Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Партія "Голос" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Партія "Голос" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 June 2019 - 18:25

маленька Ляля, зараз популізм поширене явище і не тільки у нас .
От чомусь люди вірять що газ буде дешевший ну як ???Ну не буде він дешевше як і долар ніколи не буде нижче 25 грн. А люди вірять у ці обіцянки
Що війна закінчиться скоро...і не закінчиться ...

Зеленський ії нажаль не закінчить хіба що капітуляція та задача інтересів України

А у більшості в головах холодильник і не бажання читати і аналізувати і просто думати.
От і має те що маємо.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2019 - 11:01

читала коментар Притули про цей Голос - і чесно аж розсмішив пункт про те, що це не може бути проплачено Порошенком. мовляв, він ж забирає і його рейтинг. вже людей геть за дурнів тримають, які не здатні логічно мислити. замість однієї ЄС, яку контроює екс-президент, матиме ще й підконтрольний Голос.

Невже так важко трохи помислити? от уявіть собі людину - категорично розчаровану у політиці Порошенка (а таких як виявилось 75%). І голосуватиме за будь-кого, аби не за нього. Але й за Зеленського голосувати не хочеться, бо ж прекрасно розуміємо чим він дихає. І тут Порошенко створює ще одну партію - саме для таких людей. Які хочуть змін, невдоволені ситуацією. а таких багато.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2019 - 11:31

маленька Ляля, от цікаво з 75 % скільки є тих хто голосував проти Порошенка , а стільки фанатиків Зе?
Рейтинг партії росте і якщо буде такі і надалі партія Порошенко не подолає 5%.
Чи партія Голос це проект Порошенко сумніваюсь. Зрештою можна і сказати що це проект Тимошенко.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2019 - 15:16

Філомена, от я думаю що ці вибори покажуть, скільки людей дійсно за Зеленського, а скільки голосували аби проти Порошенка. уже рейтинг СН 35% приблизно, думаю це і є реальний показник кількості його прихильників.
а щодо того, що можна Голос приписати Тимошенко - не погоджусь. Вакарчук у другому турі запустив флешмоб "голосуй не по-приколу". Явна агітація за Порошенка. Притула часто теж писав хвалебні оди нашій владі (Порошенку).

хоча менее по-справжньому лякає рейтинг опоблоку. просто де ці люди, що голосують за нього?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2019 - 15:40

маленька Ляля, мене також лякає цей рейтинг.
Схід і Південь де більшість населення хоче того шо каже Вілкул,Мураєв...мир і дружба з росією.
Проросійські партія у ВР...нічого хорошого не буде.
Особисто для мене виборці Зе і його партія це якась секта .
Люди повірили у екранного Голобородько.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 June 2019 - 21:57

маленька Ляля, а чому Вас лякає рейтинг опоблоку? Ви ж раніше писали, що яка різниця яка мова, і що патріотизмом ситий не будеш і тому подібне. Таких людей вистачає. Ваші однодумці. От і голосують за опоблок, за дружбу з Росією, відміну мовного закону і тому подібне. Бо оце "яка різниця" це для наївних, а їм насправді різниця є, і вона не на користь української мови. При Порошенку такі настрої стримувалися, сиділа ця вся нечисть по кутках, їм було будь-якою ціною владу поміняти, а зараз вилазять, як і передбачалося. Дивуюся просто Вашій реакції.

маленька Ляля, за Порошенка виступало багато людей, які зараз будуть голосувати за Голос. Там мова йшла про те, щоб не допустити проросійський реванш у особі преЗЕдента. Не вийшло. Як у електораті Зеленського були люди, що просто голосували проти Пороха, так і серед виборців Пороха, були ті, що просто проти Зеленського. Зараз вже кожен голосує, як бажає. Так і Притула.

А як Вам заявка Юрчишина про можливе об'єднання Голосу і слуг народу в коаліцію? Це зараз все суто теоретично, але тим не менше вибори вже за місяць і якщо СН не візьме монобільшість, то муситиме комусь пропонувати об'єднання. Чому б не Голосу, який теоретично це допускає?

Повідомлення відредаговано TetianaK: 21 June 2019 - 22:05

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2019 - 22:45

маленька Ляля, якщо проаналізувати виборців , то частина тих , хто був за Порошенка буде за Голос , тому то Порошенко явно не на руку . А " не по приколу" - це радше , з двох зол вибирав менше .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2019 - 15:22

TetianaK, Ви, шановна, або приносьте сюди цитати, де я таке писала - що опоблок мої однодумці, або забирайте свої слова назад. бо такого наклепу наглого я ще не про себе ніде не бачила. Не слів просто. Я виступала при закону про мову? Чи підтримувала тих. хто прагне інтеграції з Росією?
оце оббрешуть на рівному місці....

Філомена, на жаль так. я просто дивуюсь - як можна отак співставити роль і реальну людину. печально

щодо Голосу - дивлюсь часом різні передачі про те, хто входить до партії. мені не подобається, що туди уже поналазило усякої*** але заради справедливості, поналазило її скрізь. На превеликий жаль, і в БЮТ, за який планую голосувати, також. Єдине, що з СН виключили кількох кандидатів у депутати, надто багато бруду про них вилізло

TetianaK, ну як ж це так вийшло, що при таку святому Порошенку вся нечисть сиділа по кутках, а не по тюрмах? хоч одного засудили?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 June 2019 - 15:57

Маленька Ляля, дуже перепрошую. Я Вас переплутала з іншою форумчанкою зі схожим ніком. Ви дійсно такого не писали.

Перегляд повідомленнямаленька Ляля (22 June 2019 - 15:22) писав:

TetianaK, ну як ж це так вийшло, що при таку святому Порошенку вся нечисть сиділа по кутках, а не по тюрмах? хоч одного засудили?

Так, не засудили. Бо в нас є розділення гілок влади, принаймні було при Порошенку. І президент функцій судової гілки не виконує. От Зеленський прийшов і зараз всіх посадить, обіцяв, правда, весною, весна вже закінчилася. Вже до декого добрався, судді жаліються на тиск. Тільки садитиме, швидше за все не тих, кого ми тут нечистю називаємо. Для нього вони друзі і компаньйони інакше би не ринули назад в Україну і політику так дружно.

"Ніколи раніше працівники апарату Адміністрації Президента не дозволяли собі публічно демонструвати керівну і спрямовуючу роль у судовій владі", - Голова Ради суддів.
Прихований текст

Повідомлення відредаговано TetianaK: 22 June 2019 - 16:02

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн