Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що робити із замороженими ембріонами - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що робити із замороженими ембріонами Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Родюча земля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 26 November 2012 - 17:58

sianako вітаю тебе з тидинкою довгоочікуваною. Так ми тут можем думати, росуждати, але в кожного своя доля бо все в Божих руках,мені за три переноси перенесли сім ембріонів і не один не прижився з начить ще не мій час.

Повідомлення відредаговано Нерозгадана: 28 November 2012 - 08:28

My Signature
Спойлер

Родюча земля зажурилась.
А радість в домівку не йде.
Лелека хоч і забарилась...
Та щастя вже скоро прийде

виглядає в небі журавля
чарівна жінка - Родюча земля
залишилося часу зовсім мало
до фантастичної події - стане МАМА.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кицюня-манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 November 2012 - 22:16

Хто тільки збирається робити ШЗ,а ще не робив цього,то мені здається,що непотрібно наперед дуже мучити себе думками, що буду робити із замороженими ембріонами...БО невідомо ще скільки в результаті дозріє придатних для запліднення яйцеклітин і скільки буде ембріонів,які в майбутньому стануть дітками...
Мені здається,що вже тоді,як завагітнієте,благополучно виносите і народите здорову дитинку(діток),то після того вже будете вирішувати,що робити із замороженими ембріонами...якщо такі залишаться.

Повідомлення відредаговано Кицюня-манюня: 26 November 2012 - 22:19

My Signature
Зображення
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia_M 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2012 - 23:27

А що тоді вже вирішувати? Все і так ясно наперед - або заморозити на все життя, щоб вони ніколи не народилися, або як кажуть віддати. Так чи інакше іншого виходу нема, тільки щоб не було на наших руках смерті, бо ніхто не наважиться на розморозку. І відповідальність за життя цих діточок завжди буде на нас. Коли вже робити щось, то потрібно думати не тільки за себе, а думати наперед. Ви мабуть зі мною не погодитесь і скажете, що я щось морожу не то, але в мене зараз такий стан, що мені спокою нема, я просто не хочу потім все життя себе звинувачувати, я спокійно жити не зможу.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jozh 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 November 2012 - 00:03

Я б сказала трошки жорстко: варіант, коли і сама не плануєш народити цих дітей (хай навіть у віддаленому майбутньому, але плануєш), і іншим не віддаєш з легким серцем - це така собі "собака на сіні", і нічого відповідального та благородного я особисто у тому не бачу. Чесніше вже буде просто визнати ті ембріончики біоматеріалом і просто викинути, але не розмовляти про високі матерії та переживання про майбутнє цих дітей у начебто чужих людей.

Особисто я у подібній ситуації зберігала б до тих пір, поки мала плани народити ще дітей, а потім віддала б. Подумки побажала б щастя і цим дітям, і тій парі, яка стане їм батьками, і після того забула б.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   love is 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2012 - 22:26

якби я завагітніла з першої спроби наприклад двійнею , і в мене ше залишилися ембріони то я б просто їх подарувала парі в якої не вийшло завагітніти після спроб еко , адже на еко йдуть адекватні пари які ХОЧУТЬ діток і можуть себе і діток забезпечити ( 20000-35000грн не в кожного є на еко)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2012 - 23:31

Перегляд повідомленняjozh (27 November 2012 - 00:03) писав:

Я б сказала трошки жорстко: варіант, коли і сама не плануєш народити цих дітей (хай навіть у віддаленому майбутньому, але плануєш), і іншим не віддаєш з легким серцем - це така собі "собака на сіні", і нічого відповідального та благородного я особисто у тому не бачу. Чесніше вже буде просто визнати ті ембріончики біоматеріалом і просто викинути, але не розмовляти про високі матерії та переживання про майбутнє цих дітей у начебто чужих людей.

Особисто я у подібній ситуації зберігала б до тих пір, поки мала плани народити ще дітей, а потім віддала б. Подумки побажала б щастя і цим дітям, і тій парі, яка стане їм батьками, і після того забула б.

А я б не змогла віддати.просто не могла б жити з думкою що десь у світі є моя кровиночка.На 19 тижні я втратила дитинку.і досі не можу забути про це.Чесно кажучи скільки Боженька дасть мені діток стільки і буду народжувати.Я не засуджую тих хто віддає-бо вони не вбивають а дають цій дитинці життя.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SEMA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 13:17

Я довго думала на цю тему і мені здається,що ніхто з дівчат не зрозуміє до кінця цієї проблеми поки не підійде до неї в притул,поки не завершиться протокол!Коли я йшла в протокол,то хотіла,щоб якнайбільше яйцеклітин виросло і запліднилося,коли перед переносом ми з чоловіком говорили,то вже говорили,як про 9 моїх діточок-ембріончиків,мені підсадили 2,а 7 сніжинок лишилося там,я собі уявила,що я зроблю,коли двійнятка народяться,а що з іншими,може своїх сніжинок подарувати,тим,хто потребує,коли я це тільки уявила,то відразу біль в душі страшна-невіддам,піду в кріо протокол і буду пробувати народжувати!Щодо Господа Бога,то хіба ми щось робимо без його відома-Він всім управляє і ЕКО думаю появилося не без його відома!Ми мусимо з цією проблемою стикатися,бо хіба ж ми винні,що шукаємо всі варіанти,щоб стати мамою і на ЕКО йдемо не з добра,не для гри,а щоб почути найзаповітніше слово МАМА
My Signature
Спойлер
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Deiniz5 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2013 - 12:23

А я дякую тій людині що зробила мене самою найщасливішою людиною в світі. А це питання всерівно рано чи пізно прийдеться вирішувати визнавати ці ембріончики як біоматеріал і знищувати чи віддавати їх на користь інституту. Тож краще хай життя продовжується і завдяки тим сніжинкам стане ще якась людина щаслива. І непереживайте ніхто ваших сніжинок в майбутньому необідить бо повірне хто на такий крок рішився то вже настрадався і віддасть все щоб почути заповітне слово мама. І повірте мені що неможна було стримати сліз коли масік стукав ніжно тебе ручкою чи ніжкою в пізіку і коли гамає цицю і дивиться тими маленькими оченятками тобі в очкі. :36_22_25: І це моє маленьке щастячко яке я носила під серцем девять місяців за яке я молилася всі девять місяців аби воно жило в моєму пузіку і за яке я молюся зараз. Тож невагайтеся а зробіть ще когось щасливою людиною

Повідомлення відредаговано Deiniz5: 15 February 2013 - 13:14

My Signature
Спойлер
  • 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2013 - 01:24

Deiniz5, дякую, сонце. Золоті слова. В мене навіть сльози покотилися.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Deiniz5 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 February 2013 - 12:47

Kykla Дякую. :11_1_211v: Я написала правду.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vlasta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2013 - 21:08

Коли я йшла на ЕКО в моїй голові було стільки думок, що я не знаю, як вони там всі поміщалися. Я переживала за все, прокручувала кожен день, кожну хвилинку, кожен крок, який наближав мене до мрії. І в мене теж виникало питання, що я буду робити із замороженими ембріонами, адже я була настроєна тільки на перемогу, я була впевнена на 100%, що в мене все вийде з першого разу. Так і сталося, як я хотіла, нарешті довгоочікувана вагітність, а що ж тоді робити з ембріонами??? Вбивати моїх крихіток - ніколи, віддати комусь - навіть такої думки не припускала і я вирішила через рік-півтора піду в кріоцикл, а там вже як Бог дасть...
А Бог розпорядився по-іншому, моя довгоочікувана вагітність завмерла..., моє серце розривається від болю і зараз в мене залишається надія тільки на мої заморожені ембріончики
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шиншилк@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 December 2013 - 16:10

Перегляд повідомленняlilia_M (24 November 2012 - 21:49) писав:

В нас із чоловіком теж проблема, ми думаємо робити ЕКО і зараз замислюємся - скільки яйцеклітин запліднювати. Мені ця думка не йде з голови, я навіть спати не можу, постійно думаю. Мій чоловік каже, що 1, а як не получиться, то все наново, і не хоче миритися, що залишуться "непотрібні ембріони". Я також про це думаю і підтримую його. Можливо ви не підтримаєте таке рішення, але це моя думка. Тут писали, що хочуть віддати іншим людям свої ембріони. Люди перестаньте їх так називати, це ж діти, і їх життя на вашій совісті, бо ви зробили так, що ці дітки ніколи не нородяться. Ви так легко говорите, як то буде добре, коли якась пара їх народить і т.д. А для чого?? Зараз народіть дитину і віддайте її ін. парі, це теж саме, що віддати ембріона. Тому що це не просто клітини, а життя! Це таке саме, що віддати свою дитину комусь. Хтось писав, що це буде по-Божому. Народ почитайте Біблію, де пише, що коли відбулось зачаття, то це вже життя, а не просто ембріон, як називають наші лікарі! І почитайте уважно, що говорить Бог про донорів, дитя має народитись тільки від сім"я чоловіка, і донорства сперми, яйцеклітин і т.д. Бог не одобрює. Ці речі мали б розуміти люди, які вірять в Бога. Спершу почитайте, що говорить Біблія, а потім кажіть, що по- Божому, а що - ні. А всиновлення Бог приймає, і це справді по - Божому. Можете мене тут звинувачувати, але в мене поки така думка. Дівчата, вас совість не мучить?? Віддайте своїх дітей іншим парам, а з залишиних ембріончиків народите собі ще...

Підтримую. Спочатку ми просимо в Бога діточок, а потім вирішуємо самі: що з ними робити. У Бога треба питати, а не на форумі. І читати Слово Боже. Тому якщо Господь започаткував життя у цих клітинках, то і Йому вирішувати, а не нам. Ми можемо лише просити здоров'я, щоб народити, а скільки їх буде- це хай Бог вирішує. Бо "жінка спасеться дітородженням".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Businka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2015 - 12:06

А що говорити Бог про ЕКО? Ви над цим замислювались? Церква не признає і не одобрює процедуру ЕКЗ! Тому виникає питання,чому Ви готові зважитись на такий крок? Краще подарувати радість батьківства людям,які дійсно цього хочуть,ніж просто знищити майбутнє життя! Це моя думка щодо Вашого посту! Вибачте,якщо образила когось!
My Signature
https://www.malecha.o...es/twins/line52Зображення.png/5.png/6/10/2014/Sinochku/7/6/10/2014/Donechcjh/3/line.png
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2015 - 13:32

Церкву все більше нажаль перетворюють в бізнес проєк:( І це справді засмучує. Ми не приймали послух ченців , не намагаємось досягнути святості. Головне жити і дотримуватись 10 Божих заповідей. Жити в гармоніі з собою і з вірою у серці, добрими діяннями. Не потрібно думати, що думає з приводу екз церква та священослужителі. Адже колись мільйони людей і церква одобрювали святу інквізицію :) та інші страшні діі церкви. Але - це лише історія ... не будемо судити... Інші часи і інші нрави. Усім дівчаткам, що наважились на спробу екз і з моральних сумнівів переживають за заморожені ембріончики можу порадити обговорити з репродуктологом екз в природньому циклі, або з мінімальною стимуляцією. А також з ембріологом обговорити можливість культивування ваших запліднених оцитів лише 2 дні . Коли - це поділені клітинки, а не ембріон.
Ніколи не сприймайте та не прислухайтесь до поради жінок, які радять Вам те чого самі ніколи не зважаться зробити, і не робили. Ім насправді важко зрозуміти, як це хотіти мати рідне диття, відчути його під своім серцем , токсикоз , поштовх ножки з середини, як це ?!
...... мати можливість завагітніти тільки за допомогою репродуктивних технологій. Вони ніколи не відчували порожнечу в душі , прожнечу безпліддя і ніколи не чули таких пекучих слів від лікаря : " тепер тільки екз, шкода..... пробуйте..."

Так легко щось радити і говорити коли " моя хата з краю" Але опинившись в тій чи іншій ситуаціі ми починаєм мислити і діяти по іншому. Дівчата не грізіть себе і свою душу, ваші гріхи - це ваші гріхи , вам за них відповідати. Не думайте про осуд. Ви ж лише хочете відчути щастя материнства. Тому сміло крокуйте до своєі мети! І нехай в цьому Вам допоможе Бог!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Собаченятко 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 02 April 2015 - 15:50

Yairam підписуюсь під кожним твоім словом!!!! Я не розумію,хіба це гріх хотіти мати дитинку???? І чи не Бог дав розуму тим вченим щоб вони вдосконалили техніки екз?і щоб мільйони жінок мали шанс стати мамами....я би хотіла послухати чи та дівчинка і зараз так думає?...бо пост ще 2012 року.....бо знаю так багато жінок,які так розказували що це великий гріх...а потім коли ім сказали що екз це. Іх останній шанс,то вони зразу міняли свою думку....просто легко судити,коли це тебе не стосується особисто!!!!теж вибачте,якщо не поділяю чиюсь думку...
My Signature
Спойлер

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 April 2015 - 13:36

Я саме з тих жінок, яка раніше думала, що ніколи не наважиться на ЕКЗ, бо це суперечить власним релігійним переконанням. Казала ще, пам'ятаю чоловікові своєму, що якщо таке трапиться зі мною, то не наважусь на ШЗ. Ні, я не засуджувала тих, кому довелося пройти через це, ставилась з розумінням, але для себе такого шляху не бачила. А коли лікар сказала, що природня вагітність неможлива, то якось без вагань одразу вирішили, що так, ми йдемо на ШЗ. І в мить розвіялись усі ті докази самій собі, що є правильним, а що ні.
А висновок такий: думки повинні бути чистими, молитви конкретними, а слова обдуманими. Бо шляхи Господа несповідимі.
Ну а на рахунок ембріончиків, то мені ще за рано думати, що з ними робити. Як Бог дасть. Але думаю, що якщо у мене все вдасться, то через деякий час спробуємо у такий спосіб комусь ще допомогти.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Арабіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 April 2015 - 14:50

Я взагалі не розумію як можна віддати ембріони!це ж ваша дитинка.яка може бути похожа на маму чи тата.але іі будуть виховувати чужі люди,а якщо вони не будути любити?погано відноситись.я б спати не могла.хто вже народив після еко і має дитинку.думаю що тепер не зможуть такого зробити.в мене вже 4 рік є заморожені ембріони планую дальше робити підсадку.але віддавати ніколи!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СВ Лана 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2015 - 21:05

Перегляд повідомленняАрабіка (20 April 2015 - 14:50) писав:

Я взагалі не розумію як можна віддати ембріони!це ж ваша дитинка.яка може бути похожа на маму чи тата.але іі будуть виховувати чужі люди,а якщо вони не будути любити?погано відноситись.я б спати не могла.хто вже народив після еко і має дитинку.думаю що тепер не зможуть такого зробити.в мене вже 4 рік є заморожені ембріони планую дальше робити підсадку.але віддавати ніколи!
ну добре,зробите другу підсадку,народите.потім третю. А далі?чи будете народжувати поки ембріони не закінчаться? Я теж зберігаю вже другий рік,віддавати нікому не хочу,знищувати тим більше. А що робити - не знаю. В спадок дітям залишу)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна_О 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2015 - 13:55

Арабіка і скільки діток Ви готові народити? Одна справа - коли залишилось два ембріони, а якщо сім...???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2015 - 14:21

Арабіка, а якщо є пари для яких єдиний вихід це донорство? І найбільше щастя для таких людей це власне донація ембріонів.
My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →