Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Еко 2018/2019 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Еко 2018/2019 Свіжа інформація про клініки, лікарів та ціни. Оцінка: *---- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Katerina87 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 November 2018 - 23:16

Привіт!Оскільки на форумі мало свіжої інформації,або свіжа дуже розкидані по темам які мало читають, то створюю цю тему для тих хто може поділитися цьогорічними результатами чи планує робити ЕКО в наступному році.Думаю проблема не стала в сьогоднішній час меньше актуальною,просто форумчани в жодній темі не бачать активності.Тому діліться своїми історіями та дуже необхідною інформацією.Моя історія проста: 4 роки в шлюбі і активного планування, але нажаль безрезультатно.Через пів року планування звернулись до лікарів.Результат: не найкраща спермограми, лікування уреаплазми,гсг-одна труба прохід на, інша частково.Після походів по гінекологам, урологам і ніяких результатів звернулись до репродуктолога.Вибір був хибний.Обрали екстрамед(лікар шедловська).Після сухої консультації(дякуючи інтернету я вже багато що знаю), перегляду знімку ренгену труб сказала що обидві не прохідні, 100%Еко, але щоб був шанс підтягнутий спермограму.2-3міс підтягували і бац- повторний аналіз аналогічний, до сотих.Я вдячна їм за таку помилку (аналіз ніхто не робив а зробили ксерокопію старого, це ми побачили глянувши на отримані роздруківки) вчасно ми зрозуміли що нас розводять.Обідно.Пояснення було смішне: людина, яка начебто робила аналіз на наше питання як може бути навіть однакова кількість в еякуляті сказала "ви на те не дивиться, то не важливо, вам потрібно лише еко" :girl_cray: Тому якщо не хочете бути обманутими туди не йдуть.А ми на кінець січня записались в Альтернативу( Михайлишин).Що скажете?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 December 2018 - 07:45

Перегляд повідомленняKaterina87 (30 November 2018 - 23:16) писав:

Привіт!Оскільки на форумі мало свіжої інформації,або свіжа дуже розкидані по темам які мало читають, то створюю цю тему для тих хто може поділитися цьогорічними результатами чи планує робити ЕКО в наступному році.Думаю проблема не стала в сьогоднішній час меньше актуальною,просто форумчани в жодній темі не бачать активності.Тому діліться своїми історіями та дуже необхідною інформацією.Моя історія проста: 4 роки в шлюбі і активного планування������������, але нажаль безрезультатно.Через пів року планування звернулись до лікарів.Результат: не найкраща спермограми, лікування уреаплазми,гсг-одна труба прохід на, інша частково.Після походів по гінекологам, урологам і ніяких результатів звернулись до репродуктолога.Вибір був хибний.Обрали екстрамед(лікар шедловська).Після сухої консультації(дякуючи інтернету я вже багато що знаю), перегляду знімку ренгену труб сказала що обидві не прохідні, 100%Еко, але щоб був шанс підтягнутий спермограму.2-3міс підтягували і бац- повторний аналіз аналогічний, до сотих.Я вдячна їм за таку помилку (аналіз ніхто не робив а зробили ксерокопію старого, це ми побачили глянувши на отримані роздруківки) вчасно ми зрозуміли що нас розводять.Обідно.Пояснення було смішне: людина, яка начебто робила аналіз на наше питання як може бути навіть однакова кількість в еякуляті сказала "ви на те не дивиться, то не важливо, вам потрібно лише еко" :girl_cray: Тому якщо не хочете бути обманутими туди не йдуть.А ми на кінець січня записались в Альтернативу( Михайлишин).Що скажете?

Привіт! У нас теж був трубний фактор, довго обирали клініку, перечитала безліч відгуків та форумів і вибір зупинили саме на Л.О. Михайлишин з Альтернативи. Не знаю, напевно серце так підказало, але я чітко обрала саме її. І, Слава Богу, я не помилилася з вибором, дуже нею задоволена, вона професіонал, дуже грамотно все пояснює, говорить по ділу, швидко та зрозуміло, як людина, то це дуже сонячна, щира, добра жінка. Робили Екз, бо іншого виходу я сама не бачила, хоча вона пропонувала інший шлях. І , дякувати Богу, позитивний результат з першого разу, хоча в процесі похвилюватись прийшлося. Одним словом, раджу вам її, як щось цікавить, питайте, з задоволенням відповім)
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 10:12

Перегляд повідомленняМандаринка (01 December 2018 - 07:45) писав:

Привіт! У нас теж був трубний фактор, довго обирали клініку, перечитала безліч відгуків та форумів і вибір зупинили саме на Л.О. Михайлишин з Альтернативи. Не знаю, напевно серце так підказало, але я чітко обрала саме її. І, Слава Богу, я не помилилася з вибором, дуже нею задоволена, вона професіонал, дуже грамотно все пояснює, говорить по ділу, швидко та зрозуміло, як людина, то це дуже сонячна, щира, добра жінка. Робили Екз, бо іншого виходу я сама не бачила, хоча вона пропонувала інший шлях. І , дякувати Богу, позитивний результат з першого разу, хоча в процесі похвилюватись прийшлося. Одним словом, раджу вам її, як щось цікавить, питайте, з задоволенням відповім)

Дякую за відповідь, дуже радує, що все вийшло з першого разу!Якщо не важко, то напишіть скільки обійшлось і в якому році робили.Думаю така інформація багатьом цікава, хоч і всі розуміють що різні ситуації і різна стимуляція.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 11:17

Перегляд повідомленняKaterina87 (01 December 2018 - 10:12) писав:

Дякую за відповідь, дуже радує, що все вийшло з першого разу!Якщо не важко, то напишіть скільки обійшлось і в якому році робили.Думаю така інформація багатьом цікава, хоч і всі розуміють що різні ситуації і різна стимуляція.

Від початку обстежень до підтримки включно після підсадки пішло 120 тис. Сам протокол 85 тис. Робили 2018 року влітку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бусінка333 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 21:39

Привіт, мені стимуляція обійшлася у 20 тис. У нас чоловічий фактор.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 22:59

Перегляд повідомленняБусінка333 (01 December 2018 - 21:39) писав:

Привіт, мені стимуляція обійшлася у 20 тис. У нас чоловічий фактор.

Привіт!напишіть детальніше де,що і коли робили.І звичайно, який результат?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 23:25

Перегляд повідомленняKaterina87 (01 December 2018 - 22:59) писав:

Привіт!напишіть детальніше де,що і коли робили.І звичайно, який результат?

Поки кріо, так як прогестерон високий. Інтерсоно, Львів. Мені на першій 3онсультації повідомили, що стимуляція коштує від 18 до 24 тис
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Beremka7 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2018 - 23:54

Всім привіт!Оставлю відгук для дівчат з Волині, в цьому році була перша спроба єко (трубний фактор) В клініці Боголюби (Луцьк) лікар Петровський Вадим Валентинович результатом є 25 тижнів вагітності. Був короткий протокол, саме в клініці віддали 50.000грн +потім підтримка. P. S. Також ми були на консультації в Дахно (Сіренко В. Ю.) також сподобалося, але по грошах ми би не потянули... Може будуть якісь питання, пишіть. Всім бажаю успіху, тільки вперед до мрії!!!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2018 - 01:30

Перегляд повідомленняBeremka7 (01 December 2018 - 23:54) писав:

Всім привіт!Оставлю відгук для дівчат з Волині, в цьому році була перша спроба єко (трубний фактор) В клініці Боголюби (Луцьк) лікар Петровський Вадим Валентинович результатом є 25 тижнів вагітності. Був короткий протокол, саме в клініці віддали 50.000грн +потім підтримка. P. S. Також ми були на консультації в Дахно (Сіренко В. Ю.) також сподобалося, але по грошах ми би не потянули... Може будуть якісь питання, пишіть. Всім бажаю успіху, тільки вперед до мрії!!!

Вітаю!Класно, що збираються відгуки з позитивними результатами, це всиляє надію що все вийде.Дівчатка, пишіть ще, хто з якими питаннями стикався.Ще дуже цікавить чи хтось робив екз в природному циклі або з мінімальною стимуляцією?чи є позитивні результати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kylbaba 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2018 - 10:40

Перегляд повідомленняБусінка333 (01 December 2018 - 23:25) писав:

Поки кріо, так як прогестерон високий. Інтерсоно, Львів. Мені на першій 3онсультації повідомили, що стимуляція коштує від 18 до 24 тис

Привіт))))ви в якого лікаря....?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tetiana8585 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2018 - 18:28

Привіт))
В нас також чоловічий фактор.
Звернулись в клініку Хміля, були налаштовані відразу на ЕКО, так як лікування результату не дало, а навпаки тільки погіршилось все.. а роки йдуть, і ми не молодшаємо :((
Йшли осіню 2017 по короткому протоколу, обійшлось все від договору+ стимуляція+ кріо+ підтримка + аналізи - в районі 75 тис ( це до настання вагітності) і 3 січня 2018 після здачі ХГЧ, ми дізнались що вагітні))
Все вийшло з першої спроби)) я вірила що все вийде))
Зараз бавимо комочок:))
З клінікою не пропадала, і якщо чесно, інші варіанти навіть не розглядала..)
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2018 - 20:52

Перегляд повідомленняTetiana8585 (04 December 2018 - 18:28) писав:

Привіт))
В нас також чоловічий фактор.
Звернулись в клініку Хміля, були налаштовані відразу на ЕКО, так як лікування результату не дало, а навпаки тільки погіршилось все.. а роки йдуть, і ми не молодшаємо :((
Йшли осіню 2017 по короткому протоколу, обійшлось все від договору+ стимуляція+ кріо+ підтримка + аналізи - в районі 75 тис ( це до настання вагітності) і 3 січня 2018 після здачі ХГЧ, ми дізнались що вагітні))
Все вийшло з першої спроби)) я вірила що все вийде))
Зараз бавимо комочок:))
З клінікою не пропадала, і якщо чесно, інші варіанти навіть не розглядала..)

Дякую, що ділитесь досвідом.А я налаштована на Михайлишин (шукаю більше лікара аніж клініку).Зараз буду робити всі необхідні аналізи (попередні вже застарілі щоб по них щось вирішувати), а далі побачим.Буду відписуватись що і як просувається.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2018 - 21:34

Перегляд повідомленняKaterina87 (04 December 2018 - 20:52) писав:

Дякую, що ділитесь досвідом.А я налаштована на Михайлишин (шукаю більше лікара аніж клініку).Зараз буду робити всі необхідні аналізи (попередні вже застарілі щоб по них щось вирішувати), а далі побачим.Буду відписуватись що і як просувається.

Ми писались напряму до професора Стефана Володимировича. Він і давав призначення. Відношення я задоволена, колектив весь класний.. йшла по відгукам, так як багато знайомих також робили еко там, і з першого спроби позитивний результат))
А ви дивіться справді де вам краще))
Чекаємо гарних новин!!!
Я йшла на першу консультацію без аналізів.. все здавала на місці..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitka2104 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2018 - 17:59

Доброго вечора.У на чоловічий фактор, сперматозоїдів мало дуже Були в Хміля.Нам сподобалося.Думали що можна ще щось зробити,але як виявилося наш шанс це ЕКЗ.Підкажіть скільки триває підготовка до нього?Через скільки роблять якщо почали вже приймати вітаміни.І взагалі розкажіть як це буде проходити.І по коштах теж якщо можна.Дуже дякую (
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nat-ko 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2018 - 13:55

Доброго дня! Можливо хтось має телефон Н.Г. Яцишин з ПЦРЛ Ів.-Фр? Напишіть будь ласка.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2018 - 20:04

Перегляд повідомленняKvitka2104 (08 December 2018 - 17:59) писав:

Доброго вечора.У на чоловічий фактор, сперматозоїдів мало дуже Були в Хміля.Нам сподобалося.Думали що можна ще щось зробити,але як виявилося наш шанс це ЕКЗ.Підкажіть скільки триває підготовка до нього?Через скільки роблять якщо почали вже приймати вітаміни.І взагалі розкажіть як це буде проходити.І по коштах теж якщо можна.Дуже дякую (

Привіт. Коли поздавали зчоловіком всі потрібні аналізи, то з 2го дня циклу почала колоти всякі гормони для росту фолікулів і тд. Під час цього 3 рази була на УЗД. Потім пункція - приблизно співпадає з днем овуляції. Це якщо короткий протокол і МЦ 26-28 днів
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2018 - 21:55

Перегляд повідомленняKvitka2104 (08 December 2018 - 17:59) писав:

Привіт) в нас все тривало не довго..
Поїхали на першу консультацію в вересні 2017, в жовтні стимуляція і пунція. Дала кріо.. листопад вілпочивал, так як була ніперстимуляція.. в грудні в протокол, і довгоочікуваний перенос)) і 3 січня, ураа, ми вагітні))
По грошам вийшло за 4 міс приблизно 70-75 тис..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дівчинка-перлинка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2018 - 22:39

Добрий вечір,після свят також планую їхати в ПРЦЛ на консультацію,була у них вже давно,з 4 спроби в мене росте синочок,дякувати Богу.Я незадоволена була їхнім відношенням,але маю там сніжинки і змушена туди поїхати.Дівчата хто знає які відгуки зараз про ПРЦЛ?Якщоб я немала сніжинок,розглядаю ще по відгукам клініку Хміля.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitka2104 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2018 - 21:56

Дякую за інформацію.У вас була схема накопичення сперматозоїдів?Що це таке взагалі?Чи допомогали вітаміни які приписували для збільшення сперматозоїдів?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Wokolapo4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 December 2018 - 17:46

Перегляд повідомленняДівчинка-перлинка (11 December 2018 - 22:39) писав:

Добрий вечір,після свят також планую їхати в ПРЦЛ на консультацію,була у них вже давно,з 4 спроби в мене росте синочок,дякувати Богу.Я незадоволена була їхнім відношенням,але маю там сніжинки і змушена туди поїхати.Дівчата хто знає які відгуки зараз про ПРЦЛ?Якщоб я немала сніжинок,розглядаю ще по відгукам клініку Хміля.

Сніжинки можна забрати)
Лікарі там зявились нові, є й ті шо були ставлення я не вірю, що вони змінили. Відкрили новий корпус і дальше косять грошей. Мені дуже цікаво було б глянути їхню статистику, адже це не рахується приватним..їм нема що приховувати. Але то таке...в кожного своя історія..
Головне пробувати і шукати свого лікаря, якому довіряєш.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн