Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кесарів розтин: за і проти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кесарів розтин: за і проти всі за і проти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 October 2007 - 13:28

Цікаво, що ви думаєте про це.
Звичайно, скільки людей, стільки й думок. В мене показано плановий кесарів розтин, звичайно, хвилююсь, хотілося б дізнатися ваші думки з цього приводу. Хвилююсь, що наркоз може зашкодити дитині, хоча знаю, що там мінімальні дози, та все ж хотілося б відразу побачити дитинку...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 14:19

Якщо є показання, то що ж тут робити. Зараз вже використовують спинальну анестезію з нею ви одразу зможете побачити дитину. Звичайно наркоз це неприємно, але багато гарних діток народилося і ростуть здорові та гарні, так що і у вас все буде гаразд.
З порад про які я читала. То радять щоб почалися перейми а потім вже робити кесарів розтин.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 14:26

Перегляд повідомленняЯблучко (25.10.2007, 15:19) писав:

Якщо є показання, то що ж тут робити. Зараз вже використовують спинальну анестезію з нею ви одразу зможете побачити дитину. Звичайно наркоз це неприємно, але багато гарних діток народилося і ростуть здорові та гарні, так що і у вас все буде гаразд.
З порад про які я читала. То радять щоб почалися перейми а потім вже робити кесарів розтин.

Спасибі за відповідь. А вибору дійсно нема, так що будемо думати тільки про хороше :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 16:00

Перегляд повідомленняЮлія (25.10.2007, 14:28) писав:

Звичайно, скільки людей, стільки й думок. В мене показано плановий кесарів розтин, звичайно, хвилююсь, хотілося б дізнатися ваші думки з цього приводу. Хвилююсь, що наркоз може зашкодити дитині, хоча знаю, що там мінімальні дози, та все ж хотілося б відразу побачити дитинку...

взагалі, я завжди негативно ставилася до кесаревого розтину. Думала, що природній шлях - найкращий. Та й ускладнень менше. Після кесаревого ти ніколи не зможеш народити звичайним способом. Кожного разу знову прийдеться робити кесарів. Крім того, рана довго заживає.
Але в тебе немає вибору...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 16:04

Перегляд повідомленняAntic (25.10.2007, 17:00) писав:

взагалі, я завжди негативно ставилася до кесаревого розтину. Думала, що природній шлях - найкращий. Та й ускладнень менше. Після кесаревого ти ніколи не зможеш народити звичайним способом. Кожного разу знову прийдеться робити кесарів. Крім того, рана довго заживає.
Але в тебе немає вибору...

Чому не зможу природньо народити? Зможу... але не дозволять. Я й сама негативно до цього відношусь... та нічого вже не зробиш. :(
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 16:08

Перегляд повідомленняЮлія (25.10.2007, 17:04) писав:

Чому не зможу природньо народити? Зможу... але не дозволять. Я й сама негативно до цього відношусь... та нічого вже не зробиш. :(

НЕ засмучуйся, більшість жінок нормально переносить кесарів розтин! думаю, і в тебе все буде добре!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2007 - 16:10

Перегляд повідомленняAntic (25.10.2007, 17:08) писав:

НЕ засмучуйся, більшість жінок нормально переносить кесарів розтин! думаю, і в тебе все буде добре!

Спасибі... сподіваюсь :3_3_21:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 October 2007 - 12:55

Перегляд повідомленняЮлія (25.10.2007, 15:28) писав:

Звичайно, природні пологи - це краще для жіночого організму, але в кесаревому прозтині я не бачу нічого страшного.
Нещодавно була у подруги, якій місяць назад зробили розтин і все у неї чудово, здоровий гарненький хлопчик :3_3_21: , і вона себе почуває добре.
Також є ще плюс - це те, що ти будеж знати коли ти народжуватимеш, не будеш відчувати потуг та й розриви тобі не загрожуватимуть. А то я зараз кожен день прислухаюся (дитятко вже опускається) і чесно признаюся, що боюсь, боюсь чи зможу народити, бо я зараз така безсила.
Все буде добре!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2007 - 16:31

Перегляд повідомленняМаша (26.10.2007, 13:55) писав:

Звичайно, природні пологи - це краще для жіночого організму, але в кесаревому прозтині я не бачу нічого страшного.
Нещодавно була у подруги, якій місяць назад зробили розтин і все у неї чудово, здоровий гарненький хлопчик :3_3_21: , і вона себе почуває добре.
Також є ще плюс - це те, що ти будеж знати коли ти народжуватимеш, не будеш відчувати потуг та й розриви тобі не загрожуватимуть. А то я зараз кожен день прислухаюся (дитятко вже опускається) і чесно признаюся, що боюсь, боюсь чи зможу народити, бо я зараз така безсила.
Все буде добре!

Спасибі.
І нічого не бійся, те що ти зараз безсила, не означає, що так буде на пологах. Не ми перші - і не ми останні, так що якось воно буде. От якби тільки можна було не хвилюватися. А що вже буде, як малятко народиться, мабуть, це така наша "робота" - постійно хвилюватися за дитину.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2007 - 18:48

Юленько! У мене був КР, якщо є запитання, то відповім. Заспокою тебе із задоволенням. :)
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2007 - 18:59

Перегляд повідомленняLara! (26.10.2007, 19:48) писав:

Юленько! У мене був КР, якщо є запитання, то відповім. Заспокою тебе із задоволенням. :)

О. Тоді в мене до тебе купа питань
1. Чи не шкодить наркоз дитині?
2. Коли дозволяють годувати дитину груддю?
3. Коли тобі приносять дитину і залишають з тобою?
4. Як довго заживають шрами?
5. Чи можна бачити дитину відразу після операції (ще до того, як тобі зашивають шви)?
6. На який день ти можеш вільно пересуватися і чи можна піднімати дитину?
7. Коли можна після того приймати душ? І як довго відходиш від наркозу?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2007 - 20:47

1. Ну по-перше, якщо КР плановий, то може тобі зможуть робити операцію під епідуральною анестезією (ЕА). Тоді вплив мінімальний. Проте мені робили КР екстренно, ні про яку епідуралку мова вже не йшла і робили під загальним. Звичайно, це не дуже добре, проте власне від наркозу ніяких пробоем у Юльки не було.
2. Мене прооперували о 00.30, до тями я прийла десь о 2 ранку, повністю прокинулась о 4-ій, донечку побачила о 6-ій, перший раз годувала о 10-ій. Проте, якщо буде ЕА, то і дитинку відразу побачиш, і навіть зможеш відразу прикласти до грудей.
3. Приносили вже весь перший день на годування, а повністю залишили зі мною через 1,5 доби. Скажу відразу, було неймовірно важко. Медсестри дитячі у нас у пологовому не найдобріші люди, я була виснажена, а про допомогу не було кого попросити. Мені просто віддали дитину і забули про нас, а ходити я ще добре не могла. Молока не було, сказали дитину прикладати до грудей якнайчастіше, я і прикладала, 8 годин доряду, сидячи, дивуюсь зараз як свідомість не втратила, потім прийшла моя лікар і наробила трохи шороху.
4. З шрамом особисто у мене проблеми були ще 1.5 місяці, в одному місці шов не заживав, але це швидше виняток, як правило вже за 2 тижні за нього забувають. Ще з рік я відчувала тягучі болі під час зміни погоди. Зараз все в повному порядку, шов косметичний і його не видно. Хоча особисто я все ще відчуваю незручності. Все життя борюсь з зайвою вагою. так от після КР м'язи над швом не пыдкачуються, роблю вправи для пресу, а результату - нуль. Але це вже моъ власны особливосты. Як правило все в повному порядку зы швом.
5. выдповыдь у п.2
6. Пересуватись я почала через 10 годин після операції. десь через добу робила це вже зовсім вільно, тоді ж і дитину почала підіймати. Хоча не радять, але виходу не було....
7. Душ я приймала, коли повернулася додому і трохи зажив шов, на 7 добу. Але це тому, що в душ (єдиний на відділення) мене не можна було б загнати і під палицею. Я й не цікавилась у лікаря, чи можна, коли побачила умови. Питала, коли виписувалась, дозволили.

Юленько, якщо КР плановий, попроси, щоб не різали, поки не почнуться перейми. Хай дитинка буде готова. А то є у наших лікарів звичка різати, коли у них зміна, або їм так випадає.
По-друге, і це важливо, порадься з педіатром, тобі проколять курс антибіотиків після операції. Вони з молозивом попадуть у кишківник дитинки і можуть знищити корисну але і без того слабеньку мікрофлору дитинки, можеш потім довго лікувати дисбактеріоз. Тому зразу став питання про доцільність пребіотиків з першого дня, змащуватимеш груди перед годуванням, і даватимеш дитинці і так. Я давала "Симбітер", прекрасний препарат. Але ти проконсультуйся.
По-третє, купи післяопераційний бандаж. Тоді вставати буде НАБАГАТО легше, він триматиме м'язи і шов буде менш болючим.
My Signature
Мій смачний сайт

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2007 - 10:37

Цитата

Юленько, якщо КР плановий, попроси, щоб не різали, поки не почнуться перейми. Хай дитинка буде готова. А то є у наших лікарів звичка різати, коли у них зміна, або їм так випадає.
По-друге, і це важливо, порадься з педіатром, тобі проколять курс антибіотиків після операції. Вони з молозивом попадуть у кишківник дитинки і можуть знищити корисну але і без того слабеньку мікрофлору дитинки, можеш потім довго лікувати дисбактеріоз. Тому зразу став питання про доцільність пребіотиків з першого дня, змащуватимеш груди перед годуванням, і даватимеш дитинці і так. Я давала "Симбітер", прекрасний препарат. Але ти проконсультуйся.
По-третє, купи післяопераційний бандаж. Тоді вставати буде НАБАГАТО легше, він триматиме м'язи і шов буде менш болючим.

Спасибі, заспокоїла. Тепер вже майже і не страшно. А стосовно антибіотиків не зрозуміла (чи треба їх колоти чи ні, бо я проти всяких там уколів, я і так потерплю, але якщо треба, то де дінешся). Чи можна, щоб ніякою хімією мене не накачували, бо не хочу, щоб це дитині потрапляло в організм? :(
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2007 - 12:54

Перегляд повідомленняЮлія (27.10.2007, 11:37) писав:

Спасибі, заспокоїла. Тепер вже майже і не страшно. А стосовно антибіотиків не зрозуміла (чи треба їх колоти чи ні, бо я проти всяких там уколів, я і так потерплю, але якщо треба, то де дінешся). Чи можна, щоб ніякою хімією мене не накачували, бо не хочу, щоб це дитині потрапляло в організм?

Антибіотики проколять обов'язково, тому й кажу, що дитины призначать бакпрепарати. Від них не відмовляйся у жодному разі, треба відразу допомогти дитинці сформувати корисну мікрофлору, а то потім будеш довго лікувати всілякі дисбактеріози і т.п.
My Signature
Мій смачний сайт

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2007 - 12:56

Скажу тобі на заспокоєння ще одне, перконана, що з 2-ою дитиною почуватимусь набагато впевненіше... і страху не маю взагалі....)))))
My Signature
Мій смачний сайт

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2007 - 16:20

Перегляд повідомленняLara! (27.10.2007, 13:54) писав:

Антибіотики проколять обов'язково, тому й кажу, що дитины призначать бакпрепарати. Від них не відмовляйся у жодному разі, треба відразу допомогти дитинці сформувати корисну мікрофлору, а то потім будеш довго лікувати всілякі дисбактеріози і т.п.

Дякую за інформацію. Матиму на увазі і відразу це скажу лікарю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buba 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 October 2007 - 22:08

Перегляд повідомленняLara! (27.10.2007, 13:54) писав:

У наших знайомих зараз схожа ситуація і вони кажуть що є сенс подумати про
1. поки антибіотики даватимуть часто не рекомендують годувати з грудей (тобто чим і як годувати немовля)
2. як наслідок цього треба зважити чи треба молоковідсмоктувач чи ще щось щоб поки воно не їсть все було
гаразд
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2007 - 23:16

1. Думаю, що варто їм з лікарем порадитись і поки суміш дати, якщо їм рекомендують поки не годувати. Суміш рекомендують давати з ложечки, скажу відразу, це кошмар. Немовля, котрому 1-2 дні з ложеки годувати... Проте у Авент пляшечки і соски виготовлені аналогічно до форми жіночої груді і соска. Ними я змішано годувала доньку 2.5 місяців... І вона не відказувалась ні від грудей, ні від пляшечки...
2. Якщо буде годувати штучно, то молоковідсмоктувач обов'язково. Не буде відсмоктувати, по-перше не стимулюватиме прибуток молока, а по-друге, коли молоко прийде, то без сціжування груди скам'яніють...
My Signature
Мій смачний сайт

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 October 2007 - 13:22

Перегляд повідомленняLara! (28.10.2007, 23:16) писав:

1. Думаю, що варто їм з лікарем порадитись і поки суміш дати, якщо їм рекомендують поки не годувати. Суміш рекомендують давати з ложечки, скажу відразу, це кошмар. Немовля, котрому 1-2 дні з ложеки годувати... Проте у Авент пляшечки і соски виготовлені аналогічно до форми жіночої груді і соска. Ними я змішано годувала доньку 2.5 місяців... І вона не відказувалась ні від грудей, ні від пляшечки...
2. Якщо буде годувати штучно, то молоковідсмоктувач обов'язково. Не буде відсмоктувати, по-перше не стимулюватиме прибуток молока, а по-друге, коли молоко прийде, то без сціжування груди скам'яніють...

Люди, невже не можна якось обійтись без цього всього? Я не хочу ніяких сумішей, невже не можна груддю годувати?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 October 2007 - 13:31

Перегляд повідомленняЮлія (29.10.2007, 13:22) писав:

Люди, невже не можна якось обійтись без цього всього? Я не хочу ніяких сумішей, невже не можна груддю годувати?

Я годувала... точніше годувала змішано... але в той час лише груддю, і мені лікарі не радили не прикладати дитину, навпаки, прикладала я дуже часто, щоб стимулювати прихід молока... Але, як уже писала, давала пребіотики....
My Signature
Мій смачний сайт

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )