Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чим зайняти школярів на канікулах? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чим зайняти школярів на канікулах? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 0

Відправлено 21 October 2019 - 10:50

Скоро осінні канікули...
Чим зайняти наших учнів, щоб вони і відпочили, і в гаджетах менше сиділи?
Діліться ідеями й досвідом!

Ось трохи з Інтернету.

Поїздка
Чудово, якщо у вас є можливість і ви шукаєте варіанти, куди поїхати з рідними на канікули в листопаді після шкільних буднів. Багато порад і рекомендацій ви знайдете в Інтернеті. Почитавши відгуки, ви легко визначитеся, яка поїздка найбільше підійде вашій дитині, щоб вона відволіклася на канікулах від школи.
Головне, що у вас є бажання кудись її звозити восени на канікулах.

Похід вихідного дня
Осінь! Чисте повітря, краса золотих дерев, літаючі павутинки рідко кого залишають байдужим. Пропонуємо вам піти в похід на один день. Візьміть з собою все для пікніка та проведіть час на природі. Не забудьте про їжу, приготовану на вогнищі.
Такий вихідний обов’язково сподобається і дітям, і дорослим, які відмовляться від сірих буднів. Це тільки здається нездійсненним, а варто лише зібратися і сходити куди-небудь.
Порада: не забудьте назбирати природного матеріалу. Знадобляться шишки, жолуді, гілочки. Вам буде, чим зайнятися в похмуру погоду.

Фотосесія
Виберіть один день для фотосесії на тлі осінньої природи. Не потрібно звертатися до професійних фотографів. Наше завдання – знайти варіанти, що робити і чим зайняти дітей на осінніх канікулах! Фотосесія — це заняття для них.
Порада: нехай діти візьмуть з собою улюблені іграшки і теж сфотографують їх на природі. Ось побачите, які цікаві фотки вийдуть у дітей, які незвичайні ракурси вони знайдуть.
Ввечері обов’язково перегляньте отримані фото. Впевнені, вони у ваших діток вийдуть дивовижними!

Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 October 2019 - 11:57

Ще в деяких містах є табори для дітей на канікули. Я, наприклад, придивлялася осінній денний табір при школі англійської мови для свого школяра. До обіду в них інтерактивні заняття з вивченням англійської мови. Так, наприклад, спільне приготування снеків на ранковий перекус, заодно вивчають назви всіх інгредієнтів і процесів англійською, різні творчі заняття. Після обіду ігри, прогулянки і можна на вибір заняття по кулінарії, ІТ, дизайну тощо. Мені здається, що моєму малому це було б цікаво. На жаль, територіально мені його незручно завозити і забирати після роботи. Якби ближче до офісу або до дому, то записала би.

Поїздка, мені здається, це ідеальний варіант. Але, на жаль, якраз на період канікул оператори дуже піднімають ціни на відпочинок.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 22 October 2019 - 11:57

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 October 2019 - 13:18

TetianaK, цікаво - про табори. Але вони, мабуть, лише у великих містах....

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2019 - 15:09

Якщо денний табір, то певно, так, лише у великих. А от літні табори повного дня можна пошукати через інтернет, якщо є можливість відвезти дитину. На курсах англійської, що при школі, у нас кожного літа організовують для дітей від 7 років, їздять у Карпати на 2 тижні. Але я щось ще боюся відпускати без когось із родичів, хоча цього літа син просився поїхати. Інколи при церквах (різних конфесій) організовують дитячі табори і всякі екскурсії.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2019 - 14:26

Релігійні табори, як правило, безкоштовні. А при школах англ. мови, то звичайно ж це коштує грошей. Але й бабусі не у всіх є, і дитину саму лишити вдома, поки батьки на роботі, не всі можуть. Для дитини молодшого шкільного віку це не погана альтернатива найму няні, за яку теж треба платити чимало.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Martlet 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн