Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Скадовськ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Скадовськ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 June 2016 - 07:52

Подiлiться враженнями вiд вiдпочинку на море у Скадовську /Херсонська область/. Подiлiться контактами, якщо маете позитивний досвiд вiдпочинку там.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 08:33

romoksana, в самому Скадовську я була, але транзитом( один день) а відпочивали в Лазурному. Були поруч дельфінрія, але не ризикнули, бо малеча могла не всидіти. На лимані вода тепліша чим в морі. Ходять човники на о. Джарлнгач щогодини. В парку багато атракціонів. Теж цікаво знати контакти за гарне і не дороге житло.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія12 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 June 2016 - 10:55

Ми відпочивали в Лазурному тут є часні сектори і Скадовськ і ціни дивіться звоніть те що підходе
Прихований текст

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _Аліна_ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 15:26

І ми минулого року були в Лазурному. Якщо не боїтесь медуз, то можете їхати в ту сторону... бо якщо боїтесь, то нормально купатись не зможете, бо к тільки тепла вода - відразу медузи. Особисто ми більше туди ні ногою)) Скадовськ не сподобався, совдеп.....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 15:44

ми теж хотіли їхати в скадовськ, але багато нас відмовили через грязне море і пляж, тому наразі залізний порт..а щодо медуз то вони є всюди..
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 19:56

Ми були там минулого літа . Жили в приват секторі. Ціни на продукти дешеві є де ввечері прогулятися (на відміну від Лазурного-село селом). є той же дельфінарій аквапарк(правда і в долі не стоїть з львівським). Вода теплюща (були такі дні що аж хотілося холоднішої) Вода спокійна не штормить нема великих хвиль- це ж затока. Це з плюсів.....
Медуз хмара жалять боляче. пляж- втрамбований пісок з ракушняком - вхід в море оточений бетонним кільцем-по сходах сходити в воду(ми ходили трохи далі де не було того бетону) Дуже мілко щоб зайти хочаб по груди -требе досить пройти.(старшій власне через це і медузи і не сподобалося). Вода каламутна -особливо якщо море штормить то в затоку наганяє стільки водоростів і медуз що противно зайти
В принципі якщо з маленькими дітьми -то не так і погано(я всі дні пасла малих на мілині )
Що мене приємно здивувало -відсутність краж на пляжі(по крайній мірі ми лишали гаманці телефони в сумках та і багато хто так робив то за 18 днів не чула про крадіжки)
Одним словом мінуси є але і ціна там набагато дешевша ніж в Одесі . Лазурному .Залізному порті.
Але я особисто більше не хочу туди їхати

Повідомлення відредаговано Njaka: 01 June 2016 - 19:56

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikaka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 23:58

зараз особливо обирати немає з чого - або херсон, бо одеса. як на мене - херсон краще для діток, хоча в одеській області дуже чисто в рассєйка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зіта 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 June 2016 - 06:56

Доброго ранку дічатанка!Я би радила їїати всім на Азовське море.Там ніколи не має медуз.Дуже все гарненько і спокійненько.Може не так красиво як в Одесі за то корисніше і добре для діток.Є грязі,солоне озеро,істочники,страусина ферма,дильфінарій,Аскканія нова,Сиваш,ой як я це все люблю.Кирилівка-Запорізька обл. і Геническ-Щасливцеве Херсонська обл.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 June 2016 - 21:24

romoksana, Скадовськ - це найвідстійніше місце на Чорноморському узбережжі, яке я коли-небудь бачила!
Ніколи, більше ніколи не поїду туди! Пляж жахливий, піску на ньому мало і він якийсь втрамбований, купа сигаретних бичків , просто нереально дітям бавитися тим піском. Море мілке і смердюче (кажуть, що це щось лікувальне, але для мене це був КОШМАР), хвиль нема практично зовсім, може для когось це і плюс для мене ж надзвичайний мінус. Не просто мілке, але і брудне.Враження від самого моря в мене просто жахливе, бо воно там якесь мляве, ліниве, позбавлене енергії, бридке, одним словом. Ну, медузи, то зрозуміло, яке Чорне море без медуз.

Повідомлення відредаговано Пенелопа3381: 04 June 2016 - 21:25

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЗЛАТОГОРА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2017 - 12:33

Скадовськ не радила б.Багато ,де выдпочивали,а Скадовськ це помийна смердюча,оранжева яма.Нехнаю,яке там може бути оздоровлення.Краще вже Хорли,де йоду зашкалюэ,ы чисте море.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн