Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: гомеопатія та релігія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

гомеопатія та релігія чи є звязок? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 October 2011 - 17:18

ходили ми недавно до лікаря. я запитала в неї про лікування гомеопатичним засобом. а мені відповіли: гомеопатія псує душу (і ще щось там- забула).
я в шоці. ніколи такого не чула. в якій це вірі таке є?
який зміст такої думки??

взагалі в шоці таке чути від дипломованого лікаря........

(при цьому їй не заваджає виписувати рецепти "зеленої аптеки". хіба те що там продають не гомеопатія?

просвітіть бо цікаво....
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 October 2011 - 17:32

Ви знаєте, я теж таке чула... але , мабуть, то не стосується зеленої аптеки (трав, витягів з трав іт.д.).
Я чула, що релігія забороняє т.зв. "заряджені крупинки", які теж вважаються гомеопатією. Може лікар то мала на увазі.
Ми одного разу були у такого лікаря - компютерна діагностика, встановлення діагнозу, потім беруться такі звичайні напівсолокі крупиночки і "заряджаються" певними ліками (гомеопатією). Тобто крупинки набирають певної енергетики, їх не можна ставити біля моб. телефону, телевізора... і т.д. Це теж вважається гомеопатичними ліками, але... відношення до них інше....(((
Можливо я не права, бо саму цікавить таке питання.... ми один раз ходили, скажу чесно, нам допомогло... але потім почула, що то неправильно з т.зору релігії. І більше не йду.
Але... чи то дійсно ТАК???

Повідомлення відредаговано Христик: 08 October 2011 - 17:33

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 18:23

гомеопатія це лікування мікродозами препарату в це не лише трави !принцип лікування:подібне лікується подібним...душу псує?цікаво............
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бурулька 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 October 2011 - 18:36

А можна конкретніше, що за лікар і яка його спеціалізація?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 19:48

Ну почитайте цю статтю
Прихований текст

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:00

Для гомеопатичних ліків використовують не лише рослини. Також мінеральні сполуки, речовини тваринного походження.
Один пан з форуму мені пропонував послуги гомеопата, який виготовляє ліки на основі сечі та крові дитини.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:06

Kateka, нік lauka. Багато писав в темі дитя-алергик. Потім писав мені на пошту.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:07

Kateka, якраз такі препарати є класичною гомеопатією.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ufrgf 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 October 2011 - 20:15

Дуже важко знайти будь-яку інформацію на цю тему, особливо якесь логічне пояснення, свого часу теж цікавилася нею. Легко сказати,що не можна ,без аргументів. Думаю, цю точку зору особливо охоче підтримує саме традиційна медицина, оскільки гомеопатія набуває популярності і має багато прихильників, які відмовляются від традиційних ліків.Основне не втрачати здоровий глузд і не впадати в фанатизм. Сама застосовую гомеопатичні препарати і знаю, що вони допомагають, але є ситуації коли лікування антибіотиками уникнути неможливо і навіть потрібно. І не можна плутати класичну гомеопатію з фітотерапією!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бурулька 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:16

Бачу, що кожен має свої роздуми але як людина приближена до одного і другого можу сказати, що на наших теренах дуже є мало людей які мають чітке поняття що таке фітотерапія і гомеопітія і спеціалістів в тому числі. В нас гомеопітією і фітотерапією займається від газети "бабушка" до "бабушки" які дають поради сидячи на лавках. Тобто все всі, кому не лєнь. Насправді це серйозні речі. А стосовно гомеопатії та релігії, тут просто добре сплановане протиріччя ІМХО
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:35

Kateka, таки не про різні методи. Візьмем до прикладу склад деяких мед. препаратів з наведеного вами сайту. Нпр. "Авиа-море"
Склад:
Чемерица
Прихований текст

Т.званий кукульван
Прихований текст

Круто, суміш цих двох отруйних рослин проти укачування.
Бронхаліс-Хіль
Atropa belladonna - белладонна
Sticta - лобарія легенева
Tartarus stibiatus - виннокам"яна сіль сурьми
Прихований текст

Kreosotum - креозот
Прихований текст

Ipecacuanha - ну тут я згідна, відхаркувальне
Lobelia inflata - лобелія, ну тут я теж згідна
Hyoscyamus - блекота
Прихований текст
- чого ж не написати прямо, що то?
Bryonia cretica - переступень білий, сильно отруйний
Багато складових насправді отруйні, а якщо оперувати тим, що тут містяться їх "ничтожно" малі розведення, то де ж фітоефект? Щось не клеїться.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 08 October 2011 - 20:36

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вітана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 20:36

Перегляд повідомленняKateka (8.10.2011, 21:12) писав:

Мне чесно говоря было бы интересно мнения медика, что же на самом деле означает -гомеопатия?

Значення криється в самих термінах :
Гомео-патія - "схільність до подібного"
Фіто-терапія - "лікування рослинами"

Це підстрочники з латини, і достатньо вичерпно пояснюють сутність методів як гомеопатії, так і фітотерапії, вище про це наведено кілька докладних цитат.

Цитата

И почему на мед. препаратах которые продаются в аптеке тоже указывают что это гомеопатическое средство

Тому що в аптеках можуть продаватися і гомеопатичні препарати (витяжки мікроелементів тощо), і фіто-терапевтичні (лікувальні трави), і фармакологічні (із синтезованими штучно активними речовинами).

Гомеопатичні і фітотерапевтичні препарати називають натуральними препаратами - однак варто розрізняти, що залізо чи цинк в гомеопатичних є мінеральними природними речовинами, а активні компоненти лікувальних трав - це рослинні природні речовини.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 21:17

Є класична гомеопатія, котра базується на правилі чим більше щось чимось розводиш (методом вдаряння), тим більшої концентрації досягаєш, до цих препаратів застосовується індивідуальний підбір, визначається для кожного окремий набір компонентів і потім робляться гранулки ітп - препарати, саме через цей індивідуальний підбір гомеопати і прикриваються, що не можна в наукових лаболаторіях підтвердити ефективність жодного з них (це робити намагались неодноразово). Принцип створення такого препарату - коротко і в загальному, беремо краплину витяжки з арніки чи ін. основи і розчиняємо в 10 краплинах основи (наприклад, H20), , розбавляємо вдараючи пробіркою об стіл. Потім, те що вийшло розводимо тим же методом до значно більш низьких котцентрацій. В кінці отримуємо низькоконцентрований препарат, котрий заряджений (ми вдарали пробіркою, що призвело в рух енергію, якось так тлумачиться). Додатково теорія базується на тому, що світ створив Великий Вибух, а відтак, образно кажучи, частинка зіркового пилу є в кожному з нас і щоб вилікуватись, потрібно урухомити відповідну енергетику. Якось сумбурно вийшло.

Є гомеопатія, котру можна купити в аптеках (напр препарати НЕЕL), її класичні гомеопати за гомеопатію не вважають.

Фітотерапія - це препатарати з витяжок рослин, їх признає офіційеа медицина, але вважає надто мало дієвими, сприймають як допоміжне лікування хвороб. Від чайочків, до кремів, гелів і фармакологічних засобів.

Про бабок-цілительок травами - це народна фітотерапія, для виготовлення справжнього гомеопатичного засобу потрібне обладнання.

Колись ВВС фільм про це зняв, він англомовний, зараз пошукаю в неті, як знайду, дам лінк
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 22:07

ось ця програма, на жаль , англійською.
Прихований текст

перегляньте в вільну хвилину, там 5 частин по 10 хв. Цікаво для загального уявлення.

Повідомлення відредаговано Наталюсик: 08 October 2011 - 22:13

• 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 22:32

Якщо говорити про гемеопатію ту що в аптеках-то я часто користуюсь ,це краще ніж антибіотик..а оці заряджені частинки..гг:)не вірю щось я в це...
крім того лікарка Мигович лікує травками і...гемеопатією..ото тре їй розказати:)виявляється її диплом..ні до чого чи що?чи ви думаєте вона нерозрізняє гемеопатію від травки:)
ой,краще буду користуватись її ліками і інших лікарів..ніж псувати душу:)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вітана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2011 - 22:53

Перегляд повідомленняKateka (8.10.2011, 23:03) писав:

Вітана, Чесно говоря так и не поняла...почему аптечная гомеопатия как то может прпотиворечить религии....Там же не происходит каких то ритуалов и т.п. И почему та же гомеопатия считается не эфективной и сомнительной.
Из перечня препаратов принимала и энгистол....из более сильных "овариум композитиум"- он помагает при нарушениях связаными с овуляцией...с помощью гомеопатии мне восстановили МЦ без гормоном и пр. И это мне прописал не просто какой то докторишка из подворотни....а врач в нашем Киевском Институте Гинекологии.

Для того, щоб відповіти на ваше непросте питання, потрібен бодай невеличкий екскурс в історію релігії і історію медицини.

Колись кілька століть назад релігія заперечувала і забороняла медицину взагалі - за "сатанізм" і "втручання у волю Божу". Навзаєм трохи згодом медицина називала релігійні заборони лікуватися "мракобіссям і відсталістю". Предметно у нашій країні так склалося історично, що медицина отримала перемогу над релігією у 1917 році - коли Совети заборонили релігію і всіляко посприяли розвитку медицини. Вже в нинішні часи, коли релігія після 90-х років також була підтримана державою, з міркувань стратегічних і тактичних поновлювати війну церкви проти медицини не стали, бо населення користується медичними послугами давно і за звичкою і з чималою користю для здоров'я.

А тепер екскурс в історію медицини - в давні часи так само існувала дискусія щодо пріорітетних напрямків розвитку. І в контексті цієї гілки нам цікаві три ніпрямки - розвиток терапевтичного лікування з використанням фармакології (штучно синтезованих хімічних препаратів), гомеопатії (певним чином поєднаних природних мінералів, отрут, мінералів тощо) і фітотерапії (слабких настоянок лікарських трав). То у тому ж 1917 році також відбулася перемога фармакотерапії - лікування з допомогою таблеток, отриманих в результаті хімічної переробки. Гомеопатія і фітотерапія були оголошені "хибними течіями" і існували в минулому столітті в нелегальному становищі, підпільно лікували цими методами, офіційно забороняли. Так само була заборонена і генетика, до речі - за часів Сталіна цей напрямок поруйнували вщент.

А тепер про часи нинішні. Медицина офіційна й надалі широко використовує фармакологічну терапію, однак серед лікарів є й чимало прихильників як гомеопатії, так і фітотерапії, ці течії стали офіційно легальними знову. Тому у різних ситуаціях застосовують і різні методики, і різні ліки - де не бере таблетка, пробують гомеопатичні сполуки або травяні настоянки, по ситуації , для отримання бажаного результату випробовують різне, бо люди індивідуальні і кожному допоможе щось одне.

І повертаючись до теми гілки - релігія на нинішньому етапі ніяк не заперечує фармакологію і офіційну медицину (їм з владою сваритися вкрай невигідно), але здалеку проводить нападки бодай на гомеопатію та фітотерапію - з мотивів "а раптом бодай це відсічемо, бо колись же було заборонено зовсім недавно" :( Таким чином церковники нібито підвищують власний вплив - забороняючи прихожанам щось інше, хоч їжу, хоч ліки :( Бо дуже прагнуть мук своїх прихожан - а здорові і щасливі люди порятунку у платній водичці з Почаїва не шукатимуть, розумієте? :(

І наостанок - моя особиста думка, що гомеопатія настільки ж ефективна, як і фармакологія, і фітотерапія, і хірургія, і гіпноз - все залежить від конкретного випадку, діагнозу, реакції організму і досягнутого результату.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2011 - 13:44

Вітана, дуже цікава інфа..:)
але я от думаю...таке враження що заборони ті хоче внести російський патріархат,який тут на Україні добре розмістився...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 00:33

Зараз справді ведеться багато дискусій про гомеопатію у релігійному середовищі. Але ніякої офіційної заборони немає, принаймі в католицькій церкві.
Мене теж зацікавило чому гомеопатію вважають окультною.
Засновником є німецький лікар Самюель Ганеманн, який був масоном та захоплювався окультними практиками.
Ось що сам Ганеманн пише про гомеопатію:

Цитата

Настоящее гомеопатическое лечение есть истинный культ, священнодействие, в котором хороший гомеопат становится на место Творца, чтобы преобразовать человека, испорченного болезнью. Посредством своего истинного врачебного искусства он возвращает ему здоровье, этот неоценимый дар, наконец, после многих веков ожидания, ниспосланный человечеству Всеблагим Провидением

Можливо гомеопатія зароджувалася як магічна наука (хоч маю сумніви). Можливо лікар, вкладав особливу філософію у це вчення, а ця філософія не сподобалася церкві. Але якщо згадати, що хімія зародилася з алхімії, астрономія з астрології...

Але в сучасних умовах прирівнявати гомеопатію до окультизму і магії смішно. Не вважаю, що гомеопатичні препарати мають магічну дію і впливають на душу.

Повідомлення відредаговано Нічлава: 10 October 2011 - 00:42

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Aquarelle 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 07:10

Думаю, в середні віки сучасна медицина теж могла би вважатись оккультизмом, так що на цю тему, мені здається, просто, вибачте, брєд - оце твердження, що щось там псує душу.
До теми про гомеопатів і релігію - спілкуюся з місцевою лікаркою-гомеопатом, якраз інформотерапією вона займається, тобто "заряджає" крупинки за допомогою спец.приладу, і діагностує по Фолю - так от, ця людина ДУЖЕ релігійна, дуже часто вирушає в паломництва по святих місцях, і крім того - можливо когось це здивує, але до неї на прийом часто приїжджають якраз монахи і священики, зокрема, з Колодіївки, може хто чув про їхній монастир.
Ну і відзначу, що мені і моїй дитині гомеопатичне лікування допомагає. І думати про те, що краще я дам дитині антибіотик, бо гомеопатія псує душу)) Не доведено. А антибіотики псують флору, що має більше підтверджень))) Ну але все по потребі, коли треба антибіотики, то треба їх пити, а де можна гомеопатією - ми обходимось нею.

Та й суто до цієї теми - релігія це остання сфера, в якій я буду шукати відповідь на питання як і чим мені лікуватися.

Повідомлення відредаговано Aquarelle: 10 October 2011 - 08:35

My Signature
Зображення
Щастя є!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 10:07

Перегляд повідомленняAquarelle (10.10.2011, 7:10) писав:

Та й суто до цієї теми - релігія це остання сфера, в якій я буду шукати відповідь на питання як і чим мені лікуватися.

Стало трохи смішно, як прочитала. Коли хворієте - значить щось не впорядку з душею ( хто з нас без гріха?..) і треба лікувати душу, тоді і тіло прийде до норми. Все зв"язано.. Починати треба зверху, і все піде по струнах до низу ( до тіла). Бо коли тільки тіло лікують таблетками, а не думають знайти причину, то ж хвороба повертається.
Тепер про гомеопатію.. Вона зв"язана з східною релігією, де вважають що людина має сім чи стільки там сфер, я не дуже в цьому розбираюся - над тілом йде емоційна, потім ще якась і т.д. не важно, і вся справа в тім, що такі високі розведення, як в справжній гомеопатії, не діють на тіло, а проникають вище, і лікують ці вже духовні сфери..от, і помагає. Але ми християни...А тут получається дотикаємо іншу релігію. В кожного свої заступники, правда? і як ми будемо кидатися від одних до других :) що з того вийде? не одержимо допомоги від жодних.
Ось так якось. Аптечні препарати мають не такі високі розведення, тому справжньою гомеоатією не вважаються..і добре, бо сама використовувала колись, допомогло.
А коли очистила душу, стараюсь не грішити, то і хвороби минули, і не треба ніяких ліків, чого і Вам бажаю :good:

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )