Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Kräuterhexe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 June 2016 - 23:05

Кохана дружина, колоти буду сама, гонал ф вже купила 900 І.Е. Так лікар сказав.
Не знаю, чому так багато, може після 9 дня ще колоти більшу дозу будуть?
В мене пен, але на ньому пише, що після вживання він тільки 28 днів дійсний, то на наступну стимуляцію вже не зможу його використати.(
А мій лікар йде 2 липня у відпустку, так мені наступна стимуляція взагалі аж через цикл світить.
З клостилбегітом стимулювати не вийде, бо мої гормони і так збираються виключати нафареліном.
Але в пурегоні така ж сама діюча речовина, як і в гоналі, тому дивуюся, чому на гоналі не росли фолікули, а на пурегоні росли?

Перегляд повідомленняКохана дружина (03 June 2016 - 22:15) писав:

Привіт!Ви знаєте так боляче на душі і немає з ким поговорити,все настільки надоїло.Всі подруги вже мають дітей,говорять або не прийшов час або всиновіть дитину або живіть для себе.Сьогодні ходила по роботі,побачила чоловіка та жінку румунської національності,сиділи на лавці а біля них бігали двоє дітей :грязні,без взуття в одних майках-і Ви знаєте мені так стало боляче на душі,що ці діти будуть жебраками Чому воля Божа така ,скільки це випробування ще буде,чому Бог недає діток ?Я знаю що в кожного своя доля...і потрібно з цим миритися але де черпати сили...

Я ніколи не дивлюся, що в когось є діти- просто, бо це не мої діти.
Не переживайте, у Вас ще є багато часу для власних дітей.
А потім у знайомих діти підростуть, покинуть власний дім, а Ви ще будете своїх бавити.
Хіба з онуками трошки важче буде.:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 June 2016 - 08:11

Кохана дружина АМГ в мене вище норми...але інозітол призначали саме для покращення ситуації з полікістозом. (оскільчи через нього є певна дисфункція яйників), плюс в мене працює лише один яйник..
Тепер іноді спрацьовує другий яйник, може, наприклад, виростити кісту....Тому важко сказати.. Окрім того в мене пролактин підвищенний, і навіть при лікуванні достінексом- підвищується зразу ж після відміни....
Цоього циклу показник пролактину вдалося знизити до 9,5 (при нормі до 25), і була своя овуляція без уколу....тому наразі маю надію хіба на відновлення циклу.
Якщо у Вас немає проблем з пролактином, то можете пропити 3 місяці курс інозітолу або того комплексу вітамінів, що радили дівчата
А на рахунок роспачу, ну то у всіх буває..як тільки не вдається, зразу хочеться просто все покинути, бо занадто важко..Але пустити все за течією теж не варіант... Треба зробити все можливе.
Можливо мені легше з моїми подругами, деякі мають діток, а деякі як я- мають проблеми... а деяким дітки дались дуже важко... тому можливо мене є кому зрозуміти і підтримати... Але саме тому, що є стільки людей, які за мене переживають і вболівають, я просто не маю права опускати рук

Повідомлення відредаговано Galy@: 04 June 2016 - 08:16

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохана дружина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2016 - 08:27

Перегляд повідомленняGaly@ (04 June 2016 - 08:11) писав:

Кохана дружина АМГ в мене вище норми...але інозітол призначали саме для покращення ситуації з полікістозом. (оскільчи через нього є певна дисфункція яйників), плюс в мене працює лише один яйник..
Тепер іноді спрацьовує другий яйник, може, наприклад, виростити кісту....Тому важко сказати.. Окрім того в мене пролактин підвищенний, і навіть при лікуванні достінексом- підвищується зразу ж після відміни....
Цоього циклу показник пролактину вдалося знизити до 9,5 (при нормі до 25), і була своя овуляція без уколу....тому наразі маю надію хіба на відновлення циклу.
Якщо у Вас немає проблем з пролактином, то можете пропити 3 місяці курс інозітолу або того комплексу вітамінів, що радили дівчата
А на рахунок роспачу, ну то у всіх буває..як тільки не вдається, зразу хочеться просто все покинути, бо занадто важко..Але пустити все за течією теж не варіант... Треба зробити все можливе.
Можливо мені легше з моїми подругами, деякі мають діток, а деякі як я- мають проблеми... а деяким дітки дались дуже важко... тому можливо мене є кому зрозуміти і підтримати... Але саме тому, що є стільки людей, які за мене переживають і вболівають, я просто не маю права опускати рук

Привіт!Мене цікавить а Ви приймали Інофолік чи Інозитол?Бо на сайті пишуть що саме Інофолік потрібно приймати при полікістозі,але діюча речовина однакова в обох препаратах.Ціна в італійській аптеці Інофолік 20пак.-22єв. а Інозитол 100таб.-17єв.Виходить що Інозитол вигідніше брати,але чи ефект буде від того лікування.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2016 - 09:29

Кохана дружина, я приймала саме інозітол.. (інозіт)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2016 - 16:52

Перегляд повідомленняКохана дружина (06 June 2016 - 08:27) писав:

Привіт!Мене цікавить а Ви приймали Інофолік чи Інозитол?Бо на сайті пишуть що саме Інофолік потрібно приймати при полікістозі,але діюча речовина однакова в обох препаратах.Ціна в італійській аптеці Інофолік 20пак.-22єв. а Інозитол 100таб.-17єв.Виходить що Інозитол вигідніше брати,але чи ефект буде від того лікування.

Я питала в свого лікаря, він казав, що обов"язково має бути міоінозітол. Бо просто інозітол може мати інші форми.
Я купувала інофолік 30 пакетиків за 13 євро в інтернетній аптеці.

Була сьогодні в гінеколога, дивився чи зникла моя киста. Киста здулася, вже почала сьогодні стимуляцію.
Так довго наважувалася вколоти собі той гонал :). Але я це зробила!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2016 - 09:21

Перегляд повідомленняKräuterhexe (06 June 2016 - 16:52) писав:

Я питала в свого лікаря, він казав, що обов"язково має бути міоінозітол. Бо просто інозітол може мати інші форми.

Була сьогодні в гінеколога, дивився чи зникла моя киста. Киста здулася, вже почала сьогодні стимуляцію.

Бажаю Вам вдалої стимуляції.
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2016 - 10:18

Кохана дружина, зараз в аптеках є вже зареєстрований комплекс- інофолік- софт гель. Можете про нього ще запитатися лікаря... в ньому є міо-інозітол і фолієва. Моя коліжанка на ньому завагітніла на другий місяць прийому :girl_tender: Теж планую його попити ...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2016 - 09:27

[quote name='Кохана дружина' timestamp='1465629682' post='2671661']

[quote name='Kräuterhexe' timestamp='1465224753' post='2670092']

[/quote]
Привіт!Напишіть будь ласка сайт аптеки,бо я скрізь шукала але ціна від 20 євро за 20 пакет.

Повідомлення відредаговано Кохана дружина: 12 June 2016 - 09:24

• 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 June 2016 - 21:13

Ох, не дуже втішні в мене новини з моєю стимуляцією(
Виросли 2 фолікули, на 13 день вкололи овітрель, через 42 години на посткоїтальний тест- негативний, слиз занадто тягучий, сперматозоїди не рухаються в ньому, трохи дивно, при моїх показниках підвищеного естрадіолу.
На 9 день по овуляції- невеличкі виділення, на 10 день- вже більші, прогестерон в той день-тільки 2, добре, що не йшла відразу на ЕКЗ, а ще пішла на стимуляцію, бо якість моїх яйцеклітин була б нікудишня.
Тепер треба щось робити з моєю резистенцією клітин до інсуліну, бо так діла не буде.
Вже приймаю інозітол, але... Метформін пробувала вже 2 рази приймати і щоразу кидала. І вагу треба обов"язково знизити, бо інакше всі стимуляції на вітер.
Може хтось що-небудь порадить?
Зараз п"ю ліки для печінки, може, як її показники покращаться, то не буде так важко приймати метформін.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krushyna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 June 2016 - 14:44

Перегляд повідомленняKräuterhexe (27 June 2016 - 21:13) писав:

Ох, не дуже втішні в мене новини з моєю стимуляцією(
Виросли 2 фолікули, на 13 день вкололи овітрель, через 42 години на посткоїтальний тест- негативний, слиз занадто тягучий, сперматозоїди не рухаються в ньому, трохи дивно, при моїх показниках підвищеного естрадіолу.
На 9 день по овуляції- невеличкі виділення, на 10 день- вже більші, прогестерон в той день-тільки 2, добре, що не йшла відразу на ЕКЗ, а ще пішла на стимуляцію, бо якість моїх яйцеклітин була б нікудишня.
Тепер треба щось робити з моєю резистенцією клітин до інсуліну, бо так діла не буде.
Вже приймаю інозітол, але... Метформін пробувала вже 2 рази приймати і щоразу кидала. І вагу треба обов"язково знизити, бо інакше всі стимуляції на вітер.
Може хтось що-небудь порадить?
Зараз п"ю ліки для печінки, може, як її показники покращаться, то не буде так важко приймати метформін.

А які у вас показники печінки?
В мене показники печінки під час прийому метформіну почали просто зашкалювати, вага не рухалась загалом( Опустились показники і вага тільки лікування в інфекціоніста, котрий визначає лікування не лише по алт і аст, білірубіну і т.д., а по ліпідах різної щільності, особливо , якщо є проблеми з вагою.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 June 2016 - 19:51

Перегляд повідомленняkrushyna (28 June 2016 - 14:44) писав:

А які у вас показники печінки?
В мене показники печінки під час прийому метформіну почали просто зашкалювати, вага не рухалась загалом( Опустились показники і вага тільки лікування в інфекціоніста, котрий визначає лікування не лише по алт і аст, білірубіну і т.д., а по ліпідах різної щільності, особливо , якщо є проблеми з вагою.

В мене вага і так не рухається, гуляє кілограм то вліво, то вправо.
Були раніше такі показники:
АСТ=30( при нормі до 35)
АЛТ=46( при нормі до 45)
В мене "жирна печінка", така, як буває в алкоголіків), хоч алкоголю не п"ю майже ніколи, але це в багатьох полікистозниць такі симптоми, особливо, якщо є зайва вага.
Каміння в жовчному, але велике.
З харчування викидаю все більше продуктів- цукор, білу муку, картоплю, макарони, рис не їм вже більше 10 років( на свята собі трохи дозволяю, десь 5 разів в рік)
Зараз стараюся вже взагалі вуглеводів не вживати- ні гречки, ні буряків, ні моркви, ні зернових. Фрукти також обмежую, не більше 500-600 грам/ день.
Хліб печу з яєць, сиркової маси, зернят льону і мигдалевої муки.

Печінка була збільшена, зараз приймаю сілімарин в таблетках( препарат з росторопші). За місяць прийому вже набагато краще. Цей препарат здатен відновлювати навіть цирози печінки, його рекомендують при отруєннях, при прийомі гепатоксичних ліків.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 July 2016 - 18:59

Перегляд повідомленняGaly@ (11 June 2016 - 10:18) писав:

Кохана дружина, зараз в аптеках є вже зареєстрований комплекс- інофолік- софт гель. Можете про нього ще запитатися лікаря... в ньому є міо-інозітол і фолієва. Моя коліжанка на ньому завагітніла на другий місяць прийому :girl_tender: Теж планую його попити ...

Привіт! Я купувала в Рівному в нашій аптеці під замовлення Інофолік софт гель 30 таблеток,так в цьому комплексі діюча речовина міо-інозитола-600мг.Щоб добова норма була 2000мг,то потрібно випивати за день більше 3 таблеток-ціна препарата 330гр. а імпортер Дніпропетровськ,тому моя думка краще замовляти Інофолік в порошку і за кордоном,там хоть якість буде і міо-інозитол-2000мг в одному пакетику.В Польщі Інофолік 60 пакетиків коштує від 100-140 злотих(це приблизно біля 900гр).
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 July 2016 - 20:32

Кохана дружина, поки що купила в капсулах..але вже теж взнала за польський в пакетах... 20 пакетів- десь 400 грн. Але то виходить по пакету в день..а капсул наразі пью по дві, у Львові купую в одній аптеці то вийшло 306 грн
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2016 - 16:16

Перегляд повідомленняGaly@ (08 July 2016 - 20:32) писав:

Кохана дружина, поки що купила в капсулах..але вже теж взнала за польський в пакетах... 20 пакетів- десь 400 грн. Але то виходить по пакету в день..а капсул наразі пью по дві, у Львові купую в одній аптеці то вийшло 306 грн

Привіт!Дешевше купувати упаковку 60 пакетиків ціна від 500гр -750гр.При полікістозі потрібно приймати по 2 пакетика на добу,норма міо-інозитола -4000мг а Ви приймаєте 1200мг в капсулах.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2016 - 16:52

Кохана дружина, я три місяці пропила таке дозування чистого інозіту .. тепер треба зробити перерив, тому наразі приймаю цей препарат..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya2233 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 July 2016 - 15:21

добрий день дівчата.. У мене в яєчнику ненаростають яйцеклітини (є маленькі,але нормальних нема щоб завагітніти) я правда незнаю як це по медичному називати.. 2 рази кололася гоналом і нічого... Пью прогінову вже десь рік і дуфастон пів року... допоможіть якимись порадами чи може знаєте якогось доброго лікаря,а то моя лікарка тільки підсадка яйцеклітини і все.... а я сама хочу,а лікування ніякого...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татка5909 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 July 2016 - 17:22

Перегляд повідомленняSonya2233 (26 July 2016 - 15:21) писав:

добрий день дівчата.. У мене в яєчнику ненаростають яйцеклітини (є маленькі,але нормальних нема щоб завагітніти) я правда незнаю як це по медичному називати.. 2 рази кололася гоналом і нічого... Пью прогінову вже десь рік і дуфастон пів року... допоможіть якимись порадами чи може знаєте якогось доброго лікаря,а то моя лікарка тільки підсадка яйцеклітини і все.... а я сама хочу,а лікування ніякого...

В Тернополі в клініці Хміля мені професор призначав італійські вітаміни FT500. Це комплекс вітамінів плюс інозітол який добре стимулюе та запускає яєчники. Результат 11 тижнів вагітності з першої спроби інсемінауії. Вітаміни не з дешевих, але я разую що воно того варте

Повідомлення відредаговано Татка5909: 26 July 2016 - 17:24

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 July 2016 - 10:04

Привіт!В мене після прийому Інофоліка падає тиск (85/46),зазвичай 90/60 незнаю що робити,можливо в когось була така ситуація і дасть пораду,як далі бути.

Забула написати,що після 3-х тижнів прийому Інофоліка виріс гарний ендометрій та домінантний фолікул 23мм але не лопнув,переріс.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2016 - 18:40

Перегляд повідомленняSonya2233 (26 July 2016 - 15:21) писав:

Привіт! Як Ваші справи?Цікавить з якого дня циклу ,Ви починаєте приймати прогінову та дуфастон.Є інформація якщо фолікул менший розміром до 15мм і почати приймати прогінову то він зупиниться в рості.А дуфастон потрібно починати приймати після овуляції,тому що він глушить її.А ваш лікар рекомендує підсадку робити донорською яйцеклітиною чи вашою?

Привіт! Ви де всі пропали?Можливо комусь вдалося завагітніти...В мене хороші новини,після 2 місяців прийому Інофоліка на узд в цьому циклі підтвердили що була овуляція і є дуже велика надія на Бога що все буде добре.

Повідомлення відредаговано Кохана дружина: 01 September 2016 - 18:42

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2016 - 10:01

Кохана дружина я пропила Інофолік 3 місяці- минулого циклу була овуляція в лівому яйнику! (вже 2 роки стояв діагноз - атрофія яйника і всі лікарі УЗД мені казали, що він не працює..) і навіть майже все вийшло...але нажаль...БХБ.. Лікар сказал приймати Інофолік і надалі... і в другу фазу приймати прогестерон. Але результати є.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн