Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Центр репродукції Рівне - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Центр репродукції Рівне Штучне запліднення Оцінка: -----

Користувач поза мережею   malyuk 55 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 December 2013 - 19:40

Привіт усім!
Дайте будь-ласка відповідь чи хтось звертався у цей центр?Якщо так то скільки коштує зробити там ЄКО?

Повідомлення відредаговано malyuk 55: 26 December 2013 - 19:42

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ельвіра11 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 19:45

Привіт вони тільки відкрилися і цей центр від Боголюб,ціни не скажу і до них не піду бо моі лікарі категорично проти цього центру бо у них результати самі менші.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 19:46

Перегляд повідомленняmalyuk 55 (26 December 2013 - 19:40) писав:

Привіт усім!Дайте будь-ласка відповідь чи хтось звертався у цей центр?Якщо так то скільки коштує зробити там ЄКО?Центр Благодар знаходиться по вулиці Лісовської,5.

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   инна 12 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 19:53

Вперше чую про відкриття цього центру. Цікаво які лікарі приймають в цьому центрі при тому скільки я нестаралась знайти толкового гінеколога в Рівному із цього нічого невийшло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ельвіра11 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2013 - 19:54

Я сама не з Рівного але шукала клінікі з еко і гарними результатами але у на вийшло в самих завагітніти.

Я сама не з Рівного але шукала клінікі з еко і гарними результатами але у на вийшло в самих завагітніти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 December 2013 - 14:37

Якось дивно,дійсно дуже багато гінекологів Рівного проти цього центру і кажуть про малий результат вдалих еко. Скажу, що я так чекала на відкриття чогось подібного у Рівному,так як сама рівнянка, але після відгуків страшнувато, на еко. Мені взагалі казали, що тут не всі процедури робляться, а направляють в Боголюби. Тому було б дуже цікаво і добре почути від тих хто там був, а не з чуток. Можливо це і хороша клініка, просто вона тільки відкрилася, хотілося б щоб вона допомогла всім досягти своєї мрії, незалежно від того хто там лікар :AllSmail (155):

Повідомлення відредаговано Ірочка: 27 December 2013 - 14:37

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lubava76 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 December 2013 - 14:18

Всім вітання! Якщо мова йде про Благодар – центр репродукції на Лісовської, то я там робила гістероскопію і на кінець січня йду туда на еко.Коли я збирала всі свої папери то три лікаря (Шустик,Шевченко,Царук) благали мене не йти туди, буцім, там не лікарі, а цербери. Лікувалась у вищезгаданих діячів 7 років, була у Франківську результату ноль! То чому слухати поради тих, хто реально нічого не зробив доброго мені??? І нікого звідтам не направляють в Боголюби, штучне запліднення іксі і заморозку роблять там на місці. Олександ Романович вів вагітність у моєї знайомої, робив ій узі, тільки позитивні відгуки.В Боголюби направляють тільки на лапароскопію. Далі, в них є програма гарантійна якщо не получається завагітніти вони вертають всю суму назад, не думаю що погані фахівці підписувались під цим просто так, без досвіду. Адже це їх грощі і втрачати їх вони не зацікавлені. Тому я зробила висновки,що рівненських лікарів просто душе жаба, що волиняки допомогли відкрити такий центр без розрекламованих старожилів, тіпа Шустика. Всім щасливого батьківства і материнства в 2014 році!
  • 6
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2014 - 21:09

Перегляд повідомленняLubava76 (31 December 2013 - 14:18) писав:

Всім вітання! Якщо мова йде про Благодар – центр репродукції на Лісовської, то я там робила гістероскопію і на кінець січня йду туда на еко.Коли я збирала всі свої папери то три лікаря (Шустик,Шевченко,Царук) благали мене не йти туди, буцім, там не лікарі, а цербери. Лікувалась у вищезгаданих діячів 7 років, була у Франківську результату ноль! То чому слухати поради тих, хто реально нічого не зробив доброго мені??? І нікого звідтам не направляють в Боголюби, штучне запліднення іксі і заморозку роблять там на місці. Олександ Романович вів вагітність у моєї знайомої, робив ій узі, тільки позитивні відгуки.В Боголюби направляють тільки на лапароскопію. Далі, в них є програма гарантійна якщо не получається завагітніти вони вертають всю суму назад, не думаю що погані фахівці підписувались під цим просто так, без досвіду. Адже це їх грощі і втрачати їх вони не зацікавлені. Тому я зробила висновки,що рівненських лікарів просто душе жаба, що волиняки допомогли відкрити такий центр без розрекламованих старожилів, тіпа Шустика. Всім щасливого батьківства і материнства в 2014 році!

Привіт!З Новим Роком.Скільки коштує гістероскопія та Еко?Я також хочу звернутися до них,бо так само лікуємось 5 років а результатів не має.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Emiliya@  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2014 - 01:04

malyuk 55 Дівчата їдьте краще в клініку Хміля.Почитайте темку, які у них чудові результати. Я сама з Рівного, скажу, що нормальних гінекологів у нас в Рівному немає по безплідю, повірте 7-м років безпліддя.Їдьте в клініки де дійсно займаються ЕКО з досвідом.
Це добре, що клініку відкрили, але вони ще вчаться, хочите бути підослідними кроликами за ваші ж гроші, будь-ласка.
My Signature
Вишневий цвіт поволі відцвітає
Літо красним сонечком зустрічає
Emiliyа радісна, квітка тендітна
В очах радість, вона вже вагітна!

YAIRAM дякую за віршик пророчий!!!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   grig001 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2014 - 12:01

Привіт усім!!! Я сам з Луцька. Коли відкрилися в нас Боголюби ми відразу туди піщли, всі гінекологи яких ми зустрічали бул не в захваті від Боголюб. По рахунку ми були десь двадцяті в боголюбах і в нас все вийщло, хоча із труднощами. Зараз в нас двійнята яким скоро 2 роки, і тепер в гінекологів які 16 років нам помагали завагітніти не має кого лікувати, от чому вони не в захваті ям краще лікувати, ні вилікувати і така практика я так думаю проблема усієї нашої медицини.

За своїм досвыдом можу сказати чим ближче до клыэнта знаходиться центр репродукції тим вище шанс отримати вагітність. Всім бажаної вагітності у Новому році!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Індіборга 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2014 - 13:48

Рівненський Благодар це ті ж самі Боголюби, одні власники, а про Боголюби вже все понятно, там витягують бабло і вагітніють в них одиниці, а де є серйозна проблема, то в них ніфіга не виходить. А де вчилися і стажувалися рівненські реподуктологи, а ніде.....
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 January 2014 - 18:26

Дай Боже, щоб центр подарував радість материнства усім тим хто до них завітає за допомогою.
Потрібно бути лояльними і розуміти, що будь - яка клініка має місце існувати. І не завжди всім відомі клініки були з таким відсотком успіху, як зараз. Так, звичайно не приємно, щоб на тобі навчались щей за не маленькі гроші, що у такому гарному місті не має надійних фахівців. Але ж вже добре, що створюються такі клініки, які можуть допомогти парам без діточок, крім держ. установ. Засмучує в цій темі те, що позитивні відгуки в великій більшості від випадкових дописувачів. Такою кількістю гарних дописів від перехожих ще клініка " Боголюби "може похизуватись.
Звичайно це наштовхує на не приємні роздуми. Здобувати гарну репутацію клініка повина іншими методами((
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 January 2014 - 19:52

І тут Боголюби згадали(
Я зареєструвалася на форумі уже вагітною. Вагітною після 16 років безплідного шлюбу. Вагітною після ШЗ в Боголюбах. Зареєструвалася, бо не могла читати, як там все погано, що там не вагітніють. просто викачують гроші, немає спеціалістів. Місяців дев"ять на форумі у мене були повідомлення лише в темі "Боголюби" і то їх назбиралося не більше 25-30. Весь цей час мене вважали підступним дописувачем, який просто піарить клініку і ніде більше не пише.
Чесно кажучи, і там писати не хотілося, бо стільки виливалося на голову, що просто було неприємно...
Я знаю дівчат, які бавлять своїх діточок завдяки Боголюбам, але сюди не пишуть і не ходять, щоб не нервуватися, дехто не хоче, щоб знали, що діти після ШЗ.
За 16 років я також походила по лікарях, які мене і чоловіка намагалися лікувати. А в Боголюби ні-ні, бо ж тільки гроші викачують... Лише один лікар порадив звернутися туди, та хіба я його послухала??? Треба було ще 5 років проридати в подушку...
І покажіть мені хоч одну клініку, яка дає позитивний результат усім???
Ідіть туди, куди Вам підказує серце, а не позитивні чи негативні відгуки, бо в кожного з нас своє, і комусь треба "завдяки", а комусь "на зло" для досягнення мети!

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квиточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2014 - 21:29

Накінець то в Рівному відкрилась хоч якась клініка,яка спеціалізується на репродукції та безплідді,а то ті горе-гінекологи тільки собі гроші лопатою загрібали.Звичайно на свою репутацію їм ще давго треба буде працювати,удачі!Нехай і там збудуться чиїсь мрії! :15_2_129:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2014 - 15:38

Дівчата, що ви сперечаєтесь, клінііка в Рівному, консультація репродуктолога безкоштовна, сходіть і складіть своє враження. Я пішла мені приділили півтори години часу на консультацію, все пояснили, вивчили всю мою довгу історію, і в мене з' явилось теке відчуття довіри, що пішла до них на гісероскопію і планую йти на ЕКО, хтось питав скільки коштує гістероскопія- я заплатила 2500 грн за все.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2014 - 15:42

Перегляд повідомленняLubava76 (05 January 2014 - 15:38) писав:

Дівчата, що ви сперечаєтесь, клінііка в Рівному, консультація репродуктолога безкоштовна, сходіть і складіть своє враження. Я пішла мені приділили півтори години часу на консультацію, все пояснили, вивчили всю мою довгу історію, і в мене з' явилось теке відчуття довіри, що пішла до них на гісероскопію і планую йти на ЕКО, хтось питав скільки коштує гістероскопія- я заплатила 2500 грн за все.

ось це дійсно гарна відповідь - людина, яка там була і бачила все наяву. Дякуємо за відповідь, ще до вас питаннячко, не запитували скільки ШЗ коштує?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2014 - 15:48

24500 грн
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Medova 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2014 - 16:23

а з ІКСІ?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2014 - 17:24

Це, наскільки я зрозумііла, з іксі, деталі ще буду сама уточняти зразу після свят
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шиншилк@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2014 - 00:59

Привіт усім! Хочеться поділитися думками. Не бійтеся того, що клініка новенька, нехай вас це не стримує. Мене в свій час це не зупинило, хоча, як і згадувалось, відмовляли ті ж лікарі. Радили Київ, Львів, та я була налаштована бути вдома. Була віра. Перш за все- Богові. Бо Він керує усім, і лікарями в тому числі. На свій розум не покладалася, довірилась цілком і не пошкодувала. Разом зі знайомою починали протокол, але вона критикувала Боголюби, тому поїхала в Київ, в результаті - двічі невдача. Той фактор, що клініка нова, я розцінила для себе як "плюсовий": по перше, увага,- я бачила бажання працювати, бачила віру в очах тих людей, хто цим займається. Потім- час: мені до клініки 15хв їзди- величезній плюс, тому що уколи під час стимуляції я їздила в клініку колоти, завжди медсестри робили з задоволенням і я була спокійна, шо все правильно. І ще одне і основне: я була вдома. Була спокійна і звична для мене атмосфера, ніяких доріг і трясучки в транспорті. Тому повторюсь: я довіряла Богові, а Він дав для мене і лікарів, і моє маленьке Чудо. Якщо у когось інша думка, то вирішуйте самі, приглядайтесь до клінік, порівнюйте, робіть висновки... І я підтверджую вищесказане, що вагітні з Боголюб не читають і не пишуть сюди нічого:) сама таких знаю:) Всім бажаю віри в успіх і Божої допомоги!
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн