Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перший скринінг і завищений ХГЛ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перший скринінг і завищений ХГЛ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 March 2016 - 19:49

Перегляд повідомленняМОЄ СОНЕЧКО (01 March 2016 - 19:09) писав:

мій гінеколог, до генетика не ходили бо були на узд там запевнили що все гаразд

Перш за все заспокойтесь. По-перше, скринінг може показати лише ЙМОВІРНІСТЬ патології, а не її наявність. А стосовно недоотримання йоду, в чому проблема? Пийте йодомарин, вітаміни,а там знову підіть на УЗД. А взагалі я б вам радила змінити лікаря. Якщо сумніваєтесь, сходіть до генетика і він проконсультує вас конкретно по показниках і результатах УЗД. Але в першу чергу ЗАСПОКОЙТЕСЬ, думайте про свою дитину так, як думали до аналізів(крихітка все відчуває). Я прекрасно вас розумію, бо коли була вагітна, то при здачі першого скринінгу один з показників теж був завишений. Моя лікар направила мене до генетика - я тоді думала, що посивію- там все спростували. При здачі наступних аналізів все виявилось нормально. Але скільки я тоді перенервувалась, і відповідно додала ненайкращих відчуттів маляті. :10_12_9:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маленька дівчинка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 March 2016 - 22:02

Мені теж лікарка дала направлення на скринінг, а я тепер думаю, чи потрібен він мені :10_12_9: і...

Повідомлення відредаговано Маленька дівчинка: 07 March 2016 - 22:02

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   d_vika 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 22:59

Перегляд повідомленняМаленька дівчинка сказав:

Мені теж лікарка дала направлення на скринінг, а я тепер думаю, чи потрібен він мені

після другого скринінгу дала собі слово, що наступної вагітності не буду їх проходити, тому що був підвищен ХГЧ, скільки я перенервувала і виплакала, новорічні свята в мене пройшли на нервах, а потім вже дізналася, що все у нас добре... ну його, такі нерви...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєналера 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 April 2016 - 14:10

Привіт всім))я проходила Узд на 11 тижні і все добре,а от у кінці 11 тижня здала 1 скринінг хгч - в нормі,а папп трохи занижене,може хтось з тим вже стикався??порадьте,бо місця собі не знаходжу
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ТусяНатуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 April 2016 - 08:04

В мене при першому скринінгу теж був завищений хгл, а до Узд залишалося 2 тижні. Гінеколог нічого пояснити не може каже що в тебе таке може бути але все покаже Узд. Нерви стреси а в ніч перед узд взагалі спати не могла. Слава Богу лікар все подивився розрахувала і сказала. Що все добре. А взагалі результати другого скринінгу я буду дивитися разом з уздистом або зразу поіду до генетика, бо ті нерви коли ти хочеш розібратися в тому чого ти не розумієш до добра не доведуть. Взагалі в лабораторіях мають давати вже розшефрований скринінг бо ті бідні мамочки візьмуть його на руки і починається шукання в Інтернеті, або передавати зразу до лікуючого лікаря. Гарних вам скринінгів і по менше нервів)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зіта 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 July 2016 - 16:54

хто може роз'яснити повишені показники 2 скринінгу і то дуже.

Повідомлення відредаговано Зіта: 27 July 2016 - 17:07

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Червона Калина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2016 - 17:48

Дівчата, добридень! Підскажіть, на узд 16 і 20 неділь, якби щось було з генетикою, синдроми всякі, це лікар діагностував би? Сьогодні була, казав усе добре, але не всі генетичні хвороби можна діагностувати узд. А які точно?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 12 September 2016 - 19:18

Перегляд повідомленняЧервона Калина (12 September 2016 - 17:48) писав:

А які точно?

Зазвичай перевіряють маркери на синдром Дауна і синдром Едвардса.
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irisa1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2019 - 19:16

Хочу поділитись своєю історією, можливо вона допоможе спасти чиєсь життя. Почну з того, що з самого початку вагітність протікала складно. Враховуючи те, що попереднього разу ми втратили дитинку на п‘ятому тижні, цього разу я старалась бути дуже обережною. Та, на жаль, знову ж таки на п‘ятому-шостому тижні вагітності потрапила до лікарні на збереження. Як тільки закінчився перший триместр, ми з чоловіком на радощах, що перебули «найризиковіший» період, пішли на перший скринінг.
Аналізи крові були не в нормі, та я старалась не панікувати до УЗД (хоч це виходило складно). В кабінеті кращого по відгуках узиста міста ми почули дуже невтішні прогнози - в дитинки не візуалізувалась носова кістка (інші параметри по узд були в нормі). По словах лікаря, це дуже серйозний маркер, що свідчить про високий ризик синдрому Дауна, а тут ще й такі аналізи крові... (PAPP - 5,06 MOM; вільний ХГ - 3,03 МОМ ( підвищений)). По підрахунках ризик трисомії - 1:175. Свідомо промовчу що було з нами далі, та це було жахливо. Чоловік просив тільки одного - щоб я старалась заспокоїтись та зберегла дитину, якою б вона не була. Бо через ті стреси могло статись непоправне. Він всіляко підтримував та благав вірити, що все буде добре. Ми молились та по рекомендації того ж таки лікаря-узиста зробили NIPT-тест.
Через дооовгих три тижні очікування прийшов результат, та, Слава Богу, він підтвердив що в дитинки правильний набір хромосом (плюс до всього вказав стать). Ми не тямились від щастя та за кілька днів пішли ставати на облік в платну клініку. До слова, перед приходом результату, ми вже двічі пробували стати на облік, та в державній поліклініці ми натрапили на старшу лікарку, яка побачивши результати першого скринінгу та висновок лікаря-узиста почала настійливо переконувати що нам таки варто зробити аборт, мовляв ми не знаємо на що підписуємось і що ми ще молоді і не розуміємо що зберігши цю дитину, переклеслимо все своє подальше життя і це шалені фінансові витрати і т.д... Ми різко залишили кабінет. Іншого разу були в лікарки на платній консультації, вона була більш стримана і просила дочекатись результату NIPT-тесту, хоча по її вигляду і інтонації прогноз виглядяв невтішним. Проте, вона сказала одну важливу річ, що ніколи не варто робити різких кроків грунтуючись на результати цих скринінгів, бо трохи давніше, медики, основуючись тільки на лабораторних аналізах, відправляли дівчат на переривання вагітності, хоча ці всі ненароджені дітки могли бути абсолютно здоровими. Адже в практиці, дуууже часто, за різних негативних прогнозів при скринінгах - народжувались чудові малята, які не мали жодних відхилень. Але ця лікар ну не дуже спішила ставити мене на облік до себе, казала почекати результатів (видно в них є там своя якась статистика).
Ну і тут ми вже на обліку в платній клініці, все оплатили і почали спілкуватись з лікаркою. Вся наша радість швидко змінилась на мої сльози, бо лікар виявилась дуже прискіпливою та скептично поставилась до наших результатів NIPT-тесту. Адже він дає точність тільки 99,9%! А це не 100% і нам потрібно робити прокол живота (амніоцентез). Крізь сльози їй почала пояснювати що це дослідження не дасть також 100%-й результат, проте тут буде висока ймовірність втратити дитину (трапляються викидні). Проте вона була холоднокровна і далі товкмачила своє. Я не знаю, як би я повелась, якби не підтримка чоловіка. Всі лікарі гнули свою лінію і як нема поруч здорового глузду - ти вже мимоволі, як загіпнотизований, готовий піддатися. То найстрашніше. І взагалі, на нашу з чоловіком думку, медики пов‘язаного профілю, хай не всі, але частина, можуть бути зацікавлені в перериваннях, оскільки цей «біоматеріал», ця ненароджена дитинка може принести чималу фінансову вигоду від фармакологічних компаній і не тільки.
Далі вагітність минала теж непросто, було купа аналізів, лікували інфекцію, потрапила знов на підтримку через загрозу передчасних пологів і тільки в останні два місяці я повністю розслабилась: почала відвідувати басейн, бачилась з подругами, читала і насолоджувалась життям. Пологів не боялась, але ще жеврів той страх, чи здоровою народиться дитина, оскільки на другому скринінгу та під час наступних обстежень були проблеми з тим же ж носиком. А в кінці ще й побачили розширений кишечник, а я собі десь в неті вичитала що це теж може бути маркером синдрому. Забула вказати, що результати крові за другого перинатального скринінгу теж повилазили за межі норми (Альфа-фетопротеїн - 0,77 МОМ, ХГ - 2,31 МОМ, вільний естріол 1,1 МОМ).
Настав день X, а точніше ніч, і народилась наша чудова дівчинка і ми стали щасливими батьками. Зранку на наступний день, розмовляла по телефону з лікаркою, в якої стояла на обліку. Вгадайте що її найбільше цікавило? Правильно, яка ж народилась дитина. Коли відповіла що все гаразд, вона холодно відповіла, що як випишуть, занести їй необхідні папери і все. Ніякої тобі емпатії та радощів). Відтоді майже не довіряю лікарям і дуже сумлінно приходиться шукати лікарів дитячих. Довіряйте своєму серцю, не втрачайте віру та надійтесь на Бога.
  • 2
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 March 2019 - 20:14

Irisa1, неймовірна історія!!!Нехай донечка росте здоровою та щасливою.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halyna_M 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2019 - 16:49

Irisa1, ця історія додає впевненості. Зараз чекаю на результати скринінгу... це так важко, і добре що є ось такі позитивні розповіді :)
My Signature
Зображення[/
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nata30 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2019 - 20:51

Привіт дівчата!
В мене таке питання. За першою вагітністю здавала кров на програму priska1+Узд. А тепер бачу, що в лабораторіях є окремо перший скринінг+Узд і програма priska1+Узд. Пріска це якби той самий перший скринінг, але не розумію в чому різниця?????
І ще, кров і Узд здавати в один день чи можна на наступний??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Naama 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2019 - 14:48

Програма пріска це розрахунок індивідуальних ризиків, з узд показниками.
А простий скринінг, без особистих розрахунків.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nicoletta 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2019 - 10:40

Irisa1, дякую за неймовірну історію!
Вітаю вас! Будьте здорові і щасливі!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 12 November 19 )

Перекладач онлайн