Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: інвалідність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

інвалідність хтось можи підказати як виробити Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 January 2014 - 16:30

Перегляд повідомленняkis (09 January 2014 - 16:21) писав:

Не розумію чому ж мовчать лікарі,невже їх карають за те що підскажуть на право пацієнта про допомогу? Чи їм премії платять за мовчання?

Ой навіть не знаю...у нас лікар дуже хороша і совісна людина,але якщо мами не питають,то він і не дає інвалідності.Деякі батьки не знають процю можливість,а деякі не хочуть...Просто є багато батьків,які дуже добре фінансово забезпечені і не хочуть,щоб їхні діти носили статус інваліда,і щоб за це держава платила ту,маленьку соціальну допомогу.У мене в селі теж є доросла дівчина,яка говорить сама до себе,взагалі ні рахувати,ні читати не вміє,але інвалідності вони не хочуть,бо вважають що вона цілком здорова.
Я стараюсь підказати іншим,бо колись і мені підказали.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2014 - 17:16

Мені прийшлось більше як пів року приймати свій діагноз пухлина мозку. Мій світ тоді поділився до і після.Вперше як почула про інвалідність та вироблення групи недавно,то теж було не пособі,нехотілось вішати на себе ярличка інваліда,нехай надрукованого на папері,але життя заставляє прийняти рішення про це,правда,якщо лікарі дозволять і незахочуть великих хабарів. Бо зла на них,за те що не підсказали раніше і не хочеться платити хабаря. Це ж не з їхньої кишені держава платить,за що я маю бути їм вдячна,за те що за 9 років всі зароблені гроші я вкладала в лікування,обстеження і їм на лапу? Ще до одруження,немогла дозволити собі елементарних речей придбати? Бо всі гроші йшли в лікування. Я пригадую,коли ще зустрічалась зі своїм чоловіком,то проговорилась що дуже хочу помідорів зїсти,що тільки згадую їхній запах,а небуло за що купити...Згадую собі ті часи,сльози горохом котяться...Було соромно тоді брати гроші від нього,але допомогти мені більше не було кому. А коли заміж виходила,то тішилась,що нарешті(вибачте за подробності,але так справді було)зможу собі дозволити купити нічні прокладки,і міняти щоденні вчасно. А лікарям тоді хватало совісті,відправити мене в Київ де лікарі ставили експериментальне лікування на збільшенні дози препарату на 1200 гривень на місяць з моєю зарплатою 750 грн. і нехватило совісті підсказати виробити групу((

А чи я маю право на вироблення групи без хабаря? Чи є якийсь закон, по якому я можу добитись свого права?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2014 - 18:08

Перегляд повідомленняkis (09 January 2014 - 17:16) писав:

Мені прийшлось більше як пів року приймати свій діагноз пухлина мозку. Мій світ тоді поділився до і після.Вперше як почула про інвалідність та вироблення групи недавно,то теж було не пособі,нехотілось вішати на себе ярличка інваліда,нехай надрукованого на папері,але життя заставляє прийняти рішення про це,правда,якщо лікарі дозволять і незахочуть великих хабарів. Бо зла на них,за те що не підсказали раніше і не хочеться платити хабаря. Це ж не з їхньої кишені держава платить,за що я маю бути їм вдячна,за те що за 9 років всі зароблені гроші я вкладала в лікування,обстеження і їм на лапу? Ще до одруження,немогла дозволити собі елементарних речей придбати? Бо всі гроші йшли в лікування. Я пригадую,коли ще зустрічалась зі своїм чоловіком,то проговорилась що дуже хочу помідорів зїсти,що тільки згадую їхній запах,а небуло за що купити...Згадую собі ті часи,сльози горохом котяться...Було соромно тоді брати гроші від нього,але допомогти мені більше не було кому. А коли заміж виходила,то тішилась,що нарешті(вибачте за подробності,але так справді було)зможу собі дозволити купити нічні прокладки,і міняти щоденні вчасно. А лікарям тоді хватало совісті,відправити мене в Київ де лікарі ставили експериментальне лікування на збільшенні дози препарату на 1200 гривень на місяць з моєю зарплатою 750 грн. і нехватило совісті підсказати виробити групу((

А чи я маю право на вироблення групи без хабаря? Чи є якийсь закон, по якому я можу добитись свого права?

Про хабарі не знаю,бо за дитячу інвалідність я нічого не платила.Про закони питайте тут:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Людма 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 January 2014 - 01:55

Перегляд повідомленняkis (09 January 2014 - 17:16) писав:

Чоловікові моєї подруги торік видалили пухлину. Проходив післяопераційне лікування. Грошей пішло багато. А кілька днів назад він їздив у МСЕК і оформив інвалідність 3 група. Якбі було платно, подруга точно розказала б.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валерія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 00:11

Моя знайома - малозабезпечена - оформила інвалідність на сина в 2012 або 2013 без усяких хабарів.

Знаю 2 випадки, коли лікарі казали пацієнтам про те, що за бажанням вони можуть оформити інвалідність, і 1 випадок коли лікар не казав про це пацієнтові, але в цьому випадку він не хотів травмувати емоційного молодого пацієнта (хоча й не факт, що просто змовчав - але скоріше всього не хотів травмувати).

А може, певний невеликий відсоток випадків складає, коли лікарі забувають сказати про це - тобто без всякого умислу.

Ну і тепер у мене запитання: мені батько казав, що інвалідність оформляється комісією з прив'язкою до професії людини, до її робочого місця. Я ж кажу батькові, що інвалідність оформляється без прив'язки до місця праці людини - тобто, навіть безробітний може її оформити. А як насправді, може, хтось знає?

(Хоча це мені не є дуже актуально, та все ж).

Повідомлення відредаговано Валерія: 01 November 2014 - 00:12

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамочкаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 08:54

Я оформляла інвалідність по очах -комісія була тричі,тобто три рази продовжували,я жодного разу не платила,лише мала свої документи з лікарні де я лікувалася,потім оперувалася,всі виписки.
Валерія, якщо людина десь рахується на роботі-працює,декретна відпустка наприклад то бере довідку з місця роботи,якщо безробітна то мабуть з ЦЗ-але в тому невпевнена,але точно що безробітний може оформити інвалідність.
My Signature
Спойлер

до мене,будь-ласка,звертайтесь на "ти"
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 November 2014 - 16:40

а я за оформлення інвалідності платила ,причому вже 2 рази ! і от вам така чесна держава без хабарів ! притому що за другим разом на комісії добре бачили що дитина потребує лікування але як сказала лікарка що тепер дають групу тільки тим у кого вади видно неозброєним оком !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vikysja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 20:15

Я роблю інвалідність вже третій раз і ніхто ніяких хабарів не вимагав,навіть одного разу принесла пачку кави то назад віддали)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валерія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 20:20

Перегляд повідомленнямамочкаа (01 November 2014 - 08:54) писав:

Валерія [...] точно що безробітний може оформити інвалідність.

Дякую за інформацію. Я теж так вважала, розповім про це батькові.
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 21:45

Перегляд повідомленняVikysja (01 November 2014 - 20:15) писав:

Я роблю інвалідність вже третій раз і ніхто ніяких хабарів не вимагав,навіть одного разу принесла пачку кави то назад віддали)))

мені обидва рази називали суму точну,правда за другим разом дала половину,зажерлися ті лікарі ! :28_2_10:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 01 November 2014 - 23:09

зачепила за болюче, маю діабет з 14 років тому в 16 вперше оформили групу, і давали ту групу на 2-3 роки, МСЕК завжди проходила в нас в місті, ніхто ніяких хабарів не вимагав, головне щоб всі документи були в порядку і виписка з стаціонарного лікування 2 рази на рік. Минулого разу чомусь записали,що по закінченні групу наступний МСЕК маю проходити обласний. І от в цьому році проходила той МСЕК,я звідти вийшла чуть не плакала, придерлись до кожної виписки, навіть мої цукри їм не сподобались, виявляється мають були більші(то нічого що т ов моїх інтересах тримтаи нормальний рівень цукру,я ж ще молода,хочу жити довго і без ускладнень). Ні ніхто прямо про хабар не говорив,але здавалось те питання висіло в повітрі, довго вони мене мучили,але все-таки подовжили групу,але лише на рік, так що влітку знову треба буде то все проходити.
Ще питали чи є привязка інвалідності до роботи, наскільки знаю,то немає,дають як тим хто працює так і тим хто не працює. Єдине дивляться на групу,знаю точно що ІІІ то робоча, І не робоча, ІІ то якось уточняється тоді на яких посадах може працювати людина.Я поки вчилась давали ІІ групу, після завершення навчання дають ІІІ.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2014 - 23:22

я звідти вийшла чуть не плакала, придерлись до кожної виписки, навіть мої цукри їм не сподобались, виявляється мають були більші(то нічого що т ов моїх інтересах тримтаи нормальний рівень цукру,я ж ще молода,хочу жити довго і без ускладнень). Ні ніхто прямо про хабар не говорив,але здавалось те питання висіло в повітрі, довго вони мене мучили,але все-таки подовжили групу,але лише на рік, так що влітку знову треба буде то все проходити.

[/quote]
от і в нас так же було,на першій комісії придирались до всього,і сказали прийти через місяць на наступну комісію а наступну комісію лікарка нам відкладала аж поки я не взяла справу у свої руки !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama Natalja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2015 - 20:03

Ми починали з психо-неврологічного диспансеру..нас довгий період футболили,а потім ми поїхали на діагностику до Києва(лікарня Павлова)вже після поставленого ними діагнозом нас ПРИЙНЯЛИ на денний стаціонар в диспансер для спостереження.. З мед картою пройшли в поліклініці мед обстеження і після того як у диспансері на засіданні мед.комісії нам видали заключення і відправили у відділ соц.забез.де детально розповіли який вагон документів ще потрібно дозбирати..)що поробиш..треба..

Повідомлення відредаговано mama Natalja: 16 April 2015 - 20:05

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2015 - 13:25

дитяча інвалідність виробляється без проблем і без хабарів. з документами в соцзабес там так, для первинного встановлення треба пачку папірців принести. але вже при повторних жодних документів крім медичного висновку і довідки з лкк не потрібно. про термін івалідності треба питати в місці встановлення чи продовження інвалідності - в них є методичні нормативи від МОЗ, де чітко прописано при якому діагнозі на який термін продовжують інвалідність.там жодної самодіяльності не може бути. не завжди ті терміни справедливі, але це вже питання до чиновників, а не до лікарів.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2015 - 14:57

Перегляд повідомленняremeny (17 April 2015 - 13:25) писав:

дитяча інвалідність виробляється без проблем і без хабарів. з документами в соцзабес там так, для первинного встановлення треба пачку папірців принести. але вже при повторних жодних документів крім медичного висновку і довідки з лкк не потрібно. про термін івалідності треба питати в місці встановлення чи продовження інвалідності - в них є методичні нормативи від МОЗ, де чітко прописано при якому діагнозі на який термін продовжують інвалідність.там жодної самодіяльності не може бути. не завжди ті терміни справедливі, але це вже питання до чиновників, а не до лікарів.

У мене немає претензій до працівників дит.психо-неврологічного диспансеру,та й про хабарі я ніби словом не обмовилась..я б не дала ні копійки,та й хіба це можливо в нашій країні..?)У мене первинне встановлення інвалідності і мала на увазі якраз "Вагон"непотрібних документів ..наприклад,довідку із соц.захисту(по місцю реєстрації),що не отримую жодних пільг!хіба це не зрозуміло..?дитині 3 роки і 3 місяці усі можливі пільги давно виплатили,та й живемо у 21 столітті є інтернет і є можливість пришвидшити цей процес,але ні!потрібно об"їздити ще пів України і взяти цей папірець , підтвердити їхню роботу!)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2015 - 21:53

mama Natalja, так я не про вас говорила в плані хабарів=) просто розповіла як це відбувалося з нами (ми цього року вже 5 раз продовжували...). а на непотрібні документи дуже грішить соцзабез - для того щоб отримати скерування від них, наприклад, на ортопедичне обладнання чи на реабілітацію. треба взяти довідку в них же в іншому кабінеті; відксерити посвідчення, яке вони ж видали; довідку про доходи, які в них ж отримуються; плюс дублювання всіх документів, які в них вже ітак є (копії паспорта, склад сім'ї і тд). апофеозом була якась виписка з якогось там реєстру, який мав братися в іншому кабінеті, але по правилах його не можна виносити з приміщення, і працівниця робить величезну послугу, що дозволяє винести цей фоліант і відксерити. оце дійсно маразм, до якого я ніяк не можу звикнути=)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 11:26

Перегляд повідомленняremeny (17 April 2015 - 21:53) писав:

mama Natalja, так я не про вас говорила в плані хабарів=) просто розповіла як це відбувалося з нами (ми цього року вже 5 раз продовжували...). а на непотрібні документи дуже грішить соцзабез - для того щоб отримати скерування від них, наприклад, на ортопедичне обладнання чи на реабілітацію. треба взяти довідку в них же в іншому кабінеті; відксерити посвідчення, яке вони ж видали; довідку про доходи, які в них ж отримуються; плюс дублювання всіх документів, які в них вже ітак є (копії паспорта, склад сім'ї і тд). апофеозом була якась виписка з якогось там реєстру, який мав братися в іншому кабінеті, але по правилах його не можна виносити з приміщення, і працівниця робить величезну послугу, що дозволяє винести цей фоліант і відксерити. оце дійсно маразм, до якого я ніяк не можу звикнути=)

...))))))повністю з Вами згідна!!якби у нас працювала система електронного документообігу жилось би набагато легше!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольга Зелінська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 July 2018 - 14:05

Привіт Марсома! Співчуваю вашій проблемі. Пошукала трохи в інтернеті. Багато всякого спаму та іншого ніякої конкретики, але може вам допоможе ця статя
Прихований текст
або гугл в помощь :snegurochka:

Повідомлення відредаговано Тато Карло: 26 July 2018 - 14:24

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2019 - 08:08

Тести на визначення розумового та психоємоційного розвитку для особливих дітей
[/b]

Дитині, яка не говорить, дуже часто ставлять діагноз «Розумова відсталість». Звичайно, оцінка можливостей і потенціалу такого дитини утруднена, але некоректний діагноз ускладнить подальше навчання дитини в спеціалізованих школах. В даний час існує спеціальний тест, що дозволяє працювати з неговорящімі дітьми і дати можливість кожній дитині отримувати відповідну освіту і навчання.
Тест LEITER - 3 дозволяє оцінити інтелектуальні здібності та потенціал людини, а не його знання.
Цей тест унікальний наявністю профілів зростання, які допомагають оцінити розвиток в динаміці.
Використовується для діагностики дітей з аутизмом та розладами мовлення.
Leiter-3 має високу конкурентну валідність з іншими еталонами оцінки інтелекту, такими, як WISC-IV, WAIS-IV Матриці Равена.
Час проведення тесту: 45 хвилин - оцінка невербальних розумових здібностей і 30 хвилин - блок завдань на оцінку Уваги / Пам'яті.
Можна використовувати з дітьми від 3 років.
ЯК ПРОХОДИТЬ ТЕСТУВАННЯ.
За столом, з використанням стимульного матеріалу. Батьки не відволікають дитину, по можливості не присутні, тому що необхідно створити атмосферу, в якій дитина зможе максимально зосередитися.
Завдання розбиті по відповідно до віку.
Кількість зустрічей для проведення повної діагностики - 3, кожна зустріч триває 45-50 хвилин.

Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ruslana99 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 01 July 2019 - 15:20

Моїй доньці було вже 17 років, як "виявилося", що вона інвалід дитинства. До того часу лікарі переписували діагнози з року в рік і як мантру повторювали, що з таким живуть, буває ще гірше. А матері ж і треба, щоб хтось компетентний сказав, що з її дитиною все гаразд. І коли свекруха казала, може б інвалідність оформити, я ще й сердилася(.
А дівчинка виросла і нічого воно не відросло(хтось чув, щоб наприклад, руки, ноги чи ребра відростали, якщо при народженні їх не було?).
До чого я веду..
Отих грошей, що ми могли б отримувати від держави, навряд чи вистачило б на операцію, але навіть спеціальна білизна коштує тисячі, та й санаторне лікування б не завадило.
Будьте уважні до своїх дітей і не довіряйте лікарям. На жаль, я доньчин діагноз знайшла в інтернет, а не дізналася в лікарні
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →