Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитина какає лише в памперс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитина какає лише в памперс Боїться горщика і туалету Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maria))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 February 2019 - 23:55

Всім привіт! Якщо така тема вже десь є, попрошу перенести.
В нас така проблема. Сину минуло 3 рочки, а він вперто відмовляється сідати на горщик і туалет. Будь-які спроби закінчуються дикими істериками.
На горшок я намагалась привчити ще з 1 рочку, спробувала посадити, він в крик. Забула про це на 2 місяці. Знову спробувала - теж саме.
І іграшки садили, і самі з чоловіком на горщик сідали - все рівно не сів ні на хвилинку. Крик не реальний. І так до 3 років вже дійшло. Пісяє в туалет без проблем. Цілий день ходить без памперса. Але як тільки захоче "А-а" без памперса не сходить. Кожного разу, як вимагає памперс, я пропоную і пояснюю, що треба на туалет, як всі дорослі, але марно. Також пробувала не давати памперс. Казала, що закінчились, нема і все. Садила на туалет, включала мультики, сиділа там з ним. Півхвилинки посидить - злазить, що вже не хоче. Через пару годин знов теж саме. І так і не сходив, поки не наділи памперс.
Почали ходити в садок. Так почалися запори. Бо коли там хоче по великому - терпить. А потім важко. Зараз вже з тим налагодилось, бо попередили вихователів, щоб давали памперс і все.

В кого так було? Коли дитина переборола страх? Можливо ви змогли якось переконати?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 February 2019 - 16:29

Привіт)Пишете так все,як про нас.Все ну просто ідентично.Синок пісяв в горщик,і в дорослий туалет,а от покакати то були випробування і для нас і для нього.Я незнаю з чим це зв'язано,ніколи не сварили його за горшок,не змушували сідати,сам зрозумів що пісяти треба туди.Я вже думала,що він до школи піде і буде какати в памперс,але якось одного дня,я поставила горщик на підвіконник)))))його то зацікавило,він сів і я його заговорювала,так він вперше покакав в горщик,від тоді все добре.Слава богу,що то було балконне вікно,і нас ніхто не бачив))
Може у вас був якийсь стрес на рахунок горщика,і тому зараз отака проблема
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Така як осінь 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 February 2019 - 17:47

Maria))), у нас теж була така проблема. Пісяти вже ходив на горщик, а по-великому, ну ніяк. Потім до мене дійшло, що він хоче усамітнення))) я лишала йому дві іграшки, наприклад, він сідав на горщик, лишався сам у кімнаті, десь у кутку ( іноді навіть під столом на горщику сидів). Ну так йому було комфортно))
My Signature
Спойлер

Все у наших руках, тому їх не можна опускати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2019 - 20:50

Перегляд повідомленняTila Tekila (05 February 2019 - 16:29) писав:

Привіт)Пишете так все,як про нас.Все ну просто ідентично.Синок пісяв в горщик,і в дорослий туалет,а от покакати то були випробування і для нас і для нього.Я незнаю з чим це зв'язано,ніколи не сварили його за горшок,не змушували сідати,сам зрозумів що пісяти треба туди.Я вже думала,що він до школи піде і буде какати в памперс,але якось одного дня,я поставила горщик на підвіконник)))))його то зацікавило,він сів і я його заговорювала,так він вперше покакав в горщик,від тоді все добре.Слава богу,що то було балконне вікно,і нас ніхто не бачив))
Може у вас був якийсь стрес на рахунок горщика,і тому зараз отака проблема

Не пригадую нічого такого, щоб його налякало.Я старалась не надто нав'язливо пропонувати. Пробувала садити, як починав кричати, то забирала, і пояснювала, що нічого страшного, наступного разу гарно посидимо. Але наступний раз така ж історія. Правда, в бабусі завжди йому всі " Такий великий, і в памперсі, як не стидно" Єдине, що могло хоч якось повпливати. Надіюсь, що і нас прийде цей чудо-момент

Перегляд повідомленняТака як осінь (05 February 2019 - 17:47) писав:

Maria))), у нас теж була така проблема. Пісяти вже ходив на горщик, а по-великому, ну ніяк. Потім до мене дійшло, що він хоче усамітнення))) я лишала йому дві іграшки, наприклад, він сідав на горщик, лишався сам у кімнаті, десь у кутку ( іноді навіть під столом на горщику сидів). Ну так йому було комфортно))

Наш, як какає в памперс, то також йде в іншу кімнату, закриває двері і нікого не впускає. Але як посадиш на горщик чи унітаз, то не встигаєш обернутись, як він злізає. Та й поки посадиш - купу аргументів і обіцянок дасиш, і він з горем пополам сяде на 2 секунди.
Спочатку думала, горщик не зручний. Але вже маємо цілий арсенал з горщиків і накладок. І ніяк. Просто хвилююсь, чи він взагалі на сидяче зможе покакати. Бо в памперс він іде майже на стоя, трохи присідаючи.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2019 - 21:50

Перегляд повідомленняMaria))) (05 February 2019 - 20:50) писав:

Не пригадую нічого такого, щоб його налякало.Я старалась не надто нав'язливо пропонувати. Пробувала садити, як починав кричати, то забирала, і пояснювала, що нічого страшного, наступного разу гарно посидимо. Але наступний раз така ж історія. Правда, в бабусі завжди йому всі " Такий великий, і в памперсі, як не стидно" Єдине, що могло хоч якось повпливати. Надіюсь, що і нас прийде цей чудо-момент

Наш, як какає в памперс, то також йде в іншу кімнату, закриває двері і нікого не впускає. Але як посадиш на горщик чи унітаз, то не встигаєш обернутись, як він злізає. Та й поки посадиш - купу аргументів і обіцянок дасиш, і він з горем пополам сяде на 2 секунди.
Спочатку думала, горщик не зручний. Але вже маємо цілий арсенал з горщиків і накладок. І ніяк. Просто хвилююсь, чи він взагалі на сидяче зможе покакати. Бо в памперс він іде майже на стоя, трохи присідаючи.
в мене малий криком кричить ,коли хтось хоче зайти в туалет,а він там.І навіть,коли є вдома хтось з чужих,то він не сходить в туалет,а буде терпіти.
Ви не переживайте,все налагодиться.А ви його питали,чому він хоче какати тільки в памперс?Що казав?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2019 - 23:21

Перегляд повідомленняTila Tekila (05 February 2019 - 21:50) писав:

в мене малий криком кричить ,коли хтось хоче зайти в туалет,а він там.І навіть,коли є вдома хтось з чужих,то він не сходить в туалет,а буде терпіти.
Ви не переживайте,все налагодиться.А ви його питали,чому він хоче какати тільки в памперс?Що казав?

Каже, що не хоче, боїться. А чого боїться, пояснити не може. Я вже думала, може холодного. То сама сідала, гріла))) Не помогло. Він в нас трохи чистюля. Як тільки десь трошки вимазається, вже знімай і міняй. Також думала, що може переживає, що та кака десь на ноги впаде))) Я йому і це вже пояснювала, досліджували туалет зі всіх боків.
Як приходиться до діла, каже, треба памперс. Інколи сам його приносить. Завжди пропоную туалет. Ні і все. Кажу, ти ж бачиш, що мама з татом ходять в туалет, памперса не мають, таких великих памперсів нема. А він каже, що є і в туалет не треба буде)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2019 - 15:43

А він пробував на вулиці навприсядки? Спробуйте літом, якщо раніше не домовитеся, як перехідний етап до горщика.
А в туалет він пісяє сидячи чи стоячи? Якщо стоячи, спробуйте вмовити його попісяти сидячи. вигадайте щось, наприклад, що коли пісяє стоячи, то трохи бризкає, а Вам зараз ніколи мити туалет. Щось таке. Аби сів. А там рано чи пізно і покакає.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 07 February 2019 - 15:48

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2019 - 22:58

Не хвилюйтесь, майте чуточку терпіння. В нас теж була та сама історія. Все наладиться само собою. Значить йому ще не час. Не зациклюйте дитину на цьому.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2019 - 13:03

У мене синок теж тільки в памперс какає і справа навіть не в тому, що мені шкода памперс :girl_flag_of_truce: або щось подібне, просто скоро йти в садок і я просто не знаю як його переманити в горщик. Дуже корисна тема.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2019 - 22:44

Перегляд повідомленняTetianaK (07 February 2019 - 15:43) писав:

А він пробував на вулиці навприсядки? Спробуйте літом, якщо раніше не домовитеся, як перехідний етап до горщика.
А в туалет він пісяє сидячи чи стоячи? Якщо стоячи, спробуйте вмовити його попісяти сидячи. вигадайте щось, наприклад, що коли пісяє стоячи, то трохи бризкає, а Вам зараз ніколи мити туалет. Щось таке. Аби сів. А там рано чи пізно і покакає.

Я такий варіант тоже думала. Садила його на унітаз пісяти - без проблем. Інколи навіть сам просить, щоб поклала накладку на унітаз, бо хоче попісяти на сидячи. А от як хоче какати, а я його саджу - то крик і плач. Також пробувала навпочіпки (але в памперсі), також нормально. А от як мало б бути - не хоче. Дуже надіюсь, що переросте. Бо я вже не знаю, як ще заманити.
Але що саме цікаво, що така реакція в нього була завжди. Бо в мене зараз є друга дитина - дівчинка 11 місяців- то сідає на горщик без проблем. А синочок ні на хвилинку не хотів.

Перегляд повідомленняzinaida90 (08 February 2019 - 13:03) писав:

У мене синок теж тільки в памперс какає і справа навіть не в тому, що мені шкода памперс :girl_flag_of_truce: або щось подібне, просто скоро йти в садок і я просто не знаю як його переманити в горщик. Дуже корисна тема.

Мій синочок з вересня в садку. То спочатку соромився сказати вихователям, і коли хотів, то просто перетримував. А потім мав запори. Але згодом з тим все налагодилось. Просто вихователі дають памперс і все. Хоча і вони намагались садити - ніяк. Навіть приклад однолітків не допоміг :girl_cray:

Перегляд повідомлення;)малявка;) (07 February 2019 - 22:58) писав:

Не хвилюйтесь, майте чуточку терпіння. В нас теж була та сама історія. Все наладиться само собою. Значить йому ще не час. Не зациклюйте дитину на цьому.

А до якого віку таке було? Сама розумію, що в школу в памперсі ніхто не йде, але вже пройшло 3 рочки, а зрушень ніяких.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 12:58

Ой, маємо теж проблему з горщиком, вже майже 3р. а ніяк не можу посадити на горщик :girl_cray:
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 June 2019 - 13:47

Перегляд повідомленняMaria))) (04 February 2019 - 23:55) писав:

Всім привіт! Якщо така тема вже десь є, попрошу перенести.
В нас така проблема. Сину минуло 3 рочки, а він вперто відмовляється сідати на горщик і туалет. Будь-які спроби закінчуються дикими істериками.
На горшок я намагалась привчити ще з 1 рочку, спробувала посадити, він в крик. Забула про це на 2 місяці. Знову спробувала - теж саме.
І іграшки садили, і самі з чоловіком на горщик сідали - все рівно не сів ні на хвилинку. Крик не реальний. І так до 3 років вже дійшло. Пісяє в туалет без проблем. Цілий день ходить без памперса. Але як тільки захоче "А-а" без памперса не сходить. Кожного разу, як вимагає памперс, я пропоную і пояснюю, що треба на туалет, як всі дорослі, але марно. Також пробувала не давати памперс. Казала, що закінчились, нема і все. Садила на туалет, включала мультики, сиділа там з ним. Півхвилинки посидить - злазить, що вже не хоче. Через пару годин знов теж саме. І так і не сходив, поки не наділи памперс.
Почали ходити в садок. Так почалися запори. Бо коли там хоче по великому - терпить. А потім важко. Зараз вже з тим налагодилось, бо попередили вихователів, щоб давали памперс і все.

В кого так було? Коли дитина переборола страх? Можливо ви змогли якось переконати?

Хочу поділитись з Вами нашою перемогою над горшком :hang1: Можливо, комусь стане в пригоді. Вже другий тиждень як мій синочок какає у горщик :18_1_36:
Перепробувавши багато різного, я почала чекати, може синочок сам захоче. В нас є ще донечка, їй 1 рік і 3 місяці, і на горщик ходить без проблем, сидіти може довго. От думала, може старший побачить і захоче спробувати. Кожен раз, як донечка сиділа, я її хвалила і ставила в приклад Сашкові. Але замітила, що на нього це ніяк не діє. Ну от одного дня моєму терпінню прийшов кінець. Все, памперсів нема і не буде! Заховала в шафу, і коли прийшов момент какання, не дала памперс. Садила на горщик і на туалет - ніякого толку. Крик, плач... Ну як завжди. Ходив шукав по всій хаті памперси. Ситуація, яка повторювалась завжди. Щоб якось повпливати на його природній процес, я йому поставила клізму мікролакс, щоб не зміг перетримати, так як завжди. От він так ходив попри горшок, кожен раз як я його садила, він ставав і казав, що вже не хоче. Але клізма робила своє. Перло з нього без його волі. І як тільки трохи припирало, сам біг до горшка, сідав і видавлював з себе чуть чуть. Потім знову ставав, що вже все зробив і я молодець)) Так три рази його гонило до того горшка. Хоч звучить страшно, але реально подіяло. Після того він зрозумів, що нічого страшного в цьому немає, і сам сідає на горщик, коли треба.
Метод, мяко кажучи, не найкращий. Але я дійсно перепробувала вже все, що можна. Але найгірше в тому "каканні в памперс" були запори. Бо зараз літо, майже весь час на вулиці, або в баби в селі. І коли немає памперса, він просто терпів і перетримував. А потім запор...
Тому...ми це зробили))))
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина