Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Камін в будинку - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Камін в будинку ваші враження і досвід Оцінка: -----

Користувач поза мережею   МамаІнна  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 May 2014 - 10:20

В когось є камін в будинку чи в знайомих, як він вам в експлуатації, є якісь підводні камені, ми думаєм чи варто собі ставити, , а в знайомих нікого такого нема і нема де б попитати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся трьох янголяток 

• Найщасливіша
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 May 2014 - 13:30

Що маєте на увазі під "підводними каменями"? :AllSmail (155):

В нас був в колишньому помешканні - чоловік зробив сам. Тут теж планували робити,але можливо чекає нас ще один переїзд - то вже там точно будемо робити. По-перше в хаті тепленько, романтично, вражає потріскування дров. Треба лише гарну вентиляцію,щоб димохід не був забитий і гарно витягав дим,щоб не йшло трохи на хату.
Взагалі річ дуже суперова,дизайнів її є безліч,можна робити з дверками,решітками... А є просто біокаміни теж досить цікаво,але мене справжній камін більше вражає :girl_tender:
My Signature
Все для святкувань та дарувань тут
наш сайт
https://kostavelli.at.ua/

Коли береш - напонюються руки. Коли даєш - наповнюється серце...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kazavka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2014 - 13:42

В мене в дома є камін, але ми його рідко палимо, так як треба дрова потягати, да і потім поприбирати(одним словом кайфа від нього нема) Він швидше виконує роль дизайну в кімнаті, чим використання, хол без каміна був би не такий красивий як з ним. І так в багатьох!

Да.... і як не крути, якаб витяжка не була, всерівно деякий дим іде на кімнати(((
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vishka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 May 2014 - 14:08

В моїх батьків вдома є камін.Тато сам проектував і самостійно його зробив.В дитинстві осінньо-зимовими вечорами дуже любили посидіти погрітися,про щось порозмовляти.Зараз в батьків він виконує більше декоративну функцію.Як на мене,камін прикрашає будь-який будинок,тому якщо є така можливість і бажання,то чому б і не зробити?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dar Ya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2014 - 17:45

А як додатковий обігрів хати, не просто прикраса, на скільки він функціональний?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viki2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 09 May 2014 - 18:14

, у нас є камін, ставив його професійний майстер і взимку дуже часто кладемо вогонь. Я дуже люблю спати в тій кімнаті дивитись та слухати як горить вогонь.
Якщо камін добре зроблений, то ніколи ніякого диму не буде. У нас нема у тій кімнаті витяжки і диму ще жодного разу не було. Не бачу ніяких мінусів у каміна.

Dar Ya, знову ж таки, якщо хороший димохід і добре зроблений камін, то гарно нагріває кімнату. У нас взимку, один камін може гріти 3 кімнати, якщо повністю вимкнути газове опалення.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся трьох янголяток 

• Найщасливіша
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 May 2014 - 19:38

Dar Ya, можна камін ставити замість котла і давати тоді ветиляцію по хаті,щоб грів всюди хату :give_heart:
My Signature
Все для святкувань та дарувань тут
наш сайт
https://kostavelli.at.ua/

Коли береш - напонюються руки. Коли даєш - наповнюється серце...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2014 - 01:58

Перегляд повідомленняМамуся двох янголяток сказав:

По-перше в хаті тепленько, романтично, вражає потріскування дров. Треба лише гарну вентиляцію,щоб димохід не був забитий і гарно витягав дим,щоб не йшло трохи на хату.

Між іншим, камін на дровах можна і в квартирі обладнати, не лише в приватному будинку. Правда, для цього потрібно робити прибудову до фасаду будинку. Хоча, в тих умовах та цінах, які нам зараз будуть встановлювати за газове постачання, цілком реально, що каміни на дровах- стануть хорошою альтернативою газовим і електричним. Особливо у приватному секторі. У наших друзів встановлений власне такий камін на дровах- Jotul (Норвегія). Встановили замість пічного опалення у невеликому старому особняку. За його допомогою спокійно обігрівають взимку кімнату на першому поверсі ( площею метрів 16), коридор і кухню.Мені дуже сподобалося, як даний камін їм "вписали" у дизайн кімнати (такий вийшов класичний англійський стиль). Ну і , звичайно, потріскування дерева, особливо охолодними зимовими вечорами- це щось:). Маю з чим порівняти- у нас на дачі в селі чоловік встановив газовий камін в якості опалення . Якщо чесно, то порівняно з каміном на дровах, він "неживий". Немає тієї енергетики. А скільки за газ "потягне" опалення ним тепер, у нових умовах- щось мені навіть важко уявити. Однозначно було б краще встановлювати камін на дровах.

Перегляд повідомленняViki2010 сказав:

якщо хороший димохід і добре зроблений камін, то гарно нагріває кімнату. У нас взимку, один камін може гріти 3 кімнати, якщо повністю вимкнути газове опалення.

100%. теж порівнюю: йотулівський камін на дровах у наших друзів нагріває більшу площу, ніж наш газовий на дачі ( нашого фактично на одну кімнату вистачає)

Перегляд повідомленняDar Ya сказав:

як додатковий обігрів хати, не просто прикраса, на скільки він функціональний?

залежить від виробниика та моделі. Та і це краще спеціаліст би пояснив . Наскільки я знаю, то той, про який згадувала вище, має вихідну потужність еквівалент 3,7 кВт. Але краще вже консультуватися з майстром, бо це ж враховуються різні аспекти.

Повідомлення відредаговано Sweet one: 11 May 2014 - 01:53

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2014 - 21:07

+1до теми. Також придивляюсь на картинки, хочу в квартиру камін. Схиляюсь до фальш-каміну з використанням електрокаміну. Щоправда ціни в інтернет магазинах дуже різняться. Може хто робив, купляв???
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2014 - 17:16

Мене цікавить електричний камін чи купляв хтось у Польші його, і які там ціни, бо була на Південному, то кажуть, що з Польші возять
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   knyagunya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2014 - 18:00

електрокаміни найкращі виробника Dimplex (канада + ірландія), в епіцентрі їх підробки, оригінал вартує мін в 2 рази дорожче..... вони мають переважно всі 2 квт потужності, тобто обігріють кімнату до 20 м кв , сучасні електрокаміни мають в собі багато класних функцій, наприклад 3-D ефект горіння дров (виглядає як натуральний), іонізатор повітря а самі круті ще й зволожувач повітря (бо електрокаміни пересушують повітря в кімнаті) що ще й додатково робить ефект диму......... але такий електрокамін буде вартувати в районі 1000 дол.... (оригінал з гарантією)

щодо камінів на дрова, то з ними не порівняються жодні "обманки".....
що потрібно для встановлення каміну на дрова :
1- димохід !! справний (від нього залежить чи буде дим потрапляти в кімнату)
2- вентиляція будинку (квартири)..... для того щоб вогонь горів, потрібно повітря - фізика.... камін спалюватиме кисень яким ви дихаєте.... однак є каміни (топки) в яких передбачено подачу повітря в камеру горіння..... (простими словами в камін підводиться труба, через яку потрапляє повітря з вулиці в камеру горіння, завдяки цьому ви не тільки не задихнетися в хаті, але і зможете контролювати інтенсивність горіння дров....
3- хороший майстер !!!
(якщо майстер правильно підключить камін і зробить хорошу систему розводки гарячого повітря по будинку, то закладати дрова в камін треба буде 2-3 рази на добу !!!
ну і сама топка.......
ще хочу доповнити, що каміни є як декоративні (котрі запалюють 1-2 рази на рік в кращому випадку), так і функціональні..... тобто можуть обігрівати будинок (робиться розводка тепла по кімнатах), а деякі в воду (ними можна врізатись в існуючу систему опалення, однак чи варто встановлювати тикі каміни на воду питання дуже спірне, і наразі "проти" переважає)!!!
в Україні є представлено багато хороших і якісник фірм-виробників камінних топок !!
Chazelles (Франція), Supra (франція), Jotul (Норвегія), Spartherm і т.д і т.п......

про якість чавуну, систему чистого скла, заявлену потужність, дифлектори і багато ін речей, можу розповідати годинами, якщо кому цікаво питайте..... бо відповідаючи на питання варто ставити камін в будинку чи ні - відповім однозначно "ТАК" !!! але я за хороший камін який радуватиме очі, буде створювати затишок в оселі, і саме головне буде БЕЗПЕЧНИМ !!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshk@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2014 - 20:45

knyagunya, дякую за таку детальну інформацію. Мені якраз доречно, бо думаємо про камін в квартирі з ціллю економії газу. Та і, мабуть, це більш надійно, бо як є заготовлені дрова, то не страшне якесь відключення газу чи світла
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сенполія 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2014 - 10:48

Теж дуже мрію мати у власному домі камін, але ще й дому власного не маю, тому тільки приглядаюсь)
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2014 - 19:21

Перегляд повідомленняvoloshk@ (23 July 2014 - 20:45) писав:

knyagunya, дякую за таку детальну інформацію. Мені якраз доречно, бо думаємо про камін в квартирі з ціллю економії газу. Та і, мабуть, це більш надійно, бо як є заготовлені дрова, то не страшне якесь відключення газу чи світла

це точно, бо ще й при сьогоднішній ситуації в країні..... (((

як треба буде детальніше по якимось фірмам, моделям камінних топок звертайтеся )) зможу щось детальніше розказати))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марка 83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2014 - 09:02

А що можете сказати про цю топку?

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2014 - 00:23

Я також дуже задоволена каміном.
У нас він мармуровий ( портал) топка на дрова. Вибирали топку з розрахунком опалення декількох кімнат, зробили розводку. Нам порадили топку в якій можна кочегарити 12-16 год. Це не основне наше опалення. Але коли зимою на вихідні з чоловіком дома дуже не погано можна опалювати площу. ( газ на мінімум) Задоволені, що не пошкодували грошей.

Марка83, топка не погана має нижній піддув. Це означає, що можна зробити режим тління поліна, а не великого багатия. Ось тільки ручка відкривати дверку непримітна і напевно гріється швидко. Потрібно такий нюанс уточнювати. І ще раз повторюсь, головне в виборі топки є те, скільки часу ви будете опалювати. Раз в місяць, чи раз в тиждень, чи захочете залишати наніч на тління і опалювання.

Перегляд повідомленняСвітлана:) (09 May 2014 - 10:20) писав:

В когось є камін в будинку чи в знайомих, як він вам в експлуатації, є якісь підводні камені, ми думаєм чи варто собі ставити, , а в знайомих нікого такого нема і нема де б попитати.

Не має підводних камнів, коли вибрати хорошу топку, зручний портал і майстрів , які зроблять монтаж на совість. Ставити варто.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2014 - 10:00

Перегляд повідомленняМарка 83 (25 July 2014 - 09:02) писав:

А що можете сказати про цю топку?

ця топка не передбачена для постійної роботи... в своїй практиці продала кілька можделей цієї фірми, але сказати що це щось добре нажаль не можу.... це як порівнювати запорожець і мерседес..... обидві машини можуть їхати, але рівень комфорту кардинально різний..... якість чавуну такої топки та вага явно не відповідають заявленій потужності..... щоб отримати тих 12 кВт, її треба добряче розкочегарити, але від такої кочегарки (на 5-7-10 а то і на 1 раз) може не витримати корпус і лопнути....
як декорація в будинку, котрою користуватися десь-колись цілком може бути.... тобто ви її будете палити кілька разів в рік, не для обігріву, а для краси...
щодо ручки, то думаю там використовується спеціальний метал котрий не нагрівається......

Повідомлення відредаговано knyagunya: 06 August 2014 - 10:02

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Frau 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2014 - 20:05

А хто може підказати, чи можна в багатоквартирному будинку з індивідуальним опаленням поставити топку на дрова, як з димоходом, наскільки будуть страждати сусіди, чи будуть продукти горіння закопчувати димохід? Як часто прийдеться чистити димар?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marianochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2015 - 21:15

приступаємо і ми до каміну. довго думали чи робити, чи ні, бо коштує він чимало. та все- таки вирішили встановлювати. Майстер порадив нам топку (вже замовили її, чекаємо в п'ятницю на доставку) Kaw-met w17.Йшли в магазин по іншу, а нарадили саме цю за гарне співвідношення ціна-якість. Може, хтось має таку- поділіться враженнями,як вона в експлуатації? Сам камін буде кутовий, з піддувом повітря знадвору, розведені канали по кімнатах, портал - поєднання мармуру і венеціанки чи щось такого типу. Може, хтось покаже свій камін, підкине якусь цікаву ідею, бо остаточно з дизайном ще не визначилися, шукаємо цікаві ідеї.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marianochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2015 - 21:45

Ніхто не показує свій камін, тож покажу поки варіант, на якому ми зупинилися. Вже замовили і придбали все необхідне. Дещо зовсім трішки змінили, але загалом буде щось таке:
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 15 November 19 )

• З днем народження
    SLIM 
    - Вік: 33

Перекладач онлайн