Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 March 2018 - 21:34

Tinka95, спробую вам пояснити. Краще йти в кріопротокол,тим більше з такою кількістю фолікулів як у вас, тому що існує ризик гіперстимуляції. То ризиковано, вагітність навіть якщо настане,то спровокує ще більшу гіперстимуляцію,що може бути і для вас небезпечним станом,що для вагітності в цілому.
Цикл-два відпочити вартує того,щоб організм відпочив від колосального гормонального навантаження. Це перше. Друге- це те,що під час стимуляції все ж все направлене на вирощування фолікулів, і простежується така тенденція,що не завжди можливо досягти гарного,правильного ендометрію для імплантації на фоні стимуляції (бо одне заважає іншому).

Тому дівчата,якщо лікар каже що краще кріопротокол,то дійсно так. В кріо все буде направлено,щоб виростити гарний ендометрій,щоб збільшити шанс на імплантацію, кріоембріончики сильні,бо пережили заморозку (а морозять найкращих) і розморозку.

Апчихххх на вас, нехай все у вас получиться !

Ще за оплату вам скажу, якщо ви оплатили договір,то додатково треба буде оплатити заморозку,потім ще соломинки в яких заморожують (1 входить в ціну заморозки,за решту доплачувати здається по 750грн). Якщо підсадки в цьому циклі не буде,а перейдете в кріо,то потім лиш оплатити розморозку.

Повідомлення відредаговано Карамелія: 30 March 2018 - 21:43

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tinka95 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 March 2018 - 21:43

Перегляд повідомленняКарамелія (30 March 2018 - 21:34) писав:

Tinka95, спробую вам пояснити. Краще йти в кріопротокол,тим більше з такою кількістю фолікулів як у вас, тому що існує ризик гіперстимуляції. То ризиковано, вагітність навіть якщо настане,то спровокує ще більшу гіперстимуляцію,що може бути і для вас небезпечним станом,що для вагітності в цілому.
Цикл-два відпочити вартує того,щоб організм відпочив від колосального гормонального навантаження. Це перше. Друге- це те,що під час стимуляції все ж все направлене на вирощування фолікулів, і простежується така тенденція,що не завжди можливо досягти гарного,правильного ендометрію для імплантації на фоні стимуляції (бо одне заважає іншому).

Тому дівчата,якщо лікар каже що краще кріопротокол,то дійсно так. В кріо все буде направлено,щоб виростити гарний ендометрій,щоб збільшити шанс на імплантацію, кріоембріончики сильні,бо пережили заморозку (а морозять найкращих) і розморозку.

Апчихххх на вас, нехай все у вас получиться !

дякую вам, всезрозуміло, я так і думала але краще перепитати, а ви також були в кріо за ці цикли для нарощення ендометрію щось призначали вам ?дякуєм за апчхи, і вам щасливо з малюком)))
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 21:52

Tinka95, мене також вивели з протоколу в кріо, стимуляція була в грудні,в лютому була підсадка,тобто цикл пропустили. Поки чекали нічо не приймала. А вже як розпочинають кріопротокол,то він може бути природній (якщо у вас своя овуляція є і ендометрій гарно росте),або на ЗГТ з естрогенами де нарощують ендометрій препаратами.
Все поступово ставатиме вам зрозумілим. Хто ваш лікар?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 21:57

Перегляд повідомленняКарамелія (30 March 2018 - 21:52) писав:

Tinka95, мене також вивели з протоколу в кріо, стимуляція була в грудні,в лютому була підсадка,тобто цикл пропустили. Поки чекали нічо не приймала. А вже як розпочинають кріопротокол,то він може бути природній (якщо у вас своя овуляція є і ендометрій гарно росте),або на ЗГТ з естрогенами де нарощують ендометрій препаратами.
Все поступово ставатиме вам зрозумілим. Хто ваш лікар?

Юлія Юріївна Пономаренко,дякую)))

Повідомлення відредаговано Tinka95: 30 March 2018 - 21:58

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 06:23

Перегляд повідомленняTinka95 (30 March 2018 - 21:32) писав:

Я рзумію що ви добре обізнані в тому, мені сказали заплатити за заморозку дві з копійками тисячі, і підсадка в наступному циклі, це те саме кріо??і якщо в наступному циклі то нащо чекчти 2 3 місяці.поясніть будь ласка бо не розумію)))

сьогодні дуже болить живіт, признчили до завтра ті самі уколи і пів 10 вечора ще один,в неділю перерва в понеділок на пункцію,в мене спкя, мені 22, все буде добре не переживайте і вірте що Бог вам допоможе)))

клініка хміля, тернопіль, я заплатила 27500, ліки за свої гроші, все десь приблизно вийшло поза 65 тис, а сьогодні питала лікпрку скільки з собою потрібно то сказали що пункція входить туди, лиш за заморозку заплатити і все....і справді не переживайте що їх 10 головне щоб вони були хороші по якості))))

в вас пункція платна??

Я платила окремо за стимулювання і буду платити окремо за пункцію, так як стимулює мене лікар мій в моєму місті ,а їду я на пункцію в клініку іншого міста. Мій лікар співпрацює з Киівською клінікою " Мать и дитя ".
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 07:09

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (31 March 2018 - 06:23) писав:

Я платила окремо за стимулювання і буду платити окремо за пункцію, так як стимулює мене лікар мій в моєму місті ,а їду я на пункцію в клініку іншого міста. Мій лікар співпрацює з Киівською клінікою " Мать и дитя ".

а ну так так ви ж писали про це))))нічого гроші ц мєлоч головне результатні дві полосочки вкінці))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масяня) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 08:40

Перегляд повідомленняTinka95 (31 March 2018 - 07:09) писав:

а ну так так ви ж писали про це))))нічого гроші ц мєлоч головне результатні дві полосочки вкінці))))

Це точно головне результат. Чим ближче до понеділка тим страшніше.

Хто що їсть корисного? Чи раціон не змінився з початку стимуляції? Бо я сиджу і думаю що то таке можна з'їсти щоб покращити якість і яйцеклітин і сперматозоїдів
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Всебудеок 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 09:06

ЕМасяня), не думайте про це)) просто насолоджуйтеся кожним днем. Робіть те що вам хочеться і іште що дуже забажає))) ну звичайно в межах розумного))

Памятаю, як я ананаси іла кожного дня, бо почитала що від них гарно ендометрій росте?) і знаєте, що з ананасами що без них, ендометрій ріс однаково)) так що то все в голові)
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 09:33

Перегляд повідомленняВсебудеок (31 March 2018 - 09:06) писав:

ЕМасяня), не думайте про це)) просто насолоджуйтеся кожним днем. Робіть те що вам хочеться і іште що дуже забажає))) ну звичайно в межах розумного))

Памятаю, як я ананаси іла кожного дня, бо почитала що від них гарно ендометрій росте?) і знаєте, що з ананасами що без них, ендометрій ріс однаково)) так що то все в голові)

А в голові страх і то дуже сильний. Не через пункцією а через кінцевий результат.
А як побороти його?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 12:49

Перегляд повідомленняМасяня) (31 March 2018 - 09:33) писав:

А в голові страх і то дуже сильний. Не через пункцією а через кінцевий результат.
А як побороти його?

ніяк напевно просто вірте що все получиться, всім страшно але думаю що результат буде позитивний принаймі чекаю дуже сильно його))

Перегляд повідомленняTinka95 (30 March 2018 - 21:57) писав:

Юлія Юріївна Пономаренко,дякую)))

Карамелія, а коли ви взнали скільки ембріончиків якісних, скільки заморозять, вам телефоонували чи як??

Повідомлення відредаговано Tinka95: 31 March 2018 - 12:48

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 16:43

Tinka95, на наступний день після пункції мені сказали скільки запліднилось клітинок. День пункції це 0 день, на 3день сказали скільки ділиться, а вже на 5-6 д скільки заморозили. Не дзвонили, я сама телефонувала, мене Галина Михайлівна вела
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 19:27

Перегляд повідомленняКарамелія (31 March 2018 - 16:43) писав:

Tinka95, на наступний день після пункції мені сказали скільки запліднилось клітинок. День пункції це 0 день, на 3день сказали скільки ділиться, а вже на 5-6 д скільки заморозили. Не дзвонили, я сама телефонувала, мене Галина Михайлівна вела

зрозуміло,дякую))))всього вам найкращого заспокоїли мене)))
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 20:37

Масяня), скажу вам чесно, мене той страх переслідував всю впгітеість))
Спочатку аби побачити 2 полосочки, потім щоб доносити малюка, щоб вдало пройшли пологи, щоб дитинка була здорова і ще багато всього)))

Та ніяк, просто намагатися якось відволікатися)) я наприклад вишивала бісером в той час) дуже класно заспокоює)) такі картини і образи повишивала величезні, що напевне шила б іх роками))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 20:53

Перегляд повідомленняВсебудеок (31 March 2018 - 20:37) писав:

Масяня), скажу вам чесно, мене той страх переслідував всю впгітеість))
Спочатку аби побачити 2 полосочки, потім щоб доносити малюка, щоб вдало пройшли пологи, щоб дитинка була здорова і ще багато всього)))

Та ніяк, просто намагатися якось відволікатися)) я наприклад вишивала бісером в той час) дуже класно заспокоює)) такі картини і образи повишивала величезні, що напевне шила б іх роками))

Люблю і вишивати і щось цікаве почитати. Та нічого не хочеться. Думки зайняті тільки одним. Вже й уколів починаю боятися.
А в вас малеча після першої спроби?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 21:08

Масяня), ой, а уколи лише починаються))) у васінжеста є у підтримці?)) якщо так, то вам ще іі колоти і колоти)) попа буде бідна. Я 3 місяці колола день у день) але то все швидко забувається

Так з першоі спроби у нас все вийшло, зараз бавимо синочка) хоча ми одразу ішли у кріо після пункціі. Були трохи збільшені яйники, а потім ще й фолікулярні кисти повилазили після стимуляціі, та через 2 місяці почали протокол

Масяня), я до речі, як проходила то все, то вишила картину бісером троьох ангелочків. Читала що вона допомагає завагітніти. Хоча не дуже в це вірю, але всеодно вишила) потім подарувала іі лікареві, яка вела мене) то та картина зараз у неі в кабінеті висить.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2018 - 22:51

Так казала що буде інжеста.
Ура вкололи останні уколи. Тепер чекаю понеділка. Так довго йде час коли щось чекаєш. Своїми історіями про екз які щасливо закінчилися народженням дитини даєте надію що все і в нас буде добре.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2018 - 05:53

і в мене останній укол вчора до стимуляції, такж чекаю завтра,і йду на роботу після свят, я взяла отпуск боуколи не получалось по роботі колоти, щоб менше думати треба йти на рооту))))це точно ви так даєте надію що все буде добре)))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2018 - 15:51

Перегляд повідомленняВсебудеок (31 March 2018 - 21:08) писав:

Масяня), ой, а уколи лише починаються))) у васінжеста є у підтримці?)) якщо так, то вам ще іі колоти і колоти)) попа буде бідна. Я 3 місяці колола день у день) але то все швидко забувається

Так з першоі спроби у нас все вийшло, зараз бавимо синочка) хоча ми одразу ішли у кріо після пункціі. Були трохи збільшені яйники, а потім ще й фолікулярні кисти повилазили після стимуляціі, та через 2 місяці почали протокол

Масяня), я до речі, як проходила то все, то вишила картину бісером троьох ангелочків. Читала що вона допомагає завагітніти. Хоча не дуже в це вірю, але всеодно вишила) потім подарувала іі лікареві, яка вела мене) то та картина зараз у неі в кабінеті висить.

а вас також таке було вколола останній укол,дуже болить живіт з права і в праву сторону колола
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2018 - 18:45

Хочу побажати Вам удачі завтра ,щоб усе пройшло добре з Божою допомогою. У мене сьогодні останній укол, але так тягне живіт, походу завтра буде ще гірше ... Мені до вівторка ,я вже не можу дочекатися ...
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2018 - 20:23

Tinka95, не памятаю щоб у мене аж дууже сильні болі були при стимуляціі. Ну щось там трохи потягувало, але щоб так сильно то ні. А може боліти бо там же ж фолікули ростуть, і не один)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина