Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мрії про будинок - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 27 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мрії про будинок Будівництво власного помешкання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ruslana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 0

Відправлено 07 February 2010 - 12:53

Ми з чоловіком мріємо про будиночок для нашої сімї, але це задоволення як відомо недешеве. І можливо хтось знає інфо як побудувати, з чого побудувати (дерева чи цегли),як краще облаштувати. І взагалі діліться цікавими ідеями будівництва та оформлення, можливостями недорогого але зручного будівництва.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 February 2010 - 13:09

Я також маю таку мрію. Але великого будинка не хочу хочу щось таке:

Зображення

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 13:33

головне це ділянка! з цього саме треба починати.
я ввечері розкажу і покажу будинок,який хочемо будувати.
бо зараз біжу голосувати.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алінка25 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 13:51

І ми з чоловіком мріємо про будиночок. :))) Не дуже великий, ну типу не такі коробки чи замки, як зараз побудовані :)))
Саме головне це мати земельку в хорошому місці, а земля зараз така дорога

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Youli 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 February 2010 - 13:59

Я розумію ваші мрії! Я 16 років прожила в квартирі, ці сусіди, ліфт, постійне відключення води чи світла! Жах! А потім ми пересилилися у власний будинок, і це кайф. НІХТО ТОБІ ЗА СТІНКОЮ ГОЛОСНО МУЗИКУ НЕ ВКЛЮЧАЄ, НІХТО НЕ ЗАТОПИТЬ. Свій двір, маленький огород. А недавно ми високий забор поставили то хоч голий по дворі ходи, ляпота.
Один мінус це септик, немає загальної каналізації і мусимо кожен місяць викачувати.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 14:07

А з якого матеріалу краще будувати? Мені дуже подобаються деревяні будиночки - екологічно, але чи дешевше ніж цегла? І які мінуси дерева? Наразі все лише в мріях, землю маємо, але під забудову вона не йде, в сіл.раді немає грошей на ген.план, каже, збирайте самі з народу гроші, щоб мільйон гривень назбирати і самі цей план робіть. Одним словом як все в нашій країні. Наразі знімаємо квартиру, але так хочеться свого - свої ремонти, декоруванням зайнятись, я кожного вечора, як лягаю спати уявляю, яка в нас буде спальня, яка вітальня - студія разом з кухнею, а яка ванна. Правду кажете, головне земля, там би якось розпочали будівництво.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алінка25 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 14:07

Перегляд повідомленняYouli (7.2.2010, 13:59) писав:

Я розумію ваші мрії! Я 16 років прожила в квартирі, ці сусіди, ліфт, постійне відключення води чи світла! Жах! А потім ми пересилилися у власний будинок, і це кайф. НІХТО ТОБІ ЗА СТІНКОЮ ГОЛОСНО МУЗИКУ НЕ ВКЛЮЧАЄ, НІХТО НЕ ЗАТОПИТЬ. Свій двір, маленький огород. А недавно ми високий забор поставили то хоч голий по дворі ходи, ляпота.
Один мінус це септик, немає загальної каналізації і мусимо кожен місяць викачувати.

Класно вам!!! а каналізація не проблема, з часом проведете свою і все буде гуд :))

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 14:14

Також мрієм про власний будиночок, але наразі це оформлення документів на землю. Це страшна тяганина по всіх держ. інспекціях, куча якихось засідань, сесій,збирання підписів. І всюди потрібно всунути гроші, щоб то швидше робили.ЦЕ ЖАХХХХ І все ж таки ми вже цілий рік з тими документами тягаємось, і ще немає кінця, хоч стараємось все робити вчасно і незатримувати події.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 14:49

в нас є старий будинок під Львовом, з часом плануємо побудувати новий. То правда, що новий має стояти тільки на тому місці, що і попередній?

My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Синулька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 14:56

І ми мрієм про власний будинок.І я і чоловік жилиу власних будинках,зараз живем в своїй квартирі,але хочеться хатинку.Я подала до міськради документи на виділення земельної ділянки(для 1 людини 1 раз в житті МАЛИ Б виділити),от і надіюся на дуже велике чудо,але разом з тим і підшуковуєм десь хатинку шоб купити,або обміняти на квартиру з доплатою. Але коли то буде........

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мусік 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 15:11

Перегляд повідомленняruslana (7.2.2010, 15:07) писав:

Наразі все лише в мріях, землю маємо, але під забудову вона не йде, в сіл.раді немає грошей на ген.план, каже, збирайте самі з народу гроші, щоб мільйон гривень назбирати і самі цей план робіть. Одним словом як все в нашій країні.

А де знаходиться земельна ділянка (за межами населеного пункту чи в межах) і яке цільове призначення?Якщо в межах населеного пункту і надана під город (цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства) то можна самому замовити документи на виготовлення генплану на вашу конкретно ділянку, а потім робиться зміна цільового призначення для будівництва (у Волинській області таке можна реально зробити, за інші-не знаю).Процедура займе трішки часу і грошей, але не потрібно чекати кілька років коли зберуться охочі зі всього масиву.

Повідомлення відредаговано Мусік: 07 February 2010 - 15:14

• Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 07 February 2010 - 15:35

а я цілого будинку не хочу))) мені би дачку під Львовом. щоб там де було заночувати , їсти зварити , помитися, і туалет. і кусочок земельки, щоб квіти посадити. я прожила в селі, і вже 10 років у місті. машини своєї нема. тому добиратися у Львів на роботу важко б було з села. робочий час я б була в місті , а в п"ятницю -на дачку би . так до вечора неділі))) чоловік з села, під самим Львовом. але коли осінь, то болото по вуха на вулиці. і теж каналізації нема. септик чистити щомісяця треба. і найбільше трафляє палення тих бур"янів по городах.... фу!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Freedom 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 15:55

Ми живемо у власному будиночку. Купили його як дачу, відносимося до міста, але рахуємося на дачних ділянках, тому не можемо оформити прописку і в нас нема газу. У нас одна кімната і кухня, є ще одна кімната, але то більше як коридор. Літом ми залили фундамент на спальню, ванну і розширення кухні. Як назбираємо грошей і Бог дасть часу і сили може цього літа почнем будувати.
ruslana, ми напевне будимо будувати з шлакоблока, це такі сірі блоки більші за цеглу. Це гарний матеріал і одне з найдешевших, що ми знайшли.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 18:59

Привіт усім,
ми недавно переїхали у свій будинок (накінець...)
а на рахунок з чого будувати - то найкраще (по різних показниках) це з цегли, але по теперішніх цінах виходить дорого.
Будиночок з дерева - це клас, але це дерево потрібно оприскувати (пожежники казала знайомі) і з електрикою складності.
Ми збудували собі із цегли.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 19:08

Ой про всі ці нюанси нарахунок землі дбає чоловік, а ще в мене запитання, як підтримувати тепло в хаті, бо всюди де я була в будинках, то так холодно, по підлозі вітер дує, хоч є і котел, і великі батареї. Як побудувати так щоб було тепло й економно? В батьків у чоловіка взимку взагалі 10градусів в хаті в морози було. А коли тепло, то вище 18 не піднімається, хоч є автономне опалення.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 19:37

я збудував своїми руками будинок і зараз живемо в ньому. відповім на усі питання бо пройшов усееее... і все знаю.
найперше то треба подумати добре чи ви готові переїхати з міста в село. будинок це постйна робота і в дощ і в сніг і у вітер і у сонце. наприклад в ці дні, усі мешканці квартир сидять собі в теплі і спостерігають через вікно як гарно падає сніг. А я молюся щоб він перестав падати, бо щоб виїхати з гаража на вибори, цілу годину махав лопатою... і так кожен день!!!! спину підірвав.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
ruslana, я зробив теплу підлогу 2 типів- від батарей опалення у ванні, на кухні, в коридорі та електричну - у вітальні. крім того я встановив камін і розвів повітряпроводи по будинку і тепер опалюю крім газу ще й електрикою, та дровами.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Freedom, зі шлакоблоків не будуйте.. токсичні. будуйте з піноблоків - це швидше і тепліше, але важливо правильно зробити розрахунки на міцність стін для покладни на них панелей перекриття.

• Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 19:49

От ostap про постійну роботу, то в десяточку, багато хто про це навіть не задумується, а ще я вважаю, що свій будиночок дуже добре, коли дітки таки дорослі(поки малі, то дуже добре бігати по власному подвір"ї-так, хай буде типу дачі-на вихідні), а от щодня довозити у садочок, школу, а ще на гурточки-це задача з нелегких! Я мрію довести до ладу свою дачку, а потім на пенсії, може вона мені і стане домом :unknw:
А ще треба чітко визначитись з питанням, ну прям як перед весіллям: "а потянем ли ми ето?" :lol: , звісно час величезних коробок на 3 поверхи, які і далі простоюють на теренах західних областей закінчився, але треба хоч приблизно прикинути скільки то обійдеться і додати ще стільки ж... ремонт в квартирі зробити досить напряжно, а от хату будувати-це справа дуже грандіозна, ну може то тільки мені :blush: !

Повідомлення відредаговано olia14: 07 February 2010 - 19:56

My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 21:53

Перегляд повідомленняOlusik25 (7.2.2010, 18:59) писав:

а на рахунок з чого будувати - то найкраще (по різних показниках) це з цегли, але по теперішніх цінах виходить дорого.
Будиночок з дерева - це клас, але це дерево потрібно оприскувати (пожежники казала знайомі) і з електрикою складності.
Ми збудували собі із цегли.

найекологічніший будиночок- це з дерева. І чисто і тепло ( наші предки дурними не були)- маємо таку стару хатку за межами міста, у ній і дихається легше. Мрію про новий будинок із зрубу, але у межах міста я не знаю чи дадуть дозвіл на таке житлове будівництво.І справа не лише у пожежній безпеці- дерево зараз обробляється спеціальними протипожежними матеріалами,які не горять.
Шлакоблоки- дешево , але токсично. І жити у таком будинку не корисно для здоров я.
Цегла- універсальний матеріал. Але для мене дерево- найкраще,є з чим порівняти ( крім того, зруб не потребує внутрішньої обробки стін- буде виглядати як будинок у Юлі Висоцької та Кончаловського-супер).

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 22:05

Ми із чоловіком минулого року залили фундамент 8*10. В нас ділянка завузька, але план будинку зробили дуже хороший. Хотіли будувати із блоків (швидше і дешевше), але потім нам сказали, що буде холодне, не екологічно і таке будують на продаж. Тому вирішили краще будувати довше, але із цегли. В нас там каналізації теж нема, то ми вже купили бочку під септик.
Перше, що ми зробили це виходили всі документи. Зробили державкт на землю і отримали дозвіл на добудову (в нас на ділянці стара халупа). Робили дозвіл на добудлову, оскільки її легше і дешевше вводити в експлуатацію. А насправді її будем зногсити (вона їз вальок) і на її місці буде гараж.
Спочатку розчистили ділянку. В нас проблеми із сусідами, то в першу чергу зробили забор. Потім вже залили фундамент.
Можете зайти в мій щоденник і там почитати вдописах.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
юля77, моя тітка побудувала із дерева. То там так холодно і морозів ще тоді не було. І дерево зараз важко знайти якіне. Продають сире, а потрібно добре вистояне. Якщо будувати із кругляка, то із часом із щілин буде дути. Звичайно гарно, але я б із дерева баню хотіла. А житло повинно бути надійним - тільки цегла.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
Ой забула написати основне. Фантазувати можна, але почніть із хорошого архітектора. Ми їх чоловік 5 перебрали. В нас просто ділянка йде трапецією і мало хто хотів братись за наш обєкт, а потім нам пощастило через знайомих знайти хорошого спеціаліста. Потім план потрібно здавати в БТІ, а ця людина вам зробить все необхідне. Також він вислухає ваші побажання і запропонує декілька варіантів. Основна цінність у початку будівництва - хороший архтектор.
Ми починали із чоловіком із фантазій, а коли підключили спеціаліста відразу почало ставати все на свої місця.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Freedom 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2010 - 22:14

ostap і юля77, я трохи наплутала. То не шлакоблоки, то прості формовані цементні блоки.
Ми ще не зовсім вирішили, думали і про термоблоки - це такі форми з пінопласту, які складаються один на одний і всередину заливається бетон. Короче кажучи вибираємо, щоб було і не токсично і не дорого і щоб тепло. З цегли будувати не дууже хочемо, бо такі будинки холодні, а як я вже писала газу в нас нема і найближчим часом не намічається, у нас є пічка, яку ми топимо дровами, і ми хочемо теплозберігаючий будинок. Для цього підходять термоблоки.
Ми теж хочемо камін (на дровах), щоб розвести повітряпроводи. ostap, а який у вас камін, і в скільки він вам обійшовся і на скільки хватає тепла від каміну.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 27 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ліза Маркович світлина

Ліза Маркович  Напишіть, будь ласка, хто має контакти хорошого дитячого ендокринолога у Львові, який вилікує у дитини(хлопчика) крипторхізм?

25 Feb 2022 17:15

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ДІвчатка, старожили, а загляньте но в щоденники. Маю для вас шалені новини. Цьом!

31 Jan 2022 22:20

Показати коментарі (3)

Foreve світлина

Foreve  Доброго дня. Місяць після кс. Виділення закінчились через три тижні. Спробували статевий акт, рано помастилася кров, ниє живіт. У кого було? Що робили?

17 Dec 2021 15:48

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266 ; https://www.instagram.com/stories/hnatiuk_ivan/2723371720714020239/?utm_medium=share_sheet

07 Dec 2021 18:16

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 21 May 22 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн