Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дитина почала заїкатися - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дитина почала заїкатися Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Tanyushka=) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 27 December 2013 - 12:13

Ми цього року також зіткнулися з цією проблемою.У малого були закрепи і він боявся какати,ітак був наляканий свічками,а то зробила йому клізму(так бідний плакав),а на другий день зранку(8 березня) почав заїкатися.Не знаю,чи це було пов'язане зі стресом,коли робила клізму,чи ні,але тоді в нього дійсно був тяжкий період з тим каканням,постійні плачі,крики=(Так от,він заїкався періодично,два тижні погано говорив,два добре,і я замітила,що це зовсім не було пов'язано зі стресовими ситуаціями.Ми вирішили трошки почекати,ні до кого не звертатись,бо лікарів він дуже боявся .Потім період,коли він не заїкався збільшувався.Коли він почав більш-менш нормально какати,то майже перестав заїкатися.Останній раз заїкався в вересні,тьху-тьху.А протягом двох тижнів замічаю,що інколи протяжно говорить перший склад,наприклад "доообре",але це дуже рідко.Сподіваюсь і це пройде!

• Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 1

Відправлено 03 January 2015 - 12:53

В нас малий почав затинатися після хвороби (високої температури) + лікарка приходила додому і оглядала його, а він боїться її просто страшенно!!! Затинався сильно, були в священика та невролога, останній призначив розчин брому з валер"янкою на 2 тижні. Через 2 тижні стало легше, потім ми пішли здавати кров з пальця - він там добряче викричався і перестав затинатися остаточно. Через деякий час знову викликала дільничу лікарку додому (вже не до нього) - після її відвідин знову почав затинатися. Пішли ми стригтися - знову викричався і перейшло :) Мабуть на мою дитину діє така от "стресотерапія" :)))

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AНВ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 May 2019 - 15:54

Перегляд повідомленняІнес (16 February 2011 - 13:35) писав:

В мене так в кума було - намучились і дитину намучили страшенно з тими лікарями. Де тільки не возили у УЗІ серці, мозгу, і всієї голови - ніхто не міг зрозуміти чого так став говорити. Потім завезли до однієї бабусі 3 рази возили. Казав, що вона йому нічого не робила, тільки своїми словами без всяких молитв молилася за нього. І все пройшло. Вже зараз йому 5 рочків гарно говорить. Я не знаю як це пояснити, може людина має якийсь такий дар.

Доброго дня! На форумі прочитала, що Ви розповідали, що знаєте якусь бабусю, що може вилікувати дитину від заікання. Я Вас дуже прошу - дайте її контактні дані. Дуже Вам дякую.

Перегляд повідомленняMyrra (16 February 2011 - 18:47) писав:

в нас теж схожа ситуація, малий в 2,9 почав заїкатись (налякався церковного звона), потім пройшло само, а десь цієї осені почав сильно заїкатись і прикривати ротик рукою. Ми возили його до монаха-ясновидця він молився над ним каже це пройде, і в майбутньому він не баче щоб той заїкався.
Медики приписали заспоїливий чайок з меліси і спробувати йому не заперечувати деякий час , щоб він не нервувався. Зараз він вже менше заїкається, коли сам граєтся то взагалі не заїкаєтся.
Надіюсь це повністю пройде.

Доброго дня! Дайте будь-ласка контактні дані цього монаха. Дякую.

Перегляд повідомленняbutterfly (16 February 2011 - 21:43) писав:

розкажу Вам свою історію.
коли була мала(ходила в садочок), впала зі сходів , дуже налякалась і почала заікатись... чого мама тільки не пробувала робити!!!
та нам в поліклініці порадили поїхати до бабки, бо нічого інакшого не поможе*. Їздили до бабки 2 рази (через деякий час), і справді - ПОМОГЛО! )
а то хто зна, що було б зараз... так напевне і заікалась би (

Доброго дня! Дайте будь-ласка контактні дані цієї бабки.Дякую.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 May 2019 - 08:08

...спробуйте звернутися до невролога та най вам призначить курс БАК, тобто біоакустичної корекціїї. це безпечно, не потребує прийому ліків, це методика коли дитинка у навушниках посидить "слухаючи" свій мозок та музику.
така методика застосовуються провідними клініками для лікування заїкання. енурезів, порушень сну у дітей, сдуг, тощо..
Ми таке проходили(в одого з дітей гіперактивність) коли буди на курсі лікування у Києві, у центрі стимулювання мозку. Про БАК методику-можна почитати у інтернтеті, є багато іінформаціїї.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Tynchuk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 May 2022 - 17:43

Доброго дня! Десь від 3,5 років боримося з затинанням. Зараз сину 7.5. Рік ходить на сопілку. З вересня вчитель каже брати трубу. Може хтось знає, чи підходить труба при затинанні? Він у нас тривожний, коли хвилюється, то більше затинається. Було по різному, то менше, то більше.

Ще додам, що у нього була дизартрія. Зараз вже говорить всі звуки.

Перегляд повідомленняРегіна177 (24 May 2019 - 08:08) писав:

...спробуйте звернутися до невролога та най вам призначить курс БАК, тобто біоакустичної корекціїї. це безпечно, не потребує прийому ліків, це методика коли дитинка у навушниках посидить "слухаючи" свій мозок та музику.
така методика застосовуються провідними клініками для лікування заїкання. енурезів, порушень сну у дітей, сдуг, тощо..
Ми таке проходили(в одого з дітей гіперактивність) коли буди на курсі лікування у Києві, у центрі стимулювання мозку. Про БАК методику-можна почитати у інтернтеті, є багато іінформаціїї.

Вам допомогло? Які зміни були у дитини?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама трьох малят світлина

Мама трьох малят  Дівчата, порадьте дитячого невролога та епілептолога у Львові. Дитина має СУДОМИ ВВР головного мозку, лісенцефалія

07 Jun 2022 18:27

Показати коментарі (2)

Ліза Маркович світлина

Ліза Маркович  Напишіть, будь ласка, хто має контакти хорошого дитячого ендокринолога у Львові, який вилікує у дитини(хлопчика) крипторхізм?

25 Feb 2022 17:15

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ДІвчатка, старожили, а загляньте но в щоденники. Маю для вас шалені новини. Цьом!

31 Jan 2022 22:20

Показати коментарі (3)

Foreve світлина

Foreve  Доброго дня. Місяць після кс. Виділення закінчились через три тижні. Спробували статевий акт, рано помастилася кров, ниє живіт. У кого було? Що робили?

17 Dec 2021 15:48

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266 ; https://www.instagram.com/stories/hnatiuk_ivan/2723371720714020239/?utm_medium=share_sheet

07 Dec 2021 18:16

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 29 June 22 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн