Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: В'язаний купальник - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

В'язаний купальник фото, ідеї, поради, процес Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Надінька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 26 July 2012 - 20:50

Допоможіть зв"язати купальник!!!! Коли мене навчила бабуся. Зараз захотілось в"язати, знайшла в інеті гарненький купальник. Ось він [ex]
Прихований текст
[/ex]
Я зовсім не ас в цій справі, але потихеньку в"язалос/ь, ніби і все зрозуміло, легко . Але з цього місця не можу порозумітись із спицями, зовсім заплуталась, тому вибачте, будь ласка, що питання трохи дурні:
Спойлер
Як набирати петлі я зрозуміла. Як це з лівого боку: якщо дивиться на вязання з лицевої сторони то буде зліва, правильно? То мають бути петлі тільки по краю, чи через одну по всій вязці, якщо тільки по краю, то вийде не 25, а 50 рядів (дивилась в ютубі), і останнє, коли починати набирати петлі, то вже рахувати ці поперемінні ряди чорної і білої пряжі, думаю що так, інакше купальник (чашка) вийде величезна.... Вже зовсім нічого не розумію. ДОПОМОЖІТЬ , БУДЬ ЛАСКА!!!!! Дуже вже хочеться дов"язати купальник

• Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 1

Відправлено 26 July 2012 - 21:39

Попередження Попередження

Надінька, маєте суворе попередження. Я відредагувала повідомлення, приховавши посилання, а ви його наново відкрили!!!
Не ігноруйте зауваження!

My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хочу_можу_буду))) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 July 2012 - 21:46

Вибачте великодушно, але краще купить норманий купальник ((((( Верх ще пів біди,а низ ну прямо жах! Уявіть як Ви будете виглядати коли пряжа намокне ( повірте я це бачила на власні очі - "жалкоє зреліще")...та й сохне ця річ не так швидко як звичайний купальник - простудитесь( . Купіть собі купальник, який буде з спеціальної таканини , буде чудово облягати Ваші форми і пітримувати груди! А зв"яжіть краще щось традиційне)з чим асоціюється в"язання, раз вже так хочеться в"язати))) Ще раз вибачаюсь- але моя думка така

My Signature
Зображення

Хочу_можу_буду)))отримала листа лелеки
той птах писав з країв далеких:
"Вже влітку відправлю для вас я пакунок,
там буде синочок чи донька в дарунок!"
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2012 - 21:47

Перегляд повідомленняЕлла (26 July 2012 - 21:39) писав:

[mod]Надінька, маєте суворе попередження. Я відредагувала повідомлення, приховавши посилання, а ви його наново відкрили!!!
Не ігноруйте зауваження![/mod]

Вибачте, я не зрозуміла, це не навмисне!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

• Дівчина з мітлою
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 July 2012 - 21:54

[mod]Надінька, прошу ознайомитися з правилами
  • після модератора не редагують
  • для того, щоб показати щось з іншого форуму не потрібно давати посилання, краще скопіювати ці фото чи текст.
  • всі посилання на інші ресурси обов'язково повинні бути приховані тегом хайдЗображення
[/mod]

My Signature
Всі жінки - ангели, але коли їм ламають крила, вони пересідають на мітлу.
P.S. А моя мітла - завше зі мною. ;)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 July 2012 - 22:16

Перегляд повідомленняХочу_можу_буду))) (26 July 2012 - 21:46) писав:

Вибачте великодушно, але краще купить норманий купальник ((((( Верх ще пів біди,а низ ну прямо жах! Уявіть як Ви будете виглядати коли пряжа намокне ( повірте я це бачила на власні очі - "жалкоє зреліще")...та й сохне ця річ не так швидко як звичайний купальник - простудитесь( . Купіть собі купальник, який буде з спеціальної таканини , буде чудово облягати Ваші форми і пітримувати груди! А зв"яжіть краще щось традиційне)з чим асоціюється в"язання, раз вже так хочеться в"язати))) Ще раз вибачаюсь- але моя думка така

Дарма ви так. В"язані купальники дивляться дуже класно. Наскільки я знаю, він не дуже то і для купання, скоріше так, покрасуватися на пляжі, позагарати. В мене такого немає, бо з моїм розміром грудей, треба дуже міцний верх, а сестра собі зв"язала, то вийшло дуже класно. Виглядає дуже жіночно і ніжно.

Повідомлення відредаговано Musya: 26 July 2012 - 22:17

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оля з Костополя 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2012 - 17:46

я тут собі теж зібрала колекцію купальничків
Спойлер

бо після родів ні в один із своїх не влазила, а ми любителі зимою поїздити в баню сім"ями з дітьми
купальник був випробуваний в бані, на озерах та на морі-нічого не порозтягувалоь, сидить нормально, навіть з моїм 4годуючим розміром. ДА, я трохи груба, на худішій сестричці виглядає суперовіше. Головне підібрати нитки правильні і кромки обв"язувати з резиночками
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasiyka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2012 - 13:36

А я вважаю, що тема в розділі в язання створена не для того, щоб обговорювати зручності експуатації і тощо, для цього є окремі теми.

Надінька, відносно чорно-білого купальника. Коли ви пров язали 30 рядів гладдю - в язання у вас має бути на правій спиці - тобто на вас мають дивитись виворотні петлі, таким чином з лівого боку буде набиратись додаткові 25п (в жодному разі не через одну, а саме збоку!)Коли ви їх наберете і розвернете в язання на себе лицевими петлями - ви побачите, що ваші новоспечені петлі будуть справа, а 30 пров язаних рядів - зліва. Це якраз те, по показане на малюнку. І далі будете вже йти по схемі.

П.С. Намалюйте викрійку приблизну на клаптику паперу і намалюйте смужечки як в схемі прописано. Виріжте і складіть як воно потім має зшиватись - це будуть з єднюватись сторони, намальовані штрихами на викрійці. Вам буде простіше орієнтуватись, коли побачите цю 3-д модельку ліфа. Не таке воно страшне як його малюють.

ну і далі - 50 рядів у вас не має бути. 23петлі (яких ви в язали 30рядів)+25п=48п, при зазначеній пряжі і спиці це разом має бути по ширині приблизно 20см. Тому величезним він ніяк не може бути. Коли матимете свої 48п просто йти за схемою " 6 рядов черной пряжей, затем 4 ряда белой пряжей, 2 ряда черной пряжей, 2 ряда белой пряжей, 2 ряда черной пряжей, 4 ряда белой пряжей, 13 рядов черной пряжей и закройте все петли"

My Signature
Зображення

Усе, чого ми собі бажаємо, про що думаємо і чого сподіваємося, обов'язково з нами трапляється. Штука лише в тому, що завжди надто пізно і завжди якось не так...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasiyka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2012 - 08:47

Я також маю такого купальника, але я відійшла від його традиційного вигляду. Схемку до нього я вже зустрічала здається на форумі. Животик зв язаний гачком, а от основа - ліф та трусики з трикотажу для купальників зшитий. Таким чином і краса і практичність в ньому повністю поєднюється, та й виглядає він органічно. Я б радила пригледітись до такого купальника дівчатам після кесарива, які можливо соромляться шрамиків на животику.

Повідомлення відредаговано Елла: 14 August 2012 - 06:39
Причина редагування оффтоп

My Signature
Зображення

Усе, чого ми собі бажаємо, про що думаємо і чого сподіваємося, обов'язково з нами трапляється. Штука лише в тому, що завжди надто пізно і завжди якось не так...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хочу_можу_буду))) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2012 - 22:51

[mod]Порушення правил форуму:
14. Розміщення повідомленя, які жодним чином не стосуються назви теми і предмету дискусії, яка ведеться у даній темі ("офтоп").[/mod]

Повідомлення відредаговано Елла: 14 August 2012 - 06:42
Причина редагування оффтоп

My Signature
Зображення

Хочу_можу_буду)))отримала листа лелеки
той птах писав з країв далеких:
"Вже влітку відправлю для вас я пакунок,
там буде синочок чи донька в дарунок!"
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Андрусева мамуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2012 - 11:35

Не буду ні з ким сперечатися, але я маю декілька в*язаних... купатися в них , звичайно треба обережно, але ефект...
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2012 - 10:32

Перегляд повідомленняAnastasiyka (01 August 2012 - 13:36) писав:

А я вважаю, що тема в розділі в язання створена не для того, щоб обговорювати зручності експуатації і тощо, для цього є окремі теми.

Надінька, відносно чорно-білого купальника. Коли ви пров язали 30 рядів гладдю - в язання у вас має бути на правій спиці - тобто на вас мають дивитись виворотні петлі, таким чином з лівого боку буде набиратись додаткові 25п (в жодному разі не через одну, а саме збоку!)Коли ви їх наберете і розвернете в язання на себе лицевими петлями - ви побачите, що ваші новоспечені петлі будуть справа, а 30 пров язаних рядів - зліва. Це якраз те, по показане на малюнку. І далі будете вже йти по схемі.

П.С. Намалюйте викрійку приблизну на клаптику паперу і намалюйте смужечки як в схемі прописано. Виріжте і складіть як воно потім має зшиватись - це будуть з єднюватись сторони, намальовані штрихами на викрійці. Вам буде простіше орієнтуватись, коли побачите цю 3-д модельку ліфа. Не таке воно страшне як його малюють.

ну і далі - 50 рядів у вас не має бути. 23петлі (яких ви в язали 30рядів)+25п=48п, при зазначеній пряжі і спиці це разом має бути по ширині приблизно 20см. Тому величезним він ніяк не може бути. Коли матимете свої 48п просто йти за схемою " 6 рядов черной пряжей, затем 4 ряда белой пряжей, 2 ряда черной пряжей, 2 ряда белой пряжей, 2 ряда черной пряжей, 4 ряда белой пряжей, 13 рядов черной пряжей и закройте все петли"

Дуже дякую за відповідь!!!! Я вже закинула в"язання, бо не могла розібратись. Тепер буду продовжувати! Ура :dance2:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lapusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2012 - 18:24

Вязаний купальник це дуже класно, ну дівчатка молодці

• Back To Top

Користувач поза мережею   RINNA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2013 - 18:23

В мене теж є вязаний купальник. В ньому і позагоряти можна і покупатися теж, сохне він нормально.)))

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 12 September 2017 - 20:58

Планувала я парні купальники нам з донею на цьогорічний відпочинок. Свій запорола, а от малеча красувалася. Урочисто обіцяю-на наступне літо купальника буде два:)))
Зображення

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 December 19 )

• З днем народження
    Унюня 
    - Вік: 27

Перекладач онлайн