20:26

Така рада що ми усі разом худнем, якось легше. Я вже третій день на дієті, яку мені приписав мій дієтолог, сподіваюся, що не зірвусь. То головне витримати перші 2 тижні, а там організм привикає. Зараз така голодна, як вовк, але закрила кухонні двері, і до компа, щоб менше думати про їжу. Я всюди ходжу пішки, сьогодні з малим довго гуляла, бігали з м"ячиком. А коли йду на роботу, то тільки пішки, буває й 2-3 км.
Інколи, коли дуже наступає голод, то або тікаю з хати, на прогулянку з малим, або включаю голосно музику і прибираю, так забуваюсь, добре, бо і в хаті чисто, і калорії зганяю, і про їжу менше думаю....
Удачі нам усім!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 20:38

гра з вогнем, раніше ніколи не лінувалася.а от з появою мого малого хвостика-ніякого тобі особистого часу.
А натхнення от звідки-кілька днів тому почала приміряти свій робочий гардероб(маю багато хорошого одягу.Класика-моє все) і побачила, що в багатьох костюмах гудзички заледве защіпаються.Т Р И В О Г А !!!
Відразу і час знайшовся і натхнення.А ще скоро йду на весілля ( за місяць) і дуже негарно випирають бочки в усіх моїх вечірніх сукнях.
Тому-хоч не хоч, а муш!!!:)
от сьогодні малий вдень не спав і я вже без гімнастики( заважає мені-вішається на ноги і сміється).Доведеться завтра з подвоїною активністю займатися, бо знаю, як пропущу раз чи два-потім вже повертатися до цього дууууже лінь.
Хоча...чого до завтра чекати? малий з татком.Піду зараз пресик покачаю ;)

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Гість_ksena_*

• Група: Гості

Відправлено 22 January 2009 - 21:08

Дівчатка із завтрашнього дня сідаю на дієту, в мене вага 73кг, ріст 170. Бажана вага 60-62 кг. Так-що буду старатись :bye:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 23:01

Я для зменшення апетиту включаю фешн тв,і гляжу на моделей. Помагає :yahoo:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 09:31

Перегляд повідомленняТатіка (22.1.2009, 19:18) писав:

Сама не знаю... З ранку я була оптимістичніше настрояна. але кажуть в наркомана страшна ломка тільки три дні - сподіваюсь потім буде лекше. Бо ну просто ДУЖЕ хочу схуднути

Далі буде легше. Знаю по собі.
А в мене така легкість в тілі, наче вже кілограмів з 5 скинула. Хоча знаю, що це не так. Тільки прес болить. Вчора робила через силу, але я таки його покачала. :yahoo:

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняСвітланkа (22.1.2009, 23:01) писав:

Я для зменшення апетиту включаю фешн тв,і гляжу на моделей. Помагає :smile:

А я згадую отих симпатичних тіточок, що на фотографії у Оленки. Апетит пропадає надовго. І ще намагаюся пити побільше.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 11:47

А у мене третій день лежить пачка Фереро рошен ,а я її не відкриваю.Оце сила волі.(хі-хі)
Дівчата, наскільки можна давати собі фізичних навантажень,щоб це не відзначилось на ГВ?

My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 12:32

Натусiк, думаю кілька присідань,нахилів і прес-не нашкодять :)я взагалі не чула якихось особливих обмежень щодо спорту при ГВ.
При вагітності-так,обмеження в їжі-так, а в цій ситуації думаю навіть спорт-зал буде лише на користь( все в міру має бути,без фанатизму)

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sinderella 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 23 January 2009 - 12:48

Довгий час випробовувала на собі різні дієти - результат не дуже мене влаштовував, та був нестійким.
Врешті-решт дійшла до методу "не їсти післ 18.00" - сподобалось. :smile:

При цьому я можу їсти ВСЕ, що люблю, правда, в менших кількостях, а не їсти ввечері я легше переношу, ніж обмежувати себе в їжі постійно. Тим більше, що досягнутий результат при такому методі довше зберігає свою силу.

А при будь-яких дієтах, тільки її закінчуєш і починаєш їсти раніше заборонені продукти, навіть в мізерних кількостях - вага повертається, і, що гірше, швидше, ніж її вдалось скинути.

Після народження меньшенького я трохи набрала вагу, але більше мене не радували форми (живіт, стегна, ноги, попа). Тому я знову почала не їсти після 18.00. Вірніше, після 19.00.

В 19.00 вечеряю лише склянкою кефіру і до сну можу дозволити лише пити воду, або, на крайній випадок, з"їсти яблуко або інший фрукт. Зранку почуваю себе легко і зайві кілограмчики та сантиметри в об"ємах плавно зменшуються.

Тримаюся вже другий тиждень. Спочатку було важко, тепер навіть не відчуваю потреби в їжі ввечері.

Може, хто зі мною забажає худнути таким способом? :smile: Разом веселіше!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 12:58

Перегляд повідомленняАнтік (22.1.2009, 17:20) писав:

Настюша, Думаю, це від того, що прив*язана до дитини і не маю змоги вести активний спосіб життя.

Я думаю, що з двома дітками, ой яке фізичне навантаження отримуєш! :smile: Хоча, Настюша, вага швидше всього стоїть через ГВ, організм мабуть сам блокує вагу, на благо малечі.
Хоча в кого як, я на ГВ і без жодної дієти при рості 174 см важу 60кг, так само собою сталося. Всі рідні навколо кажуть щоб підгодовувала доню, бо всі "соки з мене витягла!" :smile:

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 13:08

Sinderella, вже є дуже подібна темка( див кількома пунктами вище)

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2009 - 00:01

Вот вам девченки диета=)Только кормящим наверное не подойдёт=)Моя подружка похуделана 9 кг
Диета Ларисы Долиной
Диета выглядит так:

Первый день: 400 г печеного картофеля без соли и 0,5 л 1% кефира (на весь день);

Второй день: 400 г обезжиренного творога и 0,5 л 1% кефира;

Третий день - 400 г фруктов (любых, кроме бананов и винограда) и 0,5 л 1% кефира;

Четвертый день - 400 г отварных куриных грудок без соли и 0,5 л 1% кефира;

Пятый день - 400 г фруктов и 0,5 л 1% кефира;

Шестой день - 1,5 л минеральной воды без газа (для этого бутылку с водой необходимо открыть накануне);

Седьмой день - 400 г фруктов и 0,5 л 1% кефира;

Обязательные правила для диеты

- продукты во время семидневной диеты заменять нельзя; кроме указанных продуктов можно за день выпивать не более 0,5 л кипяченой воды, а утром - чашку черного кофе без сахара;

- весь дневной рацион делится на шесть приемов;

- прием пищи осуществляется в строго определенное время (в 8, 10, 12, 14, 16, 18 часов); последний прием пищи не позже, чем за четыре часа до сна;

- перед каждым приемом пищи принимается 50 мл настоя трав (зверобой, ромашка, календула - стандартный пакетик травяного чая на стакан кипятка);

- обязательно ежедневно ставится клизма.(моя подружка не делала)
Диета построена на принципе ежедневного чередования белковой и углеводной пищи, что является хорошим тренингом для желудочно-кишечного тракта. При этом значительно ограничивается объем и калорийность блюд. В рационе присутствуют белки, углеводы (в том числе клетчатка), витамины. Умереть нельзя и первая неделя может даже пойти на пользу, избавив нас от лишней воды (уходят скрытые отеки). Если после недели такой диеты четко придерживаться принципов здорового питания, рекомендованных Всемирной организацией здравоохранения (ВОЗ), то можно постепенно похудеть очень сильно и надолго.
Удачи вам в похудении :bye:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ластівка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 January 2009 - 00:33

Привіт! :bye: Я теж хочу до вашої компанії, потовстішала конкретно. Для того, щоб схуднути я не їм після 18:00 і перестала доїдати за дитиною. Але не можу відмовитись від солодкого, бо я тоді просто впаду в депресію. Дуже хочеться попробувати зайнятись бодіфлексом (багато чула), але незнаю, де його можна закачати безплатно (пробувала різні варіанти і щось ніяк не получається). Доречі схуднути мені треба мінімум на 20 кг!!! (щоб бути такою як до родів)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lavina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 January 2009 - 07:22

Я скинула вже 1 кг за тиждень, переживаю чи не зашвидко - все ж таки годую малу. Але думаю, що це спочатку так, далі вага буде зменшуватись повільніше, бо організм привикає до того, що попадає менше калорій і починає не так активно витрачати енергію. Теж переконалась, що вівсянка зранку, не їсти за 3 години до сну і без солодкого ( їм в день 3-4 вівсяних печива або "Марія") - і зайві кілограми "тануть! Уррра!!! :cray:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Володимирко 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2009 - 09:19

ой, дівчата, як ви себе мучите заради краси... Справді, жінки -- надзвичайно сильні, ще раз переконуюся в цьому!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кучеряшка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2009 - 17:36

Перегляд повідомленняЛастівка (25.1.2009, 0:33) писав:

Привіт! :give_rose: Я теж хочу до вашої компанії, потовстішала конкретно. Для того, щоб схуднути я не їм після 18:00 і перестала доїдати за дитиною. Але не можу відмовитись від солодкого, бо я тоді просто впаду в депресію. Дуже хочеться попробувати зайнятись бодіфлексом (багато чула), але незнаю, де його можна закачати безплатно (пробувала різні варіанти і щось ніяк не получається). Доречі схуднути мені треба мінімум на 20 кг!!! (щоб бути такою як до родів)

І я хочу з вами.При рості 172 я важу 72, до вагітності я важила 60 і комфортно себе почувала. Мій метод схуднення:незначні фізичні вправи, контрасний душ, інколи медова маска на проблемні зони, обмеження у їді та з недавніх пір один раз в тиждень розгрузочний день.Поки що результат незначний, а все через те що сила волі підкачує і без солодкого у мене теж може бути депресія, але я буду старатись
:36_3_16:

• Back To Top

Поділитися темою:

• 91 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн