Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка Альтернатива у Львові 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка Альтернатива у Львові 2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Бебік 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 January 2017 - 11:49

Спочатку ми робили 3 інсемінації в Альтернативні,потратили багато часу і багато грошей,безрезультатно.В мене всі аналізи в нормі,проте природня овуляція була дуже рідко.вирішили робити ШЗ в короткому протоколі,в вересні зробили гістероскопію,знайшли поліп,видалили,в жовтні протокол,вийшло з першого разу,двійня,дівчинці вже 2.5 років,а інша ляля завмерла на 9 тижні.Лікар Грецько Марта Ігорівна,нажаль вона вже не працює,хочемо йти на кріо,але не знаємо,що робити.

Повідомлення відредаговано Бебік: 14 January 2017 - 11:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boni 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 January 2017 - 17:13

Перегляд повідомленняKis// (14 January 2017 - 08:54) писав:

СОРІ, Ще не вирішила де робитиму,вивчаю відгуки про клініки і лікарів.

А хто в ных зараз на ембриология, дуже цикаво бо 3 рокы тому в ных був мужчына высокый такый то вин не поганый був и навпакы на той момент в ных була сыльна ембриология бо в той час у Хмиля у мене , напрыклад, и на пидсадку ничого практычно не лышылось, а в Альтернатыви и заморозылы ще .......пры тому , що в нас теж чоловичый фактор .... Мени здаеться ,з мого досвиту пышу, що одным яйцеклитынам чомусь краще в одний клиници, а иншым в инший... Та и не кожен мисяць в жинки дозривають гарни здорови яйцеклитыны... Треба пробуваты ризни клиникы , ризных ликарив, рухатысь вперед и ни кроку назад!!!

Повідомлення відредаговано boni: 15 January 2017 - 17:15

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КетрінЛ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 20:15

boni,в мене так само в Хміля до підсадки не дійшло,по-перше не правильно підібрали протокол,по-друге ембріологія теж там не дуже,чула,що в альтернативі ембріологія не погана,бо як перейшла туди Михайлишин,то забрала з собою хорошого ембріолога.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СОРІ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 22:03

Перегляд повідомленняКетрінЛ (15 January 2017 - 20:15) писав:

boni,в мене так само в Хміля до підсадки не дійшло,по-перше не правильно підібрали протокол,по-друге ембріологія теж там не дуже,чула,що в альтернативі ембріологія не погана,бо як перейшла туди Михайлишин,то забрала з собою хорошого ембріолога.

А ви давно були в Хміля в протоколі, вони клініку у Львові відкрили, йду в суботу на консультацію,хочу почути ще їхню думку потім буду думати де робити другий протокол чи в Альтернаві чи в Хміля.

Перегляд повідомленняBabesleep (14 January 2017 - 08:30) писав:

Скажіть будь ласка це достовірні дані що в Альтернативі погана ембріологія?
Знаю що зараз в Інтерсоно акція, всі ліки по собівартості, виходить дещо дешевше. Але на жаль всі сильні лікарі перейшли в Альтернативу і там залишились лише звичайні гінекологи з дуже маленьким досвідом. Всі їх клієнти пішли в Альтернативу, тому часто там конвеєр, а в Інтерсоно пусто. Для мене головне це лікар, мені подобається Михайлишин, в неї багато успішних еко як в Інтерсоно було так і в Альтернативі зараз.

Так Михайлишин вроді хороший лікар, але там в Альтернативі людей море, конвеєр, все дуже швидко, в мене невдалий протокол в неї, на рахунок ембріологів не знаю, думаю про другий протокол тільки не знаю де, на рахунок ціни то получається більше як вони кажуть.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КетрінЛ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 23:16

Я потратила в клініці Хміля багато часу,десь майже рік до протоколу,в результаті лікували не те,що треба,тому і не дійшло до переносу,але протокол виніс дуже дорого,за ці кошти у Львові я б зробила 2 протоколи,короче втратила і час і гроші!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Babesleep 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2017 - 07:27

Нам в Альтернативі пропонують короткий протокол, кажут до 55 тисяч все буде коштувати. Скажіть будь ласка ті хто робив там ЕКО, чи дають на час забору та підсадки лікарняний? Знаю, що в Інтерсоно дають. І чи взагалі можна після підсадки ходити на роботу чи краще лежати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Blue Bird 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2017 - 14:34

Перегляд повідомленняBabesleep (16 January 2017 - 07:27) писав:

Нам в Альтернативі пропонують короткий протокол, кажут до 55 тисяч все буде коштувати. Скажіть будь ласка ті хто робив там ЕКО, чи дають на час забору та підсадки лікарняний? Знаю, що в Інтерсоно дають. І чи взагалі можна після підсадки ходити на роботу чи краще лежати?

Привіт, я у вересні робила ЕКЗ + іксі, при чому що знижка була 5000грн тоді, сама процедура вийшла 50000(це вже зі знижкою), але після підсадки ліки уже не входять у вартість, а там ще докупляєш дуже багато... Після підсадки полежати, не нервувати, а там просто вести спокійний спосіб життя і вірити, що ви уже не одні)

Повідомлення відредаговано Blue Bird: 16 January 2017 - 14:35

• 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2017 - 15:10

Перегляд повідомленняКетрінЛ (15 January 2017 - 23:16) писав:

Я потратила в клініці Хміля багато часу,десь майже рік до протоколу,в результаті лікували не те,що треба,тому і не дійшло до переносу,але протокол виніс дуже дорого,за ці кошти у Львові я б зробила 2 протоколи,короче втратила і час і гроші!

Та я от думаю, чи залишатися в Альтернативі, хоча там так багато людей,конвеєр, лікар спішить все дуже швидко,думала про клініку Хміля, але там відгуки теж не дуже, порадьте може ви ще десь були, які враження?

Мене орієнтували на одну частину протоколу (японський протокол) 24т.грн, а потратили майже 40т.грн. на рахунок лікарняного не знаю, в день підсадки краще трохи лежати, а потім звичайно можна ходити на роботу, але берегти себе.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasi@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2017 - 18:36

Перегляд повідомленняKis// (10 January 2017 - 11:29) писав:

Я робила три інсемінації в Альтернативі і без результату((( Не звинувачую в тому клініку,мабуть в нас серйозніші проблеми ніж я думала, і так як застерігали лікарі,в нас нічого тому не вийшло(в нас слабка сперма). Але! Навіть як би наважилася ще колись робити інсемінацію, в Альтернативі б не робила. Спілкувалася на інших сайтах з людьми які проходили цю процедуру в інших клініках. Практично усі казали що їм після відсіювання і відмивання сперми перед введенням говорили скільки живчиків в процентному співвідношенні залишилося. Коли я спитала свого лікаря,він сказав що в них такого не роблять,щоб меньше читала інтернета.Але ж який успіх може бути якщо таке ставлення? Якщо сперма слабка то варто було б подивитися і оцінити що вводиться і чи взагалі щось залишилося після відмивання.Може там нічого й вводити не залишилося? І взагалі таку процедуру роблять при узд а мені одного разу лікар взагалі не захотів в день введення узд робити(

Закрадається думка чи взагалі вони обробляють сперму?

А ви не пробували в іншу клініку піти. Я тут читаю відгуки по вмім клінікам і сама не знаю де піти. В Альтернативі лікарі ніби хороші, люди птшуть, що конвеєр став. В Інтерсоно зараз безкоштовна консультація репродуктолога, ось туди записалася, а там буду думати. Ви були в Інтерсоно? Як до пацієнтів ставляться в Альтернативі?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2017 - 22:27

Перегляд повідомленняAnastasi@ (18 January 2017 - 18:36) писав:

А ви не пробували в іншу клініку піти. Я тут читаю відгуки по вмім клінікам і сама не знаю де піти. В Альтернативі лікарі ніби хороші, люди птшуть, що конвеєр став. В Інтерсоно зараз безкоштовна консультація репродуктолога, ось туди записалася, а там буду думати. Ви були в Інтерсоно? Як до пацієнтів ставляться в Альтернативі?

Я можу розповісти Вам свою думку. Вона в кожного своя, тому все ж вирішувати Вам. Я була і в Альтернативі і в Інтерсоно. В Альтернативі робила стимуляцію. Все дуже швидко, людей море, прийом по 15 хв, майже ніколи не вдається зайти на зазначену годину. Для порівняння пішла теж на безкоштовну консультацію в Інтерсоно. Людей нема, в клініці пусто, увага на вищому рівні, прийом триває пів години або поки не з'ясуєш все що цікавить. Все добре пояснюють, призначають координатора який має інформувати вас про все. На період ЕКО дають лікарняний та й зараз там ліки по собівартості. Порівнюючи ці дві клініки я залишилась в Альтернативі. Як на мене пацієнти в клініці це показник, те що все швидко якраз від того що море людей. Більшість лікарів в Альтернативі з дуже хорошими відгуками, про тих які зараз працюють в Інтерсоно я відгуків знайти неможу. Коли в Альтернативі мені при року непліддя кажуть ще трошки почекати, ну ранувато ще ЕКО, то лікар з Інтерсоно мені дзвонила і натякала що чекати нема коли, ЕКО це єдиний вихід і т.д при тому що мені ще 30 нема. В Інтерсоно в мене працює хороша знайома і саме вона мене відправила в Альтернативу. Для мене важливо це лікар, навіть коли він приймає в державній поліклініці.Можу ще багато деталей розповісти, питайте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasi@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 07:32

Перегляд повідомленняBabesleep (18 January 2017 - 22:27) писав:

Я можу розповісти Вам свою думку. Вона в кожного своя, тому все ж вирішувати Вам. Я була і в Альтернативі і в Інтерсоно. В Альтернативі робила стимуляцію. Все дуже швидко, людей море, прийом по 15 хв, майже ніколи не вдається зайти на зазначену годину. Для порівняння пішла теж на безкоштовну консультацію в Інтерсоно. Людей нема, в клініці пусто, увага на вищому рівні, прийом триває пів години або поки не з'ясуєш все що цікавить. Все добре пояснюють, призначають координатора який має інформувати вас про все. На період ЕКО дають лікарняний та й зараз там ліки по собівартості. Порівнюючи ці дві клініки я залишилась в Альтернативі. Як на мене пацієнти в клініці це показник, те що все швидко якраз від того що море людей. Більшість лікарів в Альтернативі з дуже хорошими відгуками, про тих які зараз працюють в Інтерсоно я відгуків знайти неможу. Коли в Альтернативі мені при року непліддя кажуть ще трошки почекати, ну ранувато ще ЕКО, то лікар з Інтерсоно мені дзвонила і натякала що чекати нема коли, ЕКО це єдиний вихід і т.д при тому що мені ще 30 нема. В Інтерсоно в мене працює хороша знайома і саме вона мене відправила в Альтернативу. Для мене важливо це лікар, навіть коли він приймає в державній поліклініці.Можу ще багато деталей розповісти, питайте.

Я думала реєстрація на форумі швидко допоможе обрати клініку, а стало в 100 раз гірше. Якщо Ваша ласка, щє скажіть до кого ви записувалися в Альтернативі? Піду на ту безкоштовну, раз вже записана, а там буду знати до кого щє можна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika- 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 January 2017 - 10:32

Перегляд повідомленняAnastasi@ (19 January 2017 - 07:32) писав:

Я думала реєстрація на форумі швидко допоможе обрати клініку, а стало в 100 раз гірше. Якщо Ваша ласка, щє скажіть до кого ви записувалися в Альтернативі? Піду на ту безкоштовну, раз вже записана, а там буду знати до кого щє можна.

Незнаю чи допоможу Вам чи ні, але мені допомогла саме Альтернатива. Я стикнулася з проблемою, що мала купу невдалих протокалів у одній клініці і звідти хотіла забрати заморожені ембріони, бо мала ще їх 2 порції. Коли я почала писати в клініки і цікавитись чи можна так зробити, то Альтернатива мені дуже швидко все відписала і надала обєктивні відповіді, а від Інтерсоно ще й досі немає відповіді((( Хоча вже скоро рік буде. І саме в Альтернативі мені допомогли, я завагітніла саме у них, і на рахунок ембріології, що тут пишуть незгідна взагалі. У них взагалі не було з чого вибирати (маю на увазі свої сніжинки) у моїх ситуації, але там зробили все можливе.Тому я завжди буду вдячна даній клініці, що допомогли здійснити мою мрію. Але вибір за Вами
My Signature
Зображення

Коли весняний промінчик сонця
Заскоче до райдужного віконця
Грайливо замуркоче кошенятко
Під серцем Veroniku буде дитятко!

YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Scarlet 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 21:58

Христос Хрещається! Ще вирішила і свій допис залишити! Можливо допоможе! Зробила багато протоколів в Ткрнополі, була задоволена відношенням, увагою, поясненням Всім! Але зрозуміла, після 6 екз що треба зупинитись, або змінити клініку! В нас чоловічий фактор і в мене проблема в ендометріі, він ріс але одношаровий! Знайома радила і сама знала за Мизайлишин, тобто я ішла суто на лікаря, а вона залишила Інтерсоно? Та ще забра найкращих лікарів, так кажуть! Вона принаймі вникла проблему, і пролікувала сій ендометрій, так не просто, з недешевими аналізами, які відправляли на Київ! Купа грошей обійшовся протокол! Так в нас вийшло! Дай бог виносити! Є і недоліки! Так все швидко, консультації, огляд. Пояснюють все, все конкретно, звичайно якщо проблема є додзвонитись не просто, особливо вечером! Але Михаілишин думаючий лікар! Я просто їй повірила! Хоча вірила і в Тернополі Хміль!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 22:32

Перегляд повідомленняAnastasi@ (19 January 2017 - 07:32) писав:

Я записувалась до Михайлишин Любов Олегівни. Мені здається що більшість тих хто очікує в холі всі до неї.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЯньчикДимасик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2017 - 13:54

Усім привіт. Мене цікавить чи роблять в Альтернативі операціїї. Записалась на консультацію щодо ЕКО, а тепер виявилось що потрібно видалити трубу. Чи варто їхати і консультуватись чи спочатку прооперуватись і тоді до них? Можливо в когось була ситуація з гідросальпінгсом. Одну трубу видалили після позаматкової а тепер кажуть і цю вирізати, тому що він не лікується. Чи можна її залишити? Записалась до Палиги. Вони взагалі займаються лікуванням чи лише безпліддям?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2017 - 14:26

[quote name='ЯньчикДимасик' timestamp='1484913265' post='2749010']
Усім привіт. Мене цікавить чи роблять в Альтернативі операціїї. Записалась на консультацію щодо ЕКО, а тепер виявилось що потрібно видалити трубу. Чи варто їхати і консультуватись чи спочатку прооперуватись і тоді до них? Можливо в когось була ситуація з гідросальпінгсом. Одну трубу видалили після позаматкової а тепер кажуть і цю вирізати, тому що він не лікується. Чи можна її залишити? Записалась до Палиги. Вони взагалі займаються лікуванням чи лише безпліддям?

Наскільки, я знаю операцій таких в Альтернативі не роблять, я б все таки йшла спочатку на консультацію, а потім з лікарем вже б вирішувала що робити, трубу ви встигнете видалити, пробуйте лікувати, її можна вскрити рідину відкачати, потім протизапальна терапія, я починала з цього, результат на пів року ну і пробувати природнім чином вагітніти, якщо не буде результату тоді вже на ЕКО, з видаленням труби але це все індивідуально, треба дивитися наскільки в вас та труба пошкоджена.

Повідомлення відредаговано СОРІ: 20 January 2017 - 14:28

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamik2 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2017 - 16:12

Перегляд повідомленняЯньчикДимасик (20 January 2017 - 13:54) писав:

В мене була така ситуація,як у Вас...гідросальпінг лівої труби..це накопичення води,яка є носієм інфекції і як пояснила лікарка,що потрібно іі удалити,бо вона в подальшому тільки буде шкодити...операцію робили а Інтерсоно...
Перед тим мені лікували трубу і нічого доброго з цього не вийшло ,тільки стало гірше...і втратила час і гроші...

Повідомлення відредаговано mamik2: 20 January 2017 - 16:24

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika- 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2017 - 19:32

Я з таким не стикалась, але у моєї подруги була така ситуація, мала 2 невдалі спроби еко з правобічним гідросальпінксом, ліва труба була відсутня. Коли вирішила змінити клініку і прийшла до Палиги, то він сказав, що в ніякому разі не можна робити еко з таким діагнозом і взагалі найкращий варіант для цього це повна відсутність труб. Він скерував її до хорошого лікаря, який її прооперував, одразу на 2 місяць вона пішла на еко і вже рік як мама. Тому моя вам порада не ризикуйте, бо гроші все таки не малі, а якщо завагітніти можна тільки шляхом еко, то труби вам не потрібні.
My Signature
Зображення

Коли весняний промінчик сонця
Заскоче до райдужного віконця
Грайливо замуркоче кошенятко
Під серцем Veroniku буде дитятко!

YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   melanja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2017 - 19:00

Грошей ви затратите на багато більше,ніж вони говорять,це перевірено. Щодо лікарняних-вони не видають на час протоколу,колись давали довідки,які жодне підприємтво не брало до уваги,зараз взагалі нічого не видають

Знайома ситуація,напишіть в приват,розповім,надіюся моя інформація стане вам корисною

Повідомлення відредаговано melanja: 22 January 2017 - 18:41

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЯньчикДимасик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2017 - 11:05

Усім дякую. На консультацію записалась, пораджусь з лікарем а тоді остаточно вирішу. Труба як мені пояснили дуже розтягнута (гідросальпінгс 73мм), після операціїї вона вже не зможе виконувати свої функціії. Я б залишила, але лякають що це запалення скоріш за все буде знову через деякий час (це такі власивості організму). Але і видалити другу труду для веме це важко морально (якась неповноцінність). Мені здається до цього треба приготуватись, а в мене мало часу адже він дуже великий і може розірвати трубу.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

6 відвідувачів читають цю тему
1 користувачів, 5 гостей, 0 прихованих користувачів

1. Мандаринка

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн