Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 March 2018 - 13:13

Перший укол 16200,він діяв 6 днів, а тепер призначили 4 в живіт і 2 в попу ,за них дала 7600... А ще тригер в кінці стимуляції колять ,не знаю скільки він коштує, короче походу попадаю на 25000

Стимулювання я проходжу в своєму місті ,а на пункцію їду до Києва . Мій лікар співпрацює з клінікою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масяня) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 14:29

То добре що в вас все на місці. А мені потрібно доїжати кожен раз на узд.
Знову сильно болить голова і що то робити??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tinka95 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 15:53

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (28 March 2018 - 11:55) писав:

Мені сказали мати з собою 25000...

Дівчата, а скільки вам обходиться стимуляція, суто ліки ?

Купила фліграф на 12780,потім докупила ще його на 8520,іморгалутран на 5200, це поки що на 9 днів стимуляції

Перегляд повідомленняTinka95 (28 March 2018 - 15:51) писав:

Купила фліграф на 12780,потім докупила ще його на 8520,іморгалутран на 5200, це поки що на 9 днів стимуляції

а вам цю ціну на пункцію сказали мати чи на стимуляцію незрозуміла???

Перегляд повідомленняМасяня) (28 March 2018 - 09:37) писав:

Ми також на узд в п'ятницю то все розпитаю.

гарних вам новин там, відришетесь потім що вам сказали
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 18:31

В принципі ,я так розумію, що стимулювання обходиться близько 25000 і пункція приблизно так само . А ви у кріо протокол ідете ?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 19:02

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (28 March 2018 - 18:31) писав:

В принципі ,я так розумію, що стимулювання обходиться близько 25000 і пункція приблизно так само . А ви у кріо протокол ідете ?

я в цьому не дуже розуміюсь але нам сказали що якщо яйники будуть збільшені або ендометрій ненаросте то треба буде почекати з підсадкою,а якщо все ок ьо одразу))

Перегляд повідомленняTinka95 (28 March 2018 - 18:36) писав:

я в цьому не дуже розуміюсь але нам сказали що якщо яйники будуть збільшені або ендометрій ненаросте то треба буде почекати з підсадкою,а якщо все ок ьо одразу))

а ви йдете??можливо розкажете щось про кріо протокол??
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 20:20

Ми одразу в кріо,лікар радить, я не знаю як краще чи гірше, але вона каже ,що після пункціі будуть збільшені яєчники ,то краще заморозити ембріони ( якщо усе буде добре,і вони виживуть ,будуть розвиватися , критичні 3 і 5 день після запліднення в пробірці) ,а після того ,як підуть місячні,яєчники відновляться до нормальних розмірів ,тоді підсадка. Але це все так не ясно, багато у кого виходить і без кріо заморозки ,а у когось ні, я вважаю,що як має бути так і буде і це все у руках Бога , а нам залишається молитись і просити .... ))))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 20:27

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (28 March 2018 - 20:20) писав:

Ми одразу в кріо,лікар радить, я не знаю як краще чи гірше, але вона каже ,що після пункціі будуть збільшені яєчники ,то краще заморозити ембріони ( якщо усе буде добре,і вони виживуть ,будуть розвиватися , критичні 3 і 5 день після запліднення в пробірці) ,а після того ,як підуть місячні,яєчники відновляться до нормальних розмірів ,тоді підсадка. Але це все так не ясно, багато у кого виходить і без кріо заморозки ,а у когось ні, я вважаю,що як має бути так і буде і це все у руках Бога , а нам залишається моцлитись і просити .... ))))

і я так кажу але вірю що Бог нам всім поможе))))))ну нам також пояснювали що будуть бачити по яєчниках якщо будуть збільшені то відкласти тобто походу в кріо, а якщо все буде стабільно то на 3-5 д,також переживаю і робота така як з підсадкою
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2018 - 20:41

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (28 March 2018 - 20:20) писав:

Ми одразу в кріо,лікар радить, я не знаю як краще чи гірше, але вона каже ,що після пункціі будуть збільшені яєчники ,то краще заморозити ембріони ( якщо усе буде добре,і вони виживуть ,будуть розвиватися , критичні 3 і 5 день після запліднення в пробірці) ,а після того ,як підуть місячні,яєчники відновляться до нормальних розмірів ,тоді підсадка. Але це все так не ясно, багато у кого виходить і без кріо заморозки ,а у когось ні, я вважаю,що як має бути так і буде і це все у руках Бога , а нам залишається молитись і просити .... ))))

Так як стимуляція мені даєтеся тяжко то точно що ми йдемо в кріо. А я щаслива що буде заморозка я себе морально підготую, а саме головне мій організм відпочине.І на момент переносу вже буде тепло візьму отпуск і буду два тижні відпочивати.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2018 - 18:33

Перегляд повідомленняМасяня) (28 March 2018 - 20:41) писав:

Так як стимуляція мені даєтеся тяжко то точно що ми йдемо в кріо. А я щаслива що буде заморозка я себе морально підготую, а саме головне мій організм відпочине.І на момент переносу вже буде тепло візьму отпуск і буду два тижні відпочивати.

а коли підсадка в вас ???
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2018 - 19:32

Перегляд повідомленняTinka95 (29 March 2018 - 18:33) писав:

а коли підсадка в вас ???

Чесно уяви немаю коли та підсадка. Та й ще про те не думаю. Зараз всі думки зайняті стимуляцією і пункцією.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2018 - 20:19

Перегляд повідомленняМасяня) (29 March 2018 - 19:32) писав:

Чесно уяви немаю коли та підсадка. Та й ще про те не думаю. Зараз всі думки зайняті стимуляцією і пункцією.

я взагалі то також переживаю про то, дні так довго йдуть, стараюсь менше думати про то але не полчається переживаю як там мої фолікули ростуть і як після пункції вони будуть, а ви гормоналні препарати перший раз приймаєте??бо я якось сьогодні лиш при різких рухах відчуваю яйники а так не дуже щось і знов хвилююсь чи все в порядку
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 05:13

Так перший раз приймаю гормональні препарати. Я думаю що це мене так тягнуть спайки. Ой це для всіх довго час йде

Повідомлення відредаговано Масяня): 30 March 2018 - 05:13

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 09:00

Перегляд повідомленняМасяня) (30 March 2018 - 05:13) писав:

Так перший раз приймаю гормональні препарати. Я думаю що це мене так тягнуть спайки. Ой це для всіх довго час йде

все можливо, я вже мала справи з гормонами тому можливо і легше переношу стимуляцію
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 14:46

Була в лікаря. Каже нормальна кількість фолікулів. Пункція в понеділок.
Дуже переживаю... А в вас коли пункція??
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 15:45

Перегляд повідомленняМасяня) (30 March 2018 - 14:46) писав:

Була в лікаря. Каже нормальна кількість фолікулів. Пункція в понеділок.
Дужек переживаю... А в вас коли пункція??

і я була, також пункція в понеділок дуже страшно, мені пункція входить в ціну екз,а вам що сксзали за ціну??в мене також 18-19 фолікулів, але буде заморозка, то платити лиш за неї, а підсадка вже в наступному циклі якщо все буде добре))а вам що за підсадку казали щось, переживаю чи після заморозки будуть сильні ембріончики
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 16:12

Перегляд повідомленняTinka95 (30 March 2018 - 15:45) писав:

і я була, також пункція в понеділок дуже страшно, мені пункція входить в ціну екз,а вам що сксзали за ціну??в мене також 18-19 фолікулів, але буде заморозка, то платити лиш за неї, а підсадка вже в наступному циклі якщо все буде добре))а вам що за підсадку казали щось, переживаю чи після заморозки будуть сильні ембріончики

Казала що заморозка не впливає на якість ембріонів. А скільки то обходиться вам все екз? В нас пункція виходить 26600. В в якій ви клініці??
В нас менше кількість фолікулів тому дуже переживаю. Всього лиш 10штук.я очікувала що їх буде більше я така розстроєна, незнаю що то буде(((((
А підсадка казала можна й в цьому циклі робити але шанс завагітніти тоді менший ніж після заморозки.

Повідомлення відредаговано Масяня): 30 March 2018 - 16:14

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 19:19

У мене пункція у вівторок, ви вже дівчатка напишіть ,як у Вас все пройде, у мене теж 10-11 фолікулів , не засмучуйтесь, менше шансів ,що буде гіпер. І все буде добре, а уявіть,що усі 10 виживуть і все буде супер !!!))) А скільки Вам років ,якщо не секрет ?) мені 27 . Безпліддя нез'ясованого генезу...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Всебудеок 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 20:55

Дівчатка, головне не кількість фолікулів, а іхня якість)) так що 10 шт то якраз самий раз)) ще щоб вони всі гарненькі були)

Щодо кріо, так набагато легше буде вам і організм трохи відпочине. Хоча знову прийдеться почекати перед кріо місяць-два. Але найголовніше результат.

П.С. У мене взяли 10 яйцеклітин, з них 8 ще заморожені і чекають свого часу)
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 21:23

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (30 March 2018 - 19:19) писав:

У мене пункція у вівторок, ви вже дівчатка напишіть ,як у Вас все пройде, у мене теж 10-11 фолікулів , не засмучуйтесь, менше шансів ,що буде гіпер. І все буде добре, а уявіть,що усі 10 виживуть і все буде супер !!!))) А скільки Вам років ,якщо не секрет ?) мені 27 . Безпліддя нез'ясованого генезу...

Обов'язково відпишу. Мені 22 роки. В мене непрохідність труб. Неможу дочекатися понеділка
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2018 - 21:32

Перегляд повідомленняВсебудеок (30 March 2018 - 20:55) писав:

Дівчатка, головне не кількість фолікулів, а іхня якість)) так що 10 шт то якраз самий раз)) ще щоб вони всі гарненькі були)

Щодо кріо, так набагато легше буде вам і організм трохи відпочине. Хоча знову прийдеться почекати перед кріо місяць-два. Але найголовніше результат.

П.С. У мене взяли 10 яйцеклітин, з них 8 ще заморожені і чекають свого часу)

Я рзумію що ви добре обізнані в тому, мені сказали заплатити за заморозку дві з копійками тисячі, і підсадка в наступному циклі, це те саме кріо??і якщо в наступному циклі то нащо чекчти 2 3 місяці.поясніть будь ласка бо не розумію)))

сьогодні дуже болить живіт, признчили до завтра ті самі уколи і пів 10 вечора ще один,в неділю перерва в понеділок на пункцію,в мене спкя, мені 22, все буде добре не переживайте і вірте що Бог вам допоможе)))

Перегляд повідомленняМасяня) (30 March 2018 - 16:12) писав:

Казала що заморозка не впливає на якість ембріонів. А скільки то обходиться вам все екз? В нас пункція виходить 26600. В в якій ви клініці??
В нас менше кількість фолікулів тому дуже переживаю. Всього лиш 10штук.я очікувала що їх буде більше я така розстроєна, незнаю що то буде(((((
А підсадка казала можна й в цьому циклі робити але шанс завагітніти тоді менший ніж після заморозки.

клініка хміля, тернопіль, я заплатила 27500, ліки за свої гроші, все десь приблизно вийшло поза 65 тис, а сьогодні питала лікпрку скільки з собою потрібно то сказали що пункція входить туди, лиш за заморозку заплатити і все....і справді не переживайте що їх 10 головне щоб вони були хороші по якості))))

в вас пункція платна??
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →