Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що робити із замороженими ембріонами - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що робити із замороженими ембріонами Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Родюча земля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 October 2012 - 13:28

kykla привіт так ти обовязково поїдеш забереш дітокок для своїх двох , щоб у вас була більша компанія, ти молодець, сильна.Ти ще трохи і скоро побачиш синулю.:15_2_129:

Повідомлення відредаговано Нерозгадана: 17 October 2012 - 12:40

My Signature
Спойлер

Родюча земля зажурилась.
А радість в домівку не йде.
Лелека хоч і забарилась...
Та щастя вже скоро прийде

виглядає в небі журавля
чарівна жінка - Родюча земля
залишилося часу зовсім мало
до фантастичної події - стане МАМА.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 October 2012 - 21:53

усім привіт.І я знаю одну таку жіночку яка також говорила що якщо у неі усе получиться з вагітністю(а вона таки і завагітніла з першоі спроби) то вона своі ембріончики комусь відасть.Чесно кажучи я б не змогла.у мене іноді закрадаються сумніви.чи усі яйцеклітини які у нас заберають запліднюють нам.ми ж цього не бачимо.але це тільки моі припущення
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тася-м 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 October 2012 - 22:01

Привіт усім. Нарешті Квіточка наважилась створити темку, яка так хвилює нас останнім часом. У нас 12 ембріонів заморожені з серпня 2010 року. Ще в серпні закінчився строк по договору, але мені сказали у центрі, що вони не мають права без нас вирішувати їхню долю. Або проплата 1000 грн. на рік, або потрібно приїхати з чоловіком і вирішити їх майбутнє. Я може ще і наважусь на одну-дві дитинки (хоча з двійнятками не легко). А далі - ніяк не можемо вирішити. В мене багато роздумів на цю тему (якщо комусь віддати). Да, це подарунок бездітній парі, але 1. Кому саме віддадуть твою дитинку? 2. Постійні переживання і думки за неї. 3. Якщо ненароком мої діти і мої діти, віддані іншій парі одружаться (все може бути) - виникає ймовірність вроджених вад наступних поколінь (брак між рідними). 4. Можливо віддані дітки, дізнавшись про біологічних батьків - почнуть розшукувати нас, такі випадки вже не рідкість (а там серце буде обливатися кровлею незалежно від того - щаслива твоя дитина чи ні :empathy2: ).Я погоджуюсь платити за продовження терміну кріо ще років 5, ну максимум 8 (до 40 років), а що далі.... невідомо. Мені ще одна дівчина підказала: Якби пара-донор була із закордону і якби можна було б познайомитися з ними (щоб хоть трішечки бути спокійною за своїх діточок), можливо я б погодилась. В мене 2 пробірки по 6 ембр. Я так само зневірена - якщо погоджусь на те, щоб їх розморозили (де гарантія. що їх не віддадуть у інші руки).

Перегляд повідомленняйордана (14 October 2012 - 18:30) писав:

Знаю дівчину яка народила вже синочка в липні ,вона мала повністю донорський ембріон ,ій відала дівчина яка мала на заморозку багато ембріонів , та дівчина дуже щаслива мама ,тішиться тим дитятком ,навіть незгадуе що то не іі . так що на все воля Божа .якщо хтось хоче зробити добру справу ,то чому би не допомогти тим які так довго того чекають ...

Цікаво, а дівчина яка віддала свій ембріон - народила? А якщо вона вже ніколи не зможе народити, як бути їй?

Повідомлення відредаговано Тася-м: 16 October 2012 - 22:03

My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масік 86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 16 October 2012 - 23:25

Ой, а я прочитала тему і незнаю як описати свій стан,напевно я в шоці.
Ви говорите про дітей - як про товар чи як.
(Ставте мені хоч 100 "-").
Я надіюся ,що мова йде про "віддати", бо якщо продати,то я незнаю...
Підтримую дівчат,які писали,що при розморозці не всі приживуться і виживуть,всі знають це у відсотках і 7(сім) - це не 25.
Я думаю у віці 35-40 років можна про таке думати, а до цього віку -я в шоці,що ви про це задумуєтеся.
Тим більше 1000 грн ,краще відключіть дівчата інтернет і зекономите,ці гроші ,і проплатите за діток.
Підтримую дівчат,які написали,що потрібно цих діток народити,підростити і я впевнена(чи надіюся),що до 35 років мами в цієї королівської двійні буде ще багато братиків і сестричок.
А ще,я людина православна,думаю потрібно радитися з священниками.

П.С. Не судіть строго,я написала свою думку,може я колись з часом її і зміню.Але на сьогоднішній день вона така.
My Signature
Спойлер
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масік 86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 17 October 2012 - 08:53

Квіточка -я, от скажи чесно, ти б змогла жити і знати,що десь твоя дитина в інших людей?У тебе б все життя душа була б не на місті!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FeLiCe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2012 - 11:04

Тяжка тема...

Згідна з Масік 86, це не матеріал, не сніжинки, це маленькі люди, діточки...

Моя думка, якщо ти знаєш що сама не народиш, то краще комусь віддати. Розумію, тяжко знати що десь в світі ходить ще одне твоє маля, а ти не знаєш чи воно сите, чи його добре доглядають, але воно народилось, дихає повітрям, одним словом ЖИВЕ! Це краще ніж жити в пробірці, так і не дочекатись свого часу. Хоча поки хочеш мати ще діточок (не правильно виразилась, ти вже маєш 9 діточок), поки хочеш народжувати діточок чекай.

П.С. Але взагалі я думаю, що потрібно запліднювати стільки ембріончиків, скільки можна народити. Для мене ця тема звучить рівнозначно: в мене 9 діточок, чи дозволити мені комусь їх всиновити, чи залишити собі... Закидайте мінусами, але я висловила те що на мою думку правильно.
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МАКЯ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 October 2012 - 11:40

Дівчака, розкажу вам до цієї теми ще одну історію. Можливо вона навіть змінить чиєсь ставлення до питання.
Нещодано, в Ізраїлі, жінка народила свою сестру! Через онко процес вона втратила можливість мати власних дітей. Мати цієї жінки, після вдалого еко, протягом багатьох років зберігала ембріони. Саме їх і використала її донька. Отак.
Чи давати шанс на життя ембріонам(нехай і в чужій сімї), чи просто знищити? Пари які йдуть на такі матеріальні витрати і такі кроки в житті небувають малозабезпеченими чи розумововідсталими. Це задоволення не з дешевих. Батьки-це не ті люди, які дали дві перші клітини. Це люди, які виносили дитинку, які недосипали ночей і допомагали зробити перші кроки. Коли у вас є можливість зробити щасливою сімю, яка вже пройшла ВСЕ(інакше на такий крок не відважуються), чому ні? Останнє слово всеодно буде за Богом-приживуться ембріони, чи ні.
My Signature
Зображення

Спойлер
  • 13
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива двічі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2012 - 12:26

Перегляд повідомленняМАКЯ (17 October 2012 - 11:40) писав:

Чи давати шанс на життя ембріонам(нехай і в чужій сімї), чи просто знищити? Пари які йдуть на такі матеріальні витрати і такі кроки в житті небувають малозабезпеченими чи розумововідсталими. Це задоволення не з дешевих. Батьки-це не ті люди, які дали дві перші клітини. Це люди, які виносили дитинку, які недосипали ночей і допомагали зробити перші кроки. Коли у вас є можливість зробити щасливою сімю, яка вже пройшла ВСЕ(інакше на такий крок не відважуються), чому ні? Останнє слово всеодно буде за Богом-приживуться ембріони, чи ні.

Неначе я подумала, а ти написала....
Я дуже хочу ще мінімум двоє діток.Після лапари буде відомо, чи не єдиним шансом для цього буде штучне запліднення.Багато думала і над тим, щоробити, якщо, з Божою поміччю, в мене залишаться заморожені ембріони.Скажу єдине - я б ніколи не допустила, щоб вони просто загинули....Я б їм дала шанс народитися, нехай і в чужій сім'ї.

Квіточко, дійсно час поставить все на свої місця.От коли прийде час і ти народиш ще третє - от тоді подумаєш.Але чомусь я впевнена, що якщо ще залишаться ембріони - ти їх так просто не викинеш.
My Signature
Спойлер
Спойлер
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вiкуська"23" 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2012 - 14:50

Привiт усiм у темцi! Коли я робила ШЗ i заморожувала ембрiони в мене не виникало питання що буде потiм. Тепер коли я чекаю на народження дитини я почала задумуватися,а що буде з тими дiтками що в мене залишилися? Адже э iмовiрнiсть того що потiм я можу завагiтнiти i сама. I що тодi?? Просто розморозити не позволить совiсть, а вiддати,незнаю. Чоловiк пiдтримуэ думку щоб вiддати людям якi невзмозi самi народити. Так як i у всiх в мене э страх - що робити? Але почитавши вашi вiдповiдi стаэ легше оскiльки я не одна i э люди якi дадуть пораду. :empathy2:
My Signature
[spoiler]
Зображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Софія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2012 - 09:53

Привіт усім! А можна описати ситуацію з іншої "колокольни"? От я завагітніла з донорською яйцеклітиною.
1. Ставлення до донора. Дякуємо їй, що дала нам шанс бути щасливими. Молимо Бога, щоб все було гаразд в неї і зі здоров"ям і всім"ї. "Продала" свої клітини??? Та очі видеру тільки за такі думки. Ризикнула своїм здоров"ям і напевно з благородних мотивів, не для того, щоб на отримані гроші якихось дрібниць накупляти. І за долю своїх біологічних дітей їй абсолютно нічого переживати.
2. До ШЗ як правило проходять через біль невдач. І діти надзвичайно любимі, балувані, доглянуті. Знову-таки про гроші не говоримо - поняття багатства у кожного своє, той хто має ніби все, до нестями може хотіти яхту чи острів. А от про любов "нерідних" батьків до таких бажаних дітей - теж все зрозуміло.
3. Всі "таракани" живуть у наших головах. Дуже доречна згадка про донорські органи! Подарували іншим людям можливість стати щасливими і ЗАБУДЬТЕ! Це я вам з "другої барикади" кричу. Ці діти тепер НАШІ і тільки НАШІ.
4. Щодо можливості зустрічі біологічних братів і сестер я задумувалася. Задумувалася тому, що ми з чоловіком НІКОМУ не говоримо про донора, щоб вберегти наших дітей від можливих переживань в дитинстві. До речі, Стефан Володимирович радить дитині нічого не казати, ймовірність "зустрічі" 1 на 1 000 000. Але я думаю, що через 10-15 років поширення ШЗ люди самі зрозуміють, що перед одруженням парам треба робити якусь генетичну експертизу. Думаю, що саме так ми порадимо своїм дітям. Може, пояснимо чому. Тоді вони вже будуть дорослими і психічно готовими "переварити" цю інформацію.

Ми ще про КЛОНІВ нічого не писали :3_8_53: . А наука йде вперед :36_13_10:
  • 21
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nataly79 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2012 - 19:10

Дуже актуальна тема. Я тільки морально готуюсь до ЕКО, а вже є думки, що буде з решта ембріонами ? Навіть, не знаю скільки ембріоніа наважилась б підсадити, бо 2 дірок вже маю.
My Signature
Зображення

Планує лялю Nataly
Швидше за все народить доню.
Мала та буде - перша дівка на селі.
І буде мати вдачу і щасливу долю!

nataly79 взялась за справу вже серйозно,
до "материнства" віднеслась вона так скурпульозно.
не марні будуть всі її старання,
бо в серпні вже відчує хвилювання,
як теста полосатого побаче
від щастя Наталі заплаче.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sunButterfly 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 November 2012 - 09:32

можете кидати в мене тапками чи гнилими помідорами....
але скажу свою думку.
по-перше: про те, чи давати комусь надію і шанс - вирішувати тільки вам. але коли ви вирішили таки віддати свого ембріона бездітній парі - в той момент він, ембріон, перестає бути вашим! це вже дитинка не ваша! до чого тут "як ростиме, що їсти буде?". хтось там вище писав - малоімущіє і психи не йдуть на такі кроки! може, мені не зрозуміти, бо поки тільки наважуюся на це. але отак думаю.
по-друге: ви казатимете своїй дитині, що вона запліднена під час інсемінації чи що вона "з пробірки"? навіщо? навіщо знати це дітям? вони народилися з животика мами, як всі дітки. а чи яйцеклітина, чи сперматозоїд не мами і тата, то всерівно дитинка мами і тата. і все! а про пошук біологічних батьків - взагалі маразм! це ж не всиновлення, що дитина щось пам’ятає з дитинства (і то не факт, бо маленькі дітки не запам’ятовують того, що було в ранньому віці)!
на мою думку тупість про це говорити. і по першому факту, і по другому.
тепер мінусуйте)))
My Signature
Спойлер
  • 16
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nataly79 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2012 - 16:08

Так, подарувати комусь життя і шанс бути щасливим дуже благородно. Але, в даному випадку і дуже важко. У нас була форумчанка, вона вже давно не зявлялася, то вона віддала свої дітки, ще до того як сама завагітніла. І хоч в протоколі вона не завагітніла, Бог подарував їй дитятко пізніше - вона завагітніла самостійно. Ось, і зразу висновок - за добро Бог завжди винагороджує.
My Signature
Зображення

Планує лялю Nataly
Швидше за все народить доню.
Мала та буде - перша дівка на селі.
І буде мати вдачу і щасливу долю!

nataly79 взялась за справу вже серйозно,
до "материнства" віднеслась вона так скурпульозно.
не марні будуть всі її старання,
бо в серпні вже відчує хвилювання,
як теста полосатого побаче
від щастя Наталі заплаче.
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia_M 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2012 - 21:49

В нас із чоловіком теж проблема, ми думаємо робити ЕКО і зараз замислюємся - скільки яйцеклітин запліднювати. Мені ця думка не йде з голови, я навіть спати не можу, постійно думаю. Мій чоловік каже, що 1, а як не получиться, то все наново, і не хоче миритися, що залишуться "непотрібні ембріони". Я також про це думаю і підтримую його. Можливо ви не підтримаєте таке рішення, але це моя думка. Тут писали, що хочуть віддати іншим людям свої ембріони. Люди перестаньте їх так називати, це ж діти, і їх життя на вашій совісті, бо ви зробили так, що ці дітки ніколи не нородяться. Ви так легко говорите, як то буде добре, коли якась пара їх народить і т.д. А для чого?? Зараз народіть дитину і віддайте її ін. парі, це теж саме, що віддати ембріона. Тому що це не просто клітини, а життя! Це таке саме, що віддати свою дитину комусь. Хтось писав, що це буде по-Божому. Народ почитайте Біблію, де пише, що коли відбулось зачаття, то це вже життя, а не просто ембріон, як називають наші лікарі! І почитайте уважно, що говорить Бог про донорів, дитя має народитись тільки від сім"я чоловіка, і донорства сперми, яйцеклітин і т.д. Бог не одобрює. Ці речі мали б розуміти люди, які вірять в Бога. Спершу почитайте, що говорить Біблія, а потім кажіть, що по- Божому, а що - ні. А всиновлення Бог приймає, і це справді по - Божому. Можете мене тут звинувачувати, але в мене поки така думка. Дівчата, вас совість не мучить?? Віддайте своїх дітей іншим парам, а з залишиних ембріончиків народите собі ще...
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Родюча земля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 November 2012 - 22:15

lilia_M Привіт я можу одне сказати що ти не вибираєш скількі тобі заплідняти. В мене на приклад взяли 14 яйцеклітин і тількі 9 запліднили, за три рази переносу в мене ні один не прижився ембріончик. Зараз ми знов помаленьку збираєм гроші на ще одне Єко, але якщо в нас все вийде і залишаться заморожені ембріочіки я їх ні кому не відам бо то моя кровиночка і я постійно буду думати як там мої діточки.
My Signature
Спойлер

Родюча земля зажурилась.
А радість в домівку не йде.
Лелека хоч і забарилась...
Та щастя вже скоро прийде

виглядає в небі журавля
чарівна жінка - Родюча земля
залишилося часу зовсім мало
до фантастичної події - стане МАМА.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2012 - 22:23

Але це можна робити і у природньому циклі. Але також я розумію і тих дівчат, які по 6 і 10 разів роблять спроби. Просто в мене така думка...

Повідомлення відредаговано lilia_M: 24 November 2012 - 22:32

My Signature
Зображення
  • -2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kewa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2012 - 10:57

lilia_M,так це було б в ідеалі взяти одну яйцеклітину,щоб вона гарно запліднилась,поділилась, ембріончик прижився і все закінчилось пологами.але начитавшись багато форумів я не зустріла таких пар.скільки яйцеклітин візьмуть буде залежати від антимюлерового гормону.у мене він вище норми.взяли 17 яйцеклітин з яких 14 запліднилось.до 5 дня дожили 8.було 2 підсадки і з тих 8-ми лише один прижився.

я б ніколи і нікому не віддала свої ембріони.я не егоїстка,але це моі діти і переді мною стоїть велика відповідальність за них.
  • 6
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2012 - 12:30

Я не хочу нікого тут засуджувати, просто мені дивно, чому люди легко так говорять про ці "ембріони", як про якийсь орган, яким можна взяти і поділитись, коли вже не потрібен!
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   світуня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2012 - 15:27

Якби було легко прийняти таке рішення, то не було б цієї теми. Скажу одне, що для того, щоб зрозуміти іншого, потрібно бути в такій самій ситуації. Якщо в людини немає заморожених ембріонів або їх кілька, то можна говорити, що я би не віддала, а якби у тієї ж людини було 10-15 кріо-ембріонів і були б вже дітки, то мала б вона зовсім іншу думку. І кожен з нас, коли йде на ШЗ не знає чим те все закінчиться. Дай Бог, щоб у всіх все виходило з першого разу і не поставало цього питання.
My Signature
Зображення
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sianako 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2012 - 17:46

Цікава дискусія... Я читаю, а на колінах вовтузиться Щастячко, яке має 11 місяців і народилось через ШЗ.
У кожного своя історія. Розкажу нашу. 17 років марних сподівань і невдач довели мене до страшної депресії. Чоловік підштовхнув до рішення про ШЗ, але я, погодившись і розпочавши протокол, все одно страшенно боялась невдачі. Тому попросилась до психолога(в Інтерсоно це включено у вартість протоколу, але не всі користають). Після УЗД, яке показало 28 дозрілих Фулікулів, я на розмові з психологом вимовила: Якщо вдасться народити малятко, то з радістю готова віддати ембріони, що залишаться, тим людям, які потребуватимуть. Сказала - і ніякої вини чи жалю не було. Просто забула про сказане.
Настав день запліднення. Ембріолог дає звіт: Взято 21 яйцеклітину, придатних до запліднення 16, запліднилося 9, дозріли для запліднення 4, переносимо 2, ще 2 через 48 год будуть заморожені.
Я завагітніла з першого разу. А ті 2 дитятка, що мали бути заморожені, не пережили полтрібних 48 год.
Читаю сьогодні дискусію і думаю - Все в нашому житті - від Бога. Він дивиться на нашу поведінку, думки, слова - і вирішує долю. Хто зна, може моя готовність віддати(не продати) і була вирішальним фактором?

Повідомлення відредаговано sianako: 26 November 2012 - 17:47

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина