Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи задоволені Ви мед. реформою? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи задоволені Ви мед. реформою? Відгуки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 8

Відправлено 19 November 2019 - 22:32

Цього року реформа первинки завершена і почалась реформа вторинки. Деякі лікарні закриються, пологові також. Деякі об'єднають. Цікаво почути ваші враження від реформи в поліклініках. Чи відчули, чи є покращення, може навпаки...

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 6

Відправлено 19 November 2019 - 23:02

Договір з лікарєм підписала.
Дякувати ще не зверталася, єдине планую зробити щеплення
Якби не було але мед.реформу продовжувати треба.
Хоча деякі медики проти

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 00:02

У дітей свій лікар. У мене свій. Щеплення собі зробила ще влітку. З покращень. Електронний запис. Відсутність черг до наших сімейних лікарів. На цьому плюси у мене закінчились.
Тепер про мінуси.
Вузькі спеціалісти. Влітку малий хворів. Спочатку вушко. Щоб потрапити до Лора треба йти спочатку до педіатра. Пішли. В малого темпа, вухо болить. Взяли направлення до Лора. Лікаря нема, відпустка. Наступного дня пішли знову до другого лікаря. Черга, хтось за попереднім записом, хтось як і ми. Маємо пропускати всіх по запису. Що логічно. Першу годину прийому, яка для невідкладних випадків, лікарка просто була відсутня. Потрапили за годину. Наступного разу просиділи 3,5 години під кабінетом. Після невдалого лікування ще лікували гостру алергію з кропивницею на все тіло. Тож лікуватись в результаті пішли в приватну клінику. Висновок вузькі спеціалісти стали ще більш недоступні ніж раніше. В приватній кожен прийом майже 500 грн.
Нещодавно Мілан знов захворів. Температура 40 три дні. Погано збивалась. І ось тут я зрозуміла всі нюанси... 1. Лікар у вихідні не доступний навіть у телефонному режимі. 2. Швидка не приймає виклики на температуру. 3. Невідкладної допомоги не існує. Тобто тягни дитину в приписний пункт. В нашому випадку це черговий лікар терапевт який у вихідні приймає з 9ї до 15ї. Тож все вирішували без медиків. Добре, що є цілодобові аптеки. Чоловік купив анальгін та папаверин в ампулах і ми самі кололи уколи. Це єдине, що збивало температуру.
І це добре, що ми живемо у місті, де все близенько і доступно.
Тож не хворійте і здоров'я діточкам!

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 20 November 2019 - 08:37

Ми живемо в Києві. У дітей є свій лікар, а у нас з чоловіком свій. В мене враження від медичної реформи лише позитивні. Можливо, це пов'язано з тим, що в Києві є конкуренція між лікарями, тому кожен намагається завоювати серця потенційних пацієнтів, а, може, нам просто пощастило. Тим не менше. Педіатр в нас уже другий, попередня вийшла в декрет, обидві завжди були доступні по вайберу, в тому числі у вихідні дні. Я пишу симптоми, лікар оцінює стан, чи можна чекати до понеділка, чи ні, чим можна вже починати лікуватися або які аналізи вже можна здати. Молодшого до року кілька разів приймала у неприйомні години, так як були ознаки легкої простуди, а день був не "грудний", вона не хотіла, щоб він стояв із старшими в черзі, бо був сезон грипу, щоб не заразився чим серйознішим. Якоїсь подяки, навіть банальної шоколадки, ми ні разу нікому із педіатрів не носили. Електронна черга - це взагалі супер. Записуєшся і приходиш на свої години, контакт із іншими хворими мінімальний. Правда, трапляється, що народ записується і не приходить, а іншим не вистачає місць для запису. Організованості нашим людям ще бракує. Тоді проходять ті, що по живій черзі, або ті, що прийшли раніше своїх годин. Дорослого лікаря оцінювати важче, бо мене страхує роботодавець, тому до державного лікаря звертаюся рідко, хоча декларацію підписала. Чоловік нарікань не має. Знаю, з відгуків у групі району у ФБ, що є в нас лікар, якого не дуже любили пацієнти. Як лікар він хороший спеціаліст, але не дуже приємна людина. Наприклад, завжди заходив взутий у брудному взутті на виклик додому, прямо килимах, навіть якщо йому давали бахіли і просили одягнути. Він повний і не хотів нагинатися. Коли почали підписувати декларації, від нього стали втікати пацієнти і він почав виправлятися.
Вузьких спеціалістів, гадаю, ще рано оцінювати. Ця ланка медицини поки не реформована, тому звісно буде поки кульгати. Мене направляли до ЛОРа одного разу під час вагітності, сиділа в живій черзі трохи довго. Не здогадалася записатися. Молодшого сина направляли до ортопеда. Записатися було важко, навела будильник, щоб встигнути на початок запису на потрібний день і таки встигла. Нормально, прийняли у призначений час. На коридорі народ жалівся, що попасти до лікаря складно. Чекаю на реформу і тут. От тільки не знаю, чи зацікавлена теперішня влада в цій реформі. Великого бажання щось продовжувати міняти у Скалецької не спостерігаю. Швидше навпаки, деякі кроки відверто засмучують. Боюся, щоб не повернулися часи Богатирьової.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 November 2019 - 09:11

Реформа..... ідея хороша, я за... але те, як вона реалізовується на місцях....

В нас маленьке містечко - близько 19 тис населення. На цю кількість у місті - 2 сімейні лікарі........

На район - 2 педіатра... Обидві перейшли на приватну практику. Набирають по 900 пацієнтів, і все....Принаймні, одна точно так сказала. Навіть за плату приймати більш нікого не збирається. Інша ще в процесі оформлення ФОП і подібне. І їй уже за 70 років....

А вузькі спеціалісти з нашого міста тупо тікають. У нас "хронічно" немає лора, травматолога. Прийде людина, попрацює кілька місяців або рік - і все, до побачення....

Кардіолога, гастроентеролога немає. Стоматолога, у якого була б ліцензія дітей обслуговувати, - теж. Хіба зуба можуть вирвати малечі.... В інших випадках - шукай в сусідніх містах.

Гінекологи такі, що я ходжу до приватного......
Відремонтували пололгове відділення, все просто супер. Але народжувати наші жінки тут не хочуть - через ставлення персоналу.

Є сучасне обладнання для рентгену, аналізів і УЗД, але ж спеціалісти, які на ньому працюють..... кхм..... Скажу лише, що скільки я рентген не робила - як мінімум роблю двічі. Бо щось завжди йде не так - то плівка бракована, то ще щось....

Одним словом, краще не хворіти.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 1

Відправлено 20 November 2019 - 10:24

Цинічна бандерівка, о,мене найбільше вбиває оце - щоб потрапити до вузького спеціаліста треба направлення терапевта і педіатра. В моїх реаліях це без нецензурних слів не описати. Ми живемов меленькому смт,з вузьких спеціалістів є лиш гінеколог,окуліст і невролог і стоматолог,і то стоматологію в поілклініці з ! січня закривають і тут або до приватного йди,або в район їдь. Всі інші вузькі спеціалісти в районній поліклініці. Якщо в дитини хворе вухо наприклад треба спочатку піти до педіатра, взяти направлення а тоді їхати в район до лора з хворою дитигою ще той квест.Для дорослого теж, то педіатр хоч направлення дає до будь-якого спеціаліста без проблем,а терапевт не хоче все сама лікує. Я так місяць просила направлення до гастроентеролога,у відповідь чула - дотримуйтесь дієти і попийте ось такі то таблетки і все пройде. Поки не плюнула і приватно не пішла до лікаря. Ну не має терапевт тої практики по лікуванню деяких хвороб. А літом мала таку історія - були в гостях в батьків,старша почала кашляти, пішла в поліклініку щоб її послухав педіатр,а мені сказали - їдьте додому ітам лікуйтесь в свого педіатра, на аргумент,що то трохи далеко і дитина хвора вже - ну йдіть просіться до педіатра участкового по вашій адрессі, може прийме. Плюнула і пішли до приватного. А це все трохи в копієчку влітає. Задум і не поганий,але втілення не дуже. А ще жителям сіл і невеличких смт пропонують телемедицину. От хай би самі і лікувались з допомогою скайпу.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 12:09

Ну маленькими кроками йде до Європи.
Хто там живе знає...що все по запису і ти не можеш просто так підійти до лікаря без запису чи направлення.
Нам це все не зручно...і незвично.
Вчора по ТБ розказувати що антибіотики без рецепту лікаря продавали не будуть, принаймі так хочуть зробити.
Але це не вигідно виробникам. Аптек на кожному кроці, можеш купити все ,ну крім ліків які видають тільки за рецептом.
А так любий антибіотик можеш купити.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 12:42

Я з одного боку розумію людей, кому логістично складно спочатку відвідувати сімейного лікаря і потім по направленню йти до вузького спеціаліста. Якщо для цього потрібно їхати двічі в районний центр із невеликого містечка чи села, то це дійсно складніше. З іншого боку, якщо можна ходити туди без направлення, деякі люди цим зловживають. Я не кажу про всіх, але не кожен нежить, закладене горло чи навіть біль у вусі потребують ЛОРа. Є випадки, коли з цим може справитися і сімейний лікар. Ідея в тому, щоб легкі випадки відсіяти на етапі сімейного лікаря, щоб до спеціаліста йшли ті, кому це дійсно необхідно. Сумно, звісно, коли сімейний лікар бере на себе забагато і не направляє до спеціаліста навіть коли це треба. Але пацієнт має можливість змінити такого сімейного лікаря. Я розумію, що в столиці це простіше, але рано чи пізно це запрацює і на місцях. Просто проблема дуже закореніла і починається ще з медичних вузів. Цінність цієї реформи, що вона комплексна. Вона зачепила і медичну освіту, де студенти мали здавати міжнародні тести, мали підняти і бал ЗНО для таких абітурієнтів, впровадження міжнародних стандартів у лікування, принцип "гроші за пацієнтом", що дало би змогу підняти зарплати лікарям, спочатку первинній ланці, тоді вторинній. Тобто студентами мед вишів ставали би кращі абітурієнти, випускалися би із вищим рівнем знань, тоді були би зацікавленні працювати за спеціальністю в Україні і отримувати гідну зарплату, то ж не чекати хабарів. Це би за років 10 зняло би в значній мірі і проблему некваліфікованих кадрів і корупції. Лікарні мали реорганізуватися, почати отримувати прямі виплати залежно від кількості пацієнтів, що дало б змогу з часом оновити обладнання, зробити ремонти. Введення електронних медичних документів. Вже не було би випадків, коли дивишся на лікарські каракулі і нічого не можеш розібрати, що він там написав. І ще багато інших нововведень. Це тривала реформа, вона не відбудеться за місяць чи рік, але я вірю, що це був правильний шлях до нормальної медицини. Сподіваюся, ми будемо йти ним далі.

Ще стосовно вузьких спеціалістів, пам'ятаю, як ще до реформи моя мама якось ходила до одного з них. Направлення від терапевта не було потрібне, просто записатися в зошит в коридорі. То ця лікар просила мою маму записатися зайвий раз і вписати родичів, щоб в неї числився прийом, а насправді було вікно. Мама була в шоці. Під дверима цієї лікарки були вічні черги.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 14:37

Перегляд повідомленняФіломена (20 November 2019 - 12:09) писав:

Ну маленькими кроками йде до Європи.
Хто там живе знає...що все по запису і ти не можеш просто так підійти до лікаря без запису чи направлення.
Нам це все не зручно...і незвично.
Вчора по ТБ розказувати що антибіотики без рецепту лікаря продавали не будуть, принаймі так хочуть зробити.
Але це не вигідно виробникам. Аптек на кожному кроці, можеш купити все ,ну крім ліків які видають тільки за рецептом.
А так любий антибіотик можеш купити.

У нас з Європою різний старт. Якщо в Європі середній клас має автіки і дороги, то у нас ні. І у нас навіть в місті далеко не всі мають можливість в разі чого швидко приїхати до лікарні.

І ще момент з доступними ліками і прив'язкою до мобільного. Ідея чудова, але такі ліки треба в основному соціально незахищеним категоріям, як пенсіонери. А далеко не всі пенсіонери мають мобільні. Бо за сучасними тарифами для них це дорого. Тож знову хотіли як краще, а вийшло як завжди. Є наші реалії і реформа має ґрунтуватись не лише на досвіді Європи чи Штатів а й враховувати нашу сумну реальність.

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 15:39

В основному експерти однією з ознак середнього класу якраз і називають можливість придбати автомобіль хоча б у кредит. Тому середній клас їздить на власному автомобілі власне за визначенням. Просто прошарок середнього класу у нас невеликий порівняно з розвиненими країнами. Я б сказала, що якраз в Україні, часто автомобіль є у тих родин, які за іншими ознаками під визначення середнього класу не попадають. Я була у вересні у рідних краях, невеличке містечко на Рівненщині. Двір забитий машинами, хтось на ланосах, хтось на жигулях, а хтось і на крутих іномарках. Я думала, лише у столиці ввечері припаркуватись ніде. В Європі якраз у містах люди помалу відмовляються від машин. Громадським транспортом зручніше, в разі чого можна таксі викликати. Мій колега недавно продав автомобіль і купив електросамокат. Сусідня фірма - айтішники з зарплатою в пару тисяч доларів - поголовно на таких самокатах їздять, в метро складають, потім виходять і їдуть собі з рюкзаком за плечима. Крута штука.

Я особисто не знаю жодного пенсіонера, що не має мобільного. Обирають найдешевші тарифи, кому діти оплачують, але користуються. Я б навіть сказала, що це для них як віддушина, поговорити з рідними, особливо по селах. Я не сперечаюся, що є й ті, хто не має мобільного, але який їх відсоток? Якщо вже на те пішло, то дешевше оплачувати самий дешевий тариф (є такі, що знімають гроші за добу лише якщо користуєшся мобільним, так мій тато робить, користується фактично безкоштовно)і брати безкоштовні ліки, ніж бути без мобільного і без ліків. Якщо підходити з такої точки зору, то взагалі доведеться відмовитися від будь-якого прогресу і нічого не реформувати, жити як в старі добрі (чи не дуже) часи.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 16:55

Звісно не до теми.
У Львові зробили окрему полосу для маршруток тому тепер скоріше добратися на маршрутці.
Корки страшні, купа машин ,припаркуватись не має де, навіть платні переповнені.

Мед.реформа як і будь яка реформа болісна і то тривала.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2019 - 22:24

Перегляд повідомленняTetianaK (20 November 2019 - 15:39) писав:

Я особисто не знаю жодного пенсіонера, що не має мобільного. Обирають найдешевші тарифи, кому діти оплачують, але користуються. Я б навіть сказала, що це для них як віддушина, поговорити з рідними, особливо по селах. Я не сперечаюся, що є й ті, хто не має мобільного, але який їх відсоток? Якщо вже на те пішло, то дешевше оплачувати самий дешевий тариф (є такі, що знімають гроші за добу лише якщо користуєшся мобільним, так мій тато робить, користується фактично безкоштовно)і брати безкоштовні ліки, ніж бути без мобільного і без ліків. Якщо підходити з такої точки зору, то взагалі доведеться відмовитися від будь-якого прогресу і нічого не реформувати, жити як в старі добрі (чи не дуже) часи.

І знову все в дорогу впирається. У нас не так вже й багато велодоріжок. Про таксі я вже мовчу. Уявила, як я в таксі виношу два автокрісла, щоб поїхати до лікаря. Бо таксисти щось не дуже задоволені реформами . Між іншим на мій кейс, що я мала робити і як збивати температуру в 40 градусів, яка від нурофену не збивалась, а росла вгору, ніхто з фахівців не дав відповіді
Ні в 103, ні в онлайн консультації, ні чергові лікарі. Наша лікарка вчора на прийомі лише зауважила, як добре, що я вмію робити уколи...

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2019 - 10:52

Так, інфраструктури для велотранспорту у нас катастрофічно не вистачає. Щиро сподіваюся, що з розвитком культури їзди на велосипеді, коли попит зросте, вони таки з'являться. Все ж таки в нас велосипедистів поки далеко не стільки як у Європі, їздити на лендровері все ще модніше, ніж на ровері. Була слабка надія, що нова влада підтримає моду культуру їзди на велосипедах, судячи з їхніх заяв, але трандіти не мішки носити, навіть не старалися. Електросамокати і гіроборди по Києву здебільшого їздять поки з пішоходами, інколи по автодорогам, якщо не час пік, велосипеди їздять поруч з автомобілями.

З таксі теж з часом все вирішиться. Уже в Києві з'являються далекоглядні сервіси таксі, що пропонують послуги дитячого крісла. Ціна, звісно, вища, ніж без нього. Зараз з'явилася ця ніша і той хто перший ринувся її зайняти, отримують і гарну рекламу і прибутки. Бустери в інтернеті активно розкуповують, думаю, в тому числі і таксисти. В мене подруга живе в Бразилії, возить малого в садочок на убері, то постійно тягає з собою дитяче крісло (малому рік). Не сама розвинена країна, але таксист не візьме дитину без крісла. Там, це проблема батьків, а не таксистів, бо вважається, що батьки мають в першу чергу переживати за життя і безпеку власних дітей і нести всі незручності і витрати.

Щодо температури, то цей аспект мене теж насторожує. В мене ще до реформи із старшим сином теж було двічі, що не збивалася температура від нурофену, наш температурний рекорд був 40,5. Я викликала швидку і вони зробили укол. Я після того задумалася, а що б я робила якби жила на віддаленому хуторі, заваленому снігом, куди не пробереться швидка. Мене просвітили, що інколи так може бути якщо почався спазм судин, тому разом із жарознижуючим треба давати ношпу. Вона має завжди бути в домашній аптечці. При такому спазмі часта ситуація, коли в дитини ручки-ніжки прохолодні, а температура висока, в нас якраз так і було. І ще дитина має бути добре напоєна, щоб було чим потіти. Ще мені деякі мами казали, що в таких випадках їм допомагав анальдим. Але анальгін дітям протипоказаний. З іншого боку швидка введе уколом той же самий анальгін, так що тут уже мамі треба дивитися по ситуації і приймати рішення.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 1

Відправлено 22 November 2019 - 18:25

Не знаю, сому, але у нас в місті(Львівська обл.) вільно можна потрапити до вузького спеціаліста, тільки талон зранку взяти, або по тел. відкласти. Тобто лікарі намагаються все одно зробити так, як зручніше пацієнтам. Малий наш на обліку в окуліста, ходимо до нього часто, тому було б складно кожен раз ще турбувати для цього педіатра... Єдиний мінус, з яким сьогодні стикнулись, "чужий" педіатр не хоче виписувати скерування на аналізи, бо у неї "ліміт". А наша в другу зміну. Добре, хоч на кров виписала. А наша малого з температурою без черги прийняла, бо для запису вже місць не було.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2019 - 19:34

Перегляд повідомленняTetianaK (22 November 2019 - 10:52) писав:

Щодо температури, то цей аспект мене теж насторожує. В мене ще до реформи із старшим сином теж було двічі, що не збивалася температура від нурофену, наш температурний рекорд був 40,5. Я викликала швидку і вони зробили укол. Я після того задумалася, а що б я робила якби жила на віддаленому хуторі, заваленому снігом, куди не пробереться швидка. Мене просвітили, що інколи так може бути якщо почався спазм судин, тому разом із жарознижуючим треба давати ношпу. Вона має завжди бути в домашній аптечці. При такому спазмі часта ситуація, коли в дитини ручки-ніжки прохолодні, а температура висока, в нас якраз так і було. І ще дитина має бути добре напоєна, щоб було чим потіти. Ще мені деякі мами казали, що в таких випадках їм допомагав анальдим. Але анальгін дітям протипоказаний. З іншого боку швидка введе уколом той же самий анальгін, так що тут уже мамі треба дивитися по ситуації і приймати рішення.

Анальдим старшого рятував, середньому ні. Трохи збив, на дві години. Раніше приїздила невідкладна допомога, кололи так звану літичну суміш - анальгін + дімедрол + ношпа. Зараз замість ношпи папаверин. Тож ми кололи анальгін з папаверином. Бо дімедрол рецептурний. Думаю взяти рецепт і тримати вдома. Бо хворіємо ми завжди з високою температурою. Але на ніч вистачало укола і температура не росла. Трималась до 38.
Я все ж гадаю, що попри гарні наміри багато в них косяків. Які треба виправляти. Навіть пілотний полтавський проект спрацював лише на 60 відсотків. І вилізли проколи. А що сучасні будуть робити не знаю. Багато ще залежитб від місцевої влади і мед. начальства. От сьогодні з'ясувалось, що миколаївський пологовий не отримав ліцензію. Ніби головний лікар все повтикав.

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 5

Відправлено 24 November 2019 - 10:44

І так і ні. Черг стало однозначно менше, але потрапити до лікаря не стало простіше. Особливо з педіатром важко. ДДопустимо дитина в неділю захворіла, лікар в понеділок на виклик не приїде, вільного часу в онлайн-записі немає. Є аж на середу. Що робити? Йти в живу чергу, де теж максимум 5 дітей в день записують. А ми не встигли. Все - прогул на роботі.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 December 19 )

Перекладач онлайн