Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір породи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір породи Плюси і мінуси порід собак та котів. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 June 2011 - 19:53

Пропоную всім власникам собак та котів поділитися всіма перевагами та недоліками порід своїх улюбленців. Думаю, що це дуже пригодиться людям, які хочуть завести тваринку та мало що знають про конкретну породу. Адже виводять їх, притримуючись певних стандартів у поведінці, фізіології про які обов’язково треба знати майбутнім власникам, щоб потім не було пізно. Бо часто вибирають тваринку, керуючись лише емоціями, а тоді виявляється, що собака чи кіт зовсім не такі як хотілось би.

Я можу розпочати з описом кота британця. Зараз ця порода стала дуже популярною, а у мене була така кішка багато років назад. Мушу визнати, що вона просто чарівна, це повноправний член сім’ї, але далеко не забавка для дитини. Британець має незалежний характер, його любов треба завоювати, з уподобаннями рахуватися. До чужої людини може бути дуже агресивним ( про що треба тих постійно попереджати : Кицю не гладьте!"), як і до надокучливої дитини. До любих хазяїв - грайливим і в міру терпимим. Тому, як на мене, не варто купляти діткам; британець, хоч і має вигляд малого ведмежатка та ролі дитячої забавки не витримає.
Ідеальна порода для дорослих людей, які будуть рахуватись з його особистістю. Або для молодої бездітної сім’ї; поки народяться діти, то кіт підросте і буде до них ставитись по-дорослому, а дітки змалку звикнуть, що кицю чіпати не потрібно.
Суджу за характером не тільки свого кота, а й відгуків знайомих, які мають цю породу.
Якщо кіт висловухий то треба знати, що візити до ветеринара повинні бути частими, бо в котів часто бувають проблеми з вушками.
Британці - справжні аристократи! )))
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitka. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 11:16

Британці просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Після мого кота Бакса хоча він був породи українська підвальна я хочу тільки Британця але коштують вони приблизно 400доляриків тому боюсь взяти за такі бабки не розумного кота.Так як маю 2 собачки Німецьку вівчарку і Квказьку вівчарку "Вовкодава" то багато чого знаю про розплідники правда українські як там намахують людей і який там реальний бізнес то аж гидко робиться.Просто верне від того а за кішок думаю аналогічно таке саме.Але я своїх собачок не купувала на ринку тому і кота з ринку в бабки купувати не хочу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   len4ik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 11:42

Перегляд повідомленняKvitka. (12.6.2011, 12:16) писав:

Британці просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Після мого кота Бакса хоча він був породи українська підвальна я хочу тільки Британця але коштують вони приблизно 400доляриків тому боюсь взяти за такі бабки не розумного кота.

В мене кум купив собі британську кішечку за 800 грн, правда про документи та відповідність породним вимогам я не питала. Збираються зводити свою кицю. Якщо такі цікавитимуть - скажу коли будуть.

Але зовні та по характеру вони мені дуже сподобалась: лагідна, спокійна - ну просто диванна подушка - як я люблю. Правда, тільки в когось, бо дома не заведу - ми "собачники" в душі.

Чула, що перси дуже вредні, але про то хай господарі скажуть.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2011 - 09:33

Перегляд повідомленняlen4ik (12.6.2011, 12:42) писав:

В мене кум купив собі британську кішечку за 800 грн

Але зовні та по характеру вони мені дуже сподобалась: лагідна, спокійна - ну просто диванна подушка - як я люблю.

Так, інтернет пестрить пропозиціями продажі британських кошенят від 500 грн і до двох тисяч та більше грн. Моя знайома купила в розпліднику британську кішечку, буде її зводити з вислоухим котом, також купленим в розпліднику, але відповідно документів на кошенят не буде ніяких. Звичайно, це суттєво вплине на ціну кошенят, але не на їх породність. Так що, якщо кошенят купляти просто для душі, то такі варіанти найкращі.
А про диванну подушку я б не погодилась. Може і бувають винятки, але британець дуже характерний кіт! Моя британка кілька разів родила кошенят-полукровок ( бо знайти на той час в нашому місті британського кота було майже не можливо, та я і не дуже шукала) і всі її дітки характером були схожі в маму. Ну майже сторожові коти! Часом, коли приходили гості, особливо з дітьми, то її від гріха подалі часом закривали в іншій кімнаті.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2011 - 12:07

Опис характеру британської породи заводчиком цих кішок:

Текст, що розкривається
Характер британских котят и кошек: Британские кошки очень независимые создания, совсем не любят сидеть на руках, может потому, что плюшевая шерсть очень плотная, и британцам становится жарко. Конечно, несколько минут они выдерживают, но гораздо больше их устроит пребывание рядом с вами на диване, кровати, компьютерном столе и т.д. Как только я сажусь за компьютер, моя кошка Зита тут же устраивается рядом со мной прямо на столе, или даже на клавиатуре. Но тут я уже не выдерживаю, начинаю немного отодвигать ее – надо же работать. Стоит мне отойти, сначала она, вытянув мордочку, ждет и смотрит - куда я пропала, а потом идет меня искать, если я отошла надолго.

Это характерно для большинства британских кошек. Они будут ходить за вами по всей квартире хвостиком, пока вы не устроитесь на постоянное место, позволив ей наконец-то пристроится рядом.

Британские кошки не любят фамильярности, насилия, это существа, к которым надо относиться на равных, с уважением к их кошачьему британскому достоинству. Если вы по натуре диктатор, требуете беспрекословного подчинения, то кошки – не ваши животные. А британские кошки особенно.

Эти создания общаются на равных, дружба, взаимоуважение, доверие - вот слова, определяющие стиль общения с вашей кошкой. Британцы- существа очень интеллигентные. Даже в новом доме маленькому котенку достаточно один раз показать туалет, как он не позволит себе никакого хулиганства. То же самое с когтеточкой.

Повесьте ее в удобном месте, покажите вашему новому маленькому другу и он все поймет, т.к. британские котята очень смышленые и сообразительные. На когтеточку можно капнуть валерьянкой или мятой. Если не дай Бог, что-то котенок сделал не так – проверьте сначала себя, все ли вы правильно ему объяснили, был ли доступ к лотку, не закрыта ли дверь?

Я для себе відмітила дуже цікаву породу кішок, яка вже є у нас в Україні, зокрема у Львові. Це Абісінська порода.
Спочатку вона привернула мене зовнішнім виглядом, особливо коліром шерсті, а прочитавши про характер цієї кішки, вирішила, що порода саме для мене. Цих котів називають собачими котами: вони навіть тапки хазяїну носити можуть. От тільки дорогенько вона обходиться . Та і не збираюся я зараз заводити кота, можливо, поки зберусь, то і ціна впаде.

Дещо процитую про цих кішок, кому цікаво - може в інеті більше нарити.

Прихований текст

Тип шерсти: короткошерстные
Размер: маленькие и средние
Страна происхождения: не установлено

Характер абиссинской кошки

Текст, що розкривається
Абиссинские кошки любящие и умные животные. Следует отметить, что они очень активные кошки, поэтому подходят не всем людям. Лучше выбрать более спокойную по характеру породу кошек, если вы устаете или вас раздражает высокая активность.

Абиссинские кошки не любят долго сидеть на коленях, им интереснее участвовать во всех ваших делах. Не важно, чем вы занимаетесь, они будут полностью поглощены этим занятием.

Эта порода кошек хорошо подходит для содержания в семье, лучше всего не совсем с маленькими детьми, а уже немного подросшими или подростками.

Абиссинские кошки не голосистые. Голос, который они используют для коммуникации, похож на звон маленького колокольчика.

Они предпочитают высокие места для обитания, например спинки стульев или холодильник.

Хорошо ладят с собаками и быстро дают им понять, кто в доме главный.

Абиссинскую кошку можно научить брать и приносить небольшие предметы и ввиду своих собачьих повадок, часто нравятся мужчинам, которые ранее думали, что не любят кошек.

Когда отношения уже установлены, нет более преданной породы кошек, чем абиссинская кошка.

Возвращение домой хозяина праздник с бурей эмоций.

Будучи кошками, ориентированными на человека, абиссинские кошки могут очень скучать, если оставить их одних на долгое время, поэтому иногда хорошо иметь дома еще животное для компании.

Болезни абиссинской кошки

Текст, що розкривається
Абиссинские кошки в целом здоровая порода.

Многие кошки подвержены гингивиту, в том числе и эта порода. Основной причиной часто является неправильно питание.

Болезнь почек "почечный амилоидоз", считается наследственной болезнью этой породы. Болезнь может привести к почечной недостаточности с неблагоприятным прогнозом.

Эта болезнь бывает и у других пород кошек но, к сожалению, некоторые ветеринары склонные связывать её только с абиссинской породой кошек. Только несколько племенных линий могут передать котятам "почечный амилоидоз", поэтому это не должно быть причиной отказа от приобретения этой породы.

Ответственные селекционеры будут делать все от них зависящее, чтобы избежать проблем со здоровьем у потомства.

Выбирайте заводчика с хорошей репутацией, при покупке котенка, обсудите с ним все аспекты ухода, содержания, а так же здоровья животного.

[u]Уход за абиссинской кошкой

Текст, що розкривається
Шерсть абиссинских кошек требует минимального ухода, однако их большие уши нуждаются в регулярной чистке, ввиду возможности появления инфекции.

Суворе попередження від модератора Ірина І
Роблю вам попередження стосовно оформлення свого повідомлення.
Великі тексти ми приховуємо під спойлер
а посилання на сторонні ресурси під хайд(замочок)
щоб зробити це, потрібно відкрити розгорнуту відповідь повідомлення, написати потрібний текст, виділити його і натиснути на потрібну кнопку хайд чи спойлер у верхній панелі

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2011 - 13:19

Перегляд повідомленняlen4ik (12.6.2011, 12:42) писав:

Чула, що перси дуже вредні, але про то хай господарі скажуть.

в мене був перс чистокровний, тільки без документів, тато і мама приймали участь у виставках, так як по знайомству купили дешевше, але без документів.
Кіт був чудо, добрий ніколи нікого не дряпав, не кусав, був більше як аксесуар до дивану та крісла.
З дитинства виховали його що можна а що ні, мстився тільки тоді коли його ображали, дідусь постійно його шарпав і скидав з дивану, так ось одного разу він скинув, а той чи спав чи ще не проснувся і той вдарився на лапу то трохи хромав, відімстив у той самий день - нагадив на ту сторону ліжка, де спав дідусь.
Після того випадку більше кота він не рухав. А коли бабця хворіла так він усю хворобу сидів біля неї і ен відходив від неї.
My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2011 - 16:30

Створила я цю темку недаремно. Мої діти дозрівають до того, щоб придбати собаку чи кота. Я поки це птання розглядаю чисто теоретично, але можливо, і дійсно прийде той момент, коли почну шукати тваринку. То треба бути підготовленим. Уважно читаю дописи людей, які мають собак ( з котами більш-менш вибір простіший).
Ідеальної породи для нас ще не бачила. Одні хочуть багато бігати ( у нас квартира) , інші слюняві, треті завеликі, четверті з довгою жерстю ( відповідно її буде багато на коврах) і т.д.
Пудель ніби не поганий, він не линяє, не алергічний, зі хдоров’ям нема проблем, добрий, веселий, але син-підліток якось пуделя не дуже.... Карликовий пінчер на вигляд міні-доберман, прикольний, але занадто рухливий і гризючий...
Я взагалі-то собак дуже люблю. всіх. Але до її покупки треба справді дуже ретельно підійти, а не нести додому першу ліпшу милу мордашку. У різних порід свої характери, особливості, які треба врахувати. Скоріш за все ми таки купимо кота, якщо діти і далі будуть наполягати, хоч мені таки би хотілося більше собаки.
Хто задоволений породою своєї собаки - відгукніться! Хто не задоволений - розкажіть чому саме.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лесичка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 November 2011 - 00:48

Прочитала попередні дописи про британських кішок, і бачу що у мене унікум, не підпадає під ці характеристики. Мені подарували британське весловухе кошеня 2 роки тому. І з тих пір хоч киця вже і доросла, але характер не змінився, поводиться як кошеня. Ми її за її витівки мавпочкою кличемо, дуже любить бавитись і піддається дресеруванню, а якщо на видному місці десь залишити грошики, вона їх заносить в схованку. Дуже рухлива і дуже добра, любить на руки і любить діток. Я завжди хотіла ліниву кицю, щоб поважно спала собі, але вже б свою не проміняла ні на яку іншу, вона така по доброму кумедна
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2011 - 21:10

Перегляд повідомленнялесичка (1.11.2011, 0:48) писав:

Прочитала попередні дописи про британських кішок, і бачу що у мене унікум, не підпадає під ці характеристики. Мені подарували британське весловухе кошеня 2 роки тому. І з тих пір хоч киця вже і доросла, але характер не змінився, поводиться як кошеня. Ми її за її витівки мавпочкою кличемо, дуже любить бавитись і піддається дресеруванню, а якщо на видному місці десь залишити грошики, вона їх заносить в схованку. Дуже рухлива і дуже добра, любить на руки і любить діток. Я завжди хотіла ліниву кицю, щоб поважно спала собі, але вже б свою не проміняла ні на яку іншу, вона така по доброму кумедна

Висловухе - значить не британське, а шотланське. Я й сама раніше ( навіть під час створення темки) путала ці породи. Тепер знаюся - бо і сама вже маю шотландця, але не висловухого ( фолда) а прямовухого ( страйта), хоч це не має значення, бо в одному виводку можуть бути як одні так і другі ( якщо батьки: фолд плюс страйт). І характер у нього- зовсім як ви описали. Його і котом важко назвати- така собі мила наївна дитина.

Британська кішка жила років 10 тому, то була злюкою, хоч і цікавою та індивідуальною злюкою:). Попала вона до нас вже дорослою і характер був ще той! Але ми її дуже любили.
Шотландець же для сім’ї з дітьми - ідеальний кіт: терпить всі дитячі вибрики і, здається, вони йому навіть подобаються.

Шкода, що тема не дуже популярна. Багато форумчанок мають різноманітні породи тварин, можуть багато чого про них розповісти. Зображення на фото- тато мого кошенятка :) А це- мама - Зображення
Про породу:
Текст, що розкривається
Шотландская вислоухая
Породы кошек
История породы Скоттиш Фолд

Шотландская вислоухаяСовременная порода короткошерстная шотландская вислоухая возникла, по-видимому, в результате спонтанной мутации. На ферме Шотландии в 1961 году фермер Уильям Росс заметил молодую кошечку, уши которой были подвернуты вниз. Эта кошечка родила двух котят, одного из которых приобрел Росс. Он зарегистрировал белую самку и стал создавать новую породу. Стало ясно, что загнутые уши - доминантный признак. Степень вислоухости у различных животных совершенно разная и проявляется независимо от генотипа.

На Дальнем Востоке вислоухие кошки были известны столетия назад. В 1796г. Английский "Универсальный журнал знаний и развлечений" писал, что в Китае с его древними традициями и мягким климатом встречаются удивительные вислоухие кошки, причем не дикие, а домашние. В Европе же о них узнали намного позже.

Висящие уши у этой породы классифицируются некоторыми любителями как изъян и существует мнение, что шотландские вислоухие особенно подвержены заболеваниям ушей. Такое возражение заставило руководящий совет любителей в Англии отказаться от признания породы, и около 10 лет назад она пропала с вставок.

Зато в Америке шотландские вислоухие стали весьма популярными. В 1978г. CFA [ ? ] предоставила им свой стандарт.
Отдается предпочтение ушам более маленьким, распластанным, по сравнению с более крупными, имеющими более отвислый вид.Котенок шотландской вислоухой кошки

И хотя шотландские вислоухие кошки не признаются европейскими организациями, такими как FIFE (Международная Европейская федерация разведения кошек), в Европе с успехом разводят этих кошек. Появились они и в Австралии.
Описание

Вислоухость у кошек - это результат генетической мутации. У котят она проявляется в возрасте 5 недель, когда у них начинают подниматься ушки. Их уши надо регулярно проверять и чистить.

Тело Скоттиш Фолдов среднего размера, круглое и крепкое, ровное от плеч до бедер. Грудь широкая.

Голова плавно округлена, с выступающими челюстями и сильным закругленным подбородком.

Шея короткая и толстая, щеки круглые, с торчащими усами. У котов щеки развиты сильнее, чем у кошек.

Нос короткий, широкий, с небольшой горбинкой в области переносицы.

Шотландская вислоухая кошкаУши широко расставленны, маленькие, наклоненные вперед, что вполне соответствует форме головы. Верхняя часть ушка свисает вних, прикрывая ушное отверстие. Чем меньше уши, сильнее наклонены вперед и ниже опущены, тем лучше.

Глаза большие, круглой формы, выразительные, широко расставленные. Цвет глаз должен гармонировать с окрасом шерсти.

Шерсть короткая, густая и эластичная. Окрас может быть любым.

Хвост средней длинны, у основания толстый, заостренный на конце.
У некоторых шотландских вислоухих кошек встречаются более пушистые и толстые хвосты. Сначала это считалось положительной чертой. Но при этом наблюдалась и утолщенность задних лап, мешавшая нормальной походке кошки. Сегодня этот признак нежелателен, более того, влияет на оценку кошки и даже является причиной дисквалификации на выставке.

Лапы небольшие, округлой формы, изящные.
Характер шотландских вислоухих кошек

Шотландская вислоухая кошкаШотландские вислоухие кошки - выносливые, добрые домашние животные. Они спокойные и ласковые. Очень привязываются к хозяину и дому. Неприхотливы и могут приспосабливаться к любым условиям жизни.

Повідомлення відредаговано Янат: 01 November 2011 - 21:30

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дiна 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 01 November 2011 - 21:57

і я дуже хочу кошенятко шотландське, але чоловік каже, що малий його ще буде дуже мучити і взагвлі не поділяє думки, разом в квартирі дитина і кіт. А я так хочу... була на виставці, то там такі гарнюні були шотландські.
Ці котики дуже красиві
Текст, що розкривається
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   shyk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 May 2012 - 22:06

Про котиків нічого сказати не можу, бо якось з ними у мене не склалося, а от про собак... Дуже їх люблю!!! Коли я ще вчилася у школі, то випросила у батьків, щоб купили мені цуценятко і тоді у нас з"явився різеншнауцер, він був справжнім представником своєї породи, титуловані батьки, привезені із закордону і т.д. Ми вважали його членом сім"ї, надзвичайно розумна і добра порода, надійний захисник і охоронець, прекрасно ставився до дітей, незважаючи на свої розміри, був ласкавий і ніжний. Можу розказувати про нього годинами і все лише хороше. Правда, собак цієї породи краще купувати не у квартиру, а у будинок із подвір"ячком, бо йому потрібен простір. Ми часто виходили гуляти на поле чи в ліс, щоб він міг собі набігатися. Окрім того, йому потрібна дресура, а також раз у кілька місяців відповідна стрижка. Одним словом, йому також потрібно приділяти увагу. Але хто має можливість, рекомендую, не пошкодуєте.
А також можу багато розказати про собаку породи ши-тцу. Це надзвичайний маленький добрий ніжний і вірний "лев", який подарує вам свою безмежну і щиру любов! Ці собачки дуже добрі, вірні, веселі і завжди готові до гри. Вони будуть із задоволенням гратися із дітьми. Моя доця навчилася повзати саме завдяки нашому маленькому шитцику)) Правда ці собаки потребують також не меншої уваги як і діти. Їм потрібне відповідне харчування, в них чудова м"яка шерсть, яка потребує догляду (розчісування, стрижки), їм потрібні свої ігрушки і т.д. Але великим плюсом є те, що за поганої погоди, їх не обов"язково виводити на вулицю, сходити в туалет вони можуть на пеленку у встановленому місці))
Я свого часу зупинила свій вибір на собаках саме вище названих порід і жодного разу не пошкодувала, але не думаю, що інші породи погані, будь яка собака стане вам вірним другом за відповідного ставлення до неї.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ксюня-мамуня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 20:31

У нас є і котик, собака. Котик не породистий, але дуже чемний. А собака у нас породи алабай - охоронець від Бога. Чула багато відгуків людей про їх агресивність і це мене трохи налякало. Але все на так. Головне його гарно виховати та мати закриту дворову територію. Повірте не пошкодуєте. Чоловік їздив у відрядження, я лягала спокійно спати, бо мене охороняв справжній "професіонал".
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   valide 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 21:36

я проти котів нічо немаю але все ж собак люблю більше.в нас є собака породи такса.надзвичайно розумний ніжний а малий таке з ним витворяє.....і він спокійно реагує не гарчпть.я всім раджу цю породу бо це дійсно друг. ми навіть якщо кудись їдем на машині то він сам заскакує в салон і їде з нами .музику любить слухати.дуже і дуже хороший собака і ще одне в нього є почуття гумору він сміється ми спочатку не розуміли а потім коли ми сміємся і він також.ми хочемо собі це одного ..........
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2012 - 17:59

У нас є киця. Купив чоловік. Порода британська короткошерстна. Дуже спокійна та лагідна, прекрасно ладнає з дитиною. А ще мені дуже подобається Британська Шиншила. Фото з нету:

Спойлер

кицька просто безподобна, зі смарагдовими очима та рожевим носиком. Правда це дороге задоволення.
Колись заведу ще одного кота. Коли дозволить площа квартири та умови. Але купувати не буду. Поїду і виберу з притулку. Для мене не має значення породиста тварина чи ні.

Повідомлення відредаговано Dzvinochok: 18 December 2012 - 18:01

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пузик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 December 2012 - 21:55

А я хочу порекомендувати нашу породу всім, хто хоче собаку саме в квартиру. В нас французький бульдог, дівчинка, ми не нарадуємося. По-перше, порода компактна та короткошерстна, ні стригти ні вичісувати не треба, для наший квартир підходить якнайкраще. Це собака-компаньйон, люьить гратися, для діток саме те. Бо у свекрухи пікінесіха, то з нею й не пограєшся, ще й цапнути може. Коли нас нема, собака, звісно, сумує, але день спить в подушках (має стабільну психуку, не виє сама в квартирі). А взагалі то така вже лагідна лизуха, зате на чужих гавкає, дитину ввечері відпустити з нею не страшно. Вцілому, переваг купа, дуже люблю цю породу, раджу всім сім"ям з дітками. З мінусів - це квартирна собака, на дворі в буді жити не може.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2013 - 23:45

Колись створила цю тему, і от знову в неї залізла.
Знову стоїмо перед вибором. Хочемо таки собаки.
Кіт котом, він класний ( шотландський страйд), але доця мріє про собаку.
Це так важко вибрати породу!!!!!
Не хочу великих. Дитина не зможе вигулювати.
Не хочу занадто лялькоподібних. Тоді син відмовиться вигулювати.
Не хочу короткошерстних, бо в них шерсть, як голки - в коврі будуть назавжди.
Не хочу слюнявих... Не хочу занадто активних - мисливських... Не хочу злих...
Розглядаю варіанти шелті і пуделя. Хто їх має? Що скажите?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МИШКА)))))) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2013 - 00:56

В нас Американський стаффорширський тер"єр,найкраща і найдобріша собака на світі.Любить всіх,а люди налякані штампами на вулиці шарахаються як від чорта....
На мою думку,якщо тварина вихована в любові,і ласці,то в неї і відповідний характер буде.

Повідомлення відредаговано МИШКА)))))): 21 January 2013 - 00:56

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   You Life 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2013 - 01:51

Перегляд повідомленняАнгел мрій (13 June 2011 - 13:19) писав:

в мене був перс чистокровний, тільки без документів, тато і мама приймали участь у виставках, так як по знайомству купили дешевше, але без документів.
Кіт був чудо, добрий ніколи нікого не дряпав, не кусав, був більше як аксесуар до дивану та крісла.
З дитинства виховали його що можна а що ні, мстився тільки тоді коли його ображали, дідусь постійно його шарпав і скидав з дивану, так ось одного разу він скинув, а той чи спав чи ще не проснувся і той вдарився на лапу то трохи хромав, відімстив у той самий день - нагадив на ту сторону ліжка, де спав дідусь.
Після того випадку більше кота він не рухав. А коли бабця хворіла так він усю хворобу сидів біля неї і ен відходив від неї.

У мене перс абсолютно не вредний, навпаки добряга і дуже господарний. Все знає де що лежить, коли прибираю чи варю їсти усюди зі мною. А ще розмовляє, це видасться смішним, але ми можемо з ним спілкуватися, він абсолютно розуміє все, що йому говорять, наприклад, коли скажу вийти з кімнати - вийде або скажу йому що голуби прилетіли на вікно (він дуже любить на них дивитися), а він в іншій кімнаті, зразу біжить - все розуміє. У нього дуже гарна інтонація, нявчить так, що інколи здається ще трошки і заговорить людською мовою, тому розумію абсолютно все, що він няукає. Правда він в мене трошки особливий - не вміє сам їсти абсолютно нічого, тому годуємо його з ложечки. Він вже звик і ми знаємо, що повинні годувати його так. Він завжди всюди з нами, чи то ми за столом вечеряємо, снідаємо, чи дивимося телевізор, чи просто розмовляємо . Тому із впевненістю можу сказати, що перси розумні, компанійські, добрі, їхнє муркотіння дуже заспокоює .
My Signature
Зображення

Нехай стане неможливе можливим. Нехай стане ближче все, що далеко. І нехай все те, що здається, так складно, вирішується красиво і легко.
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2013 - 22:25

купили таки!...
китайську хохлату пухову. Чудо з чудес :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамулічка Ірулічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2013 - 09:52

у нас російський спаніель Зображення Зображення Зображеннядля дітей прекрасна собака,розумна,лагідна ,дуже грайлива,хитра:))в квартирі поводить себе добре,коли виросте:))поки малий,може трохи шкоди наробить,треба багато гуляти з ним.

Перегляд повідомленняЯнат (18 April 2013 - 22:25) писав:

купили таки!...
китайську хохлату пухову. Чудо з чудес :)

сфотографуєш?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина