Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Центр репродукції Рівне - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Центр репродукції Рівне Штучне запліднення Оцінка: -----

Користувач поза мережею   @Emiliya@  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 February 2014 - 20:36

Привіт, дівчата, хто робив гістероскопію в Благодарі, є питання. Відгукніться будь-ласка.
Чи є тут такі хто зробиб ЕКО чи планує робити в Рівному. Поділіться інформацією, цікава будь-яка думка чи відгук. Допоможіть іншим дівчатам дізнатися про клініку.

Повідомлення відредаговано @Emiliya@ : 07 February 2014 - 20:37

My Signature
Вишневий цвіт поволі відцвітає
Літо красним сонечком зустрічає
Emiliyа радісна, квітка тендітна
В очах радість, вона вже вагітна!

YAIRAM дякую за віршик пророчий!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Римма 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 February 2014 - 13:25

Дівчата, я зповагою відношусь до будь яких думок, але не можливо критикувати неознайомившись детально з питанням, це я, що до кліники "Благодар". Скажу щіро і відверто, після 10 років поніверянь по західній Україні, а саме у Львові "Інтерсоно", у Франківську, і безперечно у нашому місті Рівне, викидання неймовірної кількості грошей,для досягнення своєї мрії, я просто опустила руки.Хто зтикався з проблемою безпліддя, думаю, чудово мене розуміють. Думаю не варто зупинятись на дрібницях, вони того не варті. Але з радісттю поділюсь враженнями від "Благодар". Надію і віру в мене вселила Царук Ірина Андріївна, що неможливо вже було зробити, я ні в що, і ні в кого не вірила, а насамперед в саму себе,Бог випадково нас познайомив на пологах у моєї сестри, стільки щірості, відповідальності, підтримки і уваги я від лікаря давно не бачила. Хочу заздалегідь попередити, що ми про пологи не домовлялись, так склалось. Після того я її побачила, я зрозуміла що, мені варто булоб поспілкуватись з нею. На той період часу відкривалась клініка. Тепер я пацієнт клініки "Благодар". Тепер що,до теми, колектив створює атмосферу сімейності, ціни дуже демократичні, лікарі настільки уважні і компетентні, що надія і впевненнісь зростає з кожним моїм візитом.Робила у них гістерскопію, задоволена ціною і результатом, зараз стою на протоколі, лікар на стільки відповідально відноситься до справи,що приділяє увагу до найменьшої дрібниці. Мені інколи навідь здається, що Ірина Андріївна вже стала членом моєї сім"ї. Вона неймовірно щіра,відповідальна і райдужна людина,таких лікарів хочеться бачити більше, з такими лікарями треба вирішувати такі делікатні питання. Повірте, написала я не для того,щоб співати діферамби клініке,а заради тих у кого ще є сумніви, хто опустив руки як я. Раптово натрапила на форум і невтрималась написати. Пишіть, якшо у когось є якісь питання. Наразі прохожу короткій протокол, Вірю, моя мрія здійсниться, бо по інакшому бути не може.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vetege 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 February 2014 - 08:10

Перегляд повідомленняРимма (26 February 2014 - 13:25) писав:

Дівчата, я зповагою відношусь до будь яких думок, але не можливо критикувати неознайомившись детально з питанням, це я, що до кліники "Благодар". Скажу щіро і відверто, після 10 років поніверянь по західній Україні, а саме у Львові "Інтерсоно", у Франківську, і безперечно у нашому місті Рівне, викидання неймовірної кількості грошей,для досягнення своєї мрії, я просто опустила руки.Хто зтикався з проблемою безпліддя, думаю, чудово мене розуміють. Думаю не варто зупинятись на дрібницях, вони того не варті. Але з радісттю поділюсь враженнями від "Благодар". Надію і віру в мене вселила Царук Ірина Андріївна, що неможливо вже було зробити, я ні в що, і ні в кого не вірила, а насамперед в саму себе,Бог випадково нас познайомив на пологах у моєї сестри, стільки щірості, відповідальності, підтримки і уваги я від лікаря давно не бачила. Хочу заздалегідь попередити, що ми про пологи не домовлялись, так склалось. Після того я її побачила, я зрозуміла що, мені варто булоб поспілкуватись з нею. На той період часу відкривалась клініка. Тепер я пацієнт клініки "Благодар". Тепер що,до теми, колектив створює атмосферу сімейності, ціни дуже демократичні, лікарі настільки уважні і компетентні, що надія і впевненнісь зростає з кожним моїм візитом.Робила у них гістерскопію, задоволена ціною і результатом, зараз стою на протоколі, лікар на стільки відповідально відноситься до справи,що приділяє увагу до найменьшої дрібниці. Мені інколи навідь здається, що Ірина Андріївна вже стала членом моєї сім"ї. Вона неймовірно щіра,відповідальна і райдужна людина,таких лікарів хочеться бачити більше, з такими лікарями треба вирішувати такі делікатні питання. Повірте, написала я не для того,щоб співати діферамби клініке,а заради тих у кого ще є сумніви, хто опустив руки як я. Раптово натрапила на форум і невтрималась написати. Пишіть, якшо у когось є якісь питання. Наразі прохожу короткій протокол, Вірю, моя мрія здійсниться, бо по інакшому бути не може.

Доброго дня, я дуже рада що ви знайшли "свого лікаря" це зараз дуже важко.
якщо можна розкажіть нам на якому саме ви зараз етапі в протоколі, і який саме у Вас діагноз.
Хай у Вас цей протокол буде щасливим
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Crazy mama 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2014 - 21:09

Перегляд повідомленняРимма (26 February 2014 - 13:25) писав:

Вставлю і я своїх 5 копійок. Я слава Богу не мала проблем з тим щоб завагітніти. Просто хочу лишити відгуки про Царук також, і як я зрозуміла там же працює і Колтонюк О.Р. Ірина Андріївна приймала в мене перші пологи, випадково доречі, були складності але то не з її вини. Мені все дуже сподобалось. А от щодо Олександра Романовича, то то лікар від Бога. Наскільки він професійно підкований і просто чуйна і приємна людина то можна оцінити тільки при особистій зустрічі. Більшість УЗД за вагітності я робила в нього, і раджу його всім-всім.ОТ скоро знову, то тільки до нього.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malyuk 55 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 May 2014 - 16:32

Перегляд повідомленняLubava76 (31 December 2013 - 14:18) писав:

Всім вітання! Якщо мова йде про Благодар – центр репродукції на Лісовської, то я там робила гістероскопію і на кінець січня йду туда на еко.Коли я збирала всі свої папери то три лікаря (Шустик,Шевченко,Царук) благали мене не йти туди, буцім, там не лікарі, а цербери. Лікувалась у вищезгаданих діячів 7 років, була у Франківську результату ноль! То чому слухати поради тих, хто реально нічого не зробив доброго мені??? І нікого звідтам не направляють в Боголюби, штучне запліднення іксі і заморозку роблять там на місці. Олександ Романович вів вагітність у моєї знайомої, робив ій узі, тільки позитивні відгуки.В Боголюби направляють тільки на лапароскопію. Далі, в них є програма гарантійна якщо не получається завагітніти вони вертають всю суму назад, не думаю що погані фахівці підписувались під цим просто так, без досвіду. Адже це їх грощі і втрачати їх вони не зацікавлені. Тому я зробила висновки,що рівненських лікарів просто душе жаба, що волиняки допомогли відкрити такий центр без розрекламованих старожилів, тіпа Шустика. Всім щасливого батьківства і материнства в 2014 році!

Привіт !Дуже цікаво як твої справи?Чи ти зробила Еко? Якщо так, то напиши як все пройшло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   neka1 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 June 2014 - 12:07

Всім привіт! в мене лишилися ліки : Кринон - 5 шт, FT 500 - 1 уп (20 шт) . Якщо цікаво, напишіть в приват.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Я... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 July 2014 - 16:09

Дівчата,допоможіть !!!Терміново потрібен номер телефону до Колтонюка Олександра Романовича
,будьласочка дуже потрібно)))
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2014 - 07:28

Невже ніхто незнає номер телефона до Колтонюк О.Р,чи хочаб до іншого лікаря,чи медичного працівника ц.Благодар...хоч бери тай плач)))
:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2014 - 08:28

Перегляд повідомленняТаня-Я... (20 July 2014 - 07:28) писав:

Невже ніхто незнає номер телефона до Колтонюк О.Р,чи хочаб до іншого лікаря,чи медичного працівника ц.Благодар...хоч бери тай плач)))
:

Танічка, на іхньому сайті є моб. і стаціонарн. тел. можливо потрібно в разі потреби дзвонити на рецепцію, яка з'єднає з потрібним лікарем. ( не чекаючи неділі) Не знаю у чому полягає ваша проблема? Якщо щось критичне викликайте швидку. Ще можу порадити вам знайти тут на сайті темку відповідно до питання , що вас цікавить. Можливо дівчатка розрадять і порадять, як бути до понеділка. Звичайно, якщо це не щось термінове. Все буде добре. Не падайте у відчай.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2014 - 10:05

Перегляд повідомленняYAIRAM (20 July 2014 - 08:28) писав:

Танічка, на іхньому сайті є моб. і стаціонарн. тел. можливо потрібно в разі потреби дзвонити на рецепцію, яка з'єднає з потрібним лікарем. ( не чекаючи неділі) Не знаю у чому полягає вашат проблема? Якщо щось критичне виЩкликайте швидку. Ще можу порадити вам знайти тут на сайті темку відповідно до питання , що вас цікавить. Можливо дівчатка розрадять і порадять, як бути до понеділка. Звичайно, якщо це не щось термінове. Все буде добре. Не падайте у відчай.

Дякую за підтримку,коли ось так незнайомі люди підтримують теплими словами,то надія і віра міцнішають ,що все получиться))) Щиро дякую...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2014 - 09:50

Nika223, мова спілкування на сайті - УКРАІНСЬКА!!!!!!

А ще ви, зареєструвались на сайті, щоб написати одне єдине повідомлення з деферамбами і прізвищами лишень лікарів:)) Як на мене просто смердить рекламою!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ароматна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2014 - 11:18

[ex]nika223, ознайомтесь, будь ласка, з правилами форуму!
Мова спілкування на ресурсі - УКРАЇНСЬКА!
Дякуємо за розуміння...[/ex]
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nika223 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2014 - 11:38

Добре, я така щаслива, що подякувати лікарям можу на всіх мовах світу:)Зареєстрована на сайті з жовтня 2013, шукала гарну клініку. Напишу ще раз коротко, що 10 років намагалася завагітнити, їздила на консультації у інші лікарні, але стала перший раз на протокол у Благодарі, бо сама живу у Рівному і страшно цьому рада. Робила в них і гістероскопію і ЕКО, якщо комусь цікаві деталі будь-ласка звертайтеся. Професіоналізм та доброзичливість лікарів та персоналу клініки в мене не визиває ніякого сумніву, бо і в 7 ранку і у вихідні вони завжди виходила заради моєго УЗІ або аналізів, як і раніше, так і зараз, завжди дзвонять мені і слідкують за моєю вагітністю.А мою власну перемогу над безплідністю розділили всією клінікою, бо дуже зраділи моїй вагітності!!!Бажаю всім успіху!!!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2014 - 14:16

Перегляд повідомленняYAIRAM (11 August 2014 - 09:50) писав:

Nika223, мова спілкування на сайті - УКРАІНСЬКА!!!!!!

А ще ви, зареєструвались на сайті, щоб написати одне єдине повідомлення з деферамбами і прізвищами лишень лікарів:)) Як на мене просто смердить рекламою!!!

Мені цікаво а Ви щось маєте проти лікарів цієї клініки?Складається таке враження,що Ви робите антирекламу...Людина поділилася своїм досвідом,щоб допомогти безплідним парам які мають проблеми і ця тема створювалася саме дла цього.Ми з чоловіком також були у протоколі в цій клініці і зараз чекаємо на двох малюків.Колтонюк Олександр Романович,Царук Ірина Андріївна та колектив насправді дуже хороші люди,вони створюють таку атмосферу,що здається ти знайомий з ними все своє життя.А саме це -хороше ставлення та досвід лікарів приніс мені та багатьом безплідним парам позитивний результат,за що велике Їм дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maluk1990 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 September 2014 - 13:53

Дівчата, допоможіть порадою!!! Ми вже майже 3 роки намагаємося завагітняти, але нема результату.ікувалися а Луцьку, але не у Боголюбах! спочатку виявили ряд інфекцій, трихомонаду в обох + в мене не регулярний цикл, малі розміри матки, полікістоз яєчників на узі виявили ну і відповідно нема овуляції, і ще й гормональний фон не в порядку(цілий букет не в мою пользу(((((((( :fsdfw e1: ). Пролікували інфекції, аналізи не погані були, пила гормональні для стимуляції овуляції три місяці....але це не допомогло. Потім в Рівному пішла просто на огляд до гінеколога, пона теж сказала що мала матка, полікістоз яєчників і не панькаючись зі мною сказала що мені допоможе лише штучне!!!!Тепер хочу піти з чоловіком в наш Благодар, що ще там скажуть! Можливо в когось були такі ж проблеми???Допоможіть !!!!!Чи дійсно вихід лише іти на штучне!!!
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2014 - 22:01

Перегляд повідомленняmalyuk 55 (20 August 2014 - 14:16) писав:

Мені цікаво а Ви щось маєте проти лікарів цієї клініки?Складається таке враження,що Ви робите антирекламу...Людина поділилася своїм досвідом,щоб допомогти безплідним парам які мають проблеми і ця тема створювалася саме дла цього.Ми з чоловіком також були у протоколі в цій клініці і зараз чекаємо на двох малюків.Колтонюк Олександр Романович,Царук Ірина Андріївна та колектив насправді дуже хороші люди,вони створюють таку атмосферу,що здається ти знайомий з ними все своє життя.А саме це -хороше ставлення та досвід лікарів приніс мені та багатьом безплідним парам позитивний результат,за що велике Їм дякую.

Дуже дякую за підтримку, можу точно сказати, що дані лікарі врятували мене і після запліднення, бо на облік ставлять на 11-12 тиждень, а в мене з'явилася загроза на 9 тижні, так тільки по телефонному зв'язку і Олександр Романович и Ірина Андріївна одразу відреагували та допомогли. Зараз Слава Богу все позаду, хоча страшно подумати, що могло бути.Хоча свої зобов'язання по договору вони вже виконали, але продовжують звонити і цікавитись моїм станом. . Всім подружкам заре рекомендую як узіста Олександра Романовича, кращого в Рівному не знайшла, і всі подружки зі мною згодні.

Перегляд повідомленняmaluk1990 (03 September 2014 - 13:53) писав:

Допоможіть !!!!!Чи дійсно вихід лише іти на штучне!!!

Запишіться на прийом до Олександра Романовича, консультація Вас ні до чого не зобов'язує, може щось порадить.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ann30 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2014 - 12:01

Nika223 ви пишете що вас спасли на 9 тижні, але мабуть ви не в курсі, що з загрозою викидня можна лягти в гінекологію в нашому містіі ніхто Вам не відмовить.
І ще клініка яка робить ЕКО веде вагітність до 12 тижня, я наприклад дзвонила до своєї лікарши при потребі і завжди отримувала відповідь. Так що зобовязання може й виконані, але елементарну підтримку відміняють лікарі клініки, а не гінеколог коли ти стаєш на облік.
Як прізвище узиста?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2014 - 20:25

Перегляд повідомленняann30 (06 September 2014 - 12:01) писав:

Nika223 ви пишете що вас спасли на 9 тижні, але мабуть ви не в курсі, що з загрозою викидня можна лягти в гінекологію в нашому містіі ніхто Вам не відмовить.
І ще клініка яка робить ЕКО веде вагітність до 12 тижня, я наприклад дзвонила до своєї лікарши при потребі і завжди отримувала відповідь. Так що зобовязання може й виконані, але елементарну підтримку відміняють лікарі клініки, а не гінеколог коли ти стаєш на облік.
Як прізвище узиста?

Звичайно про гінекологію я в курсі, але можливо Ви згадаєте себе під час першої вагітності і та невідомість, що Вас оточувала. От і я чуть не пропустила ознаки загрози, тому що на обліку ще не стояла, в гінекологах Рівного разочарувалася, і вважала, що все добре, поки Ірина Андріївна і Колтонюк Олександр Романович (узіст) взнавши про мою проблему, срочно не відправили мене на лікування у нашу гінеколонію.Є в мене подруга яка зробила ЕКО в Києві, і під час проблем з її вагітністю, навіть не отримала жодної консультації від кліникі, мусила шукать допомоги у Рівному.

Повідомлення відредаговано nika223: 07 September 2014 - 20:26

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2014 - 10:05

Перегляд повідомленняmaluk1990 (03 September 2014 - 13:53) писав:

Дівчата, допоможіть порадою!!! Ми вже майже 3 роки намагаємося завагітняти, але нема результату.ікувалися а Луцьку, але не у Боголюбах! спочатку виявили ряд інфекцій, трихомонаду в обох + в мене не регулярний цикл, малі розміри матки, полікістоз яєчників на узі виявили ну і відповідно нема овуляції, і ще й гормональний фон не в порядку(цілий букет не в мою пользу(((((((( :fsdfw e1: ). Пролікували інфекції, аналізи не погані були, пила гормональні для стимуляції овуляції три місяці....але це не допомогло. Потім в Рівному пішла просто на огляд до гінеколога, пона теж сказала що мала матка, полікістоз яєчників і не панькаючись зі мною сказала що мені допоможе лише штучне!!!!Тепер хочу піти з чоловіком в наш Благодар, що ще там скажуть! Можливо в когось були такі ж проблеми???Допоможіть !!!!!Чи дійсно вихід лише іти на штучне!!!

Привіт!У мене також був полікізтоз яйників,багато походів по лікарях,лікування гормонами,три інсемінації-результат нульовий.Після цього вирішили сходити на консультацію до репродуктолога у Благодар,показали свої аналізи за 5-років,обговорили нашу ситуацію і прийшли з чоловіком до єдиного рішення робити в цій клініці Еко-результат ми чекаємо на двох малюків.Вирішувати звісно Вам але враховуйте скільки Ви втратили часу,нервів та грошей за ціх три роки.Бажаю Вам удачі!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2014 - 15:21

Всім привіт!
Після лікування безпліддя залишились таблетки,моливо комусь потрібно:
Медикаменти привозили з Італії

Андрокур 100мг 10 таб. 260гр. придатні до 12.2017 року

Дуфастон 10мг 35 таб. 385гр. придатні до 8.2017 року

Хорагон 5000 ОД 250гр. придатний до 12.2014 року

Купувала в Україні

Прогінова 2мг 14 таб. 100 гр. придатна до 09.2017 року
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн