Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стимуляція овуляції та синдром полікістозних яєчників Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Кохана дружина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 May 2016 - 21:13

Привіт!Хочу поділитися своєю історією в боротьбі з безпліддям,яке триває майже 8 років.У мене синдром полікістозних яєчників,Амг-15,5.В 2013році дві стимуляції овуляції клостилбегітом,фолікули виросли,було вколено хорагон в дозі 10000од. але вони не лопали ( по узд капсули яєчників ущільнені),тому лікар сказала робити лапароскопію або ЕКО.Ми з чоловіком вирішили не втрачати час і робити ЕКО,в 2014 був протокол маленькими дозами Пурегона,бо лікар переживав щоб не було гіперстимуляції,при пункції взяли 4 яйцеклітини з них тільки 3 запліднилося,до третього дня лишилося тільки 2 емріончика,яких і було перенесено.Через 14днів тест показав 2полоски, на узд підтвердили вагітність-двійня.Знаєте думала тяжко завагітніти при СПКЯ але виносити тільки вдалося до 25 тижнів (дітки померли).Через пів року сказали,що можна вагітніти,3місяці була своя овуляція але не завагітніла,знову стимуляція клостилбегітом-фолікули не виросли.Відпочинок 2місяці,зміна лікаря,стимуляція Гоналом доза-900МЕ але фолікули не виросли,друга стимуляція клостилбегіт+гонал в дозі 600МЕ але знову фолікули не виросли до розміра домінантний.Лікар приписала на 3місяці метипред 4мг+метформін 1500мг.Пропила та знову в бій,стимуляція летромара+пурегон в дозі 300МЕ виросло 3 фолікула,вколола овітрель на 13 д.ц інсемінація на 15д.ц на 19 д.ц на узд 1 фолікул лопнув,два переросли і появився ще 1фол.розміром 19мм
на 22 д.ц на узд підтвердили що фолікул що був 19мм лопнув,весь час мазала дівігель в дозі 2гр і з 22 д.ц вагінально ставила утрожестан 200.На 9день після овуляції почалися мазатись коричневі виділення а на 10 д.п.о почалися місячні, я не можу зрозуміти як таке може бути в мене вже 8стимуляція з підтримкою 2 фази ,місячні завжди починалися на відміні дівігеля та прогестерона через 3-4 дні.Незнаю що робити чи продовжувати підтримку чи все відмінити.Дорогенькі дуже давно читаю цей форум, допоможіть можливо хтось стикався з такою ситуацією і всетаки побачив 2 полосочки на тесті.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лайм@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 May 2016 - 09:26

Ох, який у вас тяжкий досвід, в дечому згадую себе. В мене було мабуть більше десяти стимуляцій, але не такими сильними препаратами, в основному це був клостлильбебіт, меріонал але допомогла летромара (на клостильбегіті була ЗВ). Я побачила 2 полосочки і зараз маю донечку, тому вперто йдіть вперед,не зважаючи ні на що!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2016 - 10:19

Дякую Вам за підтримку,дуже надіюся що ця стимуляція буде переможною.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   A_spring_sun 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2016 - 12:47

Читаю вашу історію і згадую свої роки планування... Ми також 6 років боролись із СПКЯ, потім діагноз мультифолікулярні яйники плюс у чоловіка проблеми...
Скільки я пропила протизаплідних під час лікування,лікувалась і в державних і приватних лікарів, лапароскопія, розчарування і відмова від лікування, тоді знову в бій, стимуляція клостилбегітом+пурегон + укол щоб фолікул тріс+ інсемінація, нічого не вийшло, провірка труб, знову стимуляція клостилбегітом, фолікули не виросли, тоді знову клостилбегітом + пурегон+ укол+ інсемінація, плюс приймала лютеіну з 14 д.ц. кожного місяця до початку мічячних, інакше могла чекати їх два- три- пять місяців... Знову прольот, тоді місяць вирішую відпочити, морально і матеріально готувалась до третьої інсемінації і вирішила що вона буде останньою, бо вже не було сил, потрібна була перерва... Але місячних я так і не дочекалась щоб починати стимуляцію,тому щоб відмінити утрожестан зробила тест, а там дві жирнючі полоски. Тепер бавлю синочка, і коли він каже слово Мама то мені сльози виступаюють, і за якого кожного дня дякую Богу! І всі роки чекання і планування так швидко забуваються...
Тому ви не здавайтесь, пробуйте все що у ваших силах і все получиться!
My Signature
Я Валя, можна на "ти"))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 22 May 2016 - 13:37

Схожі теми
https://www.malecha.o...dpost&p=1985363
https://www.malecha.o...indpost&p=12259
https://www.malecha.o...dpost&p=2202711

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AniaMark 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 May 2016 - 11:16

Кохана дружина, спробуйте звернутись до лікаря-напротехнолога.
https://www.malecha.o...showtopic=40060
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 12:16

Кохана дружина, в мене схожа ситуація.. СПКЯ.. наразі маю 3 невдалих стимуляції.. Невдалих в плані, що овуляції так і не було...жодного разу фолікули не трісли- завжди переростали в кісту.. один раз можливо один фолікул тріс.. але під великим питанням... то була моя перша стимуляція - і вийшла гіперстимуляція на 100 мг. клостелбегіту... на летромару організм взагалі не зреагував...Крім цього мала ще купу проблем (спайки в трубах, ендометріоз, гіперпролактенимія, поліпи ендометрія, сальпінгіт, недостатність другої фази). Рік назад робила лапароскопію - резекцію яйників.. Наразі цикл внормувався, пропила вітаміни, пролікувалася, все решта наразі внормі (наскільки це можливо при моїх діагнозах), навіть в нестимульованому циклі виростают фолікули- але не тріскають і овуляція так і не відбувається... Потроху готуюся до ЕКО, але все ж надіюся, що можливо вийде і так- на стимуляції або природнім шляхом...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лайм@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 15:00

[quote name='Galy@' timestamp='1463998614'
[/quote]
Я думаю у вас самих вийде. Пробуйте ще... і ще... і ще...
Я мала більше 10 стимуляцій, були і кисти, або фолікул просто не лопав а здувався, було що нічого не виростало, але найобідніше це коли все ніби ідеально а нічого не вийшло. В той цикл коли завагітніла, лікар просила зупинитись і перепочити, бо був четвертий цикл підряд на летромарі, я ризикнула на свій страх і все вийшло.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 15:56

Перегляд повідомленняGaly@ (23 May 2016 - 12:16) писав:

Кохана дружина, в мене схожа ситуація.. СПКЯ.. наразі маю 3 невдалих стимуляції.. Невдалих в плані, що овуляції так і не було...жодного разу фолікули не трісли- завжди переростали в кісту.. один раз можливо один фолікул тріс.. але під великим питанням... то була моя перша стимуляція - і вийшла гіперстимуляція на 100 мг. клостелбегіту... на летромару організм взагалі не зреагував...Крім цього мала ще купу проблем (спайки в трубах, ендометріоз, гіперпролактенимія, поліпи ендометрія, сальпінгіт, недостатність другої фази). Рік назад робила лапароскопію - резекцію яйників.. Наразі цикл внормувався, пропила вітаміни, пролікувалася, все решта наразі внормі (наскільки це можливо при моїх діагнозах), навіть в нестимульованому циклі виростают фолікули- але не тріскають і овуляція так і не відбувається... Потроху готуюся до ЕКО, але все ж надіюся, що можливо вийде і так- на стимуляції або природнім шляхом...

Привіт!А який препарат кололи,коли фолікули були потрібних розмірів (бо в мене тільки лопнути після Овітрелю).Які варіанти розглядаєте нарахунок клінік що роблять
ЕКО.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 16:36

Кохана дружина перший раз кололи Хорагон...але 5000од. Оскільки була гіперстимуляція і в одному яйнику було 2 фолікули а в іншому 5.... тому 10000 колоти побоялись...(тоді один можливо і зовулював). Потім ще ходила місяць з трьома кистами... і ще один - з однією... Наступний раз колола 10000 але Прегніл ( мені привезли з Польщі )... Киста...(взагалі спочатку одна мудра жіночка на заміни на УЗД написала мені Кістома- дала направлення на онкомаркери...і на мої заперечення, що я після стимуляції і в мене СПКЯ - сказал, що їй видніше...І що треба пункцію робити і оперувати - сама вона не пройде... Після місячних моя кістома зникла....(тобто була звичайна фолікулярна кіста)..
На рахунок препарату ХГЧ теж задавалась питанням - наступного разу хочу або знов Хорагон- або Овітрель...
Зараз я відпочиваю... Була на УЗИ - є домінантний фолікул... буду дивитися що з ним буде далі...(після прийому інозітолу і метформіну в мене тепер іноді ростуть свої фолікули без стимуляції).. На наступний цикл хочу попросити ще стимуляцію... А в клініки ще не ходила... Хотіла в Інтерсоно - але Михайлишин,яку мені радили, там вже не працює... Поки що вибираю, читаю інформацію..

Повідомлення відредаговано Galy@: 23 May 2016 - 16:38

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 17:12

Почитайте інформацію за клініку Вікторія Київ,клініка Хміля Тернопіль.Якщо будете їхати на консультацію,запитайте чи можна самій купувати препарати (всі ліки які використовують для ЕКО в Росії на половину дешевші)я для останьої стимуляції замовляла через знайомих в Москві.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 22:07

Кохана дружина, дякую за пораду. Останього разу ліки замовляла в Польщі... наприклад та сама погінова вийшла 160грн..при ціні атнет наших 300 грн. Але от Хорагону там немає, лише Прегніл.. От думаю на наступну стимуляцію купувати інші препарати... Хорагон або той самий Овітрель. Також чула, що Овітрель має ліпший ефект... але не знаю яку дозу треба колоти... При СПКЯ важко підібрати ліки і дозування...не знати, як зреагує організм.
Хотіла уточнити, у Вас на 10 д.п.о. почалися повноцінні місячні чи просто мазанина?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jana31 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2016 - 23:16

Доброї ночі..
Я також в подібній ситуації вже чотири роки. Лікували мене, чоловіка, обох. Робили перерви коли опускались руки... Але коли бачу своїх племінників чи діток знайомих, розумію що це те чого я найбільше хочу - подарувати життя маленькій ляльці.... Тому здаватись не можна!!!!

Недавно в мене виникло питання - чи не може бути причиною не вагітності хребет??? Можливо хтось стикався з такою проблемою??
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2016 - 15:58

Перегляд повідомленняGaly@ (23 May 2016 - 22:07) писав:

Кохана дружина, дякую за пораду. Останього разу ліки замовляла в Польщі... наприклад та сама погінова вийшла 160грн..при ціні атнет наших 300 грн. Але от Хорагону там немає, лише Прегніл.. От думаю на наступну стимуляцію купувати інші препарати... Хорагон або той самий Овітрель. Також чула, що Овітрель має ліпший ефект... але не знаю яку дозу треба колоти... При СПКЯ важко підібрати ліки і дозування...не знати, як зреагує організм.
Хотіла уточнити, у Вас на 10 д.п.о. почалися повноцінні місячні чи просто мазанина?

Привіт!Хорагон 10000 од.це те саме що Овітрель 250 од. (в Москві Овітрель коштує 1000гр а в нас 2000гр).Колять Овітрель в дозі не більше як 250 од.Мазати почало на 9д.п.о,на 10д.п.о були обільні виділення як при місячних,11-12 д.п.о знову мазало а сьогодні на 13 д.ніяких виділень немає.

Перегляд повідомленняjana31 (23 May 2016 - 23:16) писав:

Доброї ночі..
Я також в подібній ситуації вже чотири роки. Лікували мене, чоловіка, обох. Робили перерви коли опускались руки... Але коли бачу своїх племінників чи діток знайомих, розумію що це те чого я найбільше хочу - подарувати життя маленькій ляльці.... Тому здаватись не можна!!!!

Недавно в мене виникло питання - чи не може бути причиною не вагітності хребет??? Можливо хтось стикався з такою проблемою??

Привіт!А яка причина непліддя у Вас?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2016 - 20:29

Кохана дружина не опускайте передвчасно рук.. А БТ не вимірюєте? можливо це невеличкий гормональний дисбаланс.. а може імплантаця... ( хоча не впевнена, що вона саме так відбувається), все ж таки все дуже індивідуально

Повідомлення відредаговано Galy@: 24 May 2016 - 20:29

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2016 - 22:43

Перегляд повідомленняКохана дружина (24 May 2016 - 15:58) писав:

Привіт!Хорагон 10000 од.це те саме що Овітрель 250 од. (в Москві Овітрель коштує 1000гр а в нас 2000гр).Колять Овітрель в дозі не більше як 250 од.Мазати почало на 9д.п.о,на 10д.п.о були обільні виділення як при місячних,11-12 д.п.о знову мазало а сьогодні на 13 д.ніяких виділень немає.

Привіт!А яка причина непліддя у Вас?

Скоріш за все непрохідність труб - відсотків 90 права і 50\50 ліва. Хоча лікар каже що є надія завагітніти самим. Думала про лапароскопію але відрадила лікар, штучне каже теж не спішити. Вже більше півроку контроль кожного циклу, кіста, ймовірність кісти тай активний в більшості правий яйник а мені потрібен лівий....
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2016 - 09:57

jana31 Ви робите стимуляцію при непрохідності труб?.. Просто є шанс завагітніти, але великий шанс позаматкової... В мене теж були проблеми з трубами, але пройшла курс гітертрубацій і гірудотерапії.... тепер прохідніть відновлена... Я б не ризикнула стимулюватися при проблемах з трубами....це протипоказано. Якщо не секрет...де Ви лікуєтесь?

Можливо труби таки прохідні? Але , наприклад важко прохідні... В робили рентген труб?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2016 - 23:23

Перегляд повідомленняGaly@ (25 May 2016 - 09:57) писав:

jana31 Ви робите стимуляцію при непрохідності труб?.. Просто є шанс завагітніти, але великий шанс позаматкової... В мене теж були проблеми з трубами, але пройшла курс гітертрубацій і гірудотерапії.... тепер прохідніть відновлена... Я б не ризикнула стимулюватися при проблемах з трубами....це протипоказано. Якщо не секрет...де Ви лікуєтесь?

Можливо труби таки прохідні? Але , наприклад важко прохідні... В робили рентген труб?

Перши раз ще у Львові робили прохідність ренгеном - біль була невиносима я крутилась тому вони ледве знімки зробили, діагноз сактосальпінг правої труби, і сумнівна прохідність лівої. Через рік-півтора коли я відновила лікування але вже в тернополі - робили через узд, діагноз труби прохідні, функціональна здатність труб знижена. Други раз таких болей не було, і що цікаво після першої прохідності місячні нормалізувались, менш болючі стали.
Лікуюсь зараз в клініці Хміля.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2016 - 09:13

jana31, тепер зрозуміло що труби прохідні. Я вже подумала, що Вам із непрохідністю роблять стимуляцію. Якщо прохідність відновлена, то проблемою непліддя не є трубний фактор. Часто сама процедура рентгену труб частково відновлює їх прохідність. Мені робили цю процедуру раз на рентгені... після цього ще 5 раз гітертрубації (Це така сама процедура, але без рентгену). Ну те що місячні стали не такі болючи від труб не залежить... можливо це ефект піля лікування сальпінгіту. Бажаю, щоб у Вас все вийшло.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 May 2016 - 22:52

Перегляд повідомленняGaly@ (27 May 2016 - 09:13) писав:

jana31, тепер зрозуміло що труби прохідні. Я вже подумала, що Вам із непрохідністю роблять стимуляцію. Якщо прохідність відновлена, то проблемою непліддя не є трубний фактор. Часто сама процедура рентгену труб частково відновлює їх прохідність. Мені робили цю процедуру раз на рентгені... після цього ще 5 раз гітертрубації (Це така сама процедура, але без рентгену). Ну те що місячні стали не такі болючи від труб не залежить... можливо це ефект піля лікування сальпінгіту. Бажаю, щоб у Вас все вийшло.

Дякую, я думаю в нас обох все получиться!!!!!!! А де ви лікуєтесь, і де робили гітертрубації ?? Після першої процедури на прохіднісь мені лікар дав 3 місяці пробувати самим якщо не вийде казав робити лапароскпію. Я не злякалась і не робила її. А вже в тернополі мені сказали що навіть якщо робити її то токаж щанси будуть малі і що пробувати ще вагітніти самим. Тіко щось нічого невиходить...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн