Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Центр репродукції Рівне - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Центр репродукції Рівне Штучне запліднення Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Таня-Я... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 December 2014 - 21:13

:36_22_15:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 December 2014 - 03:19

Привіт. Цікаво а ЕКО вагітність вони можуть консультувати, чи вести якщо це не в них завагітніти?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наточка777 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2015 - 22:20

Привіт усім! Була на прийомі у Колтонюка 4 дні тому.Враження поки що позитивні.маю одну спробу ЄКО у Харкові.Завагітніла,але сталася завмерла вагітнсть.Морально там не можу знаходитись,та й грошей витратила майже 60 тис. грн.Мені вже не 20 років і я не можу чекати,знову збираючи гроші 1,5-2 роки.Планую спробувати вже у Рівному.Я пацієнт дуже недовірливий,за плечима 16 років лікування від безпліддя у наших "лікарів",у т.ч.Шустика,який просто викачував з мене гроші.Але зараз не про це мова.Уваги приділили мені максимум,перша консультація була безкоштовна.Обов"язково ще піду на узд,бо просто не бачу,куди ще можна у нас звернутися з проблемою щодо штучного запліднення.
Свого часу була у Боголюбах.Не хочу писати багато-мені зовсім не сподобалось,ані відношення,ані Петровський,який зразу з порогу мені запропонував чергову вже 4! лапараскопію.Видимих причин не було,тому він просто сказав,що безе лапари не буде і протоколу.Сама особисто знаю людей,які у Боголюбах мають позитивний результат,але я туди ні ногою і довіряю лише своїм відчуттям.
Поки що до Благодару відношусь нормально,далі буде видно.Все обов"язково опишу тут,аби інші дівчата змогли скласти свою думку.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 January 2015 - 00:56

Наточка777, ну якщо Ви були в Боголюбах і незадоволені, то варто подумати про те, що власниками клініки Благодар є ті ж самі Петровські... Я б на Вашому місці дуже-дуже добре подумала...
My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • 2
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2015 - 17:12

Перегляд повідомленняjulinchik (26 January 2015 - 00:56) писав:

Наточка777, ну якщо Ви були в Боголюбах і незадоволені, то варто подумати про те, що власниками клініки Благодар є ті ж самі Петровські... Я б на Вашому місці дуже-дуже добре подумала...

Принаймі мене ніхто під ніж пускати з порогу не став.Я все ще думаю...Можливо і повернуся до Харкова,де був перший протокол.Поки приглядаюсь.Якщо мої відчуття нічого хорошого не підкажуть-поїду туди ,де була.Але це все останній варіант.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна_О 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2015 - 23:06

Перегляд повідомленняНаточка777 (25 January 2015 - 22:20) писав:

Привіт усім! Була на прийомі у Колтонюка 4 дні тому.Враження поки що позитивні.маю одну спробу ЄКО у Харкові.Завагітніла,але сталася завмерла вагітнсть.Морально там не можу знаходитись,та й грошей витратила майже 60 тис. грн.Мені вже не 20 років і я не можу чекати,знову збираючи гроші 1,5-2 роки.Планую спробувати вже у Рівному.Я пацієнт дуже недовірливий,за плечима 16 років лікування від безпліддя у наших "лікарів",у т.ч.Шустика,який просто викачував з мене гроші.Але зараз не про це мова.Уваги приділили мені максимум,перша консультація була безкоштовна.Обов"язково ще піду на узд,бо просто не бачу,куди ще можна у нас звернутися з проблемою щодо штучного запліднення.
Свого часу була у Боголюбах.Не хочу писати багато-мені зовсім не сподобалось,ані відношення,ані Петровський,який зразу з порогу мені запропонував чергову вже 4! лапараскопію.Видимих причин не було,тому він просто сказав,що безе лапари не буде і протоколу.Сама особисто знаю людей,які у Боголюбах мають позитивний результат,але я туди ні ногою і довіряю лише своїм відчуттям.
Поки що до Благодару відношусь нормально,далі буде видно.Все обов"язково опишу тут,аби інші дівчата змогли скласти свою думку.

Бажаю Вам удачі, нехай Господь Бог Вам допоможе.
Про клініку якщо будете мати бажання та можливість - то пишіть і далі Ваші враження.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2015 - 01:18

[quote name='Наточка777' привіт. Я одобрюю твій вибір. Чому б не спробувати, тим більше якщо ти місцева. На усе Божа воля. Удачі, майбутня матуся!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2015 - 08:44

Дякую за побажання!Буду пробувати,щось вирішувати.Готова морально вже на все.Чоловік обіцяє,що до осені гроші будуть.Та й раніше мені не можна,бо після чистки має пройти півроку.За літо сил наберусь і на осінь буду продовжувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   misPi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2015 - 19:55

[mod]офтоп[/mod]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   misPi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2015 - 21:20

Перегляд повідомленняНаточка777 сказав:

Дякую за побажання!Буду пробувати,щось вирішувати.Готова морально вже на все.Чоловік обіцяє,що до осені гроші будуть.Та й раніше мені не можна,бо після чистки має пройти півроку.За літо сил наберусь і на осінь буду продовжувати.

Може ви знову вХаркові спробуєте, знайома там робила Еко то по кріопротоколу уже 6 місяців вагітності, перша зірвалася на 7 тижні. В Боголюби в Луцьк і рівненський Благодар не пішла б. Описала вище.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляля 1985 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2016 - 15:35

дівчата звернула увагу, що дуже мало обговорень про Рівненський Благодар, а тут теж надають широке коло послуг в т.ч. і по безпліддю. запрошую до обговорення хто користувався послугами цієї клініки і може конкретно поділитися враженнями і досвідом, розказати про плюси і мінуси (якщо є!). чи варто звертатися в цей заклад і до якого лікаря? у кого був позитивний результат ЕКО?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МамаБогдасіка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2016 - 20:16

Добрий вечір,вирішила поділитися враженнями про Благодар. Вперше ми проходили Еко в Києві по держ.програмі,так як результат-0, то почали розглядати Благодар( і ще ми з Рівного).Лікувалися в Колтонюка О.Р.- лікар чудовий,доступно пояснюж можна все розпитати. А ще сподобалися медсестри Світлана і Юля,до яких в будь який час можна подзвонити,якщо були сумніви чи питання по уколах.Але в нас прольт і на заморозку нічого не лишилося. Потім були ще дві спроби інсемінації-0. Після 6 місячного відпочинку пішли знов у бій.Але...Пропало бажання після моїх питань( як покращити простимулювати т.д; бо хотіли ще одну спробу) на які лікар без особливого зацікавлення " Можна спробувати" Ну я прийшла до Вас,Ви ж лікар,Ви повинні бути зацікавленні в пацієниах і кінець кінцем це гроші і чималі???? Більше до них не звертаюся.Клініка для нашого малого міста класна все можна здати, обстежити і ціни нормальні. Але вони слабенькі. Хоча маю кілька знайомих у яких були позитивні результати( хоча в кріо протоколі). Ось така історія...
My Signature
url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2016 - 08:03

Привіт. Напиши про себе, я також трошки зіткнулася з Благодаром. Пішла туди на звичайне узд, там не дорого 130 грн. Лікар зразу поставив два діагнози. :гідросальпінг, і синехіі - перетинку у матці. Після цього я була у Ісіді діагнози зняли, Інтерсоно також сказали що під питанням. І усе таки труби дійсно прийшлося вид видалити, і перетинку у матці розєднувати. Так от лікар Колотнюк Олександр Романович побачив це без лапороскопіі і гістероскопіі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2016 - 19:11

Доброго вам дня! перечитала вашу сповідь і схотілося вас підтримати, адже сама 10.05 опинилася в подібній до вашої ситуації, коли повідомили, що результат ЕКО негативний. спочатку було жахливе розчарування, адже для другої підсадки ембріонів не лишилося (на 3-й день почали відставати в розвитку, принаймні так нам сказали!) і тому треба все починати спочатку! звісно в голову закралася зневіра, але оскільки ми з рівненської області і сюди їхати найближче, то думаю що наступну спробу будемо робити знову тут. колтонюк дійсно непоганий як лікар, можна звертатися телефонічно і в неробочий час і медсестри приємні, але до жалю стало образливо, коли юля вже оголосила мені результат і увечері я до неї зателефонувала за порадою, а вона просто вибила мій номер. напевно, для чого уже тратити їй свій час, коли я фактично уже не їхній пацієнт?! я негативно вражена такою байдужістю! хотіла у вас запитати, як швидко у вас починалися місячні після еко. я сиділа на утрожестані і інжесті, результат негативний, то все відмінили, але уже третій день не приймаю ліки, а місячних нема, лише якась легесенька мазня з'явилася сьогодні? чи це нормально? і ще колтонюк сказав, що коли почнуться місячні, то десь на 4-5-й день треба пройти узд, щоб він поглянув чи проходить нормально відшарування ендометрію. у вас також так було?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2016 - 19:33

Ляля1985, в мене місячні пішли десь на 4-5день,і теж ходила до Олександра Романовича він дивився на узі,і пояснював чому міг бути негативний результат. Хоча ці пояснення мені на той час вже не потрібні були,адже я покладала надії....А ви робили гістеру,шукали причину навдач? Була на консультації у іншого лікаря і він поглянувши на мій протркол з Благодару був шокований: чому при ваших хороших яйниках,вам давали дози гормонів як для 45 річних жінок???? Я ж слухала лікаря,він знає краще як лікувати,а виявилося... Не хочу щоб подумали що я негативно налаштована до Благодару. Але інколи слід дивитися на свої проблеми під іншим кутом.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   22anna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2016 - 08:29

ляля 1985, якщо ви не Рівного, то краще виберіть клініку з досвідом. І нічого, що іхати довше. Повірте нема чого ловити в Благодарі. Можна зробити узд, можна проконсультуватися в плані гормонів......але протокол лише в клініці з досвідом.!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2016 - 13:05

22anna можливо ви можете порекомендувати якусь хорошу клініку, а то на форумах уже такого начиталася!?

буду мамою А як ви отримали свій протокол, просто попросили, щоб вам зробили копію? і в кого консультувалися? це в рівному?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2016 - 13:10

Ляля,а мені після протоколу одразу відали на руки оригінал,а копію зробили собі,я навіть не просила,але ви не соромтеся і запитайте. Як показує практика на словах лікарю не розкажеш що і як було( при консультаціях в інших клініках).
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   22anna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2016 - 13:16

ляля 1985, на жаль радити не можу, до у кожного своя дорога до материнства. Просто поколесіть по клініках Львова, Тернополя, Києва. Ви відчуєте де вам починати знову.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татка5909 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2016 - 16:02

Перегляд повідомленняляля 1985 (15 May 2016 - 13:05) писав:

22anna можливо ви можете порекомендувати якусь хорошу клініку, а то на форумах уже такого начиталася!?

буду мамою А як ви отримали свій протокол, просто попросили, щоб вам зробили копію? і в кого консультувалися? це в рівному?

Ляля 1985 ви можете зробити як свого часу зробила я. Я почала читати майже усі теми на цьому форумі про клініки.... так тут їх дуже багато, але мені це допомогло скласти власне враження, я навіть створила табличку де біля кожної клініки ставила кількість успішних протоколів та кількість неуспішних....ставила позначки щодо інших параметрів по відгукам дівчат. Потім розпитала обережненько по знайомих...і я для себе визначила дві клініки в які я б хотіла звернутись. Але одну ,ту що в киеві ми відкинули...трошки не зручно їздити, і обрали клініку тернополя. Поки нам усе подобаеться, алеж головне результат. Вже потім почав спілкуватись з дівчатами форума я зрозуміла що правильно вибрала...принаймі я хочу вірити що нам доплможуть. І вам бажаю все проаналізуававши вибрати найкраще для вас і хай в вас все вийде!!!!!
І 22анна правильно порадила що в кржного свій шлях!!!
можете ше поїхати на консультацію....поспілкуйтесь з лікарями, подивитеся...і зрозуміете до чого більше серце лежить.

Повідомлення відредаговано Татка5909: 15 May 2016 - 16:05

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →