Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Історія про те як ми з'явились на світ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Історія про те як ми з'явились на світ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юлько 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 October 2017 - 11:56

Ще зовсім недавно я дуже любила заходити в цей розділ і читати розповіді форумчанок як на світ з'явились їхні лялі...
Нарешті і до мене завітав лелека і я можу написати тут свою історію, а я так довго про це мріяла... Отже, почну мабуть з самого початку.
Познайомились ми з моїм майбутнім чоловіком, як не дивно, в Інтернеті. Спершу я не сприймала наше спілкування в мережі серйозно, це була скоріше весела пригода , можливість відволіктись від навчання і буденних проблем. Але одного дня мій загадковий знайомий запропонував зустрітись, звісно я вагалась, але погодилась ... І 23.02.2012 ми зустрілись. Мені з ним було дуже легко, ми говорили про все на світі, він був дуже уважним , вихованим, стриманим...З того часу все закрутилось і ми почали зустрічатись , ходили в кіно , в театр, сиділи в затишних кафешках, він став першим чоловіком який подарував мені квіти
My Signature
Зображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 October 2017 - 15:35

А продовження?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлько 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 October 2017 - 20:58

Через деякий час ми вирішили, що хочемо завжди бути разом і 28.08.2012 відгуляли невеличке весілля ������.
Про діток почали говорити зразу після весілля . Пройшов місяць , потім другий , третій , але нічого не відбувалось, в душу почав закрадатися страх... Так минув рік і я вирішила звернутися до лікарів, так в біганині по лікарях минали дні, тижні , місяці, роки... Стосунки почали псуватись, чоловік не розумів моїх істерик і фанатичного ходіння полікарях, я ж звинувачувала його в байдужості, дорікала , що він не хоче діток... Так минуло 4 роки, всі здані аналізи були в нормі, мене охоплював відчай. Я цікавилась тільки темою вагітності та діток, дуже любила спостерігати за дітьми на майданчику, а коли бачила вагітних ледве стримувала сльози...Я думаю багатьом знайоме відчуття , коли перестаєш сподіватися на чудо після років очікування, так сталося і зі мною в один день я зрозуміла, що вже нічого не чекаю. Якийсь час ми просто жили , про тему планування майже не говорили.
В листопаді 2016 в час коли мали початись критичні дні замість нормальних виділень з'явилась дивна мазанина, за класикою жанру я не звернула на це увагу , подумала, що так починаються "дєла" і завтра підуть нормальні виділення, але така мазня продовжувалась напротязі трьох днів. Це була субота до мене в гості їхала мама, і я попросила її , щоб на всякий випадок купила мені тест. Весь день в мене було дивне відчуття , ніби я вже знаю результат тесту, але я гнала від себе такі думки , так як була впевнена, що я просто не можу бути вагітною. Ми з мамою посиділи , випили кави і мама поїхала додому , а я згадала про тест ... Як ви вже здогадалися він був позитивним... Описати те, що я відчула в той момент коли побачила ті дві смужечки неможливо, це було відчуття щастя , любові, страху одночасно.
З того часу почались мої вагітні будні. Вся вагітність проходила в очікуванні, спершу я чекала коли на УЗД побачать вагітність, потім коли заб'ється серце, потім чекала 12 тижнів і т. д. Вагітність проходила легко, ми чемно здавали аналізи , відвідували лікаря, пили дуфастон, почувала я себе чудово , тільки постійно боялась , що щось піде не так . Період вагітності супроводжувався такими чудовими моментами ... В 13 тижнів ми побачили нашу бусінку, точніше це вже була не бусінка, а гарненька дитинка, яка чемно показала лікарці свого пісюна і вона нам повідомила , що ми чекаємо гарненького хлопчика, перший рух , пам'ятаю його як сьогодні, потім добрячі копняки і буцання в животику. День за днем ми росли і я стала схожою на колобка))) Пдр нам ставили на 31.07. ми з нетерпінням чекали на цей день , хоча чесно признатись мені було дуже страшно... Десь за тиждень до 31 числа почала відходити пробка і я налаштувалась , що з дня на день почнуться перейми , але не тут то було нашому Гарбузику дуже подобалось в мами в животику і він зовсім не спішив до нас на ручки . От і дата пдр минула , я вже не могла дочекатися до дня Х, але ще 3 дні в тому плані було глухо як в танку... Отже, 3.08 ми лягли спати , я якось навіть і не думала, що скоро все почнеться. Ми досить швидко заснули , але вже в 3:30 ранку я прокинулась від того , що мене болить живіт... Вирішила нікому нічого не казати , а просто порахувати періодичність перейми ( правда в мене це не дуже виходило) . Через годину вирішила піти прийняти ванну , ну і заодно довелося сказати мамі, що ніби то , щось почалося.. . Залізла в теплу ванну і тут прибіг чоловік і каже : " Що це ти з самого срання, купатися надумала ?" Я сказала, що почались перейми і мабуть ми сьогодні будемо народжувати. Відреагував мій муж на цю новину на диво спокійно ... В 9 - ій ранку вирішили дзвонити лікарю і їхати в пологовий... В 9:30 ми були вже там , лікар мене оглянув і сказав, що додому вже не відпустить, наказав щоб мені зробили клізму і вкололи якийсь укол... Після їхніх уколів почалася справжня жесть , перейми стали частішими і болючішими ... В моменти коли хапало рятував фітбол, чоловік пробував масажувати поперек , але так ставало ще гірше і ми вирішили , що він просто сидітиме і підтримуватиме мене морально. Потім прийшли моя мама з татом і час від часу міняли чоловіка. Якщо я перейми ледве терпіла, то під час огляду в лікаря я думала, що просто відкинути копита на тому кріслі. Я все ніяк не могла второпати , що той лікар таке робить , шо мені так боляче і тут до мене дойшло , що він відкриває шийку вручну, почала возмущатись , лікар розізлився і наказав підключити капельницю. Я думала, що гірше ніж відкривання матки вручну вже не буде нічого, але як я помилялася , коли підключили капельницю я думала, що помираю ( дурненька)... Горланила я на цілу лікарню , скакала на фітболі і висіла на шведській стінці одночасно, а в перервах між переймами просила, щоб мене кесерили ...))) Коли здавалося, що сили вже закінчуються і більше я не зможу терпіти, лікар покликав народжувати, чоловіка вигнали , нажаль, ( на той момент мені вже було всеодно хто біля мене, хотілося бачити лише акушерку і лікаря). Вклали вони мене на той стіл і сказали , щоб тужило коли почне боліти . Не знаю звідки взялись сили, але на другій потузі народилась голівка, після цього лікар надавив на живіт і на третій потузі о 16:30 народився мій хлопчик, вагою 3300 г. і зростом 51 см. Я не змогла стримати сліз , вони текли самі, це були сльози щастя, в той момент забулася вся біль , час на якусь мить зупинився, він лежав в мене на грудях, такий маленький і такий рідний... В той момент я зрозуміла, що від цієї хвилини моє життя належить йому і до зустрічі з ним я не знала, що таке щастя...
Зараз нам майже три місяці, ми добряче підросли , багато чого навчились і кожного ранку тішимо маму своєю беззубою посмішкою... Дякую, що обрав мене своєю мамою...
П.С. Дівчата які ще чекають на чудо , надійтеся , вірте прийде час і ваше диво вас знайде. Завжди пам'ятайте найтемніша ніч перед світанком...

Повідомлення відредаговано Юлько: 27 October 2017 - 21:05

My Signature
Зображення
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olechka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 October 2017 - 19:52

Ростіть здорові і щасливі.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 October 2017 - 13:50

Юлько, Вітаю тебе з народженням синочка,здоровя міцного малюку!
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жіночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 November 2017 - 22:29

Вітаю Вас!!! Ростіть здорові та щасливі!
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка