Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Декоративні кролики - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Декоративні кролики Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 May 2009 - 11:56

Перегляд повідомленняalusik (22.5.2009, 12:32) писав:

Хочемо купити маленького декоративного ( карлікового) кроліка ! Може хтось продає, Львів? І ще клітку велику для нього десь 50*50.

Мій один знайомий хотів дитині купити. Але розумів, що доглядати за ним буде сам оскільки дітям це все швидко набридає. Тому домовився із моїм братом, щоб той дав йому звичайного на 1-2 місяці, а як той підросте і дитині надоїсть, то вони його віддадуть. Поки що не розповідав як там кролик.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 12:17

alusik, кролики досить вонючі.Подумай чи точно хочеш тримати маленьку вонючку в квартирі :)

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 12:26

Рижуля, в мене в подружки є таке маленьке руденьке чудо....але він не воняє :good: може просто якщо не прибирати за ним то тоді точно буде :lol:

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 12:30

Щаслива зірочка, я також колись до подружки зайшла в гості і побачила такого маленького лахматьона.Хотіла його на ручках потримати,а воно таке...фее.
Може й справді вона не слідкувала за його гігієною :D

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 12:34

Перегляд повідомленняРижуля (22.5.2009, 13:30) писав:

Щаслива зірочка, я також колись до подружки зайшла в гості і побачила такого маленького лахматьона.Хотіла його на ручках потримати,а воно таке...фее.
Може й справді вона не слідкувала за його гігієною :D

відбила в тебе всю охоту :D , клітку їм частенько треба чистити....

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 12:46

от і я такої самої думки : Що треба за ним просто доглядати,і частіше прибирати і не буде запаху,так само як і за любою твариною !!!!! В нас був хомяк дуже пухнастий то він не ваняв,а от в знайомих постійно запах від клітки був недобрий. Так що як доглядати то все буде ОК !!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 May 2009 - 13:12

Рижуля, , це ж ДЕКОРАТИВНИЙ кролик!!!! вони спеціально для квартир вирощені. Він просто не може тааак воняти! а ті господарі, хай краще прибирають! бо всі живі істоти пісяють і какають і потребують людської опіки!
alusik, та піди на Краківський, там тих кроликів - до кольору до вибору. з більшою шерстю, з меншою, різні розміра......вибирай!
до речі, їх мона випускати, щоб просто бігали-ходили по хаті, АЛЕ - вонистрашно гризуть провода!!!! В знайомих є, то там капець повний......
спершу, ніж брати на себе таку відповідальність, потрібно прочитати, поцікавитись про те створіння, бо ми ж відповідаємо за тих,кого приручили! я б теж таке чудо хотіла....але в наш кішка((((((

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 13:20

Ми добре подумали ! В нас дві кімнати вільні наразі,те що одна так і залишиться вільною то 100 % - дротів там немає ! Прибирати є кому ! В мене є ще старша донька -14 років ! То ж все зважено,та і живність ми любимо всі !

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 13:49

за такими звірятками треба добре дивитись,, але і то не факт що довго проживе. Бізнес на вирощуванні кроликів,шиншил, морських свинок заключається в тому, що вони довго не живуть і батьки знову йдуть на базар і купують дітям нове звірятко.
Кроликам треба робти прививки.
У мене колись 2 свинки і кролик померли. Кролика ми з чоловіком ховали з плачем. Він нам був як дитина.
Хоч після народження доні я '''остила'' до таких тварин. Вони мені зараз байдужі.

Кролики є на Краківському і дешевші ніж в зоомагазинах.
Вони зовсім не смердять,просто треба тирсу часто міняти.
А гризуть вони всі дроти і пальці гризти також полюбляють.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olgastyle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 14:00

Дівчатка, а до яких розмірів вони доростають?

My Signature
Спойлер

Тіло – багаж, який несеш усе життя. Чим він важчий, тим коротша подорож.
Арнольд Глазгоу

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 May 2009 - 14:06

olgastyle, вони є різні. Одні зовсім масіки, а інші таки трохи величенькі. вони мають купу порід

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyusha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 14:08

В мене кролик живе вже 1.5 року. Дуже її любимо, хоча спочатку гризла нам шпалери. але зараз вроді перестала. Випускаєм бігати по квартирі, але під наглядом. Клітку треба прибирати 2 рази в день - зранку після ночі і ввечері. Літом гуляє в нас цілий день по балкону, коли їдемо на дачу то беремо з собою. Купили їй поводок, такий як для котів,і вона собі гуля в травичці, але треба пильнувати, бо один раз перегризла поводок :D :D :D

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2009 - 14:09

hrystyna, дякую, треба буде шукати найменшого, бо ми вже готові на звірятко.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Tanyusha, класно. Хочу хочу хочу

My Signature
Спойлер

Арнольд Глазгоу

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2009 - 22:03

Рижуля, В нас є крілик і він зовсім не смердить... Можливо твоя подруга мала самця, я читала, що вони трохи мають запах, на відміну від самочок.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Tanyusha, І в нас є повідочок, але Мося щось не дуже його полюбляє... А ви самі нігті їй стрижете? Бо ми водимо на манікюр у вет аптеку...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маркіза Каприза 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2009 - 14:48

бачу,давно не говорили про маленьких домашніх улюбленців :good:
в кількох словах про мого "декоратива"... Подарували на весілля двох ( я назвала Тутті-Фрутті), вижив один. Думали, що дівчинка, виявилось-хлопчик. Дівчинку нам вже кволу підсунули. Як я ридала... Так от, той кролик мав бути міні. :good: :shok: Порода-висловухий ангорський баран. Зараз йому 2 з половиною роки і він, напевне, не відрізняється по розмірам від середнього кроля:)) :shok: :nea: Але як таке не любити. Цей Тутті-ціле повнометражне кіно:). :help: :good: По догляду за кроликами з власного досвіду:
-не купуйте довгошерстих ангорських. якщо не вмієте стригти вівці, якщо немає тримера для бриття, чи не плануєте вичісувати дуже часто( ну дуже). До того ж, пухнастий кролик ( звичайно, вони гарніші) постійно гризе собі вузлики на шубі, робить такі котюхи, що... :wacko: До всього прекрасного, кролик не дасть себе перевернути на спину, взяти за задні лапи, чи підняти, що підстригти. В нас ціла епопея з тим процесом. ЩЕ- купати в воді кролика заборонено :yahoo: , запах є, це факт..Існують сухі шампуні щоб їх чистити і шкребки щоб чесати. Я то свого у мисці купала пару разів, але все було в мене на одязі та голові: наливала воду так ( майже холодну, без всяких мил-гелів ( то категоречно-ні), щоб кролик лапами попав у ту воду, клала його туди, а воно,навіжене, вискакувало і давало драпака :lol: :lol: :lol: То хоч лапи були чисті. Експеримент повторювати не раджу. Не можна використовувати будь-які ми.чі хім засоби ( і косметичні серветки)-може подохнути. А так-кролик Дуже чистоплотна тваринка-він весь день себе чистить, вушка передніми лапками миє, стоячи на задніх :lol: :wub: , витягує задні лапи вперед як балерина, і чиститься...Кігті кроликам не стрижуть. Вони їх затуплюють самі з часом. То не декоративна собачка.
-кролика треба вакцинувати, обов'язково. Про це є у посібниках.
-кролик-гризун. В мене-цілий грізля. Нічого не хоче перекусити, крім проводів. Збитків поробив Нормально,хоч як ті проводи не заникували вище.. В нас він вискакував на диван, потім перелізав на стіл, і там-Фієста :unknw: :blush: :wacko: :lol: !Два підзарядних до тел, шнури до компа, і шнурки у дорогих туфлях-жертви ( нас в полі зору не було 20 сек) Давайте кролику картонки чи палички гризти. Наш то бешкетує, він тулупає, що не можна, а його як тягне...Вигулювати треба тільки ідучи " по його слідам", і не "втрачати з виду". пальці не гризе, на людей не кидається ( скоріше, сам втікає, то ж зайчик:).Наш не реагує на шуми, тому що влітку на балконі тусується. На прогулянку на повідку брати проблематично, бо є безпритульні собаки, які можуть тому кролику інфаркт зробити... Можна вивозити на природу, і там на повідок, але він стає просто шалений, як бачить траву. :sorry: :lol: ( багато чого з тієї трави кролику-НІЗЗЯ)І поїздки не дуже добре на таку малу тварину впливають.
-відходи кролика -смердять( їхня урина), то факт, треба постійноно ( 3 рази в день) прибирати за ними. Наш живе на балконі, так ми вирішили це питання, плюс постійна стрижка, щоб сам не засмердівся. Тирсу під туалет не треба сипати, можна тільки під сітку лотка-туалету, бо кролик любить погребти, і вся та тирса буде :good: навколо...Кролика можна залишити в клітці на добу-дві з кормом і водою, кінця світу не буде:))
- Кролику треба простір, щоб стрибав ( наш цілі трюки виробляє і в хованки грається). Дресируванню піддаються і до туалету теж, на ім'я реагують-ми над цим працювали:))) :help:
-постійно має бути вода в поїлці та сухий корм для гризіння, трохи сіна в клітці, і, при можливості, якась коробка ( він її гризе і ховається за нею), або стрибає з неї і до неї.. В мого одне вухо стає догори, як у перо у індіанця-такий розбишака-хлопчисько :lol: :lol:
- дуже кумедне створіння, стоїть на задніх лапках, передні звісить, і просить петрушки чи ще якоїсь зелені- кіт зі Шреку відпочиває. Самий кращий антидепресант. А коли гладиш його, а він сопить, як їжачок і тикає своїм мокрим носом в руку чи коліно-серце добріє. І в реальності побачила, що кролики-розумні і розуміючі тваринки, що дуже тонко відчувають людину, погоду. Вони тисячократно відплачують за догляд та любов, тільки їх треба тому навчити. І мати відповідальність: воно не тільки гарне і веселе, за ним треба доглядати. По-серйозному.
отаке наше чудо-Тутті ( тут він у балетній пачці, бо був ще "дівчинкою": :yahoo: :lol: :lol:
Зображення
Зображення
якщо є питання-велком..

My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2009 - 14:55

Маркіза Каприза, такий класнючий, просто лапочка

My Signature
Спойлер

Арнольд Глазгоу

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lile4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 September 2009 - 15:59

Маркіза Каприза, --яке ж воно миле і кумедне!!! Я теж завжди хотіла таке чудо маленьке--треба напевне занятись цим питанням!!!

My Signature
[spoiler]Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RedCat 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 September 2009 - 14:15

смотрю, не одна я загорелась покупкой такого чуда! Хооооочуууу! муж настроен скептически....А клетка большая надо? может кто сайт занет хороший по их разведению? а то не нашла ничего путнего...про прививки ихние нигде не нашла... :shok:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Маркіза Каприза 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2009 - 15:42

Перегляд повідомленняRedCat (12.9.2009, 14:15) писав:

смотрю, не одна я загорелась покупкой такого чуда! Хооооочуууу! муж настроен скептически....А клетка большая надо? может кто сайт занет хороший по их разведению? а то не нашла ничего путнего...про прививки ихние нигде не нашла... :shok:

клітку для :shok: потрібно брати якнайбільшу, з піддоном пластиковим та верхом з металевої сітки-прутиків, щоб по бокам були фіксатори-знімати верх.І дверці-на фіксаторі. таку клітку зручно мити. По висоті вона має бути також зручна, щоб кролик ( а він, коли у гарному здоров'ї, -стає на задні лапки у весь ріст), зміг вільно себе почувати. :shok:
щодо сайтів- вони є точно, треба гуглити. Я купувала книжки по догляду за декоративним кроликом, там більш інформативно.
Вакцинувати треба з 1-2міс, від такої кролячої хвороби, при якій вушка і носик можуть засоплитись-загнити- і тваринка може подохнути. Треба дивитись назву у книжці. Взагалі-3-4 зчеплення має бути. Ветеринар запропонує паспорт вакцинації зробити. кщо ви будете постійно до нього їздити, то варто.
зелену та свіжу траву молодому кролику не давайте. З півроку можна давати кріп-петрушку привялену, суховату, кусочки моркви, яблука. Мийте все і витирайте серветкою. Старшому- від 1.5р-можна давати "гратись" цілим яблучком чи морквою з "косичкою", дуже любить капусту ( тільки трошки), з огірком-обережніше, буряк свіжий -маленький кусочок. Ще раз нагадую- до 8-12 міс бажано не закормлювати свіжими овочами. Багато має пити. продаються спец.поїлки, що вішаються у клітку, мисочка з водою-цей номер не пройде, кролик перекине. має їсти зернові ( продається спецкорм), трошки вівсянки, сіно ( сіно під попку також стелять, але він то не буде їсти), у клітці-спеціальна кормушка на стінці є- туди треба трошки сіна класти. Не сипте тирсу, це не кіт. :yahoo: Можете покласти на дно клітки газету, або папір. Ще є туалети кутові, зацепіть у клітці, кролик як на горщик сам буде ходити.
-ще.Клітку накрийте старим рушником, щоб звисали кінці до піддона, окрім передньої стінки-кролик не любить відчувати себе як у акваріумі :shok: , йому треба деколи заховатися...
Є ще приколи свої, але то, як купите кролика, скажу, чого він так робить:)))

My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2009 - 21:43

Вуха це щось..... :bad: ... не говорячи про його всього.......

My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн