Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гормональний контроль під час ЕКЗ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гормональний контроль під час ЕКЗ Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: Як Ви відноситеся до контролю гормонів (прогестерон, естрадіол) та д-димеру під час протоколу ЕКЗ (36 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи контролюєте (плануєте контролювати) гормони під час протоколу ЕКЗ

1. так, контролюю (планую) (18 голосів [50.00%])

Відсоток голосів: 50.00%

2. хотілося б контролювати, але незнаю як і коли (17 голосів [47.22%])

Відсоток голосів: 47.22%

3. ні, не контролюю (не планую) (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

4. вважаю недоцільним, бо лікар не призначив, а я йому довіряю (1 голосів [2.78%])

Відсоток голосів: 2.78%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   T@nya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 January 2015 - 15:35

Ninel 5, Я колю зранку.
Знаю, що не зовсім зручно особливо коли ти на роботі. Я зараз відпочиваю, мені повезло в нас на роботі з 26.12 по 12.01 зимові канікули. Якраз після переносу бережу себе дома.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 January 2015 - 18:09

Ninel, наніч напевне тобі свічі назначили.
Тому потрібно " Інжесту" колоти зранку, щоб цілий день був рівень прогестерону. Бажано навіть в один і той самий час.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninel 5 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 January 2015 - 11:46

Дякую вам дівчатка за відповіді. Мені назначили тільки інжесту і все може цього замало? А зранку не люблю колоти,бо мені чоловік робить уколи то я його добудиться неможу, а на роботу мені рано потрібно вставати. Але нічого будем зранку робити аби результат був. Танюшка це добре, що в тебе стільки вихідних є змога краще поберегти себе, а то я коли після підсадки була, то розвивалася між роботою і відпочинком, а це погано, тому коли піду на наступну спробу зразу ж візьму відпустку.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ДЖИМІ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 January 2015 - 12:21

Перегляд повідомленняNinel 5 (07 January 2015 - 13:15) писав:

Дівчата підскажіть будьласка інжесту зранку потрібно колоти чи можна ввечері, бо мені вранці трохи незручно?

переважно її назначають тільки зранку і бажано в одній і тій самій годині.а вечером вас вже інший прогестерон
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 January 2015 - 12:35

Юльчик! Як ти себе почуваєш? Я така рада за твоє подвійне щастя. Нехай Господь дасть тобі легкої вагітності і здоровеньких немовлят.
Юлька, якщо можеш дай мені ще свою пораду стосовно моєї ситуаці!Вибач, якщо тебе відволікаю, бо незнаю за що братися.
Джимі, дякую тобі.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2015 - 17:32

Мені прийшли результати прогестирону 66,12 ng/ml. Отже прошу Вас скажіть, що це означає, я просто нічого не казала своїй лікарці, що буду здавати цей аналіз

julinchik, Дякую за відповідь.(в іншій темці)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соня_н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2015 - 17:34

T@nya, а які норми лабораторії (в різних лабораторіях-різні методики і різні норми), і який термін?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2015 - 19:32

Соня_н, Термін 13 дпп. Норми лабораторії списую слово в слово:
фоліфаза - 0,256 - 0,54
середина циклу - 0,25 - 6,22
лютфаза - 1,5 -20,00
менопауза менше 0,4
Вагітні:
І триместр 2,79 - 147,2
ІІ триместр 22,4 - 95,3
ІІ триместр 27,8 - 242,6.

Я так розумію, що я вписалась у І триместр зі своїм показником 66,12.

Повідомлення відредаговано T@nya: 09 January 2015 - 19:33

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соня_н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2015 - 20:38

T@nya, так, за цифрами вписується в норми (цифри-це відносно, і діапазон норми там широкий, має значення і рівень естрадіолу, клінічні ознаки, 1 чи 2 ембріончика). І його треба контролювати періодично (щоб був в межах норми, але ближче до верхньої межі), і, за потреби, корегувати підтримку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   нічна мелодія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 09:41

дІВЧАТА ЯКИЙ У ВАС ПРОГЕСТЕРОН БУВ НА 12-МУ ТИЖНІ ВАГІТНОСТІ?
зДАЛА В СІНЕВО ПОКАЗАВ 56.ПОЛУЧАЄТЬСЯ,
яку підтримку ви зараз маєте ??
в мене прогестерон по 2-і ампули 2.5% раз в день зранку, лютеїна( від якої тошнить по 4-и таблетки по 200мл получається в день( в два прийома в обід та вечері) і дивигель по 2-а пакетікка. прогінова 1-а таблетка.
будь-ласочка напишіть що ви приймаєте для підтримки.Дякую всім хто відгукнеться.
Думаю чому неможна приймати утрожестан замість лютеїни.....?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дорофея 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 11:31

нічна мелодія!
Привіт, у мене завтра буде 9 тижнів. Сьогодні, коли колола Інжесту, то відбувалося щось незрозуміле: почала одразу кашляти, горло, немов хтось здавив, а по правій долоні і ступнях пробігли коліки. Ще коліки були і в голові, я прилягла, через 10-15 хв - полегшало. Дзвонила до Хміля, то він сказав, що це алергічна реакція на Інжесту і більше її не колоти. Тепер матиму в підтримці 700 мг Утрожестану (вагінально) в день ( спочатку мала Лютеїну 4 табл під язик, потім 7 табл, а коли в аптеках небуло Лютеїни, то перейшла на Утрожестан). Хвилююся, щоб після відміни Інжести, рівень прогестерону суттєво не знизився.
Вчора здавала гормони (лабораторія Медіс):
- прогестерон 76,82 ( норма для І триместру 29,6-106);
- естрадіол 6620 ( норма для І триместру 789 - 15781).
А ще від сьогодні буду зменшувати Дівігель (маю 4 пак в день, прогінови нема) по 1 пак в тиждень і зводити на нуль.

Повідомлення відредаговано Дорофея: 16 January 2015 - 11:32

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 12:26

Джуліанчик
Вітаю вас з такою бажаною вагітністю.
Я також всю свою вагітність моніторила свої гормони прогестерон,естрадіол ,ХГЛ, і дякуючи своїй наполегливості (бо здавала я ці аналізи що два тижні а якщо якийсь понижувався то контролювала щотижня)мені вдалося виносити і народити здорову донечку.і я думаю що завдяки тому що контролювала ці гормони це і посприяло що дитинка добре розвивалася бо вчасно одержувала цей гормон який бракувало,і на протязі всієї вагітності усі мої аналізи були добрі .Дуже добре що ти створила таку темку бо це буде корисно для тих хто тільки Но починає робити ЕКЗ,можливо хоч вони не будуть наступати на ті граблі на які наступали ми незнаючи що робити.
Тобі бажаю легкої вагітності,і вже в найближчому часі відчути ту радість материнства,бо словами цю радість не передати .бажаю тобі удачі у всіх твоїх починаннях.

Дорофея
У мене точно така ж була реакція на Інжесту не відразу а вже на 3-му місяці то мені іі замінили на Лютеїну (збільшили на одну таблетку попередню дозу)ти контролюй прогестерон і тоді Будиш бачити чи він понижується бо у мене було таке що відміняти підтримуючу дозу поступово а прогестерон різко піднімався,він у мене якось постійно скакав,але я приймала підтримуючу дозу Лютеіни до 34 тижня вагітності,просто хотіла перестрахуватися щоб він не падав
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 15:01

Перегляд повідомленняангели34 (16 January 2015 - 12:26) писав:

Джуліанчик
Вітаю вас з такою бажаною вагітністю.
Я також всю свою вагітність моніторила свої гормони прогестерон,естрадіол ,ХГЛ, і дякуючи своїй наполегливості (бо здавала я ці аналізи що два тижні а якщо якийсь понижувався то контролювала щотижня)мені вдалося виносити і народити здорову донечку.і я думаю що завдяки тому що контролювала ці гормони це і посприяло що дитинка добре розвивалася бо вчасно одержувала цей гормон який бракувало,і на протязі всієї вагітності усі мої аналізи були добрі .Дуже добре що ти створила таку темку бо це буде корисно для тих хто тільки Но починає робити ЕКЗ,можливо хоч вони не будуть наступати на ті граблі на які наступали ми незнаючи що робити.
Тобі бажаю легкої вагітності,і вже в найближчому часі відчути ту радість материнства,бо словами цю радість не передати .бажаю тобі удачі у всіх твоїх починаннях.

Дорофея
У мене точно така ж була реакція на Інжесту не відразу а вже на 3-му місяці то мені іі замінили на Лютеїну (збільшили на одну таблетку попередню дозу)ти контролюй прогестерон і тоді Будиш бачити чи він понижується бо у мене було таке що відміняти підтримуючу дозу поступово а прогестерон різко піднімався,він у мене якось постійно скакав,але я приймала підтримуючу дозу Лютеіни до 34 тижня вагітності,просто хотіла перестрахуватися щоб він не падав

'ангели34',привіт. Хочу запитати тебе,як людину з позитивним досвідом екз.. У вівторок перенос.Назначили приймати: прогінова 2 т в день, дівігель 2п. в день,утрожестан 600 мг в сутки,фраксипарин,актовегін,фолійка,віт Е..
Питання стосовно інжести ? Мені її не назначали але думаю може варто поколоти мінімальну дозу 2,5 % - 1мл. Може це збільшить шанси що ембріончик (ки) добре приживуться,добре закріпляться ?
Бо з прогестеронових в мене тільки утрожестан. Не замало..?

'

Повідомлення відредаговано allinav: 16 January 2015 - 15:01

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 15:46

allinav, здати прогестерон в день підсадки і на 4дпп, не варто самостійно призначати інжесту просто так.

ангели34, привіт! дякую за вітання! ми намагатимемося гарненько рости і виконувати всі ті добрі побажання,що нам всі тут набажали )))).
В мене доречі також була реакція на прогестерон масляний, така ж як тут описують за інжесту. Я колю собі сама і якось втрапила в судину, то пішла дуже сильна реакція, я навіть злякалася, взагалі так стисло в грудях, що розуміла, о навіть швидку сама не викличу. Але тоді як виймала шприц, то вийшла велика капля крові, тобто я 100% попала в судину. Наступні дні колола обережніше і все було добре, сьогодні трохи спішила і знову ввела швидко не проводячи періодичних тракцій на себе поршнем (щоб перевірити чи не в судині), то знову трохи було стисло, але значно менше ніж першого разу. В мене дві ампули прогестерону вранці, тому думаю різко їх відмінити трохи небезпечно, та й мені рівень треба в два рази вищим тримати, в мене двоє діток.
My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2015 - 15:58

Перегляд повідомленняallinav (16 January 2015 - 15:01) писав:

'ангели34',привіт. Хочу запитати тебе,як людину з позитивним досвідом екз.. У вівторок перенос.Назначили приймати: прогінова 2 т в день, дівігель 2п. в день,утрожестан 600 мг в сутки,фраксипарин,актовегін,фолійка,віт Е..
Питання стосовно інжести ? Мені її не назначали але думаю може варто поколоти мінімальну дозу 2,5 % - 1мл. Може це збільшить шанси що ембріончик (ки) добре приживуться,добре закріпляться ?
Бо з прогестеронових в мене тільки утрожестан. Не замало..?

'

Написала тобі в приват.

Джуліанчик
О я дуже рада за тебе,я також мріяла відразу двох народити та дякую Богу що донечка міцно вціпилася і всю вагітність тільки мене радувала,та у мене ще залишилося два ембріончики то надіюся може приживуться обоє наступного разу
Я добре пам'ятаю цю реакцію також якось в грудях перехоплювало подих так було що і в очах темніло.але коли я його вводила дуже повільно то все було добре може це залежить від того як вводиш пробуй повільніше

Повідомлення відредаговано ангели34: 16 January 2015 - 16:01

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   avatar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 10:30

[quote name='ангели34' timestamp='1421404011' post='2364294']

Я також всю свою вагітність моніторила свої гормони прогестерон,естрадіол ,ХГЛ.

Скажіть будь ласка чи моніторинг гормонів Вам назначав Хміль, чи Ви самі їх моніторили.
Просто я збираюсь в кріопротокол і також хочу моніторити гормони, але не знаю чи консультуватись про це з С. В. і як Він до цього ставиться
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2015 - 15:33

avatar, я також в Хміля і зараз в кріопротоколі але контроль гормонів вони не моніторять) це вже кожен сам собі) але можете спитати мені цікаво, що він Вам відповість.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Markizetta84 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2015 - 14:03

Дівчатка вітаю, сьогодні 5дпп, здала аналізи д-димер - негативний, прогестерон більше 40, естрадіол 296...РОЗШИФРОВКА ЛАБ:
(Жінки:
-постменопауза: до 48;
-фолікулярна фаза (5-8 д.м.ц): 23-139;
-овуляційна фаза (13-15 д.м.ц.): 83-495;
-лютеінова фаза (20-22 д.м.ц.): 42-338;

Вагітність:
3-6 тижнів: 182-1460;
7-8 тижнів: 1460-2737;
9-10 тижнів: 2737-3102;
11-12 тижнів: 3102-3978;
13-14 тижнів: 3978-4380;
15-16 тижнів: 4380-7847;
17-18 тижнів: 7847-9325;
19-23 тижнів: 7598-10235;
24-29 тижнів: 10165-15899.

То гуд????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2015 - 18:29

Перегляд повідомленняMarkizetta84 (27 April 2015 - 14:03) писав:

Дівчатка вітаю, сьогодні 5дпп, здала аналізи д-димер - негативний, прогестерон більше 40, естрадіол 296...РОЗШИФРОВКА ЛАБ:
(Жінки:
-постменопауза: до 48;
-фолікулярна фаза (5-8 д.м.ц): 23-139;
-овуляційна фаза (13-15 д.м.ц.): 83-495;
-лютеінова фаза (20-22 д.м.ц.): 42-338;

Вагітність:
3-6 тижнів: 182-1460;
7-8 тижнів: 1460-2737;
9-10 тижнів: 2737-3102;
11-12 тижнів: 3102-3978;
13-14 тижнів: 3978-4380;
15-16 тижнів: 4380-7847;
17-18 тижнів: 7847-9325;
19-23 тижнів: 7598-10235;
24-29 тижнів: 10165-15899.

То гуд????

А більше 40 це скільки? Ну, загалом і 40 може бути. Естрадіол нормальний. Перездавайте на 9дпп, тоді ж можна здати і хчг, якщо імплантація відбулася, то на 9 дпп вже буде хчг в крові. Бажаю успіху
My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Markizetta84 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2015 - 18:38

Перегляд повідомленняjulinchik (27 April 2015 - 18:29) писав:

А більше 40 це скільки? Ну, загалом і 40 може бути. Естрадіол нормальний. Перездавайте на 9дпп, тоді ж можна здати і хчг, якщо імплантація відбулася, то на 9 дпп вже буде хчг в крові. Бажаю успіху

Просто значок >40
дуже дякую!!!!!

Повідомлення відредаговано Markizetta84: 27 April 2015 - 18:38

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн