Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: скільки коштує генетичне обстеження на генотип + hla комплекс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

скільки коштує генетичне обстеження на генотип + hla комплекс Оцінка: -----

Користувач поза мережею   natali0611 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 July 2013 - 09:26

скільки коштує генетичне обстеження на генотип + hla комплекс у Львові? Підкажіть хто здавав.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Khristina 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 July 2013 - 11:39

Привіт я здавала минулого року то він коштував 2600 грн. З пари
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 12:12

Перегляд повідомленняKhristina (09 July 2013 - 11:39) писав:

Привіт я здавала минулого року то він коштував 2600 грн. З пари

А де здавали? В інституті спадкової патології Міжобласному Медико-генетичному центрі на Лисенка,31 а?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 13:21

Так на я здавала на лисенка ще року не пройшло каріотип 780 грн. А хля 2600 грн розгорнутий а простий був 1800
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata 30 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 July 2013 - 15:32

Khristina, ViroN, дівчата, а які у вас результати вийшли по HLA? що кажуть лікарі?
My Signature
nata Ангела просила
"ти розправ свої чарівні крила,
Бога помоли за мене,
за моє бажання сокровенне"
І почуто Ангелом благання-
скоротив він час чекання,
здійснив мрію заповітну-
вже nata восени вагітна
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 16:40

Перегляд повідомленняViroN (09 July 2013 - 12:39) писав:

Я здавала в генетичному то каріотип коштував 550 грн і hla 1100 з пари здавала півтора роки тому

а можете дати номер тел. лікаря, що брав аналіз, або принаймі його прізвище. Я дзвонила Мікулі Марії Іванівні, то та сказала 1100 з одного, бобто 2200 з пари. Я думала з крісла впаду,як почула. А 2 роки тому здавала на свій каріотип то мені це коштувало 260 грн.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 18:10

Перегляд повідомленняnata 30 (09 July 2013 - 15:32) писав:

Khristina, ViroN, дівчата, а які у вас результати вийшли по HLA? що кажуть лікарі?

Привіт.ми з чоловіком здавали ці 2 аналізи.По каріотипу у нас все добре ,а по HLA ми виявилися несумістні.Нам радили робити корекцію імунноі системи Біовеном.Та чесно кажучи це нічого не дало(а викинули на вітер велику суму грошей .можна було зробити ще одне ЕКЗ за ці гроші).Найкращий вихід з цієі ситуаціі запліднення донорскою яйцеклітиною.Саме до цієі процедури я зараз готуюся

Перегляд повідомленняnatali0611 (09 July 2013 - 16:40) писав:

а можете дати номер тел. лікаря, що брав аналіз, або принаймі його прізвище. Я дзвонила Мікулі Марії Іванівні, то та сказала 1100 з одного, бобто 2200 з пари. Я думала з крісла впаду,як почула. А 2 роки тому здавала на свій каріотип то мені це коштувало 260 грн.

Ми здавали в 2010р. то HLA коштував нам 1100гр. з обох а каріотип 480 також з обох.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 19:03

Маю телефон вдома . Можу дати коли приїду додому.особисто в нас сумісність на 50 відсотків по всіх алеях.вихід капати імуноглобуліни , дороговато... якщо щось потрібно то питай з радістю поділюся що знаю
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2013 - 23:06

Перегляд повідомленняKhristina (09 July 2013 - 19:03) писав:

Маю телефон вдома . Можу дати коли приїду додому.особисто в нас сумісність на 50 відсотків по всіх алеях.вихід капати імуноглобуліни , дороговато... якщо щось потрібно то питай з радістю поділюся що знаю

Привіт.У нас також сумістність по одних алеях 50% по других 70% капали мені Біовен(імуноглоболін) при 3-ох ЕКЗ і нічого не получилося.Лікарі радять скористатися донорською яйцеклітиною,у такому випадку не треба капати імуноглобуліни,і ймовірність завагітніти висока.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2013 - 06:16

В мене також перша спроба невдала... але я морально не готова до донорської... і буду поки що капатися і ще буду пробувати, а скільки вам фланоконів капали?? Якщо дивитися з другої сторони то багато лікарів репродуктологів небере даний аналіз до уваги ... якщо ще можна до вас є питання а ЛІТИ ви непробували??
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2013 - 10:11

Дівчата я перед невдалою спробою ЕКЗ також хотіла здати цей а-з HLA, бо каріотип у нас добрий, але лікарка мене відговорила, бо сказала що в нас несумісності не може бути бо вагітності наступали. Але навіть якби виявили цю несумісність, то всерівно б капали біовен, який в інтерсоно досить часто практикують, і мені його капали . Результат - навіть імплантації не було.
My Signature
nata Ангела просила
Бога помоли за мене,
здійснив мрію заповітну-
вже nata восени вагітна
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2013 - 15:07

Перегляд повідомленняKhristina (10 July 2013 - 06:16) писав:

В мене також перша спроба невдала... але я морально не готова до донорської... і буду поки що капатися і ще буду пробувати, а скільки вам фланоконів капали?? Якщо дивитися з другої сторони то багато лікарів репродуктологів небере даний аналіз до уваги ... якщо ще можна до вас є питання а ЛІТИ ви непробували??

Привіт!я просто вже так виснажена тими процедурами ЕКЗ що вже просто змирилася піти на донорську яйцеклітину.У мене були різні схеми капання Біовену. Перед останнім ЕКЗ мені капали місяць перед ЕКЗ десь 6 баночок.потім коли була в протоколі 10 баночок. Коли я ішла на останнє ЕКЗ то моя лікарка відразу говорила що краще буде брати донорську яйцеклітину,та потім порадилася з імунологом і вирішила що варто спробувати ще своіми,та нічого не получилося,бо навіть з моіх 20 яйцеклітин запліднилося лише 2,хоча яйцеклітини були хорошоі якості,відповідали всім стандартам,та чомусь не ділилися.А що таке ЛІТИ?

Перегляд повідомленняnata 30 (10 July 2013 - 10:11) писав:

Дівчата я перед невдалою спробою ЕКЗ також хотіла здати цей а-з HLA, бо каріотип у нас добрий, але лікарка мене відговорила, бо сказала що в нас несумісності не може бути бо вагітності наступали. Але навіть якби виявили цю несумісність, то всерівно б капали біовен, який в інтерсоно досить часто практикують, і мені його капали . Результат - навіть імплантації не було.

Привіт у мене з чоловіком несумістність та я завагітніла з першоі спроби ЕКЗ і без Біовену,а на 19 тижні був викидень.Ви можите хоча б для себе зробити цей аналіз щоб переконатися що в цьому напрямі ви сумістні.і відкинути одну з причин чому не получається завагітніти.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2013 - 22:12

Літи це лімфоцитотерапія тобто по простому колять чоловікові ліфоцити тобі і ніби аналогічно ми обманюємо свій організм ... і він з плодом не бориться незнаю чи я правильно висловилася ну ніби суть така
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2013 - 09:14

[quote name='Khristina' timestamp='1373746344' post='1923447']
Літи це лімфоцитотерапія тобто по простому колять чоловікові ліфоцити тобі і ніби аналогічно ми обманюємо свій організм ... і він з плодом не бориться незнаю чи я правильно висловилася ну ніби суть така
[/quot
Привіт.
Мені імунолог радила робити корекцію імунноі системи Біовеном,а про Літи я чула,тільки у нашому випадку це не підходить бо несумістність у нас трохи висока(по одних алеях 50% по других70%)

Повідомлення відредаговано ангели34: 14 July 2013 - 09:15

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2013 - 14:35

ангели34, а де ви збираєтесь робити ЕКО з ДЯ?
У вас лише запліднилось 2 ЯК чи вже потім після того як вони ділились то залишилось 2 ? Бо в мене всі мої 13 ЯК гарно запліднились і ділились лише до 3-го дня нормально а далі почалось відставання і майже всі відбракувались.
My Signature
nata Ангела просила
Бога помоли за мене,
здійснив мрію заповітну-
вже nata восени вагітна
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MargOritka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2013 - 07:42

скажіть , будь ласка, як правильно називається аналіз HLA комплекс?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boni 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 August 2013 - 12:28

Любі дівчата
В деяких країнах закордоном навідь після 3 невдачі нездають ні каріотип ні тим більше НЛА якщо у вас в родині немае хворих з дефектом гена то б то даунів....,а кажуть вагітніти Тому що завжди е шанс і це рішае природа..навідь сімї з бракованим каріотипом мауть шанс на здорове дитятко!!
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2013 - 09:20

Перегляд повідомленняnata 30 (16 July 2013 - 14:35) писав:

ангели34, а де ви збираєтесь робити ЕКО з ДЯ?
У вас лише запліднилось 2 ЯК чи вже потім після того як вони ділились то залишилось 2 ? Бо в мене всі мої 13 ЯК гарно запліднились і ділились лише до 3-го дня нормально а далі почалось відставання і майже всі відбракувались.

Привіт nata30
Тепер на рахунок ДЯ я задумалася.бо лікар мене переконала що варто спробувати ще своіми бо знайшли нашу причину невдачі в чоловіка.А збиралися ми робити в Тернополі в професора Хміля.У них є база донорів мені показали папку обстежених донорів з яких я могла собі вибрати для подальшоі роботи з ними.
Останній раз мені взяли десь 16 ЯК запліднилося 4 ЯК,2 ЯК перенесли.А ті 2 що залишилися просто не дожили до 5 дня .Та мабуть ті що перенесені були також приречені бо вагітності не було.Як тепер мені зрозуміло причина була в аналізі чоловіка(ДНК-фрагментація 24%) А ваш чоловік здавав цей аналіз?Якщо ні то здайте бо скоріше за все причина саме у тому.Бо в процесі ділення заплідненоі ЯК на 3 день вступає в дію сперматозоід,а якщо він фрагментований то просто припиняє свою дію в середині ЯК.тому і не настає вагітність бо ЯК гине не розвиваючись далі

Перегляд повідомленняMargOritka (21 August 2013 - 07:42) писав:

скажіть , будь ласка, як правильно називається аналіз HLA комплекс?

Генотипування головного комплексу гістосумісності людини

Повідомлення відредаговано ангели34: 25 August 2013 - 09:14

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vushneva 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 August 2013 - 20:31

ангели34, думаю, що ви дійсно при такому гарному запасі клітинок ще поспішили з ДЯ, потрібно обов'язково підлікувати чоловіка і боротися поборотися за своїх діток, бо скоріше за все причина таки в тому, а не в HLA, бо мені теж в Інтерсоно пропонували той аналіз, але потім була на консультації в клініці в Києві і перепитала чи потрібно його здавати, то лікар сказав, що він дуже відносний і деякі клініки перебільшують важливість того аналізу, а потім вже читала на пробірці і бебіплані, що багато дівчат вагітніють із тою сумісністю! а в Польщі взагалі на нього не дивляться!

Повідомлення відредаговано Vushneva: 27 August 2013 - 20:32

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 12:02

Перегляд повідомленняVushneva (27 August 2013 - 20:31) писав:

ангели34, думаю, що ви дійсно при такому гарному запасі клітинок ще поспішили з ДЯ, потрібно обов'язково підлікувати чоловіка і боротися поборотися за своїх діток, бо скоріше за все причина таки в тому, а не в HLA, бо мені теж в Інтерсоно пропонували той аналіз, але потім була на консультації в клініці в Києві і перепитала чи потрібно його здавати, то лікар сказав, що він дуже відносний і деякі клініки перебільшують важливість того аналізу, а потім вже читала на пробірці і бебіплані, що багато дівчат вагітніють із тою сумісністю! а в Польщі взагалі на нього не дивляться!

Чесно кажучи те саме мені сказали і у Хміля.Адже перший раз в Інтерсоно я завагітніла з першоі спроби і без капання того Біовену.бо у Хміля на рахунок Біовену ставляться насторожено як вони мені сказали що це капання це серйозне втручання в імунну систему якій цей біовен може сутьєво нашкодити.а мені його вливали мало не літрами.А за кордоном ЕКЗ не будуть робити якщо не побачать в чоловіка аналіз на ДНК-фрагментацію.а мені його ніхто навіть не прпонував.лише у Хміля.Мені сказали що ця несумісність долається шляхом ЕКЗ.Буду пробувати ще своіми ЯК.а там як Бог дасть.буду надіятися що все получиться.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина