Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кістоз і полікистоз яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кістоз і полікистоз яєчників у кого такий ж діагноз? Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 October 2008 - 12:32

Все почалося 2 роки тому. дуже сильно почало боліти внизу живота. пішла до лікарки, - сказала запалення яєчників, назначила деякі ліки. Але біль не припинялася. пішла до іншої лікарки , - сказала Киста Яєчника і терміново лягати в лікарню! Лягла в лікарню на тиждень. Покололи, напчкали ліками, зробила УЗД , - сказали киста "розсосалася" розійшлася тобто.
Але місячні були не регулярні. Робила УЗД, здавали аналізи - полікистоз, потім тенденція до полікистозу.
я сама не лікар, але трохи читала про це. Я так зрозуміла, що після місячних, на 14 день коли тріскає фолікул і має має виходити яйцеклітина, а коли цей полікистоз - фолікул не тріскає (не вистачає сили, гормону тобто) відповідно не виходить яйцеклітка тоді жінка не може завагітніти...
Хоча читала що жінки проходили лікування і виношували здорових діток!
Зараз за рекомендацією лікарки (кажуть грамотна тьотька )приймаю Діане-35 (3- місяць)

Чи не стикалися Ви з таким... і як лікувалися? чи народжували діток.. самі розумєте, питання дуже хвилює...
My Signature
я вірю в дива
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lipun 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 October 2008 - 13:22

Мені відомо , що полікистоз лікують протизаплідними, в мене він також є. Проте мій лікар не захотіла мені назначати протизаплідні, так як я довго лікувала свої яїчники , щоб вони почали працювати. Після довшого лікування я завагітніла , але на жаль - викидень. Зараз по-новому все починаю. Думки у всіх суперечливі, так як полікистоз є майже у кожної другої жінки, так що все залежить індивідульно від загального стану жінки. І навіть з полікистозом жінки народжують здорових діток.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2008 - 13:54

у моєї подруги був полікистоз, і їй одна дуже "хороша" лікарка сказала, що вона не зможе мати дітей :blink: подруга була в шоці, звичайно... але потім вирішила не зациклюватись на цьому і зненацька.... завагітніла))))))))))))))) її хлопчику вже півроку)))))))))) тому бажаю всім такого ж чуда)))))))))))))))) :unknown:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2008 - 14:27

полікістоз успішно лікується.маяю на прикладі 2 знайомих. але лікування не є короткотривалим і є гормональним.Мої знайомі лікувалися у гол.лікаря пологового на Мечнікова п. Шекети- і зараз уже є мамами діточок.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2008 - 21:44

У мене полікістоз, який я ніколи не лікувала і завагітніла коли один єдиний раз ми не застерігались :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2008 - 08:11

рада, що крім слів лікарів про можливість не мати діток є ваш досвід! порадувала відповіль Sophy! дякую)
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2008 - 08:22

8 років тому мені теж поставили діагноз полікистоз правого яєчника. Лікуватись навіть не думала,бо доньку вже мала,а друга дитина не входила у плани мого чоловіка,а тому й в мої теж. Але зараз моє друге дитинчатко мирно посапує у ліжечку...І ,як і у Sophy,я точно знаю ,що саме відсутність запобіжних засобів і ласка Божа дала мені можливість мати таке чудо :36_3_16:
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2008 - 17:27

У мене після народження донечки десь за 2 роки поставили теж діагноз полікістоз. Не згодилася з лікарем пити протизаплідні, але проблема не минала.
Інша лікар порадила спочатку залікувати ерозію,-- пролікували, теж ніяких зрушень, майже рік приймала дуфастон, який налагоджував місячні і не є протизаплідним. Тільки перестала приймати-- знову затримки, взагалі припинилися місячні. Мені сказали, що дітей не буде (як тільки лікар могла так казати!)

Нарешті знайшла лікаря, яка на всі подібні заявки попередніх колег відповіла, що лише Бог дає дитинку. Вона мені давала гомеопатичні препарати, які стимулюють овуляцію. Дивилася часто на УЗД.
Саме в тому циклі, коли лікар казала вже нічого не вийде, я припинила пити всі таблетки, поїхала на відпочинок, побувала в монастирі у сестер, на природі, я раптом відчула, що вагітна знову.
Малюку вже 7 міс. Вдячна Богу за це щастя, стареньким сестрам, які за мене молилися, чоловіку, який підтримував і вірив разом зі мною.

І вам бажаю вірити, що все буде добре. Хай вас Господь благословить діточками.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілічка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2008 - 13:01

Привіт усім! Хотілося б більше дізнатись про полікістоз яєчників, чи хтось стикався з цією проблемою.
У мене діагноз незначні полікістозні зміни і саме тому я не можу завагітняти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 08 December 2008 - 14:49

така тема вже існує у розділі Здоров"я та краса. я зараз переміщу ваше запитання туди.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2008 - 15:16

Перегляд повідомленняolyalya83 (22.10.2008, 13:54) писав:

у моєї подруги був полікистоз, і їй одна дуже "хороша" лікарка сказала, що вона не зможе мати дітей :ireful: подруга була в шоці, звичайно... але потім вирішила не зациклюватись на цьому і зненацька.... завагітніла))))))))))))))) її хлопчику вже півроку)))))))))) тому бажаю всім такого ж чуда)))))))))))))))) :unknown:

От-от... Так само говорили моїй мамі. Вона чуть з розуму не зійшла. Але нічого, пролікувалася і через 2 роки зявилася я. Ну, а сестра (без лікувань) - аж через 10. Головне, не падайте духом! Жінки з набагато гіршими діагнозами народжували здорових діток. Щасти вам!
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lacky_ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 February 2009 - 01:06

Особисто моя думка, здоров"я жінки лише в її руках. Я вірю в те, що наші вчинки і наші думки матеріалізують навколишній світн навколо нас.
Як ми одружились із чоловіком, в мене різко погіршилось здоров"я, почались проблеми по жіночій темі. Спочатку знайшли папілома вірус, потім почав боліти ні з того ні з сього яєчник - запалення. Лікувалась уколами і ліками. Ще не вилікувався правий як відчуваю, що починається те саме з лівим - двостороннє запалення яєчників. Вирішила, що лікари мене просто залікують, поїхала в Білу церкву до бабці-травниці. Вона просто проводить по тобі рукою і каже де, яких розмірів (камні. пухлини, кісти...) в тебе є, що болить. Сказала, що в мене проблеми з яєчниками, невеликий полікістоз + малопрохідні труби (велика ймовірність, що буде позаматкова вагітність), трохи піску в ппочках і т.д. Їздила до неї місяці 2-3. пила травки і настойку, яку вона сама готує. Потім перестала їздити, оскільки яєчники вже не турбували, а коли не болить, то вже й ніби все гаразд.
Мій двоюрідний брат вміє діагностувати людей і сказав, що поки я внутрішньо не змінюсь, то мінімум рік ще не матиму дітей. Я дуже засмутилась і почала читати Лазарева С.Н. "Диагностика кармы" (в цих книгах пишеться, що жінка може завагітніти тоді, коли в її душі багато любові). Змінила ставлення до людей, почала менше ображатись на чоловіка, на близьких... через 2 місяці завагітніла. Після пологів робила узі - все було гаразд.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   CatLeon 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2009 - 17:06

Мені сьогодні на УЗД також поставили діагноз полікістоз :dance2:

Користувач подумав і додав через 10 хв.:
точніше склерополікістоз. незнаю що робити, зараз шукаю нормального гінеколога.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнка-Пєнка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2009 - 17:32

В мене діагноз полікістоз стояв вже 3 роки. НІчим особливо не лікувалася, але знайшла хорошого гінеколога - Некрасову Олену Андріївну на Батальній. Сама вона проти гормонів, тому лікувала мене пару місяців гомеопатією, часто робила УЗД, щоб . Додам, що навіть лежала тиждень в лікарні, щоб вилікувати фолікулярну кісту. Після поїздки на море, я завагітніла, причому без місячних. :-).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hodr 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2009 - 20:56

Мені, також до вагітності ставили полікістоз - результат синочок. Завагітніла з першого разу. Родила, потім кудись все зникло (по словам лікаря), пройшло півроку і знову полікістоз.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2009 - 21:09

І в мене за висновком УЗД полікістоз. Причому вперше мені сказали, що він починається, ще 7 років назад. Нічого я з тим не робила, якось забула про такий діагноз. Вийшла заміж, народила дитину (завагітніла без проблем, виносила, народила і вигодувала теж), нещодавно знову пішла на УЗД - полікістоз. До лікаря ще не добралася, все збираюсь, але з тієї інформації,яку я знайшла, зрозуміла, що лише за результатами УЗД такий діагноз не ставлять. Потрібно здати ще аналіз кроів на рівень гормонів чи на гормони (точну назву не пам"ятаю), його треба робити в певні дні циклу. Прочитала також, що при полікістозі зазвичай жінка має надмірну вагу, але у мене такого точно немає і ніколи не було..навпаки всі кажуть, що занадто худа.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2009 - 00:09

то я теж до Вас долучусь, окрім інших болячок теж мені ставили полікистоз, завагітніли без гормональних і інших втручань. Так що ніс догори, дівчата з полікістозом, все у Вас буде добре.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 February 2009 - 19:54

У мене полікістоз також був виявлений давно. у 17 років. Тоді мені робили операцію на апендецит і "за компанію" зрізали з яйників і цю гидоту. Мені про це повідомили після операції. Я завагітніла через 3 роки. А от коли вирішила знову народити, то діагноз вторинний полікістоз і лікування 3 роки результату не давали. Руки опускались... :sorry: Аж якось я попала до лікаря і вона оглянувши мене і подивившись на купу зданих мною аналізів порадила лапароскопію. Потім порадила зїздити на море. :good: Я все виконала. Ну і от результат ми очікуємо десь на початку травня. :clapping:
Так що полікістоз - це не смертний вирок. Тепер я це точно знаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ліка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2009 - 10:45

У мене полікістоз чи склерокизтоз поставили років 15 назад. Він буває різних стадій, залежить від гормонального фону. Буває що не може вийти яйцеклітина, буває що взагалі немає овуляції, а комусь і не заважає. Я лікувалася 10 років, зробили 2 операції, перша - лапароскопія, потім стимулювання різними методами десь рік, вагітність, викидень на 6 місяці, через 3 роки друга операція -клиновидна резекція яйників, стимулювання 2 роки з невеликими перервами, таке враження що пройшли всі наявні в світі методи лікування. Вже надії майже не було, але остання стимуляція дала результат, вагітність була дуже важка, постійні болі, тонус, збереження, тяжкі роди, слава Богу є дитинка. За друге навіть мови не було, спайки після операції, непрохідність труб. Тим лікуванням зірвала щидовидку. Знов гормони. Лікарка сказала пролікуєм щитовидку, ще завагітнієш, я тільки посміялася, яка вагітність з моїми яйниками і непрохідністю. Через пів року - сюрприз - вагітна 12 тижнів,і то якби не втратила свідомість ще би тест не робила, все думала від щитовидки мені погано. Було дуже важко, але головне не опускати руки, хоча були моменти хотілося кинути все , надоїло 10 років зациклюватись на одному. Тепер дякуючи Богу, хорошим лікарям і вірі в себе тішимося двома синочками. І ще - я дуже вдячна чоловіку, він на протязі свіх тих тяжких років підтримував і мене і віру в себе, ні на мить не виникало в нього сумніву, що все получиться.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nasjka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2009 - 11:00

Перегляд повідомленняліка (17.3.2009, 10:45) писав:

У мене полікістоз чи склерокизтоз поставили років 15 назад. Він буває різних стадій, залежить від гормонального фону. Буває що не може вийти яйцеклітина, буває що взагалі немає овуляції, а комусь і не заважає. Я лікувалася 10 років, зробили 2 операції, перша - лапароскопія, потім стимулювання різними методами десь рік, вагітність, викидень на 6 місяці, через 3 роки друга операція -клиновидна резекція яйників, стимулювання 2 роки з невеликими перервами, таке враження що пройшли всі наявні в світі методи лікування. Вже надії майже не було, але остання стимуляція дала результат, вагітність була дуже важка, постійні болі, тонус, збереження, тяжкі роди, слава Богу є дитинка. За друге навіть мови не було, спайки після операції, непрохідність труб. Тим лікуванням зірвала щидовидку. Знов гормони. Лікарка сказала пролікуєм щитовидку, ще завагітнієш, я тільки посміялася, яка вагітність з моїми яйниками і непрохідністю. Через пів року - сюрприз - вагітна 12 тижнів,і то якби не втратила свідомість ще би тест не робила, все думала від щитовидки мені погано. Було дуже важко, але головне не опускати руки, хоча були моменти хотілося кинути все , надоїло 10 років зациклюватись на одному. Тепер дякуючи Богу, хорошим лікарям і вірі в себе тішимося двома синочками. І ще - я дуже вдячна чоловіку, він на протязі свіх тих тяжких років підтримував і мене і віру в себе, ні на мить не виникало в нього сумніву, що все получиться.

Я в захваті!!!!!!!!!! Я Вас вітаю!!!!!!!!!!!!!! Ви тепер для нас справжній взірець, з якого ми всі будемо брати приклад!!!!!!!!!!!
Мені завжди ставлять ознаки помірного склерополікістозу............. завагітніла сама, але вагітність завмерла. Зараз планую знову вагітніти. Надіюсь більше на Бога, ніж на лікарів!!! Удачі всім нам!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн