Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Давайте худнути разом - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 91 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Давайте худнути разом Тема для тих, хто хоче за компанію зменшити свою вагу Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Lacky_ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 20 January 2009 - 16:39

Перегляд повідомленняjane (19.1.2009, 23:53) писав:

Lacky_, розкажіть про медові масажі пліз!

Як я збираюсь робити медові масажі (за таким принципом мені їх робила масажистка). Роблять такі масажі через кожні 6 місяців і не раніше ніж через 3 місяці (в ідеалі) після пологів. Спочатку робиться масаж з олією (я планую 1:1 дитячої оліїї + оливкової). Масажуєте руки, ноги, плечі, живіт, попу, якщо буде поруч чоловік, то нехай допоможе помасажувати спину(спина не обовязкова, але бажана). Потім берете мед сереньої консистенції, якщо він буде дуже зацкрений, то послужить вам одночасно і скрабом. Берете небагато і починаєте розмазувати на тих ділянках тіла, які масажували олією. Спочатку, наприклад, помастили одну ногу медом, помасажували, обтерли рушником змоченим в теплій воді, а поті іншу масажуємо (можна змити мед після масажу в душі). Як відбувається масаж краще розказано тут
Текст, що розкривається
А почему бы вам самим не попробовать себя в роли «корректора» фигуры? «Полигоном» для подобных испытаний может послужить любая досягаемая (и проблемная) часть собственного тела — но не лица! Его стоит доверить профессионалам, а вы — все-таки пока новичок. Мед наносится на ладони рук и похлопывающими движениями переносится на массируемую зону. Уходит часть смеси, другая остается на руках.
Если таких зон несколько — каждая массируется по очереди. После того, как мед полностью перенесен на кожу, ладони крепко «приклеиваются» к телу и резко отрываются. Постепенно похлопывающие движения становятся более резкими и сильными. Прижимайте руки плотнее и отрывайте их более резко!Мед как бы вбивается в кожу. Ладони должны быть чуть-чуть «завернуты» и напоминать полу-лодочки, пальцы — сомкнуты. Таким образом вы обеспечите массажу эффект присоски — через кожные поры вы будете «вытягивать» изнутри вредные вещества. Этот принцип и обеспечивает очищающее действие медового массажа.
Вскоре вы заметите, как на руках начинает появляться белесая липкая масса, как говорят массажисты, «шлаки». Вначале эта масса выходит из пор за руками и остается на теле, затем прилипает к ладоням. Вытирайте руки полотенцем — и снова за дело! Продолжительность процедуры на каждом участке составляет 5—10 минут. По окончании примите теплый душ, тщательно сотрите нежесткой мочалкой остатки меда и «шлаков». После омовения обязательно смажьте отмассированные зоны увлажняющим кремом. А если же вы всерьез принялись за моделирование фигуры, то «разоритесь» на антицеллюлитный гель от проверенного производителя.

Мастите тіло антицелюлітним кремом, обгортуєтесь тоненько плівкою (пищевая пленка) і тепло одягаєтесь або поспіть 2 години під теплою ковдрою.
Всього 10 масажів і бажано, щоб розрив між ними був не більше 2 днів.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 January 2009 - 16:39

Як вас тут багато. Супер! Це завжди надихає, коли хтось розповідає як він худне і з якими результатами. Я теж худну. Правда у мене це вже хронічно :) На власному досвіді переконалась, що будь-які схуднення за рахунок суттєвого зменшення калорійності потім повертються назад і приводять за собою ще й нові кілограмчики :( Тож нікому не бажаю повторити таких помилок.

• Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 16:53

Дівчатка, я не приєднуюсь до Вас, але скажу вранці кожен день творог з сиром + чай або вівсянка + нежирна телятина... і за день часто їсти, але потрошки, і дуже добре пережовувати їжу, не поспішати, і не запивати, коли їсиш, то результат буде зразу видно... ну й поменше здоби, жареного і т.д., а по більше фруктів... Як дуже хочеш їсти краще з"їж пять ківі чи яблук, ніж тарілку жареної картоплі і відбивну! Удачі Вам у схудненні, саме головне здоров"я, все в міру....!

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 19:09

Як нас багато!!! :36_3_16:
А давайте важитися кожен тиждень і ділитися результатами.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 20:35

У мене теж зайва вага. При рості 1,65 см я важу 67 кг. Мрію важити 55 кг але хоча б 60кг. Після народження синочка я поправилась аж до 80 кг. Рік назад я схудла до 67 кг за допомогою вправ для пресу, обмежень у харчуванні і робила розвантажуючі дні. Потім закинула, літом стало менше часу, але до цього часу не поправилась і не схудла вага на місці. Одне, що я роблю багато п"ю води протягом дня.
Обіцяю почати робити знову вправи для схуднення.

Моєму синочку-вередунчику 2 роки.

My Signature
Спойлер

Щастя - це коли твої рідні і близькі люди здорові! А все інше відремонтуємо, викинемо, купимо, забудемо...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   syliko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 20 January 2009 - 23:00

Не ти одна така, Натусiк, мені теж треба скинути кіл 20. При рості 166 см. важу 82 кг. куди це годиться? Але я не хочу ставити собі дуже великих цілей, щоб не злякатися їх нереальності. Спочатку буду худнути до 70 кг. до літа, а там далі побачимо. Я вже схудла на 5 кг, але за свята 2 кг набрала.

Обмежую себе в пустих калоріях, п'ю більше води, не їм пізно, займаюсь на тренажері Лег меджік, медові і кавові масажі від клятого целюліту, подумую зайнятись бодіфлексом :rofl: .

Перегляд повідомленняLacky_ (19.1.2009, 11:41) писав:

Для схуднення буду займатись щодня бодіфлексом, не їстиму мучного і солодкого, обмежу вживання їжі після 6-ої години вечора, при можливості робитиму медові масажі.

Lacky, розкажи ти вже займалась бодіфлексом? Як ти вчилась дихати по книжці чи з інструктором? Бо я колись займалась по книжці і у мене майже не було результату, мабуть я не правильно дихала. Поділись будь лаcка досвідом.
Зображення
Зображення

My Signature
[spoiler]Зображення [url="https://www.malecha.org.ua"]
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 23:21

Перегляд повідомленняsyliko (20.1.2009, 23:00) писав:

Lacky, розкажи ти вже займалась бодіфлексом? Як ти вчилась дихати по книжці чи з інструктором? Бо я колись займалась по книжці і у мене майже не було результату, мабуть я не правильно дихала. Поділись будь лаcка досвідом.

Я бодіфлексом почала займатись років 7 назад. Тоді вага в мене була десь 62 кг (займалась недовго - місяці 2). Всі вправи мені давались легко, займалась без інструктора сама по книжці. Кажуть правильне дихання тоді, коли при видиханні живіт наче липне до спини, і при цьому звук (тільки не смійтесь) гучний як з пилососу.:) Я так гучно не дихаю, бо дитина на мене починає перелякано дивитись.
Після пологів поновила занняття бодіфлексом (доречі, я тоді годувала груддю і нормально), але все так важко мені давалось. Тоді я важила 83 кг. Через місяць занять трохи підтянулось тіло і вже важила 79-80. Доречі, особисто не бачила, але ніби є спеціальний бодіфлекс розрахований на мам, які годують груддю.
Раджу купити диск (або скачати з інтернету) із заняттями по бодіфлексу, тоді легше виконувати вправи (вже не 40-60хв, а 30).
Чула розповідь про те як дівчина вирішила відновити фому завдяки бодіфлексу, почала займатись з інструктором і вже через місяць 8 см в талії як і не було.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   syliko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 21 January 2009 - 22:50

А я собі на холодильник вивісила колишні «стрункі » фотки і такий маніфест:

Від солодощів обов’язково буває:
-молочниця;
-закреп;
-прищі;
-надмірна вага;
-цукровий діабет;
-поганий настрій;
-геморой.
От подивлюсь на список і шарахаюсь від холодильника.
Зображення
Зображення

My Signature
[spoiler]Зображення [url="https://www.malecha.org.ua"]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 January 2009 - 22:59

Ой, syliko, я б швидше той списочок викинула, ніж відмовилась від солодощів,точніше від шоколаду, бо все решта (тортики,тістечка,печиво) мене не зваблює.

My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 00:27

І я до вас. Колись сиділа на дієтах поки не почала втрачати свідомість, так що просто стала менше їсти. Нажаль сили волі в мене немає, якось психологічно треба настроюватись. Влітку скинула 5кг, а за новорічні свята 3 повернулись, видно дуже посвинячилась. Тож моя вага 56кг при зрості 1,5, бажаний результат 46-48кг.
Дуже сподобались медові масажі та обгортування але часу мені на це не вистачає, а ще хотіла спитати чи можна таке робити при варикозі?

Всім УДАЧІ!

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 01:00

Перегляд повідомленняТасюлька (22.1.2009, 0:27) писав:

І я до вас. Колись сиділа на дієтах поки не почала втрачати свідомість, так що просто стала менше їсти. Нажаль сили волі в мене немає, якось психологічно треба настроюватись. Влітку скинула 5кг, а за новорічні свята 3 повернулись, видно дуже посвинячилась. Тож моя вага 56кг при зрості 1,5, бажаний результат 46-48кг.
Дуже сподобались медові масажі та обгортування але часу мені на це не вистачає, а ще хотіла спитати чи можна таке робити при варикозі?

Всім УДАЧІ!

Протипоказання щодо медового масажу:
- варікоз;
- тромбофлебіт;
- пухлини;
- новоутворення;
- астма;
- алергічні захворювання;
- порушення щитовидної залози;
- захворювання шкіри;
- венеричні захворювання.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 02:39

Всьо, я до вас!
Наразі важу 66 при рості 172, а хочу десь 61 (менше мені вже не до лиця), тобто тре -5 кг.
За свята їла відносно багато, але особливо не набрала, але і не скинула.
Значить так:
1. Солодке не їм (лиш на свята трохи відірвалася), бо в мене від нього не тільки лишні кг, але й прищі!!!
2. Жарене вже давно не їм. Рідко коли смажена риба.
3. Пароварка - кращий друг.
4. Хліб тільки з висівками або чорний. Батон давно не їла (на свята трохи згрішила).
5. Алкоголь само собою - ні.
В принципі, відразу після пологів я важила 75, за 3-4 місяці 9 кг. пішли від мене самостійно, але тепер вага стоїть на місці! Не знаю, що і робити в моєму випадку........

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 January 2009 - 09:32

І я до вас. Сьогодні стала на ваги і жахнулась.... не скажу скільки, але хочу мати 65-70 при зрості 168
Урочито обіцяю:
  • Під час стресових ситуацій не налягати на каву та тістечка
  • Не істи після 6
  • Не думати про те що я після 6 не їм тому до 6 потрібно напхатись
  • Їсти сухофрукти
  • Пити переважно трав'яні чаї
  • Якщо м'ясо то відварене м'ясо, а не усі похідні від нього
  • Сир або творог - від нього не відмовлюсь
  • І від пари пряничків в день також. Перейду на вівсяні
  • З ранку вівсянка!!!
  • Ввечері стакан кефіру
  • Легенькі супчики без хліба
  • Буряк з печеною картоплею
  • Квашена капуста
  • Фу! Як то все витримати?
  • Знаю, порада syliko на холодильнику допоможе
  • Ок! Худнем разом!!!

My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 09:45

Ну ви дівчата і молодці! стільки собі ТАБУ поставили.Я так не можу,та й не хочу.Скільки тої радості в житті :)
От зараз п"ю шайошок з пташиним молокою і радію життю!
Відмовити собі в їжі не можу, тому налягаю на спотр і їм 2 рази на день ( так мені завжди виходить).Перекуси бутерами відмінила і не їм за 2 год до сну-дуже важко,адже завжди вечеряли з чоловіком в 9-й год.
П"ю багато джерельної води!
А от результат: сьогодні зважувалася і ........ 1 кг офффф! це всього за 3 дні :)
чи може вага поламалася? сподіваюся, що ні! :)

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 11:12

Ну ти, Татіка, і герой! Якщо все це ти витримаєш, то я тобі перша аплодуватиму голосно і довго. :blush:
Я особисто вчора витримала без цукерок. Ура!!! Лише кілька миндальних горішків у трюфелі з"їла. Але це менше зло.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 11:52

Дівчата, ви молодці, що так серйозно поставилися до нашого групового схуднення...
А у мене на холодильнику висить така фотографія
Зображення

Як подивлюся на таких жіночок, то апетит вмить пропадає...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 11:54

Оленка, а чоловікові не пропадає апетит, коли він підходить до холодильника. Я б не ризикувала таке вішати :)))

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 12:20

І я з вами!!! Закачала собі цей Бодіфлекс, зараз буду робити. Тільки там тьотька такі гримаси корчить :nyam2: :nyam2: :shok:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 12:34

Перегляд повідомленняАнтік (22.1.2009, 11:54) писав:

Оленка, а чоловікові не пропадає апетит, коли він підходить до холодильника. Я б не ризикувала таке вішати :)))

А чоловік також має зайву вагу, тому йому також рекомендується рідше заглядати у холодильник. Але нажаль на нього ця фотка не діє...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 17:10

Рижуля, я собі табу ще під час вагітності поставила, але тоді харчування було ще жорсткішим і кориснішим ніж зараз:
щоранку я їла творог
багато овочів за день (було літо)
мінімум солодкого
сіль і всякі мівіни - табу повне (я і зараз практично не солю)
пароварка і мікрохвильовка - подружки навіки
смажене взагалі не їла
оселедець спробувала аж на хрестинах :))))
Зараз все подібне, але трошки менші "строості". О, із солодкого я їм печенько Марія з кальцієм.
Тому я після родів і скинула лишнє, що набралося під час вагітності, але далів ага сказала "стоп".
Тому і питаю ще раз поради у всіх: "Що мені робити??? Адже я і так на дієті практично ще з початку вагітності, а вага стоіть"

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 91 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн