Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ЕКО 2019 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ЕКО 2019 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Nicoletta 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 November 2019 - 06:56

Перегляд повідомленняnatalya1985 (25 October 2019 - 13:16) писав:

Добрий день!!Я теж робила три рази ЕКО і все було невдало,тому що було по одній яйцеклітині і якість сама хужа...Порадьте що робити,АМГ 0,3.Доречі остався укол Мунопур 1200,зберігаю в холодильнику,можливо комусь потрібно відам за мінімальну плату

Добрий день, я б вам радила не мучити себе і не викидати гроші на протоколи, якщо хочете бути мамою подумайте про донорську, я спочатку про це не хотіла думати, бо АМГ був 2,6 і яйцеклітин було 5. Але нічого не вийшло, хіба викинуто купа грошей на два протоколи і дуже-дуже сильне розчарування!!! Ви і так три рази вже пережили все!!!

Перегляд повідомленняMauves (31 October 2019 - 17:00) писав:

добрий день, шукала розраду, ледь найшла цей форум, та і теми тут мало активні, добре що хоч ця жива)
сьогодні мав би бути 4 тиждень після переносу кріо, все йшло чудово, але тиждень назад мене тупо залило. Кров йшла тиждень, сьогодні була на УЗД - ембріона вже немає(((
там хтось з вас вище писав - шкода що немає психологічної допомоги в таких випадках.
я клієнтка Ісіди, це м. Київ, але живу зараз у Франції, криза сталася як раз після прильоту... французські лікарі розвели руками - тиждень назад сказали відпочівать, сьогодні що вже ембріона не бачать( я просто в розпачі і не знаю як пережить ці дні(((

Добрий день, співчуваю вам, це діййсно важко, я теж кровила, пила транексамову кислоту 3 рази по 500 мг 4-5 днів, поки вже не було чистої підкладки і лежала весь час !!! і на ранніх термінах ,десь на 9-10 тижні лежала 2 рази в лікарні де кололи гемотран по 1000 мг 3 рази в день 5 днів потім транексам таблетки ще 3- чи 4 днів по 500 3 рази!!!, бо теж сильно кровила! Літати не треба було а треба перечекати, сильне навантаження на організм, все всередині вас все перебудовується, організм привикає до нового життя всередині вас, а літак - це зміна тисків- дуже небезпечно.
Тримайтеся, відійдете через 2 тижні і подумайте знову про підсадку ембріончиків, все у вас вийде!!! Але дуже бережіться!!! це основне, треба думати після підсадки про діток і про себе і говорити з ними, щоб тримались міцно мами і вашого животика. Бажаю вам удачі!!! Можливо так мало статися, Бог має на вас зараз інші плани, можливо ви не завершили вдома якісь важливі справи, то зробіть це зараз, щоб потім про те не думати, а повністю присвятити себе материнству!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 November 2019 - 16:27

Привіт.
В когось була простуда перед підсадкою? Які були дії? чи переносили день? Бо в мене соплі течуть і температура 37, але лікар каже шо температура може бути від ліків.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2019 - 19:44

[quote name='Nicoletta' timestamp='1572843408' post='2845297']
Добрий день, я б вам радила не мучити себе і не викидати гроші на протоколи, якщо хочете бути мамою подумайте про донорську, я спочатку про це не хотіла думати, бо АМГ був 2,6 і яйцеклітин було 5. Але нічого не вийшло, хіба викинуто купа грошей на два протоколи і дуже-дуже сильне розчарування!!! Ви і так три рази вже пережили все!!!

Добрий день!!!Дякую за Вашу відповідь.Скажіть де ви робили Еко з донорською і з якого разу все вийшло???якщо можна більш детально все розписати як,що і до чого...і яка приблизно вийшла вартість за все загалом???дякую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mauves 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2019 - 16:27

Перегляд повідомленняnatalya1985 (02 November 2019 - 15:59) писав:

Добрий день!Я вам співчуваю і дуже добре розумію.Живу в португалії і знаю як лікарі тут ставляться до нас.Робила два рази ЕКо і все невдало,потім через пів року завагітніла сама але ембріон завмер на 7 тижні,лікарі нічого не пояснили просто сказали що так буває.Після того я ще робила ЕКО і знов невдачно.Тепер думаю летіти додому і робити дома,тому що вони не розгдядають кожну причину,тут конвеєр

тримайтеся, все у вас вийде! обов'язково має вийти. В мене була впевненість що обслуговування отримаю, адже на страховку я документи подала, отримала лист підтвердження, але не саму картку, тому мене забрали в загальний госпіталь, де всіх без страховки приймають... хоч і казала що я ин вітро, хоч і просила що можу проплатити свій стаціонар - а вони ні - лежіть краще вдома. Ну от і полежала...

Перегляд повідомленняValkiria (01 November 2019 - 14:36) писав:

Mauves, не думаю, що це через літак..., я літала один раз відразу після переносу, другий раз після здачі ХГЛ і нічого. Не рекомендується літати не через загрозу втрати вагітності, а через велику дозу радіації, яку отримуємо на висоті якраз тоді, коли активно проходить поділ клітин майбутнього маляти.

про такі нюанси не знала, просто київський лікар сказала максимум один перельот, а мені з Києва в Марсель ну ніяк одним, то їхала потягом до Варшави, потім літак. Але саме в літаку якесь дивне відчуття було, при посадці - відчуття, ну як знаєте, ніби повітря з матки вийшло, чи не знаю як сказати, один раз було. Прилетіла в 21 а на наступний ранок в 7 ранку вже кров пішла. Чи від того чи від інших факторів не знаю, але факт в тому що кровило цілий тиждень, поки все не змило(

Перегляд повідомленняNicoletta (04 November 2019 - 06:56) писав:

Добрий день, співчуваю вам, це діййсно важко, я теж кровила, пила транексамову кислоту 3 рази по 500 мг 4-5 днів, поки вже не було чистої підкладки і лежала весь час !!! і на ранніх термінах ,десь на 9-10 тижні лежала 2 рази в лікарні де кололи гемотран по 1000 мг 3 рази в день 5 днів потім транексам таблетки ще 3- чи 4 днів по 500 3 рази!!!, бо теж сильно кровила! Літати не треба було а треба перечекати, сильне навантаження на організм, все всередині вас все перебудовується, організм привикає до нового життя всередині вас, а літак - це зміна тисків- дуже небезпечно.
Тримайтеся, відійдете через 2 тижні і подумайте знову про підсадку ембріончиків, все у вас вийде!!! Але дуже бережіться!!! це основне, треба думати після підсадки про діток і про себе і говорити з ними, щоб тримались міцно мами і вашого животика. Бажаю вам удачі!!! Можливо так мало статися, Бог має на вас зараз інші плани, можливо ви не завершили вдома якісь важливі справи, то зробіть це зараз, щоб потім про те не думати, а повністю присвятити себе материнству!

Дякую за підтримку! Мене дійсно обурило що не поклали на стаціонар, просто відправили лежати вдома ну і вдома я мала пігулки з гемотраном, тож приймала по курсу лікаря з Києва, хоча і вона виписала їх на обум, адже не бачіла характеру перебігу всього. Тепер маю ще пройти УЗД на тижні, та планувати подальшу тактику.

Перегляд повідомленняChelsea (04 November 2019 - 16:27) писав:

Привіт.
В когось була простуда перед підсадкою? Які були дії? чи переносили день? Бо в мене соплі течуть і температура 37, але лікар каже шо температура може бути від ліків.

добрий день, в мене була температура 37 в дні, коли я робила уколи оксіпрогестерона, і то не весь день, а відразу після уколів. До того ж після пересадки отримала насморк( але бистро пройшов, бо це були теплі дні жовтня.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mauves 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2019 - 12:40

Перегляд повідомленняValkiria (01 November 2019 - 14:36) писав:

Mauves, не думаю, що це через літак..., я літала один раз відразу після переносу, другий раз після здачі ХГЛ і нічого. Не рекомендується літати не через загрозу втрати вагітності, а через велику дозу радіації, яку отримуємо на висоті якраз тоді, коли активно проходить поділ клітин майбутнього маляти.

знаєте, перепитала в чоловіка, він закінчив НАУ літакобудування. Пряма радіація є тільки від сонця, але коли ви стоїте на вулиці під сонцем у вас же не виникають радіаційні опіки? тому що промені не проходять через захисний озоновий шар. В літаку немає ніякої радиації, бо літак теж пересувається в середині озонового шару а не в стратосфері)) а от тиск є, тиск завжди є, навіть коли ви їдете автівкою понад горами чи перевалами - ви завжди відчуваєте тиск в вухах, і цей тиск нажаль може спровокувати викиди і передчасні пологи, саме тому авіакомпанії не рекомендують перельоти для вагітних на останніх строках
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мирка Малета 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2019 - 19:58

Привіт дівчатка)) Я була на первинному прийомі у професора Хміля, мені назначили спочатку кучу аналізів здати, а потім сказали що потрібно буде зробити гістероскопію. Хотіла з вами порадитися, підскажіть будь-ласка, можливо хтось робив цю процедуру, то як вона проходить, чи безпечна? І скільки вас обійшла вона?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 November 2019 - 21:22

Мирка Малета, я робила у Хміля заплатила десь 6500 грн.робила у червні цього року.
Процедура під наркозом триває до 20 хв,і все лежиш у палаті десь біля години часу і до дому.
Особисто я перенесла цю процедуру добре.
Також боялась як все буде?!
Але все пройшло чудово.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2019 - 22:24

Перегляд повідомленняФіломена (15 November 2019 - 21:22) писав:

Мирка Малета, я робила у Хміля заплатила десь 6500 грн.робила у червні цього року.
Процедура під наркозом триває до 20 хв,і все лежиш у палаті десь біля години часу і до дому.
Особисто я перенесла цю процедуру добре.
Також боялась як все буде?!
Але все пройшло чудово.

Дуже дякую, що відповіли))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valkiria 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2019 - 23:38

Перегляд повідомленняMauves (06 November 2019 - 12:40) писав:

знаєте, перепитала в чоловіка, він закінчив НАУ літакобудування. Пряма радіація є тільки від сонця, але коли ви стоїте на вулиці під сонцем у вас же не виникають радіаційні опіки? тому що промені не проходять через захисний озоновий шар. В літаку немає ніякої радиації, бо літак теж пересувається в середині озонового шару а не в стратосфері)) а от тиск є, тиск завжди є, навіть коли ви їдете автівкою понад горами чи перевалами - ви завжди відчуваєте тиск в вухах, і цей тиск нажаль може спровокувати викиди і передчасні пологи, саме тому авіакомпанії не рекомендують перельоти для вагітних на останніх строках

Я, звичайно, перепрошую, бо літакобудування не вивчала, але глибоко вивчала фізику, ядерну у тому числі, тому, що моя професія напряму пов’язана із радіацією і медициною. Тому, повірте, за радіацію говорю знаючи, а не просто начитавшись у інтернеті.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Майбутня мама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 10:27

Перегляд повідомленняМирка Малета (15 November 2019 - 19:58) писав:

Привіт дівчатка)) Я була на первинному прийомі у професора Хміля, мені назначили спочатку кучу аналізів здати, а потім сказали що потрібно буде зробити гістероскопію. Хотіла з вами порадитися, підскажіть будь-ласка, можливо хтось робив цю процедуру, то як вона проходить, чи безпечна? І скільки вас обійшла вона?

Привіт,робила в жовтні то заплатила 6540.Процедура пройшла швидко і безболісно,звичайно з наркозом,після цього лікар прокоментував як пройшла процедура і 2 тижня чекала результату по ендометрію,виявили ендомитрит.Не хвилюйся все буде добре.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 17:12

Перегляд повідомленняМайбутня мама (16 November 2019 - 10:27) писав:

Привіт,робила в жовтні то заплатила 6540.Процедура пройшла швидко і безболісно,звичайно з наркозом,після цього лікар прокоментував як пройшла процедура і 2 тижня чекала результату по ендометрію,виявили ендомитрит.Не хвилюйся все буде добре.

Гарно дякую вам))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natgorob30031980 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 17:48

Перегляд повідомленняМайбутня мама (16 November 2019 - 10:27) писав:

В мене також підд час гістери виявили ХЕ ,ви вже проліковувалися? Як ваші успіхи? Я два рази його лікувала,але мені здається що він не пролікувався в мене
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Майбутня мама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 23:12

Перегляд повідомленняNatgorob30031980 (16 November 2019 - 17:48) писав:

В мене також підд час гістери виявили ХЕ ,ви вже проліковувалися? Як ваші успіхи? Я два рази його лікувала,але мені здається що він не пролікувався в мене

Я вже рік назад теж лікувала його ніби як вилікували,а зараз знову виявили то лікування тільки плануємо.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн