Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ДАМІЯ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ДАМІЯ Клініка Николин Л.Б. Оцінка: ***-- 2 Голосів

Користувач поза мережею   Stanislava 12_19 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 February 2019 - 12:05

ЕФІРА... Привіт, мене лікували в Дамії 1,5 роки Николин. Нібито поганий ендометрій, кожного місяця то щипали, то гістеро хотіли робити, то безкінечно пила дуфастон. Пояснювали тим що він занато пушистий, хоча дизплазії не було, ендометриту не виявили. Я боялась заходити в той кабінет за весь цей час не чула нічого хорошого і вкінці мене добили, аноремія пропали місячні майже на рік я їх так і не відновила а на фоні стресу щей пролактин високий виліз і утворилась мікроаденома гіпофіза. Я поравилась на 6 кг, живіт болів,спати не могла,депресія, гроші ішли як вода. В кінці відповіла що незнає що зімною робити. Виникає питаня якщо незнаєш що робити, якого хрена ти мене далі лікуєш всліпу. Но бажання мати дитину була вища за мене, я найшла всобі сили змінити клініку на Харків, а це не так і близько, забрала лише половину ембріонів і поїхала, як виявилось ендометрій у мене прекрасний,просто я такий тип жінок у яких він пушистий але патологій немає, крім узд потреби більше в нічому не було, тільки додаткові аналізи які вимагають по стандартах, я пролікувала пролактин більше півроку місячні так і не відновились добре, но зато відновилась овуляція і запропонували кріопротокол у природньому циклі, без всяких стимуляції перенесли мого ембріончика на рідну овуляцію, з підтримки лиш гель кренон і зараз в очікувані дитини. Відстань це херня, не мені вам розказувати що заради дитини інколи готовий поїхати на край світу,для мене зміна міста була ніби полегшенням і відволікало від проблем. Хоча які нафік проблем їх не було, я була здорова, просто без труб їх видалили черех гідросальпінс, хвору з мене зробили тут Франківську в Дамії.

Повідомлення відредаговано Stanislava 12_19: 14 February 2019 - 12:07

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vera_rv-if 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 February 2019 - 14:26

Що за клініка в Харкові,підкажіть. Зробили в ПЦРЛ першу спробу інсемінації, чекаємо на результат,хоча вже налаштована не дуже((( Все пройшло добре, проте заю, що відсоток настання вагітності після ВМІ невеликий. Обдумую наступні кроки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ulitochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 February 2019 - 17:26

Коли ми в Дамію тільки приїхали вперше то на консультації нас сама Николин відмовляла робити інсемінацію. Сказала, що це марно витрачені гроші і низький показник вдалого результату.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stanislava 12_19 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2019 - 11:08

Перегляд повідомленняvera_rv-if (19 February 2019 - 14:26) писав:

Що за клініка в Харкові,підкажіть. Зробили в ПЦРЛ першу спробу інсемінації, чекаємо на результат,хоча вже налаштована не дуже((( Все пройшло добре, проте заю, що відсоток настання вагітності після ВМІ невеликий. Обдумую наступні кроки.
мене лікував Паращук Валентин клініка імплант Грищенка https://m.implant-ivf...n-yurievich/rus

Повідомлення відредаговано Stanislava 12_19: 23 February 2019 - 11:14

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daryna911 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2019 - 22:25

Після вдалого поотоколу маю Італійський Утрожестан (Progesterone)по 100 мг ( 30 шт в упаковці) та 200 мг ( 15 шт в упаковці).Деталі в приват
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksi2107 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2019 - 14:23

[quote name='vera_rv-if' timestamp='1550579198' post='2839072']
[/quote

доброго дня!!! ми теж робили інсемінацію. 1 раз. без результату. вирішили себе не мучити . хай вам щастить!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ефіра 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2019 - 02:39

Перегляд повідомленняStanislava 12_19 (14 February 2019 - 12:05) писав:

ЕФІРА... Привіт, мене лікували в Дамії 1,5 роки Николин. Нібито поганий ендометрій, кожного місяця то щипали, то гістеро хотіли робити, то безкінечно пила дуфастон. Пояснювали тим що він занато пушистий, хоча дизплазії не було, ендометриту не виявили. Я боялась заходити в той кабінет за весь цей час не чула нічого хорошого і вкінці мене добили, аноремія пропали місячні майже на рік я їх так і не відновила а на фоні стресу щей пролактин високий виліз і утворилась мікроаденома гіпофіза. Я поравилась на 6 кг, живіт болів,спати не могла,депресія, гроші ішли як вода. В кінці відповіла що незнає що зімною робити. Виникає питаня якщо незнаєш що робити, якого хрена ти мене далі лікуєш всліпу. Но бажання мати дитину була вища за мене, я найшла всобі сили змінити клініку на Харків, а це не так і близько, забрала лише половину ембріонів і поїхала, як виявилось ендометрій у мене прекрасний,просто я такий тип жінок у яких він пушистий але патологій немає, крім узд потреби більше в нічому не було, тільки додаткові аналізи які вимагають по стандартах, я пролікувала пролактин більше півроку місячні так і не відновились добре, но зато відновилась овуляція і запропонували кріопротокол у природньому циклі, без всяких стимуляції перенесли мого ембріончика на рідну овуляцію, з підтримки лиш гель кренон і зараз в очікувані дитини. Відстань це херня, не мені вам розказувати що заради дитини інколи готовий поїхати на край світу,для мене зміна міста була ніби полегшенням і відволікало від проблем. Хоча які нафік проблем їх не було, я була здорова, просто без труб їх видалили черех гідросальпінс, хвору з мене зробили тут Франківську в Дамії.

Я вас вітаю! Сподіваюсь, все буде добре!
В мене була друга стимуляція, 9 фолікулів, получилось 4 ембріона. 20 лютого підсадили, 7 березня тест негативний.
Що далі робити, не знаю. Поки роблю невелику перерву, бо з липня займаюсь цим питанням, і знову, без результата.
В той же час, в Даміі познайомилась з дівчиною, разом були на пункції, так в неї все добре. Не знаю, від чого це все залежить.
Може й справді, буду їхати в інше місто.

Перегляд повідомленняStanislava 12_19 (23 February 2019 - 11:08) писав:

мене лікував Паращук Валентин клініка імплант Грищенка https://m.implant-iv...n-yurievich/rus

Дякую за контакти клініки. Може й справді, треба щось робити, а то вже пройшло 2 роки, результату нема. А час біжить...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daryna911 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2019 - 13:06

Дівчатка привіт, може хтось з вас приймає утрожестан маю в наявності Італійський Утрожестан (Progesterone)по 100 мг ( 30 шт в упаковці) Ціна 250 грн
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Няша няша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 March 2019 - 23:57

Доброї ночі всім! Читаю за відгукі і я вшоці пішла в дамію завдяки позитивним результатам а тепер сама незнаю що робити хоч хтось з позитивним результатом є бо я втрачаю надію прочитавши такі відгуки за дамію
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kira-A 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 17:01

Перегляд повідомленняНяша няша (15 March 2019 - 23:57) писав:

Доброї ночі всім! Читаю за відгукі і я вшоці пішла в дамію завдяки позитивним результатам а тепер сама незнаю що робити хоч хтось з позитивним результатом є бо я втрачаю надію прочитавши такі відгуки за дамію

Привіт! Я теж в Даміі, перевезла з ПЦРЛ своі ембріони. Сама в шоці з відгуків. Надіюсь на краще, але сумніви все ж є...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 March 2019 - 08:13

Дівчата, не втрачайте надії і віри в своє чудо! Ніхто не знає, яка клініка для вас стане тією самою і найкращою, бо з її допомогою ви стали мамою. На все Воля Божа!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн