Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка Альтернатива у Львові 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка Альтернатива у Львові 2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   КетрінЛ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 January 2017 - 20:40

Скажіть будь-ласка,а що морозять тільки пятиденок?Я думаю,якщо це ващ перший протокол,то варто попробувати довгий протокол,ну звичайно краще підсаджувати пятиденок,але у вашому випадку напевно треба дивитись по ситуації,я не знаю чи так практикують можливо,якщо буде два ембріона,то один підсадити на третій день,другий на пятий?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СОРІ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 January 2017 - 10:57

Перегляд повідомленняКетрінЛ (02 January 2017 - 20:40) писав:

Скажіть будь-ласка,а що морозять тільки пятиденок?Я думаю,якщо це ващ перший протокол,то варто попробувати довгий протокол,ну звичайно краще підсаджувати пятиденок,але у вашому випадку напевно треба дивитись по ситуації,я не знаю чи так практикують можливо,якщо буде два ембріона,то один підсадити на третій день,другий на пятий?

Бачите, це особливість японського протоколу, що морозять лише на пятий день і підсаджують тільки в наступному циклі, тому в японський протокол я більше не піду, хочу спробувати так як ви пишете на третій і на пятий день підсаджувати і все в одному циклі, а також хочу ще в іншій клініці проконсультуватися по цьому питанні.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2017 - 18:56

так треба все добре розпитатися,попити вітамінки для покращення яйцеклітин і підсаджувати триденки і пятиденки,просто пятиденки однозначно краще приживаються.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2017 - 19:41

Перегляд повідомленняКетрінЛ (03 January 2017 - 18:56) писав:

так треба все добре розпитатися,попити вітамінки для покращення яйцеклітин і підсаджувати триденки і пятиденки,просто пятиденки однозначно краще приживаються.

Можете порадити якісь вітаміни, бо питала Л.О. вона мені коротко відповіла або стимуляція, або донорська яйцеклітина, бавитися вона не хоче з складними пацієнтами.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2017 - 21:22

COPI,її справа заробляти гроші,а Ваша думати про своє здоровя і наполягати на своєму,ви платите великі кошти за те,щоб Вам допомагали і консультували,особисто я пила FT 500,діставали мені з Італії,там в коробці 20 пакетиків,але якщо у Вас немає можливості дістати,то у нас в аптеці є аналог- інофолік(пити 3 місяці,по 2 капсули на добу).
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 January 2017 - 13:54

СОРІ, перепрошую, що втручаюсь але підтримую КетрінЛ. Ми наразі тільки плануємо ЕКО, але я пила ці вітаміни - саме інофолік - результат - відновилася власна овуляція..(до цього пробували навіть стимуляції і не могли добитися овуляції). Тому навіть, якщо природньо в мене не вийде, а таки піду в протокл - то все одно планую перед тим пропити ще один курс...Гірше однозначно не буде. Бажаю вам успіху
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2017 - 14:00

Перегляд повідомленняКетрінЛ (03 January 2017 - 21:22) писав:

COPI,її справа заробляти гроші,а Ваша думати про своє здоровя і наполягати на своєму,ви платите великі кошти за те,щоб Вам допомагали і консультували,особисто я пила FT 500,діставали мені з Італії,там в коробці 20 пакетиків,але якщо у Вас немає можливості дістати,то у нас в аптеці є аналог- інофолік(пити 3 місяці,по 2 капсули на добу).

Дуже дякую, я так розумію що ці вітамінки покращують якість яйцеклітин і роботу яєчників.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2017 - 16:46

Перегляд повідомленняGaly@ (04 January 2017 - 13:54) писав:

СОРІ, перепрошую, що втручаюсь але підтримую КетрінЛ. Ми наразі тільки плануємо ЕКО, але я пила ці вітаміни - саме інофолік - результат - відновилася власна овуляція..(до цього пробували навіть стимуляції і не могли добитися овуляції). Тому навіть, якщо природньо в мене не вийде, а таки піду в протокл - то все одно планую перед тим пропити ще один курс...Гірше однозначно не буде. Бажаю вам успіху

Дякую дуже, обов"язково спробую.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2017 - 17:16

СOPI, я пила ці вітамінки і якість яйцеклітин в мене була хороша,я й надалі продовжую пити,але в мене проблема в іншому і не забувайте про повноцінне харчування!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   спілкування 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2017 - 20:21

Доброго вечора. Читаю тему і дивуюся бо ніколи не чула про перенос двічі в одному циклі робила дві спроби в ПЦРЛ маю донечка і крім в дамі без результату то вирішила змінити клініку. До кого порадите звернутися
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Babesleep 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2017 - 12:10

Скажіть будь ласка кому чим підтримували прогестерон в другій половині циклу і чи хтось приймає метипред?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2017 - 11:29

Перегляд повідомленняBabesleep (31 December 2016 - 09:14) писав:

Дівчатка, можливо хтось чув за позитивні результати інсемінації в Альтернативі. В нас по аналізах все ідеально, здали все на світі. Раз робили стимуляцію, але і своя овуляція є, нічого не вийшло. Л.О каже невстановлене непліддя, причин нема. Пропонує ЕКО, яке для нас поки дуже дороге. Я думаю про інсемінацію, але лікар каже що не рекомендує, мало шансів. Можливо хтось чув відгуки про інсемінацію саме в Альтернативі?

Я робила три інсемінації в Альтернативі і без результату((( Не звинувачую в тому клініку,мабуть в нас серйозніші проблеми ніж я думала, і так як застерігали лікарі,в нас нічого тому не вийшло(в нас слабка сперма). Але! Навіть як би наважилася ще колись робити інсемінацію, в Альтернативі б не робила. Спілкувалася на інших сайтах з людьми які проходили цю процедуру в інших клініках. Практично усі казали що їм після відсіювання і відмивання сперми перед введенням говорили скільки живчиків в процентному співвідношенні залишилося. Коли я спитала свого лікаря,він сказав що в них такого не роблять,щоб меньше читала інтернета.Але ж який успіх може бути якщо таке ставлення? Якщо сперма слабка то варто було б подивитися і оцінити що вводиться і чи взагалі щось залишилося після відмивання.Може там нічого й вводити не залишилося? І взагалі таку процедуру роблять при узд а мені одного разу лікар взагалі не захотів в день введення узд робити(

Закрадається думка чи взагалі вони обробляють сперму?

Повідомлення відредаговано Kis//: 10 January 2017 - 11:30

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galina Odnorig 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2017 - 13:41

Дівчатка привіт, підкажіть будь ласка, де ви робили обстеження перед ЕКО і в скільки вам обійшлося?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 22:22

Перегляд повідомленняKis// (10 January 2017 - 11:29) писав:

Я робила три інсемінації в Альтернативі і без результату((( Не звинувачую в тому клініку,мабуть в нас серйозніші проблеми ніж я думала, і так як застерігали лікарі,в нас нічого тому не вийшло(в нас слабка сперма). Але! Навіть як би наважилася ще колись робити інсемінацію, в Альтернативі б не робила. Спілкувалася на інших сайтах з людьми які проходили цю процедуру в інших клініках. Практично усі казали що їм після відсіювання і відмивання сперми перед введенням говорили скільки живчиків в процентному співвідношенні залишилося. Коли я спитала свого лікаря,він сказав що в них такого не роблять,щоб меньше читала інтернета.Але ж який успіх може бути якщо таке ставлення? Якщо сперма слабка то варто було б подивитися і оцінити що вводиться і чи взагалі щось залишилося після відмивання.Може там нічого й вводити не залишилося? І взагалі таку процедуру роблять при узд а мені одного разу лікар взагалі не захотів в день введення узд робити(

Закрадається думка чи взагалі вони обробляють сперму?

Скажіть будь ласка якщо не секрет, який лікар Вам робив інсемінацію? Чи будете планувати ЕКО в Альтернативі?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2017 - 08:00

Babesleep, інсемінацію робив Палига і Босяк на заміні,коли був відсутній сам Палига. ШЗ в Альтернативі точно не робитиму,кажуть там погана ембріологія.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2017 - 14:44

Перегляд повідомленняKis// (13 January 2017 - 08:00) писав:

Babesleep, інсемінацію робив Палига і Босяк на заміні,коли був відсутній сам Палига. ШЗ в Альтернативі точно не робитиму,кажуть там погана ембріологія.

А де хороща,порадьте бо в мене невдала спроба, я так думаю що можливо через ембріологію, на третій день було три гарних ембріона, а на пятий сказали, що на заморозку нічого немає.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2017 - 08:30

Скажіть будь ласка це достовірні дані що в Альтернативі погана ембріологія?
Знаю що зараз в Інтерсоно акція, всі ліки по собівартості, виходить дещо дешевше. Але на жаль всі сильні лікарі перейшли в Альтернативу і там залишились лише звичайні гінекологи з дуже маленьким досвідом. Всі їх клієнти пішли в Альтернативу, тому часто там конвеєр, а в Інтерсоно пусто. Для мене головне це лікар, мені подобається Михайлишин, в неї багато успішних еко як в Інтерсоно було так і в Альтернативі зараз.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2017 - 08:54

СОРІ, Ще не вирішила де робитиму,вивчаю відгуки про клініки і лікарів.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бебік 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2017 - 09:20

Ембріолог там хороший,все залежить від наших яйцеклітин і матеріалу чоловіка,і від Божого благословення.А мене наприклад взяли 25 яйцеклітин,з яких 20 запліднилось,2 підсадили ,ще 18 маємо,кажуть хорошої якості,правда після розмороження побачимо.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2017 - 11:26

Перегляд повідомленняБебік (14 January 2017 - 09:20) писав:

Ембріолог там хороший,все залежить від наших яйцеклітин і матеріалу чоловіка,і від Божого благословення.А мене наприклад взяли 25 яйцеклітин,з яких 20 запліднилось,2 підсадили ,ще 18 маємо,кажуть хорошої якості,правда після розмороження побачимо.

Скажіть будь ласка хто саме Вам робив і в якому протоколі? І я думаю що це для нас всіх важливо, тому дуже прошу відписатись про результат. В нас поки ВМІ. Кому цікаво, можу позповісти детальніше.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
1 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

1. ліана

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн