Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 May 2016 - 12:45

jana31, я лікуюсь у 8 лікарні швидкої допомоги. Робила минулого року гістероскопія з приводу поліпу. Після цього лікар запропонувала лапароскопю, оскільки вічка труб були звужені (це та частина труби, яка вже йде беспосередньо до матки, так сказати вихід). Мені дали на вибір лапароскопію або пробувати вагітніти самим, оскільки рентген показав, що труби таки прохідні ..хоча рідина витікає не зразу. Під час лапароскопії було виявлено ендометріоз, полікістоз і спайки в трубах, двобічний сальпінгіт. Гітертрубації робили там же через три місяці. Під час них, скажу чесно, по больових відчуттях можу сказати, що справа труба все ж таки була гірше прохідна, а оскільки в мене працює лише правий яйник, то на цю трубу були більші надії.
На відновлення пішло багато часу, плюс ще пройшла три курси гірудотерапії. Стимуляції нажаль були невдалі...але після них в мене перший місяць вже як є своя овуляція, без допомоги ліків.. :girl_flag_of_truce: Щойно повернулася з УЗД
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jana31 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 May 2016 - 13:20

Перегляд повідомленняGaly@ (30 May 2016 - 12:45) писав:

jana31, я лікуюсь у 8 лікарні швидкої допомоги. Робила минулого року гістероскопія з приводу поліпу. Після цього лікар запропонувала лапароскопю, оскільки вічка труб були звужені (це та частина труби, яка вже йде беспосередньо до матки, так сказати вихід). Мені дали на вибір лапароскопію або пробувати вагітніти самим, оскільки рентген показав, що труби таки прохідні ..хоча рідина витікає не зразу. Під час лапароскопії було виявлено ендометріоз, полікістоз і спайки в трубах, двобічний сальпінгіт. Гітертрубації робили там же через три місяці. Під час них, скажу чесно, по больових відчуттях можу сказати, що справа труба все ж таки була гірше прохідна, а оскільки в мене працює лише правий яйник, то на цю трубу були більші надії.
На відновлення пішло багато часу, плюс ще пройшла три курси гірудотерапії. Стимуляції нажаль були невдалі...але після них в мене перший місяць вже як є своя овуляція, без допомоги ліків.. :girl_flag_of_truce: Щойно повернулася з УЗД

Це добре, мої вітання!!
Мені одна лікарка на узд сказала що правий яєчник зазвичай більш активний чим лівий ( ну і по власному досвіду замітила) тому думаю у вас точно все вийде!!!)))))
А я все таки ще займусь хребтом, мені казали, та й я читала на форумах що після лікування хребта вагітніли. А в мене проблеми від шиї до копчика - на всіх ділянках, можливо поможе))))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохана дружина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2016 - 21:15

Привіт!Знову прольот,така надія була на цю стимуляцію.Чоловік сказав,що вистачить себе пічкати різними гормонами,що йому потрібна здорова дружина і це наша остання стимуляція.Можливо ще неприйшов наш час бути батьками,на все воля Божа.Хтось чув про народні методи лікування полікістозу,наприклад фітопрепарати НаталіЇ Земної аптека Зелена Планета.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2016 - 08:13

Кохана дружина, що за настрій? В мене теж стимуляції були безуспішними.. Хоча розумію, як то тяжко, коли 2 тижні псля овуляції свято віришь, що в диво, а потім приходить розчарування. Але здаватися не треба... На рахунок цієї аптеки - то купувала там хіба п'явки....
Я три місяці приймала комплекс "Інозітол". (Можете почитати і інтернеті), мені мій геніколог порадила... Не знаю завдяки чому саме, але наразі є покращення, цей місяць навіть була своя овуляція (хоча думаю, що завдяки і тому, що пролактин внормувався).
А от при стимуляції- навіть при уколі ХГЧ 10000од. овуляція не відбувалася
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зіта 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2016 - 08:37

Перегляд повідомленняКохана дружина (01 June 2016 - 21:15) писав:

Привіт!Знову прольот,така надія була на цю стимуляцію.Чоловік сказав,що вистачить себе пічкати різними гормонами,що йому потрібна здорова дружина і це наша остання стимуляція.Можливо ще неприйшов наш час бути батьками,на все воля Божа.Хтось чув про народні методи лікування полікістозу,наприклад фітопрепарати НаталіЇ Земної аптека Зелена Планета.

Привіт!В мене майже похожа історія!В 2007р. стався викидиш.Після цього 3 роки лікування,купа аналізів.Ставили діагноз ановуляторний цикл і після цього пішли кисти.З місячними і трубами все в порядку.Анвовуляторний цикл+лишня вага трохи є як тоді мені казали,бо вона віднародження є генетично не давали мені вагітніти.Потім була стимуляцуя клостил+дюфастон і все вийшло з першої спроби.Можете подивися лінієчку.І після цього пройшло 6р.і жодний раз я не могла зааагітніти але вже не лікувалась,не стимулювалась,особливо над цим не зациклювалась,поклалась все на Бога.Як буде так буде.Майже кожного року їхали на Азовське море-грязі,істочники і все інше.Веду календар жіночий і тут в січні цього року я взнаю шо вагітна,для мене і чоловіка це був шок,я до сих пір не можу повірити шо Бог мені послав ше одну дитинку,гляньте лінієчку.Після цього подивилася шо 3 місяці підряд мусячці починалася в один день шо закінчувалися,а до того цього не було.Я зрозуміла шо відновилася овулька і прийшов мій час.Ось так.А ставили різні діагнози,лишня вага яка тут зовсім не причом.В мене ше дворога матки,при якій взагалі важко завагітніти і виносити.Так шо дівчатка може просто ше не прийшов ваш час.Вірте,не думайте тільки про вагітність,займіцця чимось іншим,не зациклюйтесь тільки на цьому і обов'язково у вас все вийде! Апчих-апчих-апчих на вас! :girl_tender:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2016 - 09:38

Зіта, дякую за побажання. :girl_tender: Але ж розслабитися і чекати... мені вже 31.. і з часом мої болячки нікуди не дінуться.. Гірше того, може відповитися спайковий процес і ендометріоз... Тому просто чекати- це не мій варіант..нажаль.. Коли мені було 25 і я лікувалася в іншого лікаря - я так і робила...чекала і пила гемеопатію..Та нажаль лише час втратила.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зіта 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2016 - 13:33

Перегляд повідомленняGaly@ (02 June 2016 - 09:38) писав:

Зіта, дякую за побажання. :girl_tender: Але ж розслабитися і чекати... мені вже 31.. і з часом мої болячки нікуди не дінуться.. Гірше того, може відповитися спайковий процес і ендометріоз... Тому просто чекати- це не мій варіант..нажаль.. Коли мені було 25 і я лікувалася в іншого лікаря - я так і робила...чекала і пила гемеопатію..Та нажаль лише час втратила.

Я до тих в кого труби прохідні цикл нормальний і все решта також..Тільки в кого овульки нема.

В мене тоже ставили страшні діагнози.Але оказалось. того всього нема.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 June 2016 - 14:51

[quote name='Кохана дружина' timestamp='1464808507' post='2668744']
[/quot
Нерозчаровуйтеся все неодмінно буде, я теж лікувалася, стимулювалася, але нічого невийшло, але я твердо вірю, що все получится чого і Вам бажаю
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2016 - 21:29

Перегляд повідомленняGaly@ (02 June 2016 - 08:13) писав:

Кохана дружина, що за настрій? В мене теж стимуляції були безуспішними.. Хоча розумію, як то тяжко, коли 2 тижні псля овуляції свято віришь, що в диво, а потім приходить розчарування. Але здаватися не треба... На рахунок цієї аптеки - то купувала там хіба п'явки....
Я три місяці приймала комплекс "Інозітол". (Можете почитати і інтернеті), мені мій геніколог порадила... Не знаю завдяки чому саме, але наразі є покращення, цей місяць навіть була своя овуляція (хоча думаю, що завдяки і тому, що пролактин внормувався).
А от при стимуляції- навіть при уколі ХГЧ 10000од. овуляція не відбувалася

Привіт!А де цей комплекс можна купити і яку дозу призначав лікар,скільки коштує?Ви приймали самі,чи разом з чоловіком цей препарат?Вибачте,що так багато запитань,просто хочеться вірити що є якісь інші варіанти а не пічкати свій організм хімією.

Перегляд повідомленняGaly@ (02 June 2016 - 09:38) писав:

Мені також майже 30,чоловіку 38.Лікар після невдалої стимуляції сказала робити ЕКО або надсічки на яйниках бо дуже ущільнена капсула.Вже стільки потрачено грошей,що ще на одне ЕКО незнаю де їх брати.Але чоловік оптиміст каже прорвемося,заробимо і якщо дасть Бог то будемо няньчити своїх довгожданних карапузиків.Вам також бажаю скоріше завагітніти,виносити та стати найщасливішими батьками.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татка5909 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 07:07

Перегляд повідомленняКохана дружина (02 June 2016 - 21:29) писав:

Привіт!А де цей комплекс можна купити і яку дозу призначав лікар,скільки коштує?Ви приймали самі,чи разом з чоловіком цей препарат?Вибачте,що так багато запитань,просто хочеться вірити що є якісь інші варіанти а не пічкати свій організм хімією.

Мені також майже 30,чоловіку 38.Лікар після невдалої стимуляції сказала робити ЕКО або надсічки на яйниках бо дуже ущільнена капсула.Вже стільки потрачено грошей,що ще на одне ЕКО незнаю де їх брати.Але чоловік оптиміст каже прорвемося,заробимо і якщо дасть Бог то будемо няньчити своїх довгожданних карапузиків.Вам також бажаю скоріше завагітніти,виносити та стати найщасливішими батьками.

Привіт! З приводу інозітолу, е італійські вітаміні FT-500 plus, коштуют в Італії 30евро( взнавала подружки мама яка там мешкае) а в клініці Хиіля коштуют 35 евро. Це цілий комплекс вітамінів. Домінуючий складник це інозітол, також там у складі фолька, вітамін С, цинк і ше куча усього, не памятаб точно бо коробку викинула)))) в італії його назначають усім хто йде на єко, тому шо інозітол дуже добре впливае на яечники. Я його пропила два місяці і в мене виріс гарний фолікул та ендометрій, зробили інсемінацію і в вівторок зроблю тест і сподіваюсь нс гарний результат.
Спілкувалась з дівчатами тут на форумі з приводу FT500 і в усіх дуже добрі відгуки. Він запускае яечники, краще починають працювати, АМГ підвищуеться. Але с приводу кпсул чистого інозітолу...мені його не радили, кажуть що пустишка.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 08:10

Татка5909, ну дивлячись де купувати..Мені привозили з польщі, одного разу замовляла з Америки(інший виробник). Тепер в мене ростуть фолікули, проблема в тому, що через потовщену склеру- вони не овулюють.
Суто інозітол приймати рекомендують саме при полікістозі..тої дози, яка є в комплексі вітамінів для полікістозниць мало

Кохана дружина я передивлюся призначення дозування і Вам напишу..Мені лікар сказала, що якщо немає можливості на ЕКО наразі і не допомогли стимуляції - будемо пробувати максимально відновити природній цикл і гормональний фон.
Ще хотіла перепитатися, що у Вас з пролактином?

Повідомлення відредаговано Galy@: 03 June 2016 - 07:56

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kräuterhexe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 13:41

Привіт!
Приймайте і мене до гурту.
Фолікули після таблеток, які викликають місячні ростуть, але не овулюють, а переростають в кисту.
Тому найближчим часом мені також світить стимуляція гоналом.
Ще правда чекаю на 1 день циклу, а він ніяк не приходить.
Також інсулінова резистентність.
Напишіть, будь-ласка, кого стимулювали гоналом, яку дозу призначали?
Мені з 3 по 9 день 50 одиниць, і свої гормони збираються відключити.

Перегляд повідомленняТатка5909 (03 June 2016 - 07:07) писав:

Привіт! З приводу інозітолу, е італійські вітаміні FT-500 plus, коштуют в Італії 30евро( взнавала подружки мама яка там мешкае) а в клініці Хиіля коштуют 35 евро. Це цілий комплекс вітамінів. Домінуючий складник це інозітол, також там у складі фолька, вітамін С, цинк і ше куча усього, не памятаб точно бо коробку викинула)))) в італії його назначають усім хто йде на єко, тому шо інозітол дуже добре впливае на яечники. Я його пропила два місяці і в мене виріс гарний фолікул та ендометрій, зробили інсемінацію і в вівторок зроблю тест і сподіваюсь нс гарний результат.
Спілкувалась з дівчатами тут на форумі з приводу FT500 і в усіх дуже добрі відгуки. Він запускае яечники, краще починають працювати, АМГ підвищуеться. Але с приводу кпсул чистого інозітолу...мені його не радили, кажуть що пустишка.

Це має бути обов"язково міо-інозітол, який і є у Ваших італійських таблетках, ще в прeпаратах- інофолік і клавелла.
Але не в таких великих банках, як його часом продають у спортивних магазинах.
Доза при інсуліновій резистентності-2 г/ день. При депресіях набагато більша доза- десь 18 г / день.
Також його зараз приймаю вже місяць в інофоліку, але результату, на разі, ще не бачу.
Але мій лікар так і сказав, що результат швидше, ніж за 3-6 місяці і не прийде.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 15:01

Kräuterhexe, я приймала інозитол місяць по 2 мг, і 2 місяці по 4 мг... Якщо раніше в мене зразу росли декілька фолікулів, потім міг один вийти в ДФ, але як кажуть, що при таких симптомах знижується якість яйцеклітини... то останній місяць вже не була таких яскравих виражених симптомів полікістозу на УЗД, при чому хожу до одного і того самого лікаря на УЗД, щоб кожен раз все не пояснювати... Тобто динаміка намітилися ..це добре.
В моєму випадку стимуляції не допомогли....Фолікулів було багато, але всі переростали в кісти....Гоналом не пробувала, оскільки на 100мг клостилбегіту в мене вийшла майже гіперстимуляція....

Повідомлення відредаговано Galy@: 03 June 2016 - 15:02

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МамаБогдасіка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 16:17

Galy@,скажіть,а де ви купували інозітол? Мені призначили FT500+, але а наших аптеках їх нема,запитувала інозітол- теж відсутній. В мене малий фолікулярний запас+ виснажений правий яйник,тому професор порадив попити.
My Signature
url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 16:53

Перегляд повідомленняБуду мамою (03 June 2016 - 16:17) писав:

Galy@,скажіть,а де ви купували інозітол? Мені призначили FT500+, але а наших аптеках їх нема,запитувала інозітол- теж відсутній. В мене малий фолікулярний запас+ виснажений правий яйник,тому професор порадив попити.

В аптеках немає- це однозначно..сама спочатку бігала... Мені знайомі привозили дві баночки з польщі... а дві передавали з Америки. Хоча в нас на сайті є сп іноземних товарів...там є інозітол від фірми "Пруденс енд Прайд". Він є в інтернет -магазині в київському (одного разу там брала), фіолетова баночка...

Але уточніть у професора дозування...Я не знаю яке дозування інозитолу в тому комплексі вітамінів... Плюс буває також Холін+ інозітол... Тому мусите порадитися з лікарем на рахунок прийому чистого інозіту. Бо я його приймала через те, що маю склерокістоз.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kräuterhexe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 17:51

Перегляд повідомленняGaly@ (03 June 2016 - 15:01) писав:

Kräuterhexe, я приймала інозитол місяць по 2 мг, і 2 місяці по 4 мг... Якщо раніше в мене зразу росли декілька фолікулів, потім міг один вийти в ДФ, але як кажуть, що при таких симптомах знижується якість яйцеклітини... то останній місяць вже не була таких яскравих виражених симптомів полікістозу на УЗД, при чому хожу до одного і того самого лікаря на УЗД, щоб кожен раз все не пояснювати... Тобто динаміка намітилися ..це добре.
В моєму випадку стимуляції не допомогли....Фолікулів було багато, але всі переростали в кісти....Гоналом не пробувала, оскільки на 100мг клостилбегіту в мене вийшла майже гіперстимуляція....

В мене не настільки виражені ознаки полікистозу.
Бо багато маленьких фолікулів на УЗД не видно, тільки один-домінантний.
Також стимулювалася кломіфеном( така ж дія і в клостилбегіта). На дозі 100 виросли 3 фолікули, вони і зовулювали( УЗД не робили), але температура в мене нарешті піднялася до 37, а раніше завжди чи в 1 чи в 2 фазі циклу 36,6 була, але вагітності не було.
Другий раз на дозі 50 був тільки один фолікул, але щось там пішло не так, бо температура висока трималася ще всі дні нового циклу.

Зараз я в іншого лікаря, він не стимулює кломіфеном взагалі, кажуть, що таку стимуляцію важче контролювати. Тому гонал.

Ще зараз гуглила і прочитала, що добре допомагає при полікистозних яйниках чай з хельби.
Купила собі це насіння, вже декілька днів попила. Смак настільки противний :girl_cray: , не можу пити так, п"ю з молоком.
Ну, і запах потім також докучає. Але настільки хороші відгуки, що попробую.
Також збираюся при невдалих стимуляціях гоналом до Михайлишин.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadiya26 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 17:55

Перегляд повідомленняБуду мамою (03 June 2016 - 16:17) писав:

Я теж іх почала приймати!А купувала в кЛініці Хміля, бо по всім аптекам він відсутній(
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 21:05

Перегляд повідомленняKräuterhexe (03 June 2016 - 13:41) писав:

Привіт!
Приймайте і мене до гурту.
Фолікули після таблеток, які викликають місячні ростуть, але не овулюють, а переростають в кисту.
Тому найближчим часом мені також світить стимуляція гоналом.
Ще правда чекаю на 1 день циклу, а він ніяк не приходить.
Також інсулінова резистентність.
Напишіть, будь-ласка, кого стимулювали гоналом, яку дозу призначали?
Мені з 3 по 9 день 50 одиниць, і свої гормони збираються відключити.

Привіт!Щоб зменшити дозу Гоналу з 2 д.ц -5д.ц призначають летрозол або клостилбегіт і на 6д.ц далі Гонал в дозі від 37.5ме до 75ме,Ви так менше потратите грошей на Гонал а ефект буде той самий.В мене на Гоналі при двох стимуляціях при тому,що АМГ-15.5 яйники не відреагували,пишуть дівчата що при полікістозі краще брати Пурегон.Питання,Ви самі будете купляти препарат чи в лікаря?Якщо лікар буде колоти то в дозі Гоналу 300ме є ще запас 50ме (лікарі так заробляють на пацієнтах 50ме-це 900 гривнів).Якщо Вас цікавить пишіть,поділюсь інформацією.
Це має бути обов"язково міо-інозітол, який і є у Ваших італійських таблетках, ще в прeпаратах- інофолік і клавелла.
Але не в таких великих банках, як його часом продають у спортивних магазинах.
Доза при інсуліновій резистентності-2 г/ день. При депресіях набагато більша доза- десь 18 г / день.
Також його зараз приймаю вже місяць в інофоліку, але результату, на разі, ще не бачу.
Але мій лікар так і сказав, що результат швидше, ніж за 3-6 місяці і не прийде.

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 21:39

[quote name='Galy@' timestamp='1464934231' post='2669124']
Татка5909, ну дивлячись де купувати..Мені привозили з польщі, одного разу замовляла з Америки(інший виробник). Тепер в мене ростуть фолікули, проблема в тому, що через потовщену склеру- вони не овулюють.
Суто інозітол приймати рекомендують саме при полікістозі..тої дози, яка є в комплексі вітамінів для полікістозниць мало

Кохана дружина я передивлюся призначення дозування і Вам напишу..Мені лікар сказала, що якщо немає можливості на ЕКО наразі і не допомогли стимуляції - будемо пробувати максимально відновити природній цикл і гормональний фон.
Ще хотіла перепитатися, що у Вас з пролактином?
[/qu
Пролактин в нормі 5,5.Скажіть будь ласка а який у Вас показник АМГ,що Вам призначали Інозітол?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2016 - 22:15

Привіт!Ви знаєте так боляче на душі і немає з ким поговорити,все настільки надоїло.Всі подруги вже мають дітей,говорять або не прийшов час або всиновіть дитину або живіть для себе.Сьогодні ходила по роботі,побачила чоловіка та жінку румунської національності,сиділи на лавці а біля них бігали двоє дітей :грязні,без взуття в одних майках-і Ви знаєте мені так стало боляче на душі,що ці діти будуть жебраками Чому воля Божа така ,скільки це випробування ще буде,чому Бог недає діток ?Я знаю що в кожного своя доля...і потрібно з цим миритися але де черпати сили...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

Сьогодні, 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка