Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Целюліт - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Целюліт Як позбавитися? Ваш досвід Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 2

Відправлено 24 November 2012 - 21:10

Перегляд повідомленняturquoise (24 November 2012 - 19:52) писав:

як же тоді бути з немовлятами, у котрих теж спостерігається таке?))
та й виходить, що 98% жінок хворі)
ось тут гарна стаття про целюліт як вигадане захворювання і мільярди, які приносить "зцілення" від нього)

Ну так,целюліт дуже негарно і неестетично виглядає,але я десь прочитала що це через наші жіночі гормони. Тому рано чи пізно він всерівно появиться.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 24 November 2012 - 23:18

негарно і неестетично виглядає він, кои його "підгодовувати" неправильним способом життя. а коли його там трохи і він не помітний аж так - краще просто більше уваги тілу приділяти, вживати багато води, їсти здорову іжу, займатися чимось, масажі час від часу - і буде там все естетично)
а то нема абсурднішого, коли з одного боку цукерки ковтають і сподіваються, що супер дорогі креми їм допоможуть...

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia_M 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 November 2012 - 01:12

Перегляд повідомленняturquoise (24 November 2012 - 23:18) писав:

негарно і неестетично виглядає він, кои його "підгодовувати" неправильним способом життя. а коли його там трохи і він не помітний аж так - краще просто більше уваги тілу приділяти, вживати багато води, їсти здорову іжу, займатися чимось, масажі час від часу - і буде там все естетично)
а то нема абсурднішого, коли з одного боку цукерки ковтають і сподіваються, що супер дорогі креми їм допоможуть...

100%, я згідна. Ворог целюліту - спорт! Кожен день присідати і пити багато води, повітре, і ніякий целюліт вам не страшний.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Леся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2012 - 10:20

Теж підтримую turquoise. Спорт і правильне здорове харчування вирішує майже всі проблеми. Просто цим потрібно займатись не час від часу, а постійно. Я ніколи не купувала креми чи інші засоби. Якщо нема багато часу, - хоча б 30 хвилин фітнесу вдома і результат вже незабаром буде.

Повідомлення відредаговано Леся: 25 November 2012 - 10:21

• Back To Top

Користувач поза мережею   katjaa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2012 - 21:04

До вагітності був трохи. Після родів я схудла і целюліт зник. Щось спеціальне для його зникнення я не робила і нічого такого не їла. :girl_tender: :16snow:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2012 - 18:00

а я користувалася антицилюлітним кремов "Цілитель"-дешево, сердито, ефективно і шкіра просто неймовірна на дотик)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аванта 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 March 2013 - 13:28

Особисто я маю маленький ручний масажер з кульками, що крутяться. Спочатку шкіру на ногах і сідницях розминаю пальцями, а потім масажером, поки шкіра не почервоніє і почне "гріти". Єфект помітний, целюліту практично немає. Думаю, якщо ще користуватися після цього якимось кремом, то ефект збільшиться. Але зараз, коли вагітна розлінилась, і давно вже масажу не роблю, та і поправилась, тому з'явився целюліт. Не дуже хочеться зараз експерементувати, зачекаю народження малечі. Про душ Шарко знаю, що допомагає, бо моя коліжанка ходить 1-2 рази в рік. Думаю, що і я піду. За період вагітності озброїлась багатьма рецептами від целюліту, тепер чекаю, коли прийде час їх використати. Всім рекомендую випробувати все, що нам під силу, головне не лінуватися і результат обов'язково буде!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2015 - 21:38

Розкажу свою історію з целюлітом.
Цієї зими "виліз" він у мене на животі і на стегнах. Це був шок і жах для мене. Та й ще такий, що видно , без стискання, друга стадія його чи що. Ну я маю таки зайву вагу, то думала, що схудну, то він і пройде. Але я ще не схудла як слід, але целюліт пропав. Сам, нічого спеціально не робила, ні масаж ,ні обгортання, нічого. Думаю справа у моєму харчуванні, бо з приходом весни я дуже багато споживаю овочі, ягід і подібне, і так протягом всього сезону. М"ясо майже перестаю їсти на літо, в основному моє харчування - це каші, овочі, кисломолочні продукти.
Тому тим хто бореться з целюлітом моя порада звернути особливу увагу на харчування.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2015 - 11:49

Коли поправилась під час вагітності, то на стегнах замітила трошки целюліту, але пройшло кілька місяців і він кудись пропав собі, той добре)

Повідомлення відредаговано Дженніфер: 20 August 2015 - 11:51

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Annelya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 August 2015 - 18:21

Здорове харчування, спорт - те, що допомогло мені. Від кремів лише тимчасовий ефект, обгортання не допомогали, хоч робив їх спеціаліст, лише час та гроші марно витрачені.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2015 - 18:40

Я на антицелюлітні креми взагалі ніколи ніяких надій не покладала, бо вони не можуть допомогти в цьому питанні. Максимум, що вони можуть - пом"якшити шкіру, як звичайний косметичний крем чи молочко для тіла.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Содда 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 April 2020 - 15:45

Перегляд повідомленняLэnka (23 December 2010 - 11:57) писав:

Як на мене, то самий ефективний спосіб позбавитись целюліту - це антицелюлітний массаж. В минулому році, я робила собі сама по статтям з інтернету, еффект чудовий - на ногах в області стегон у мене була загрубіліа "апельсинова кірка", я за кілька тижнів розбила її до стану мягенької шкіри з підшкірними "піхирцями", потім ще за кілька тижнів шкіра підтягнулась і целюліт треба було шукати))) АЛе не скажу, що він зник на 100 відсотків, проте ноги та сідниці а також шкіра мали значно кращий вигляд. Цього року я пішла на курси масажу, де ми розглядали й антицелюлітний массаж. Скажу одне - в інтернеті не завжди дописують методики проведення таких масажів. Так, наприклад не завжди акцентують увагу на напрямках, з якої частини тіла починати тощо, а все це має велике значення. :child_ 02: купить стол массажный Киев Щодо процедур із медом - так, це досить дієвий метод, але спочатку потрібно підготувати тіло - добренько розігріти, розтерти, щоб збільшити кровоприток, запустити обмінні процеси організму (для цього роблять ручний антицелюлітний массаж), аж потім наносять мед. тут також є свої ньюанси - не потрібно ні в якому разі вдавлювати чи втирати чи вбивати мед в шкіру, адже ви тим самим закупорите відкриті пори тим, що шкіра вам віддасть. Треба аккуратно долонями притискатись до шкіри (створювати такий собі вакуум) і різко відриватись. При змиванні використовують гарячу і холодні воду. Витирають отриману субстанцію з тіла серветками. Спочатку теплу серветку накладають, що серветка всотувала мед, потім холодну... і так 7 змін гарячої з холодною, але не втирайте в тіло, просто аккуратненькозгрібайте наліт і полощіть серветки.)) Щодо меду - то найкращим в цьому випадку є рідкий гречаний, за своїми властивостями він ідеально підходить для нанесення, проникнення та взаємодії з шкірою та підшкірними утвореннями, є найменш алергенним.
Щодо косметичних засобів - то краще за все використовувати натуральні олії (з цитрусових та виноградної кісточки) та ефірні масла. Вони добре проникають та мають термоефект. Всі інші креми/фітнес-спреї/гелі мають у своєму складі ці олії, але в мізерному складі, і доповнюються хімією.
І наостанок - після антицелюлітного масажу з медовими процедурами не радять приймати душ чи ванну.))) :8_2_101:

чудова порада!)

• Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина
Tasia78 світлина

Tasia78  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в кого в 42 зі зниженим овуріальним резервом настала вагітність і як Ви до цього дойшли?

22 Sep 2020 11:08

Показати коментарі (4)

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51